Σχόλια
Denis Ss
Denis Ss Πριν 5 ώρες
U shtua dhe 1 opinion i blere ne krahe te te gjatit.po jep lajmet e Sandrit..te fala ...
Erjon Tani
Erjon Tani Πριν 5 ώρες
Eshte interpretim i gabuar i ligjit.. 😂😂😂
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti Πριν 5 ώρες
Per vjedhjen dhe shitjen e votave, ne studio flet nje deputet i LSI... 😲🤪🤯🤣✌👍
Artur Ahmeti
Artur Ahmeti Πριν 6 ώρες
Mjaft se jeni bere bajat, vazhdoni me propagande te pd's. 8 vjet rrjesht I njejti debat nga te njejte njerez. Merreni pushtetin aman, ju a kam falur. Vetem na lini te qete.
Mandir Mandi
Mandir Mandi Πριν 6 ώρες
Tja japesh kenges shqiperia
Artan Lushi
Artan Lushi Πριν 6 ώρες
Po ku ngopesh ti o krye hajduti I shqiperise o kelysh I George Soros
Ilir Muskaj
Ilir Muskaj Πριν 6 ώρες
...si arriti ajo 22 vjecarja me mbiemër Ulliri të merrte aq shumë vota...?!
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Πριν 6 ώρες
CURRI SHKO BANE SHUREN LAJ SYT
Artur Murra
Artur Murra Πριν 6 ώρες
Gjiithmone humbesit nxjerrin justifikime e tani e kuptuann se pd eshte parti fashiste e kush flet per bandat shih c'kontigjent percbent pd e llahtarshme shyqyr qe nderhyri amerika se nuk do ekzistonim me qytetarja
Rejnald Velja
Rejnald Velja Πριν 7 ώρες
Hajde avokat hajde … komplet vks tamam sic jan kto të pd. Kërkojn prova konkrete e ky i bje vërdall, flet me hamenje… kto prap i kerkojn prova ky ja hyn e fillon lexo tel per me pa ca i shkrujn te thoj se ku e kush jan provat. Komplet i pa aft
niko kristidhi
niko kristidhi Πριν 7 ώρες
Curi me shkolle prifti ne greqi ben te zgjuarin ne studiot e tv-ve.hahahahaha llogarit ca niveli
Ylli Maxhari
Ylli Maxhari Πριν 7 ώρες
Po nuk uaka bler njeri po kini hall tjeter ju
Kastriot Balla
Kastriot Balla Πριν 7 ώρες
Ku igje lulushi kto mjekrosh injorant turp per PD ku esht katandis vaj medet.
Viktor Gjermeni
Viktor Gjermeni Πριν 7 ώρες
Mos ekonsumoni krejt emisionin se keni kohe edhe 4 vjet per te bere bla bla bla sidomos ai FILOFOZI
Kastriot Balla
Kastriot Balla Πριν 7 ώρες
Ore ju i dini njerzit budallenj?
Andrei Sheva
Andrei Sheva Πριν 7 ώρες
Hajde shqiperi hajdee, ka qe ne 2009 diskuton vjedhje votash dhe manipulim. E njejta muzike!! Nje MAFIE e madhe e ka gllaberuar vendin nga shkodra deri ne sarande. Gjithe populli analfabete s do t ja di fare. Vend i marre fund!!!
Kastriot Balla
Kastriot Balla Πριν 7 ώρες
Kjo goca pse fliste sikur e kishin nxjerr me dhun
Elton Simoni
Elton Simoni Πριν 7 ώρες
Te ankohet LSI per vota te pavlershme o zot. LSI eshte kampjon i vjedhve te votave.
Klodian Dedja
Klodian Dedja Πριν 7 ώρες
Po ora
ZILAL SHABANI
ZILAL SHABANI Πριν 8 ώρες
Sa renaxhi qe jan kto te PD deri ora 22 votat ishn ne kuti dhe dolen deklaruan se kemi fitue apsolut.kur u nomruan votat dolen humbes tash duhet mos i pranoin se luli deri sa tr fitoi un jam PD por kemi humb
Edi Elezi
Edi Elezi Πριν 8 ώρες
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Vetem rakija ju mungon dhe me rregull jeni bla bla bla duhen prova
Ana A
Ana A Πριν 8 ώρες
Love you Curri & Rakipi
Ana A
Ana A Πριν 8 ώρες
Ore idiote te PD po nuk voton me Populli, beni cte doni
editr
editr Πριν 9 ώρες
Dy koragjoza.. Analiz rroçke... Nuk votohet një organizatë antishqiptare dhe kriminale... Nuk ka më budallenj.. Nuk harrohet 97-ta,21 janari, Gërdeci.. Ishin këta kopil që deshën të vrisnin shqiptarët e jugut në 97-tën... Këto jan arsyet ju shkërdhefsha gjakun që të dyve....
al it
al it Πριν 9 ώρες
Curri gjoja avokat 😅 Ku e more diplomen o Çurri te Kristali apo Vitrinat Se ishe dhe i shtrenjte ti
Shpetim Shabani
Shpetim Shabani Πριν 10 ώρες
Kta po tallen me Demokratët që i votuan... Demokratët tani do rrinë në gjum me pilulën “Ne do ti kishim fituar zgjedhjet, por Rama i bleu” Ore kapne me shqelma dhe perzine nga zyra at Trapin Lule Bashën
Bardhyl Prifti
Bardhyl Prifti Πριν 10 ώρες
Imami duhet të mbyllë gojën, sepse ai me shokë janë shkaktarët e gjendjes së PD-së. Ka mbi gjashtë shtatë vjet që ka mbyllur gojën dhe tani del si shpëtimtar. Imami duhet të hetohet për kohën kur ka qënë Ministër i Mbrojtjes. Turp të ketë...
Lido Tilo
Lido Tilo Πριν 10 ώρες
Ca meresh me ato o curri ata jane dy qofte
Jani Sava
Jani Sava Πριν 10 ώρες
Jo ore c'ne? Ku ka manipulim ore,c'fare thua ti?
Vesa Serena
Vesa Serena Πριν 11 ώρες
Bravooo CURRI.
ALEX Cobain
ALEX Cobain Πριν 11 ώρες
Curri une te degjuar ne shume Respekt gjithemone... Por keto kohet e fundit je shitur dhe ti bravo te qofte se eshte e drejta jote, une ne shpiperi ste takoj dot po po te pashe ndonje here ne greqi do ta fus nje shpulle pustaqi.... Ose ne qeparo kserola....
Sokol Beko
Sokol Beko Πριν 11 ώρες
do perseriten ne 36 gusht ore ishin USA e Evropa albitrat gjyqtaret Loja mbaroj game ower fitoi PS tani PD mos flej gjum letargjik kto 4 vjet rrjesht por te punoj fort per zgjedhjet e tjera se gabimi ishte I opozites qe I iku nga parlamenti plus qe nuk mori pjes ne zgjedhjet e I lan PS krejt bashki e komuna e gabimi fundit ishte perball covid19 flisnin ska kovid TURP cfar votash kerkojn kur ish ministri shendetsis Petrit Vasili LSI thoshte ska kovid.... populli foli sovrani foli pranoni vendimin e sovranit heshtni
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 12 ώρες
More injorant analist qe bene si i zgjuar po KQZ mbylli serverat 6 ore KQZ eshte e blere direkt nga Edi Rama
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 12 ώρες
SPAK ka vetem emrin SPAK se eshte ASPAK ketu ne SPAK jane njerëzit e ulsi manjes dhe edi baxhelles
Space lover
Space lover Πριν 6 ώρες
@Artur Murra Ore Rama ka 8 vite ne qeveri dhe ti thua se Rama nuk ka vjedhur?
Artur Murra
Artur Murra Πριν 6 ώρες
E ke doje ti sala te ishte mjaft keni bere qejf duke vjellur vrere sa kushton bindja juaj? Qytetarja sa I keni paguar qe te flasin keq per kundershtarin
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 12 ώρες
Jane bler komisioneret dhe numeruesit e opozites dhe te kercenuar nga vet Dora e Shtetit me Grupet Kriminel
Mihalis Qyrasi
Mihalis Qyrasi Πριν 12 ώρες
Akoma me votimet merreni ju te mbaruar qe jeni
Don Fabio
Don Fabio Πριν 13 ώρες
Sa posht ka rend Partia Demokratike e Shqiperise 😥😮😲 1 ore Ben analiz politike dhe mezi dha nje prove...
Emiliano Emiliano
Emiliano Emiliano Πριν 14 ώρες
Rregjimet rrezohen me protesta te dhunshme
Space lover
Space lover Πριν 6 ώρες
@Engjell Shtylla Po te mos kishin vdekur ata te ndjerit ne 21 janar nuk do kishte fituar edi
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 12 ώρες
Fiks sic beri edi baxhella me 21 janar
rage mp3
rage mp3 Πριν 14 ώρες
Nuk e përmbysin rezultatin e zgjedhjeve disa vota si do që ti quajmë jo të blera jo të shitura kto janë justifikimet e humbësit kto ndodhin në gjithë botën e do ndodhin . 50 përqint e votuesv nuk morën pjesë në zgjedhje . I bëni dot për vete kto 50 përqint që nuk besojnë as një parti . Kto përmysin çdo lloj manipulimi lërini llogjet ...
VICTOR DAFA
VICTOR DAFA Πριν 14 ώρες
O EPA PASKRUTULL SI STË VJEN ZOR KUR KËRTON POR TY TË KSN MAR PENG TURP PËR TY .
John Nika
John Nika Πριν 15 ώρες
Ti duhet te depozitosh diqka tjeter nuk je per politike.
Tan Zaimi
Tan Zaimi Πριν 15 ώρες
Ç’luftë O😂
Renard Spahiu
Renard Spahiu Πριν 16 ώρες
Pirdh pirdh se liroheni
Vilson Kondakciu
Vilson Kondakciu Πριν 17 ώρες
Se kuptoj kur ka fituar ndonjeherë opozita !? Vetem ka vjedhur vota dhe dhunuar votues .sa te jet Saliu nuk fiton PD asnjëherë.
Erjon Tani
Erjon Tani Πριν 18 ώρες
Cfare genjeshtari.. Ne kemi pare nga filmimet qe nga 80 mije vota, 50 mije ishin te PD-se dhe 30 mije te PS-se (medemek paska numuruar edhe votat e kundershtarit). Po per VV, Nisma Thurja ose LSI-se (qe ai ne studio pretendon qe i jane vjedhur vota LSI-se) nuk llogariten?!?! Parti genjeshtaresh.. Shkoni ne shpi tani e beni cicin se do ju vijne zgjedhjet e reja do ju vijne. Te dhjere, por krenare.. Zheji, ule pak fantazine dhe ha gjize si Agushi..
acs klo
acs klo Πριν 18 ώρες
Ore po kete te VV Bojkenin do ta lini te flase ndonjecik apo vari leshte atij?
Dhimitri Gusho
Dhimitri Gusho Πριν 19 ώρες
Curri ja fut si Kau Pelës. Çfarë profesora kemi. Lum si ne.
Zejnel Morina
Zejnel Morina Πριν 19 ώρες
Si u degradu zotri Zhej, u zhgënjy shum nga ndonje demokrat apo u pagu shum nga ndonje socialilst
redon ndrejaj
redon ndrejaj Πριν 20 ώρες
ca lloj curri sa po tall trapin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
DIJAR ISLAMI
DIJAR ISLAMI Πριν 21 ώρα
Kta jan filma sa per ti mbajtur ne eufori votusit e PD,me sakte opozites.Para zgjedhjeve gjith thujshin se do e mbrojn voten a sote ata i vjodhen pallavra.
Jovan Bregu
Jovan Bregu Πριν 21 ώρα
O Yllka po ku i gjen keto te lodhur 😂😂😂
Lupo 89
Lupo 89 Πριν 21 ώρα
Bravo Kelliçi!
October
October Πριν 21 ώρα
Se kujtonit se kishit fituar prandaj ja u dogjet votat e VV. Tani beni sikur kishit interes qe VV te fitonte. Ju jeni nje tufe legenash qe kerkoni alibi perpara militanteve tuaj.
Rivaldo ND
Rivaldo ND Πριν 22 ώρες
Shpresoj qe cdo njeri qe ka marr lek per voten tmos ket gje per t ngren ne kto momente. Ndersa per budallenjt qe votojn si tifoz atyre ske cju ben
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 22 ώρες
ylli kkelyshi edi rames
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 22 ώρες
jeni kelyshtet e enverit
Don Fabio
Don Fabio Πριν 9 ώρες
@Erjon Tani Intelektual i modh ti 🤣😁 .....
Erjon Tani
Erjon Tani Πριν 18 ώρες
Kelyshet o anal-fabet.. Dhe nuk ndahen fjalet ashtu. Tre llafe shkruajte por as aq se ben si duhet. Imagjino tu japesh pushtet Klyshave te Saliut me tesere te kuqe ne xhept..
Mario Kruja
Mario Kruja Πριν 22 ώρες
Tring zilja, tring zilja, zilja tingëllon tring. Ato i njohu Amerika , si njohin poturet e palara të Salës dhe Lulit. Këta kërkojnë që KQZ tu gjejë prova??? 😂😂😂
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 12 ώρες
KQZ mbylli 6 ore serverat nuk i ka njohur Amerika dhe Europa akoma jo i ka njohur soreca edi baxhelles lakuriqit burgaxhiut te frances
Rudi Rudi
Rudi Rudi Πριν 20 ώρες
Pse I kan hedhur sy hive nje Kinezeje Dhe do me thon qe kan te drrejt? Vetem 1 Budalla Naiv Mund te mohoj Blerjen e Votes ne Shqiperi!! Ate e di dhe Bufi Cfare baterdie u ka bo ne Shqipri ne Elbason u kapen mat me lek me lista me arme u vra 1 person Dhe u plagosen 7-8 veta u derdhen mbi 70 plumba...!! U fshin kamerat Dhe ska deshmitar e Ku 12 Police ja futen Vrapit bashk me 2 Shefat e Komisarjatit 🤣🤣🤣😂😂. Ne Diber Po ashtu u kap mat makina me 50-ce me listat e Fukarejve, ne Shkoder Banda e Tom Doshit po ashtu Naten shperndante Lek.. ne Durres Banda Dakos ufff vetem nje Budalla Mund te bej rolin e naivit ketu aman .
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid Πριν 22 ώρες
E drodhe o Ylli? Hiqni Bashen ndryshe nuk fiton kurre PD. Keta qe flasin duan te justifikojne Bashen per shitjen e interesave te PD-se tek Rama
Luli Osmani
Luli Osmani Πριν 22 ώρες
Te gjithe te PD se
El salvador del dolor
El salvador del dolor Πριν 23 ώρες
5:30 Po ky me keto duart sikur po rreciton.
Sander Lilo
Sander Lilo Πριν 23 ώρες
Ylli i thoji dhe zotit Zheji qe dhe kto 4 vjet do te shtrengoni rrypin!
Vera Kiako
Vera Kiako Πριν 22 ώρες
Te hidheni I perpjete ju ne panel te gjithe jeni kunder Rames zgjedhjet mbaruan sa fitoni Trami aw do fitoje PD👎🏾🐻👎🏾🐻👎🏾
Turi Selmani
Turi Selmani Πριν 23 ώρες
Do perseriten pi...e semes ku ta keni..o kuc...usa europa e uroj ramen per fitoren
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 23 ώρες
Keta sa here nuk fitojne , kete pune kane.Na vjedhin thone.Po kush punon fiton .Sa per banda ju ju kemi pare qe dhe ne Elbasan derguat tropojanet qe te vrasin elbasanllinjte.Sa per banda , te gjitha partite me banda jini qe nga bandat e L.S.I.se te P.D.se dhe P.S.se.Bandat i krijovi Sala ketu e 30 vjet , solli te gjithe verioret ne Tirane , ju morri pronat pronareve dhe i beri (ish pronare)qe ti kishte vota te perjetshme.Populli eshte i vetedijshem tani per ç'do politikan dhe vota vete atje ku punohet me shume.Rama ka gabime shume , ama nuk eshte vrases si keta te tjeret.
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 21 ώρα
@Lupo 89 Ke te drejte (lapsus)nuk eshte e drejte te ofendosh , secili ka mendimin e tij individual , mund te komentosh ato qe mendon , por jo me urrejtje , besoj se keto ofendime i kemi peshqesh nga politika .
Lupo 89
Lupo 89 Πριν 21 ώρα
@Diana Katundi Nuk ka te keqe me te mire o bageti as te shprehesh sdi. E keqja me e vogel thuhet.
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid Πριν 22 ώρες
@Diana Katundi nuk te dal kundrra , sepse ke mendimin tend . Por jane poshtersira te gjithe. Nuk vrau policia e Rames djalin e ri ne Laprake? Pse ? Se ishte pa maske doli te blinte cigare. E vrau polici si te ishte kriminel .
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 22 ώρες
@Ingrid5 Ingrid Nuk e mburr , por eshte i keqi me i mirre nga keta.
Ingrid5 Ingrid
Ingrid5 Ingrid Πριν 22 ώρες
Te lutem te jap te drejte ne cdo fjale , se Saliu me maloket e trashe e qelbi shqiperine e mesme , sidomos Tiranen. Por te lutem mos ma mburr Ramen, ju lutem
Lupo 89
Lupo 89 Πριν 23 ώρες
Regjimet o hapin krah o rrezohen me dhune. Rama mund te ket mare mandatin e tret po sdo ta kete te lehte. Qe sot po thote se do spastroj administraten ky vend aq kapacitet ka smundesh te mbash elektorat ne kurize te shumices (gjysma tjeter opozita, plus ata qe skan votuar fare).
Gjovalin Gjoka
Gjovalin Gjoka Πριν 23 ώρες
O Curri nuk lejohet ne asnje vend Demokratike te vjedhesh qofte edhe nje vote.
Krenar Troka
Krenar Troka Πριν ημέρα
Ty tka mbajt sala si legen o yll taipi
Violeta Konomi
Violeta Konomi Πριν ημέρα
Po cesht ky cani qe vret miza na esht ber dhe politikan
Miside Koraqi
Miside Koraqi Πριν ημέρα
Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍
Ani Perroj
Ani Perroj Πριν ημέρα
O sa kam qesh ropt e shpis
Mateo Caca
Mateo Caca Πριν ημέρα
Bravo.1she.
Ana A
Ana A Πριν ημέρα
O ylli je njeshi!
mengugreg
mengugreg Πριν ημέρα
Ka perfiu nga Partia Demokratike dhe tani don edhe pushtet politike
Sokol Beko
Sokol Beko Πριν ημέρα
Basha eshte vet fake esht nje tip qe genjen sy per sy lepin sahere floket ben si lider qe nuk esht ne realitet esht vegel e Saliut shikoni ceshtjen e armeve kimike do fitonim 12 miliard$ kur Lulzim Basha premtonte ambasadorit Arvizu pastaj nje te vajtur Saliu ne zyre te tij lulushi u terhoq,qe aty filloj shkaterrimi PD e LSI eshte kollaj me then Jo Amerikanes por ka pasoja politike keshtu ju Kam thene ca miqeve te mi shikoni kto dy parti USA ka per ti bere parti rrugesh e sot me mandatin e 3 te EDI Rames e shkatterrimin e LSI ajo rrug po vazhdon kur politikan mihop si Lulzim Basha nuk harrijne te dallojne te miren edhe te keqen cfar votash kerkojn te Ikin punojn arat se per politikan jan zero .... humbem 12 miliard$ plus hyrjen ne BEE pa kushte plus levizjen pa viza ne USA e Canada e 12 miliard$ jan 300 Ton ar vler tregu ja deri ku harrin budalliku njerzor ose levizja sllave qe sulmoi me forc e propagand ne krejt mediat me krejt opinionistet se USA donte te na helmonte cmenduri totale mir qe kishim miqt e ktyre ruset qe sna lan..... Basha esht gomar e Jo lider
kristo gjinollari
kristo gjinollari Πριν ημέρα
Ofejzi mir tr tha rama me saln je ti turp te jesh me demokrasine ejo me saline Amoj shqipri sa ke per te vuajtur ti me kta te shitur ne cdo Parti ne Greqi e Srbi
qamil xhamani
qamil xhamani Πριν ημέρα
Legen
qamil xhamani
qamil xhamani Πριν ημέρα
Ike spijun
Luan Veliu
Luan Veliu Πριν ημέρα
Cani vet ylli rakipi është bashkpunetor kriminel le vrasja e Azem Hajdarit.
ariu shqiptar
ariu shqiptar Πριν ημέρα
Ore nuk eshte zgjidhja te largohet Basha por te behen zgjedhje te ndershme dhe te pa blera. Tani 5 deputet jan tek votat e pavlefshme me Qellim nga Partia ne pushtet. Edhe nja 5 e pakta jane blere keshtu qe 10 Deputet jan shume. Drejtesi do te ishte perseritje zgjedhjesh dhe ndeshkime per ato qe jane me fakte per blerje votosh . Te pakten Shqiptaret te udhehiqen nga ato qe votojne.
Giancarlo Placidi
Giancarlo Placidi Πριν ημέρα
Edhe ti ne Burg duhet te shkosh....tradhtar bashkpuntor me ta je ti....pse Pak tmerre...varferi...vrasje u shkaktuan per ty...Burg zoti kryeminister po' u vjen ora tgjithve.
EQUILIBRIUM衣
EQUILIBRIUM衣 Πριν ημέρα
Ku ka pas ndonjeher moral berisha qe duhet te ket tani
Genci Belba
Genci Belba Πριν ημέρα
Fati yne I keq te shohim tere kto vemje ekranesh plot mllef politik madje kriminel ne sherbim te interesave te caktuara
Petros Sakka
Petros Sakka Πριν ημέρα
po selanji ka mekat vete babalen