"LSI-ne e kane rrjepur..."
1:33
Πριν ημέρα
Rruga qe po vret kembesoret cdo dite!
31:13
Me shume shtreter ne spitalet e RMV
1:08
Bashkepunimi me aktorin Nik Xhelilaj
2:56
644 gjoba per maskat
1:01
Πριν ημέρα
Gati spitali covid 3 |Lajme - News
1:09
Σχόλια
missymarsi red
missymarsi red Πριν 13 ώρες
Buzet si byth pule me botox te baxhelles Monika.Po na e nxjerr parimor te madh ate palloshin e vet hajdut floriri Ilirin. Po na mburr edhe Kim Mehmetin nje cope diarreje otomane qe finanzohet nga Turqia.🤮🤮A ju doni litarin ne fyt te gjithe po s'ka kush po ua ve.I kane vdekur bijte shqipes.
Merita Okse
Merita Okse Πριν 13 ώρες
Per mendimin tim Teuta eshte 1 grua e talentuar e emancipuar me nje vizion te hapur. Duket nje grua me nje shpirt te thjeshte. Qofsh e lumtur me gjitha familje gjigh jetes
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
Ike moje buce me gjithe ate hajdutin me te madhe ne bote
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
Po moje buce ca beri Iliri kure ishte dhe eshte vetem vjedhni
missymarsi red
missymarsi red Πριν 13 ώρες
Kush jane keta qe po bejne show?Nuk i njoh.Po sh fake jane.Duket sheshit. Sh aktore te keqinj perfshi dhe Rudinen. Nje propozim martese e neveritshme direkt ia rrasi unazen ne gisht pa nje fjale,pa nje emocion.🤮🤮
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
UUa na mbushe mendjen moj Shqipe me 6 krahe shqiponje me ate bucen tende qe ate mbyllet kurrë
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
Ike moje idjote kurr flete ti je Bruce
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj Πριν 13 ώρες
Ik Mina futi ndonje pilaf ke vilt e tua dhe te atij kok mushkes se e quat vendin per lesh ai trapi qe flen gjum me presidenc qe Po jep pasaporta shqiptare afrikanve
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
Ti je femra me p edukate qe ekziston ne titullin toksore nje kile leshe qe ca do te thuash nuke ka me vlere
Artin Arti
Artin Arti Πριν 13 ώρες
SI PARTI LESH E LI...PO EDHE SI FAMILJE JENI LESH E LI...
Elvis Zhupa
Elvis Zhupa Πριν 13 ώρες
Sukese zonja Kim! Mos harroni te shkruani ne ditarin tuaj te jetes, Bingon e madhe qe ju ra te punoni ne Shqiperi.
October
October Πριν 13 ώρες
O Fevzi po naj pyetje me spec do i besh kesaj. Per Moniken thua "shshsh le te mbaroje". Ketyre te tjereve vetem me dru kokes nuk u bie. Futbollisti i Tirones nga Afrika perben sekret shteteror !?!?! A ju jeni ftof ne zorren trashe qe mendoni se ja hidhni popullit!
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
Po ku keni turpe ju keni ber Shqiperinë cope e troke
mine min
mine min Πριν 13 ώρες
Ike moje idjote kurr flete ti do o mjete populli shqiptar ku ngeli ne duarte tuaja te degjeneruar Eve Dhe hajduteve numer 1ne bote
Diella Durgaj
Diella Durgaj Πριν 13 ώρες
Zoti i vrafttttttt ca po i bajn ati popullllllll
missymarsi red
missymarsi red Πριν 13 ώρες
Ah mor Jul Deda.Nese ai jugori ka marre 12 pale breke per 12 muaj ju shkodranet merrni 1 pale breke per 12 muaj se aq dembele jeni sa dhe b...tuaj pertoni ta lani. Comunque...lascia perdere.Numer kot.Pune brekesh.🤮
Aurel
Aurel Πριν 13 ώρες
Klinika duhet ti paguante kurimin ne nje klinike tjeter dhe pastaj komisioni do vemdoste per kliniken ne fjale nese do paguante nje gjobe apo te mbyllej fare. Nuk sillej kush me klientin ashtu si u sollej ato. Turp per kliniken .
Sabrie Hoti
Sabrie Hoti Πριν 13 ώρες
Pershendetje teuta je super e mir sa I perket ushqimit edhe une jam vegetarian prej shum kohe esht e vertet se une nuk konsumoj asnje mish per vetem salmon fish dhe ke shum drejt teuta se njerzit qe nuk konsumoj mish jan te smur dhe me shum smundje kurse une kurr ne jet skem qen asnje her smut l'm very helthi
deep hause
deep hause Πριν 13 ώρες
O xheni tqifsha motrat se vetem mllef nxjerr nga goja
London ALB
London ALB Πριν 13 ώρες
Po ky serveti nga esht se mirdita ska emer server besoj ?
dosti dodi
dosti dodi Πριν 14 ώρες
Ish mesus fiskulture me gjith at vil. Hallall
missymarsi red
missymarsi red Πριν 14 ώρες
Ca ishte kjo se mora vesh.😱😱
Briktu Lucy
Briktu Lucy Πριν 14 ώρες
♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Briktu Lucy
Briktu Lucy Πριν 14 ώρες
♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij. Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Briktu Lucy
Briktu Lucy Πριν 14 ώρες
♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
Εύη τρ
Εύη τρ Πριν 14 ώρες
Ax i ziu ti o bledi po sa i lepiesh mones mor aman
missymarsi red
missymarsi red Πριν 14 ώρες
Mah...As po as jo.Nje pjo.
missymarsi red
missymarsi red Πριν 14 ώρες
Kaq injorante jeni sa mos te dini qe kur ben vaksinen foshnja s'ka nevoje per peshe se vaksina behet me grup mosha.Fillon qe 3 muajsh e mbaron 14 vjec.Dhe aty 3,2kg foshnja eshte pesha e nje te porsalinduri nuk ben vaksine kaq i vogel.Duhet te jete 3 muajsh pra diku tek 5kg.
Klajdi Brahaj
Klajdi Brahaj Πριν 14 ώρες
Mos digjni kot programet me kto fundrrina se di pse dalin tu fol neper programe se kto Jan kok e kem fajtor per shqiperin qe esht ne kte gjendje
Sokol Shehu
Sokol Shehu Πριν 14 ώρες
Gjyna djal i ri ,,e ka shpetuar zoti,🙏,,, te jete me kaq per te dyja palet,,,
flori flori
flori flori Πριν 13 ώρες
po nuk u mori me pislliqe dhe po nuk i re njeriut me qaf nuk te ngacmon njeri kot jo nuk te bie njeri me qaf kot po nuk i re vet
flori flori
flori flori Πριν 13 ώρες
djal i ri po tjetrin e ka vrar ai po te ishte babi jot a po vllai jote ai person qe ka vrar ky a do thoje tani gjyna se djali i ri e ka shpetu zoti
London ALB
London ALB Πριν 14 ώρες
Sa ma ka pelqy arditi ketu bravo bravo 🤝
Erges Zyka
Erges Zyka Πριν 14 ώρες
Kur nuk ka shtete i lumtë këtyre
Lksk Jssjue
Lksk Jssjue Πριν 14 ώρες
Shif ca modeli flokesh ka bo kjo o budallaqe fare .a ca lsi flet ti moj .......
missymarsi red
missymarsi red Πριν 14 ώρες
Flm Klanifornia. Pas ketij numri shkova ne tualet.
Google Nutzer
Google Nutzer Πριν 14 ώρες
Pajtohuni per hir te femijut more bora se familja dote jet ma e shendosh bora ishalla pajtoheni
Xristos Tzanis
Xristos Tzanis Πριν 14 ώρες
Po si presim ne Shqiptaret te na qeverisi kjo zonj ajo zdi cthot kam 1or qe po e degjoj po se kuptoj dot se mar vesh
Edi Xhafaj
Edi Xhafaj Πριν 14 ώρες
Po cfr thua ti moj kv e ndyre se je bo si varrez
Ervin Qerimi
Ervin Qerimi Πριν 14 ώρες
E cuditshme se si pese gazetare nuk e dine qe ata banore nuk do te jetojne me ne zonen ku kane jetuar shume vite .
martin martini
martin martini Πριν 14 ώρες
Ftyra e lesh-lise eshte:🐷🐗🐖👿🦍👽👹👺💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩
bellevuehospital33 yourfriendnewyork
bellevuehospital33 yourfriendnewyork Πριν 14 ώρες
Sa e mire je. Te lumte Teuta ❤️
Rimias Tiho
Rimias Tiho Πριν 14 ώρες
Oj idiote e pafytyre,qelbesire,ndyresire
Marjana Paloka
Marjana Paloka Πριν 14 ώρες
Shume bukur ka luajtur ne film.
Anita Kastrioti
Anita Kastrioti Πριν 14 ώρες
Rama eshte i jasht zakonshem, uroj ti fitoj prap zgjedhjet
louis 150k
louis 150k Πριν 14 ώρες
Po kejdi memehtaj eshte goca e mashtrusit nr nje te lsi po nuk hy dot ai ka fut gocen se eshte ndjekje penale
fuck it
fuck it Πριν 14 ώρες
Boll me kete femer vulgare, me kete jo-femer. N'a fyeni si ne te djathteve edhe te majtet.
martin martini
martin martini Πριν 14 ώρες
Ksaj vetem me Rak🥒, & me dajak ja mbyll {bucen}. Kjo bashke me ate shrekun kan bere kerdine me te vjedhur, na hedh dhe hi syve pale😡
Marcio Abe
Marcio Abe Πριν 14 ώρες
Ti ske besim ke burri jot te kemi besim ne ke ju yyyyyyyyyyttttttt bushter su ngopet duke vjedhur akoma do
Marcio Abe
Marcio Abe Πριν 14 ώρες
I mallkuar qoft ai qe voton kete hajdute kete hunde derr . Zhdukuni ju te shpetoj shqiperia
KingAL
KingAL Πριν 15 ώρες
ropshe
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza Πριν 15 ώρες
Moj xheni ti bashjeton me nje vajze mund ta beshe dot nene munte krijosh nje familje apo ti Ilirjan po ti eben dot nje burre nene Zoti eka krijuar burrin dhe gruan te krijoje nje familje ju doni e beni turp turp per ju
martin martini
martin martini Πριν 15 ώρες
Hani 💩💩💩💩💩💩 t'gjithe bashke sa jeni aty!
Alfred Ziu
Alfred Ziu Πριν 15 ώρες
Këmbësorët duhet të ndërgjegjësohen se rruga nuk kalohet nga njëra anë në tjetrën në çdo pjes të sajë. Gjithashtu edhe shoferët e automjeteve duhe të jenë më të kujdes shëm edhe më vigjilentë në drejtimin e automjeteve.
aladin
aladin Πριν 15 ώρες
per hir te se vertetes o mona syte i kishte shume te rregull. Po per xhepat vertet a i ke bosh per koken tende?
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza Πριν 15 ώρες
Car familje dote krijoje nje femer me nje femer apo nje burre me nje burre car krijimi eshte te behet bab apo ai burri tjeter nene apo dy gra njera baba
Lad Mali
Lad Mali Πριν 15 ώρες
Zoti nano te ndjehesh shqipeter esht me e mire se nje grek apo nje turk
SHQIPERI ETNIKE
SHQIPERI ETNIKE Πριν 15 ώρες
🇦🇱😡➡️O ZOT SA TI KEMI KTA POLITIKANT QË PO NA QEVERISIN TESH 30 VJET SI➡️PS PD LSI⬅️ dhe gjith Doktorrat të korroptuar SHTETI E GJITH POLITIKANT TAN JAN HAJDUTA KRIMINELA DHE TRADHTARËT E KOMBIT SHQIPTAR POPULLI NUK PO DIN KE ME VOTU SEPSE GJITHMON TË NJEJTIT KANDIDOJNË TURP QONU O POPULL QONU MOS FLENI GJUM SE BOLL LUAJTEN ME POPULLIN E TROJET SHQIPTARE DUKE NA I SHITUR TRADHTARËT E KOMBIT SHQIPTAR JAN EDI RAMOVIÇI SALI BERISHOVIČ LULZIM BASHOVIÇ ILIR METOVIÇ DHE GJITH POLITIKANT TJER TË SHITUR ZOTI JU DENOFT JU DHE KREJT FAMILJET TUAJ QA KENI PËR ZEMER⬅️😡🇦🇱
fatos Skenderi
fatos Skenderi Πριν 15 ώρες
😂😂😂🖕
denny denny
denny denny Πριν 15 ώρες
ky zoteria nje her ca eshte laborant ska te drejte fare te dali dhe te perballet me pacientet , sepse punen e ben stomatologia , une jam rruges duke u ber nje dentiste dhe me mire me ha nje mortie sesa te degjoj fjalet e njerzve . une do bej punen time sic ndodh dhe ne kliniken tone nqs te plq do ulesh ne poltronin dentar dhe do te perfundoj une duke te thene te mirat e punes po ashtuu dhe anet negative nqs te plq vazhdojme .... nqs jo ste prekkim fare me dore
Mso Dicka
Mso Dicka Πριν 15 ώρες
Sa e mire je o Emina. Krenare do jete mami yt edhe ne boten tjeter. 😥❤
fred durst
fred durst Πριν 15 ώρες
Pse shqiptart nuk e pastrojn racen e vet nuk muj mi kuptu. Gjysa jan te bardh gjysa jan me ngjyr.
Shpetim Muci
Shpetim Muci Πριν 15 ώρες
OOO ARTAN HOXHA PO VETË TË GJITHEVE POLITIKANEVE POLICISË KUNDËR JE I VETMI QË PO VAZHDON AKOMA JE NË RREZIK PËR KOKËN TENDE DHE FAMILJA JOTE MENDOHU MIRË SE DO LËSH FAMILJEN VETËM MOS VAZHDO ME SE JE NË RREZIK TË MATH.
Eyes Chico
Eyes Chico Πριν 15 ώρες
Ahahahah mka ngec gira thot
Besa Bes
Besa Bes Πριν 15 ώρες
Kush ka qen ai garnet qe e ka ven ate tabelen me 50 atije mor aman se la nam, dhe ky eksperti nuk permendi te vizat e bardha te vihet semafor me buton per kalimtaret, aq di aq thot dhe ai ska faj
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani Πριν 15 ώρες
Thjesht eshte talente ..e zgjuar ..edhe moderatoren.e la.pa.text.gjithmon na ke pylqyer ...ju pershendes
aladin
aladin Πριν 15 ώρες
mortja qe nuk i ha te gjithe keta te panelit, nje BUCE qe nuk i le te flasin asnje fjale dhe nuk i le ti bejne asnje pyetje, po ju ben zbor te gjitheve.
Zyme Korra
Zyme Korra Πριν 15 ώρες
Pse nuk e pysni zotin rama per tampone qe jan falloso o qena mos rreni popllin
Gozilla Aud
Gozilla Aud Πριν 15 ώρες
Pse baba kejdit qe shet 2 her nje apartament ne fier apo u harru
Joli Dj
Joli Dj Πριν 15 ώρες
Po votat per vende punde i harove ?? Berat kucove skrapar etj etj . A te vdeksha sa vota sa vota
Gezim Plepi
Gezim Plepi Πριν 15 ώρες
Kjo gazetarja sduhet te jete aty nvendesoheni me nje mashkull se eshte gjynah per kete politikanen shume te shentuar Ju lutem shpetojeni🤣🤣🤣🤣🤣
Shpetim Muci
Shpetim Muci Πριν 15 ώρες
EDI RAMA E NISI MIRË PËR REGALIZOJE HASHASHIN POR PËRSE NUK E VAZHDOI KËTË NUK E DI PËRSE PUSHOJ SE FOLURI
PETRIT PETRIT
PETRIT PETRIT Πριν 15 ώρες
Po ti i di mire se ke lyer picin me te vjedhur
Gozilla Aud
Gozilla Aud Πριν 15 ώρες
Me aifona oj mon
aladin
aladin Πριν 15 ώρες
o shurrllak shqiptaret jane IDIOTE qe kur je pasuruar ti, kokqyp
Oleg Denisov
Oleg Denisov Πριν 15 ώρες
0:48 awesome-girls24.online
Codis 1991
Codis 1991 Πριν 15 ώρες
Hahahahah sa mir te Ka than aj pala si ke ke shpia nuk fle gjym amerika pse djeg mandatin ti
SSMG42SS S
SSMG42SS S Πριν 15 ώρες
Edhe pacat e afrikes u ka mbetur shqiperise pa ardhur
Joli Dj
Joli Dj Πριν 15 ώρες
U poqen fiqt Monika .
kuku aba
kuku aba Πριν 15 ώρες
E cfare i beri?
Rrahim Drenasi
Rrahim Drenasi Πριν 15 ώρες
Teute ti je me shume se ar ngs blero me mire qe je ndare.bukurin s ta ka kuptua fat me diell ke me tjetrin duke jetua.blero i verber perhere i till.tashme per tjeter kend je me shume se diell.poeti i vendenisit.26 10.2020
Joli Dj
Joli Dj Πριν 15 ώρες
Opo ca thot o vlla.