Melisa  - U kry ( Prod by.Bini Diez )
3:05
Πριν 7 ημέρες
Donjeta ft. Bini DIEZ - Mos fol keq
4:13
Anton Kadishani - Mashup
2:25
Πριν 3 μήνες
Albatrit Muqiqi - Mashup n'Diez
3:40
Πριν 3 μήνες
EZO \u0026 ADRI - Mashup 2 n'DIEZ
2:57
Πριν 3 μήνες
DONJETA MORINA - Mashup n'DIEZ
4:31
Πριν 3 μήνες
EZO - Tkom Dasht
2:23
Πριν 4 μήνες
ILIRIANA - Mashup n'DIEZ
3:05
Πριν 4 μήνες
Ard Gashi ( Mashup n'Diez )
2:22
Πριν 4 μήνες
Nadi - Xhelozia ( Official Video )
3:44
Joni - PAPA ( prod.by -Bini Diez)
2:46
Πριν 11 μήνες
Diellza ft Skerdi - Shpirt Zi
2:49
Πριν χρόνο
Σχόλια
Genti Popi
Genti Popi Πριν 11 ώρες
Luftuan trimat e shkret skenderbeu e shum te tj, qe te dalin sot bythjashte keto.pu pu pu kjo eshte semundje e ndyr jo korona
Muki_ Mitrovica
Muki_ Mitrovica Πριν 13 ώρες
A po mendoni edhe ju si une qe Melisa i perngjan Jessica Alba's ??
Danim fan girl Army
Danim fan girl Army Πριν 13 ώρες
❌👂
Sihana
Sihana Πριν 13 ώρες
qajo qika i paska hollankat e shkoqme
irgen1 myftaraj1
irgen1 myftaraj1 Πριν 14 ώρες
🤮🤮🤮🤮
Lulzim Fetahu
Lulzim Fetahu Πριν 15 ώρες
❤️
Shyhrete Morina
Shyhrete Morina Πριν 15 ώρες
💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
bakushe jahja
bakushe jahja Πριν 15 ώρες
Shum bukur melisa yll je 🥰🥰🥰🥰🤍
Elja
Elja Πριν 15 ώρες
69K like lol.
Alked Zenelaj
Alked Zenelaj Πριν 16 ώρες
Melisa me me mira ta honksha zemren
Koli Idol
Koli Idol Πριν 16 ώρες
Behen.lloj e soj kengetar pa pik.lidhje ngatroni karin.me dollarin ju qifsha ropt
Neula Selenitsa
Neula Selenitsa Πριν 16 ώρες
❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺
bb4live inter
bb4live inter Πριν 17 ώρες
Shkoni mor kara..nshqipni edhe thiu me marr mikrofon bahet kangtar
rivale_ vireo
rivale_ vireo Πριν 17 ώρες
ik moj kare mutit tqifsha at fisin
Alkeos Plaku
Alkeos Plaku Πριν 17 ώρες
Kjo kenga duhet mbajt per vetmbrojtje 🤣🤣🤣
Saimon Nikollaj
Saimon Nikollaj Πριν 17 ώρες
Ti po me bullison😂😂👏👿
Desara Gega
Desara Gega Πριν 17 ώρες
Pz dhe un nderrova vidio sa dole ti o melis🤣🤣pash zotin shum keq
Klea Baci
Klea Baci Πριν 18 ώρες
I love you Melisa ♥︎♥︎♡︎
Erik Sverige
Erik Sverige Πριν 18 ώρες
sooo beautiful girl!!!
Uesli Kurti
Uesli Kurti Πριν 18 ώρες
3 minuta keng 12 fjal ka then left the chat
Enri Maliqi
Enri Maliqi Πριν 18 ώρες
Po kari Po
Artur Mcini
Artur Mcini Πριν 18 ώρες
mesazhi i konges seni seni seni veni veni osht vec per ty
Christos Beats Production
Christos Beats Production Πριν 19 ώρες
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Ferit Tafani
Ferit Tafani Πριν 19 ώρες
je me e mira melis
Anxhela Anxhela
Anxhela Anxhela Πριν 19 ώρες
Ma e mira je te dua shume Melisa kenge shume bukur sukesese
ff_ SNAKE __
ff_ SNAKE __ Πριν 19 ώρες
Mel to opp the most of ollmnbmmmlppp
Indrit Sula
Indrit Sula Πριν 20 ώρες
Melisa ♥️♥️💋🥰🥰🥰😍
GENTA DOBRAJ
GENTA DOBRAJ Πριν 20 ώρες
Shume e keqe muzika eshte melisa! Dhe ti je shume e keqe!....🤐💩😡
rreper shqiptar
rreper shqiptar Πριν 19 ώρες
@GENTA DOBRAJ asht e keqe dhe ban pordh kuptoje
rreper shqiptar
rreper shqiptar Πριν 20 ώρες
e keqe ene ban pordh sikur ka kap qiellin me dor
Valon TAHIRI
Valon TAHIRI Πριν 20 ώρες
shesum viewsa me kill
BLACK ofc
BLACK ofc Πριν 20 ώρες
Kjo eshte antonela
Fatjona Hoxhaj
Fatjona Hoxhaj Πριν 20 ώρες
😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
love
love Πριν 20 ώρες
Superrrrrrrr bravoooo😘😘😍😍😙😙😚😍😍😍😙😙😘😘😍😘😘😍😍😙😙😚😘😘❤❤❤❤❤❤💘💘💘💕💕💕💕💕💖💖💗💗💗💗💝💝💞💞💞💟💟💟💟💟💟💟❣❣💟💟❣💗💗💖💖💞💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💗💗❣❣❣💕💕💕💕💓💓💓💓💗💗💕💕💕❣💞💞💖💖💖💖
Motovip
Motovip Πριν 20 ώρες
Hanksh mutin💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
Qama Limja
Qama Limja Πριν 20 ώρες
Wow Melissa ♥️♥️🌟🌟🌟🌟🌟
User User12
User User12 Πριν 21 ώρα
Me plq shum kjo keng dhe kjo vajz po sme plq klipi😕😂❤❤❤👊🌟
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Πριν 22 ώρες
Kjo per mjeksi!!!Booo skan cjapin me femrat si kjo e ja cdel.
Arianagrande grande
Arianagrande grande Πριν 22 ώρες
😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍
bleon berisha
bleon berisha Πριν 22 ώρες
bravo
bleon berisha
bleon berisha Πριν 22 ώρες
😘😘😘😘
mark piroli
mark piroli Πριν 23 ώρες
Love love so much and MELISSA TE DUA SHUM SHUM MELISSA
Mr Ledio
Mr Ledio Πριν 19 ώρες
Ik mbushu,kar.
Melissa Kurpali
Melissa Kurpali Πριν 23 ώρες
♥️
Eraldo Pjetri
Eraldo Pjetri Πριν 23 ώρες
Ja more frymen zogut😂
erind daci
erind daci Πριν 23 ώρες
Uau te lumte melisa
Aferdita Marku
Aferdita Marku Πριν 23 ώρες
Kujt ja ke detiku këtë këngë
Aliioo 4260
Aliioo 4260 Πριν 23 ώρες
Unë erdha per komentet por perfundova duke kontrolluar dhe komentet e komenteve 😂😂😂😂😂😂
Danim fan girl Army
Danim fan girl Army Πριν 13 ώρες
😂😂si un
Jasmina Gjoni
Jasmina Gjoni Πριν 23 ώρες
melisa te falenderoj shume per kengen eshte shume e bukur
Fabio 777
Fabio 777 Πριν ημέρα
Vënin vënin ëmrin ëmrin vtm kto ke kendu🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Nanen Ty
Nanen Ty Πριν ημέρα
Tjeteren here deshu krejt mos maj tesh vesh hiq ma Nanen ty
alessio moretti
alessio moretti Πριν ημέρα
sa here e keni kthy tek 0:51 per te pare.............. hahahhahah
alessio moretti
alessio moretti Πριν ημέρα
dhe corapet ka te grisura kjo le te tjerat
Eri Eri
Eri Eri Πριν ημέρα
Shum e bukur me kenaqe
Shehu' s
Shehu' s Πριν ημέρα
Ma teksttt palidhjeee😂😂😂😂phaaaaa
123 123
123 123 Πριν ημέρα
LIKE NESE STE PELQEN FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Gold digger Jane
Gold digger Jane Πριν ημέρα
Isha duke degjuar kete kenge, vjen macja me ben mutin mu te kembet 😠
My tarara
My tarara Πριν ημέρα
A je ti pagjupe apo qka? 🤣🤣🤣🤣
Der hrvati
Der hrvati Πριν ημέρα
I love albanian language 🇦🇱❤🇭🇷
alkida gjoni
alkida gjoni Πριν 20 ώρες
😭😭😭😭😭🤦‍♀️
Narze Stroka
Narze Stroka Πριν ημέρα
Puthe Fatjonin ne buz😘💋❤
Narze Stroka
Narze Stroka Πριν ημέρα
Nfa Meisila❤❤❤❤💋💋per Melisen
Narze Stroka
Narze Stroka Πριν ημέρα
Uaaauuu o zot❤❤❤😮😮
Orkide Official
Orkide Official Πριν ημέρα
Breket e melises left the cat .jan gris 🤭
ROZETA BARUNI
ROZETA BARUNI Πριν ημέρα
Ti je e vetmja qe e urren fationin por fationit nuk i intereson fare🥰
Glenis Imeri
Glenis Imeri Πριν ημέρα
meli je ma e mir se ana fatjoni duhet mu kthy te ti prap
Erisa Keqi
Erisa Keqi Πριν ημέρα
QUEEN
lola lleshaj
lola lleshaj Πριν ημέρα
melisa
Edison Ndoj
Edison Ndoj Πριν ημέρα
Qr qar kenga me kot qe kam nigju
King Tony
King Tony Πριν ημέρα
Kjo Keng shkon per Mevlanin....
bukyyy
bukyyy Πριν ημέρα
Ik mej shko blej tesha
Putin Putinovic
Putin Putinovic Πριν ημέρα
Nje arsyeje ma shumë pse s'na pranon EUROPA 🤝 thank you for nothing 🤙🏼
Danim fan girl Army
Danim fan girl Army Πριν 13 ώρες
Nothing for nothing😂
Francesca Mhilli
Francesca Mhilli Πριν ημέρα
Kang ma jerme ske ku gje shko vesh naj pal pantallona.Po nuk pate ti bi un🥱😂✌
Lora Abdullahu
Lora Abdullahu Πριν ημέρα
♥️♥️♥️
Agetina Dyli
Agetina Dyli Πριν ημέρα
Hajd se ksaj her i shkoi shum klikime ksaj vec e degjojn njrz nga kureshtja po n kengen e rralles as 1m zdi shkoj
Jolanda Kola
Jolanda Kola Πριν ημέρα
Edhe getat ti kishe kontrollu tpakten😂🙉
Jolanda Kola
Jolanda Kola Πριν ημέρα
Ca esht kjo keng vec senin venin ke thon😂😂
Samsung J1
Samsung J1 Πριν ημέρα
Thuaj bores qe te nderosh vendin😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁😁Te du shumë❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤Je yll fare💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Samsung J1
Samsung J1 Πριν ημέρα
U cmend Melisa
ana lala
ana lala Πριν ημέρα
Shum bukur 💔💔💔💔
ana lala
ana lala Πριν ημέρα
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Ervis Kotorri
Ervis Kotorri Πριν ημέρα
Kjo melisa me ket keng i ngrin tvdekmit nga varri i tremb 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Erlind Koxha
Erlind Koxha Πριν ημέρα
Se dija qe kishte talent per muzike
Kookie Bts
Kookie Bts Πριν ημέρα
Auto tune enters the chat