Stresi - Archimed (Official Video HD)
3:09
Franks - Mos Pyte (Official Video HD)
3:33
Stresi - Loco (Official Video HD)
2:57
Πριν 9 μήνες
Stresi - Mos U Dorzo (2017)
3:28
Πριν 3 χρόνια
Anestezion ft.One T- Left Me (2016)
3:02
Πριν 4 χρόνια
Kulayde-Love Diss
2:58
Πριν 4 χρόνια
STEALTH ft VINZ - Real Life   (HELLBANIANZ)
3:03
HB - Sweet Science (Official Song)
1:52
Πριν 5 χρόνια
Stresi - Ta Paloj ( 2015 )
2:49
Πριν 5 χρόνια
BAD BOYS IN TOWN (COMING SOON) NEW HIT
0:45
Stresi - Djali Bardh ( Official 2015)
3:31
Stresi - My Queen (Official Song 2014)
2:56
One T - Terror (2014 Lyrics Video)
3:01
Πριν 6 χρόνια
Stresi - Time Out (Official Music 2014)
4:06
HELLBANIANZ -N'Rrug (Offical Video)
3:58
Πριν 6 χρόνια
Stresi - R.I.P (Ta Djegi Letren ) 2014
4:07
Stresi Lazarat ( Movie Coming Soon)
0:16
Πριν 6 χρόνια
Stresi - Time Out (Demo 2014)
1:16
Πριν 6 χρόνια
Stresi - Qe ku Jom (2014)
3:44
Πριν 6 χρόνια
Stresi,Anestezion,One T (Rozafa Suhareke)
0:52
Stresi Oxxo Club Suhareke
1:21
Πριν 7 χρόνια
STRESI-GAME-OVER-(-DISS-OTR-)
4:10
Πριν 8 χρόνια
Stresi -Un Jom Real  (2010)
3:18
Πριν 8 χρόνια
STRESI  " Si me lek',Si pa lek"
3:18
Πριν 8 χρόνια
Stresi  " Sun-e-Bon-Sikur-Un"
2:59
Πριν 8 χρόνια
IRKENC HYKA FT STRESI - (DEMO)
1:36
Πριν 8 χρόνια
Stresi ft.Anestezion Summer Fest Pogradec
3:40
Stresi - The King Is Back (Demo)
0:51
Πριν 8 χρόνια
Stresi kunderpergjigjet Video 2012
0:45
Πριν 8 χρόνια
Anestezion - Jo si Tjert (2012)
3:00
Πριν 8 χρόνια
Stresi - E kam 1 Feeling
2:24
Πριν 8 χρόνια
Stresi - Ça ke Hup (Official Video)
3:00
Πριν 8 χρόνια
Stresi - She is My Baby (2011 - 2012)
3:09
Stresi - M'KA MARR MALLI (Dedikim H.D)
3:31
STRESI feat SKIVI (BABASTARS) - Freestyle
1:58
STRESI peshkopi
5:24
Πριν 9 χρόνια
Stresi - Tik Tak (Official Video)
5:31
Πριν 9 χρόνια
Stresi - Bonjour Madame (DISS OTR )
3:39
Πριν 9 χρόνια
Stresi Ft. Spinxak - Bar Me Kile "Remake"
3:36
Stresi Ft Young J   Mali G   Me lot ne Sy
3:36
Stresi --- Rrug Pa Kthim
0:41
Πριν 9 χρόνια
Σχόλια
lyrics lyrics
lyrics lyrics Πριν 2 λεπτά
jepi suport ketij djali se e meriton eshte akomi i ri grpost.info/will/zoiqgLRjr2dubJc/b-nteo
just chill
just chill Πριν 4 λεπτά
Chaud frérot comme toujours 🙃👑🔥🔥🔥👑🔥
Kristian Kullolli
Kristian Kullolli Πριν 4 λεπτά
U plake o stresi
KING ideas
KING ideas Πριν 8 λεπτά
Po bere koment me Zotin dhe Familjen liket vuu Po komentove klipin sta var kush... Po shkoni o popull ne kisha e xhamia per tu lut jo ne komente youtubi....
Andi Azizaj
Andi Azizaj Πριν 8 λεπτά
Kenga me e fort rap per momentin Stresi real tak 💣💣🤚🤚
Erxho_0 Cerriku0
Erxho_0 Cerriku0 Πριν 11 λεπτά
Like kush mendon se kjo a kang per tu hedh narkiv
Cr7 Info
Cr7 Info Πριν 13 λεπτά
👌🏽🔥
Arjol Mema
Arjol Mema Πριν 14 λεπτά
Na cat trapin me keto ju ruajt zoti qe ju marrt zoti e tju coj mu ne pith te semes njeres t degjeneruar .
Dost Official
Dost Official Πριν 16 λεπτά
Hala ekzistojn tilla komente noizy stresi kari pidhi.. Shqipe nese o kong e mir ajo vlersohet dhe kjo e meriton suksesin . ama tilla ndarje jo ky jo ai sbon Shqiptar jan e bojn muzik Shqip 🤘
Serxhio Miraka
Serxhio Miraka Πριν 21 λεπτό
Skam kenge me tbukur se loco vlla
Albo
Albo Πριν 23 λεπτά
Bravo Stresi për ksi texte ka nevoj ma shum hip-hop i sodit
Eglis durres
Eglis durres Πριν 23 λεπτά
Kush mendon se kete klip qe ka ber stresi ka qen zgjedhja e clevios ai i ka keto mendime vareza plumbi burgu. E bona pra me jep gjykim te shkurtum
enea gjoka
enea gjoka Πριν 23 λεπτά
o stresi king
enzoo Vii
enzoo Vii Πριν 24 λεπτά
Big Love from Kosovo broo 👍
Mushkonjat Me Drite Dore
Mushkonjat Me Drite Dore Πριν 25 λεπτά
JU BEKOFT ZOTI NQS ME BENI NJE SUBSCRIBE Keni video humoristike si dhe nga vipat 👈👈👈👈🙏🙏🙏
xBLODIx 1
xBLODIx 1 Πριν 25 λεπτά
🙀🔥👑👑👑🔥
Altin Berisha
Altin Berisha Πριν 28 λεπτά
Teksti / Lyrics Jom kat t’thom shok Edhe pse shok ti kurr nuk um pate O ZOT, cfar disfate Ki t’bosh me njerz dhe fate Ma mir me hec me shok n’erresin Se sa i vetem ne drit Kshtu e ushqeva karakterin Gjith jom rrit me t’mir Po une budall, budall Besova ty, besova krejtve Nuk o problem, kshtu e ka jeta Cka nuk pret prej njerzve Cdo nate mendime, loja plot me keqkuptime Hiena, mezi spresin n’shoqni me bo trillime Besen e kom dhan, dhe besa osht dhon nga fjala ime Mbiemrin tem jon ngrit te ton, nese se dite I njoha te ton, rrethin e gjan po ti ku mrrive Mbiemrin tem jon qu te ton nese se dite Ref(2x) Besen e kom dhon, besa eshte dhan nga fjala ime Mbiemrin tem jon qu te ton nese se dite I njoha te ton, rrethin e gjan po ti ku mrrive Mbiemrin tem jon qu te ton nese se dite E sa per burg, kom mbajt per shokun Kur veprat ndodhen moti I ftoft un si roboti, Zemra hekur, ski ku e copton ti Ndjenjat preken, per mekate si rrugdalje Arkimedi ska ma faje, kom ndihmu kom marr medalje Cdo premtim e ka nje mashtrim Burrat kurva nuk ka kuptim Se kam vujt, njeri se din E tash jom chill, edhe ti e din Se mbrapa vijn krejt ski pse hate Zemra e njejt, dashni per krejt Kom nevoj per syze, takoj njerz me dy ftyra E verteta rrugen e gjat, se bota eshte me ngjyra E une i fort, ambicioz e di se ca du E nese ste pelqen, kujt po i han Kjo pun osht vec per mu Ref(2x) Besen e kom dhon, besa eshte dhan nga fjala ime Mbiemrin tem jon qu te ton nese se dite I njoha te ton, rrethin e gjan po ti ku mrrive Mbiemrin tem jon qu te ton nese se dite E ju repera, Nese doni me ndryshu boten, bota ndryshohet Nese shikoni familjen e tuj dhe e doni shume Kjo osht ndryshimi botes. BAD BOYS FOR LIFE!
Marsida Shushku
Marsida Shushku Πριν 28 λεπτά
🙏🏻💪💪❤💋💋
Qerimaj Latif
Qerimaj Latif Πριν 29 λεπτά
Respect aj koll ishte kopja katilit 😉
Biti Tafani
Biti Tafani Πριν 33 λεπτά
Kg i madh je o streso Cdo kg e jotja flet per jeten e perditshme per jeten qe bejm e kalojm dhe perjetojm cdo dit..je reale bruda sukse
Masimo Xhelilaj
Masimo Xhelilaj Πριν 34 λεπτά
Esht shum kengtar e mir. Por shum drru paska qen te ky videoklipi duket shum qart 😂😂
Elion Kodra
Elion Kodra Πριν 34 λεπτά
Hallall je rreperri me gangsta kush te ka inat te haj lule dielli
HELLAYEAH hella
HELLAYEAH hella Πριν 34 λεπτά
Asnje nga lyricat e ksaj kange ska sens... I ka fut nja dy viza vajtje ardhje edhe voila... Super kar dua te them kenge......
THUG ALPHA
THUG ALPHA Πριν 36 λεπτά
Kush me ben substrike pls ju rujt ZOTI pls substrike ❤️🔥
Fadil Hima
Fadil Hima Πριν 37 λεπτά
Supr muzik
florinjo
florinjo Πριν 37 λεπτά
I vetmi qe e djeg
Xhevair Durresi
Xhevair Durresi Πριν 38 λεπτά
👏👏
OfficialRinjo
OfficialRinjo Πριν 39 λεπτά
Kshu e ka jeTa ca Spritet prej njerzve big Upp my Broski @Stresi mah best bro🤞❤🤝
Fatmir Mhilli
Fatmir Mhilli Πριν 39 λεπτά
Rrespekt per stresin bravo bisha
Hello Hello123
Hello Hello123 Πριν 41 λεπτό
respekte Stresinjo bb4life 🧿🇬🇧🇦🇱🇦🇱
Joni Mirian
Joni Mirian Πριν 41 λεπτό
o stresi ,heren tjeter kur te bosh kong te re,,bllokoj kementet krejt, 80 % e komenteve luten per like, sa Vk ,un ta dhash 1 like siper vetem per kengen,atje ku duhet te bosh like.
Elton morina
Elton morina Πριν 43 λεπτά
E paske myt o shok me te vertet shum e fort bravo sukses
Viljam Morina
Viljam Morina Πριν 43 λεπτά
💯💯🥇🥇🥇🥇🇧🇪🇧🇪🇧🇪
Dritan Ok
Dritan Ok Πριν 46 λεπτά
Klip i madh suksese yll
albi gangsteri
albi gangsteri Πριν 47 λεπτά
ropt n pill OTR, BB for life
Berati Live
Berati Live Πριν 48 λεπτά
🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥
Petrit Voci
Petrit Voci Πριν 48 λεπτά
Batmani 🚀nuk e meriton asnjë dislike
Toni Eastwood
Toni Eastwood Πριν 50 λεπτά
Facts
Freefire Alessio
Freefire Alessio Πριν 50 λεπτά
Thirr dhe kryministrin as per ate mu nuk me ha😏🚫😏😏😏🚫🚫🚫⛔⛔⛔
ReD RoYaLe
ReD RoYaLe Πριν 50 λεπτά
Na stresoi stresi
Renato Daci
Renato Daci Πριν 51 λεπτό
𝕤𝕦𝕡𝕖𝕣🔥⚡👑
ervis noke
ervis noke Πριν 51 λεπτό
Très belle musique Archimèd.. i pa kapshem je
L 2 K
L 2 K Πριν 51 λεπτό
Super kenge stresi
Tp 1
Tp 1 Πριν 51 λεπτό
Me bej subscribe do ta bej edhe une ca commente vari karin 🤣🤣🤣🤦🏻‍♂️ ky tjetri ja merr ngoj nuzit flet per bes e per mbiemer e burg vk qa na ka ba Corona 🥴
Alban Tatani
Alban Tatani Πριν 52 λεπτά
O gjiga Ndddddd
Albania Hite Shqip
Albania Hite Shqip Πριν 52 λεπτά
Ma i madhi je baba me kte keng ju ke dhen leksione ktyre kurvave tjer
Ened Bajrami
Ened Bajrami Πριν 55 λεπτά
🧐
Selda Toska
Selda Toska Πριν 55 λεπτά
TE LUMTE PUSHKA O ARKIMED E MERITON ME QENE ME I MIRI. TE PERGEZOJ PER KENGET HIT QE KE SJELL.
Ened Bajrami
Ened Bajrami Πριν 55 λεπτά
Ejjj
Klajdi Xhaho
Klajdi Xhaho Πριν 56 λεπτά
BB4LIFE bitchhh
edil compact
edil compact Πριν 56 λεπτά
Solooooooooo😄😄😄😄
adriano kruja
adriano kruja Πριν 59 λεπτά
O stres te rujt zoti o vlla respekte
U MBYLL
U MBYLL Πριν ώρα
E di qe ky koment do humbe neper komentet e tjera por like nese ju pelqen kjo kenga🥺❤️✨
H A
H A Πριν ώρα
artist 100%
Max 27
Max 27 Πριν ώρα
🦾🦾❤️
Elez Kryezi
Elez Kryezi Πριν ώρα
O Bro ma i mir bre je besom jom rit Gjermani Jetoj qe 26 vjet aba qesi reper si ti skom pa talent je o stresi tduu broooo
enkelejd kabilo
enkelejd kabilo Πριν ώρα
Kushe di sa ka vajt deri neser
yll xhepa
yll xhepa Πριν ώρα
legjendd 👑👑👑
bukuroca video
bukuroca video Πριν ώρα
Like cm nese jakebo like para se me ngu
Luan Dangoj
Luan Dangoj Πριν ώρα
Super Stres 💥💥💥💥
bossi dedej
bossi dedej Πριν ώρα
STR3$I IS BACK BITCHESS
Edona
Edona Πριν ώρα
bravo stresi🔥🔥je ma i miri👌👌💋💋😘😘
Xhuljano Merka
Xhuljano Merka Πριν ώρα
Do vish me mbrostar bos
Mevlut Nurcelli
Mevlut Nurcelli Πριν ώρα
Zoti ju rujt kush I ben subscribe
Filan Fisteku
Filan Fisteku Πριν ώρα
Artist i vertet.Jo thjesht keng.
Fiu Fiu
Fiu Fiu Πριν ώρα
E ke mbyt maj tamarrsha . Kaaris style 💪 . Back to back .
Rigers Xhemajli
Rigers Xhemajli Πριν ώρα
👍
sibjan xhaferaj
sibjan xhaferaj Πριν ώρα
Bb4life
Florian delibashi
Florian delibashi Πριν ώρα
Like ai qe mendon qe esht kengetari I talentur
Dibrani. Offical
Dibrani. Offical Πριν ώρα
Je kampion ti asnjeri nuk ta kalon tba dhe VERior for life
The King
The King Πριν ώρα
Wowww wowww wowwww omgggggggg 😱 musika ma e mir nshqiptari O vlla tdeshiroj suksese sa ma nalt e ma nalt meriton gjithqka khaaa mlujte kejt me ket musik 😱😱😱😱😱😱😱😱😱 musika e vitit dhe e gjdo viti❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Julian Sinani
Julian Sinani Πριν ώρα
👑👑
gang gang
gang gang Πριν ώρα
Noizy Like🤔 Stresi Coment 🤔 ☝️☝️☝️
Atim Shala
Atim Shala Πριν ώρα
King🎶🔉🇦🇱🇦🇱💣💣🎤🎤🎤🎧🎧🥇🥇🏆🏆🎖🎖
Mica Altin
Mica Altin Πριν ώρα
Respekt nga kukesi 💪💪💪💪
Renato Veliu
Renato Veliu Πριν ώρα
🤟🕵️
Mikel Pellumbi
Mikel Pellumbi Πριν ώρα
❤❤❤❤❤
Hysni Abazi
Hysni Abazi Πριν ώρα
Te lumt goja
Bisha Athine
Bisha Athine Πριν ώρα
Te prshsim nga athina o bishhhhhhh
Ani Kembaci
Ani Kembaci Πριν ώρα
LIKE KUSH OSH FANSI I STRESI QE N VITIN 2008🦁🦁🦁🦁🦁