Melisa - Leje ( Official Video )
2:43
Πριν 7 ημέρες
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
3:27
Irkenc hyka - Më Fal
2:37
Πριν 4 μήνες
Mirela Boka - Gënjeshtër (Cover)
2:32
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
2:56
Πριν 5 μήνες
Irkenc Hyka - Asaj (Official Video)
2:36
Albora - Bela ( Official Video )
2:50
Πριν 8 μήνες
Irkenc Hyka - Vonë ( Official Video )
3:06
Stiv Boka - Xheloze (Official Video)
3:10
Petro Xhori - Per Ty (Official Video)
3:24
Irkenc Hyka - Katile (Official Video)
2:51
Petro Xhori - Kush ( Official Video )
3:27
Irkenc Hyka - Si Un (Official Video)
3:11
Πριν 2 χρόνια
Σχόλια
EMFLAND entertainment
EMFLAND entertainment Πριν 21 ώρα
Po ta kendonte vet kompozitori i kenges, i madhi Irkenc Hyka, do te ishte shum me mir dhe me siguri do te ishte #1 ne festivalin Kenga Magjike.
Elona Mucici
Elona Mucici Πριν 23 ώρες
Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar
danqi Luan
danqi Luan Πριν 23 ώρες
OOOOOOOOOO
beyond infinity
beyond infinity Πριν ημέρα
Mos o zot
Hana Demiri
Hana Demiri Πριν ημέρα
MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊 REFREN: A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏
Amaro Pardon
Amaro Pardon Πριν ημέρα
Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮
Living Albania
Living Albania Πριν ημέρα
kenge vk baxhella
Refije hatia Hatija
Refije hatia Hatija Πριν ημέρα
LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Wilde wilde
Wilde wilde Πριν ημέρα
Kenge malokce
Supertoni
Supertoni Πριν ημέρα
Hajde ropt Andit edhe Melises
Aferdita Kumara
Aferdita Kumara Πριν ημέρα
ca kurve je mi
Zehra Liman
Zehra Liman Πριν ημέρα
grpost.info/will/q6ZsrNaDgXukpaQ/b-nteo
Isra's Channel
Isra's Channel Πριν ημέρα
❤️
Gesi Kodra
Gesi Kodra Πριν ημέρα
E meriton👏👏
Elton Dinaj
Elton Dinaj Πριν ημέρα
Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je
bowen voowy
bowen voowy Πριν ημέρα
shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love
Alfons Fonsi
Alfons Fonsi Πριν ημέρα
Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng
ermira bejko
ermira bejko Πριν ημέρα
Irkenc ...suksese ..urime ...na i kendon jetes tone dashurise tone dashurive te medha ...ska gje me te bukur ....te uroj gjith te mirat ....
Elvindualda Arapi
Elvindualda Arapi Πριν ημέρα
Super
Muharrem Abdyli
Muharrem Abdyli Πριν ημέρα
Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer
Ximi Hysi
Ximi Hysi Πριν ημέρα
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮
bowen voowy
bowen voowy Πριν ημέρα
The dua
Zajaku Erson
Zajaku Erson Πριν ημέρα
Yll💘💘💘🏅💖😊
Anonim
Anonim Πριν ημέρα
Gjith kohes e Kam kendu : ma mir vram ti me kallash ma mir te vdes se SA fort mpaske daaaash 🤣 btw e msova shum I fort je Irkenc
Antea Ymeraj
Antea Ymeraj Πριν ημέρα
Po tash 2021 😇🥰🥰🥰
Тамерлан Гасанов
Тамерлан Гасанов Πριν ημέρα
Alina....💝👌👌👌
erdi dokaj
erdi dokaj Πριν ημέρα
Je tu m'kërku por s'ki me m'gjet! Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Dikur me m'lon nuk ja ka vlejt Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Loti u ka t'rrejdh nën sy e po pret me t'marr në kraht e mi Dikur zemrën ma ke thy Si kërkon me t'fal unë ty tani? Ku je kon kur m'ke mungu? E ke dit nuk muj pa t'pa Asnjëherë s'më ke vlerësu Sot po qan se jena nda Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Thujëm se po m'don Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Kush po i beson REF.: Je tu m'kërku por s'ki me m'gjet! Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Dikur me m'lon nuk ja ka vlejt Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Je tu m'kërku por është shum vonë Tashti kaj-aj-aj-aj-aj A po t'mungon dashnia jonë? Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Ku je kon kur m'ke mungu? E ke dit nuk muj pa t'pa Asnjëherë s'më ke vleresu Sot po qan se jena nda Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Thujëm se po m'don Tani hajt, tani hajt Thujëm prap ato rrena Kush po i beson REF.: Je tu m'kërku por s'ki me m'gjet! Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Dikur me m'lon nuk ja ka vlejt Tashti kaj-aj-aj-aj-aj Je tu m'keorku por është shum vonë Tashti kaj-aj-aj-aj-aj A po t'mungon dashnia jonë? Tashti kaj-aj-aj-aj-aj
angjelos kromidha
angjelos kromidha Πριν ημέρα
Nuk arrij ta kuptoj ku po shkon brezi jon plak prz sjemi mir sdim t vlersojm asgje o plak ai emisioni qe ca eshte perputhen a ca eshtw cdo kush qe eshte atje brenda eshte per lek ajo dihet se jan n televizion e bejn gjith ato tallje trapi e budallalleqe qe ju gocat e cunat ti ndiqni e pastaj mendoni se jeni si ata e t cani trapin sinqerisht televizionet n shqipri ja bojn popullit 8-2 vl dmth coni ket tipen qe ska lidhje me muziken 4 milion e s shifni kng te rinj o zot dmth bjere marrr 😂😂😂😂😂
Anca Elena Muntean
Anca Elena Muntean Πριν ημέρα
😚
Caka Afrim
Caka Afrim Πριν ημέρα
Bravo
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Πριν ημέρα
Super melisa spe nshoj un ket leje leje😘🤗
FIRE☆777
FIRE☆777 Πριν ημέρα
Epo te behet edhe kjo skam pare un mer per 1 jav 3m shikime
Valentina T
Valentina T Πριν ημέρα
Jeni yje
imran Beqiraj
imran Beqiraj Πριν ημέρα
te pakten qenke veshur mir
Dona dona
Dona dona Πριν ημέρα
Shum Mir kanga amo spoti ja ke tepru me Duar Leje Leje
Anne locka
Anne locka Πριν ημέρα
Hit ❣️❣️❣️🔥🔥🔥
Elisa Semi
Elisa Semi Πριν ημέρα
Melisa shum bukur e veshur
Edi Sina
Edi Sina Πριν ημέρα
perputhasit te gjithe i shajne e po te gjithe i shikojne e papame
Edi Sina
Edi Sina Πριν ημέρα
melisa po kenga u kry ku perfundoi
Tanny
Tanny Πριν ημέρα
E ki dhi krejt
skender jonuzi
skender jonuzi Πριν ημέρα
The dua
Ornela Hasi
Ornela Hasi Πριν ημέρα
Fationi thot: ca bona tani un ika kot melisa me e bukura dhe me e mira
Follow_if_you_eat11 Tayna
Follow_if_you_eat11 Tayna Πριν ημέρα
Mendja e andit pas goces me flokë te zeza left the chat 😂
Linda Ajda
Linda Ajda Πριν ημέρα
Ku ka bere kenge dhe prostituta
Eralda Lamaj
Eralda Lamaj Πριν ημέρα
On
Arta Halilaj
Arta Halilaj Πριν ημέρα
🥰🥰🥰🥰cifti me i bukur 🥳🥳🥳😘😘😘😘😘😘😇😇😇
JOSÉ LUIS DE LA TORRE
JOSÉ LUIS DE LA TORRE Πριν ημέρα
Te lumt e andi kjo te sjell ne vete 😂 😂 jo si tea si kurvice e pafajshem 😂😂😂😂😂
Xhemal Shehi
Xhemal Shehi Πριν ημέρα
Te gjithe konkurentet ne per' puthen po behen kengetare 🤔🤨🤔🤨😑😐
Lena Emy
Lena Emy Πριν ημέρα
Se di un se qfar ka ndodh ne Perputhem. Se kam shiku kurr. Veq kanga e mir, zerin e mir dhe vallzimi i mir. 🙌🏻♥️
Lorenc Qypi
Lorenc Qypi Πριν ημέρα
Ds qe ti do si perputhen🥰😍😘🤩
Viki Gaxhja
Viki Gaxhja Πριν ημέρα
Tr la bionda e la mora ha vinto la rossa! Grande Melissa 😍
SAIMIR SHARKA
SAIMIR SHARKA Πριν ημέρα
MENDON QE JE DIKISH POR JE 00000 KARE FEMER E NDYR NE ITALI LE NAM TANI VAZHDOVE NE ALBANISTAN
Artiola ola
Artiola ola Πριν ημέρα
po qe esht keng e bukur....🙄🙄🙄 cuditerisht
Be Be
Be Be Πριν ημέρα
Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .
Alketa Sinani
Alketa Sinani Πριν ημέρα
Melissa je nje yll I vertete
swet swet
swet swet Πριν ημέρα
Bravo bravo melisa 🍬👏👏👏👏👏
Jemin Endri
Jemin Endri Πριν ημέρα
Te them te verteten e kam yryer shume Melisen po nuk e di pse e adhuroj tani. Kalofshi jete te lumtur💏❤❤ Cdo njeri e zgjeth vet rrugen nga shkon
minij hooi
minij hooi Πριν ημέρα
fatjoni ne keto momente : Fjala ime doli boterisht ketu para jush
Leonesa Muja
Leonesa Muja Πριν ημέρα
Puthje pa romantike
Visar Ismaili
Visar Ismaili Πριν ημέρα
O yll
ed junior
ed junior Πριν ημέρα
O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮
ATIF SAYIN
ATIF SAYIN Πριν 2 ημέρες
👏👏👏
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Πριν 2 ημέρες
grpost.info/will/uXuFq9Glj4R7sKQ/b-nteo
minij hooi
minij hooi Πριν ημέρα
Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Πριν 2 ημέρες
grpost.info/will/uXuFq9Glj4R7sKQ/b-nteo
Bert Spahiu
Bert Spahiu Πριν 2 ημέρες
kjo do jet kenga fitueseeeee meriton teksti muzika zeri o zot😍😍😍😍😍😢😍😍😛😍😍😍😍😍
Vana Vana
Vana Vana Πριν 2 ημέρες
oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit
Artian Abdiu
Artian Abdiu Πριν 2 ημέρες
grpost.info/will/sIumlMqWaYifrbg/b-nteo
Jurgen Jurgenbunga
Jurgen Jurgenbunga Πριν 2 ημέρες
Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr
Ιωαννα Νικολλι
Ιωαννα Νικολλι Πριν 2 ημέρες
Melissa
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi Πριν 2 ημέρες
Qofshi te lumtur per gjith jeten
Miri Licollari
Miri Licollari Πριν 2 ημέρες
Kenga esht shum e bukur😘🥰
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Πριν 2 ημέρες
Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare
Dianaelisa Marku
Dianaelisa Marku Πριν 2 ημέρες
Kjo eshte me mire se veni veni leni
Dallandyshe Dyshe
Dallandyshe Dyshe Πριν 2 ημέρες
Sa te dua omelisa❤️❤️❤️❤️❤️💞💞💞💕💕💓💓
Viva Girl
Viva Girl Πριν 2 ημέρες
Melisa yll ⭐️⭐️⭐️ dhe ne perputhen je kan shum korekt. Bravo qe dole . Me heret ma mir.
griseldaademi ademi
griseldaademi ademi Πριν 2 ημέρες
Bravo melisaaa ❤❤❤🧊
Blerina Mehmetaj
Blerina Mehmetaj Πριν 2 ημέρες
Bravo Super1👏
marsidajukni
marsidajukni Πριν 2 ημέρες
Super kg , komplimente 😍
E di Eddi
E di Eddi Πριν 2 ημέρες
Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza Πριν 2 ημέρες
Shqipja Left The Chat
Izmira bocaj
Izmira bocaj Πριν 2 ημέρες
na e terhoqi kjo melisa kte andin si oktapod.Ke ska provur koo.