Blerta - Pishman (Gezuar 2021)
2:56
Πριν ημέρα
Onika - Ti (Official Video HD)
2:53
Πριν 3 ημέρες
Nico - Ki me pa ti (Official Video 4K)
2:57
Renato Doko - Qanie (Prod by. Rasmel Daja)
3:00
Ezo - Nuk kam faj (Gezuar 2021)
3:43
Πριν 6 ημέρες
Meda - Ish dashnia (Gezuar 2021)
3:05
Πριν 6 ημέρες
Adis ft. Denis - Shqip (Official Video HD)
2:59
Ben1 - Lagje Geto (Official Video HD)
2:38
Πριν 11 ημέρες
Tenori - Nje shkendi (Official Video HD)
4:11
Meda - Oj shoqni (Gezuar 2021)
3:38
Πριν 16 ημέρες
Durim Malaj - Hajt hajt (Official Video HD)
2:57
GRANO - Rude Boy (Official Video HD)
3:44
Πριν 20 ημέρες
EFEM - PANAMERA (Prod by Don Gima)
2:43
Πριν 20 ημέρες
BIANCA - KNOCKOUT (Official Video 4K)
2:52
Πριν 20 ημέρες
Arber Gjota - Befasisht (Official Video 4K)
3:40
Chippi - My Baby (prod by. Prince Music)
3:10
Albo - Pronto (Official Video HD)
2:52
Megan - Ama (Official Video HD)
2:38
Dini - Vrasje (Official Video HD)
3:42
Πριν 2 μήνες
Blaze - BANDITA (Official Video HD)
3:29
Gvzmend - Zemer (Official Video 4K)
2:56
Tiso - Lozonjarja (Official Video HD)
2:59
Sadik Ukaj - Nusja (Official Video HD)
4:37
Σχόλια
Musa Musliu
Musa Musliu Πριν 2 ώρες
Sa here ty tpermendet emri bmw-s gazin deri ne skejt Amdon Amdon halo moj ish...
Mattceska Sieber
Mattceska Sieber Πριν 2 ώρες
💖💖💖💖🤗🤗❤💝💓💕💕💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Saki Shiba
Saki Shiba Πριν 2 ώρες
Bravi ragazzi ❤
Mentor Ukshini
Mentor Ukshini Πριν 2 ώρες
Keng e bukur e shum suksese 🙏
Ff Liimi10 User
Ff Liimi10 User Πριν 3 ώρες
Do vi nje sit qe do thon kam jetu ne Shekullin e STRESIT
Ff Liimi10 User
Ff Liimi10 User Πριν 3 ώρες
Super i pa vdekshem je
Veronika Darragjati
Veronika Darragjati Πριν 3 ώρες
Prsh o I madhi meda you are dhe best singer n world you are my fans to me may god bless you
Zamira Dedaj
Zamira Dedaj Πριν 3 ώρες
Hahahahaha super kenge 😂😂😘😘😘❤️
BLERINA LIKA
BLERINA LIKA Πριν 3 ώρες
Kte kengen prej Bebes e mesova 😅🥰
BURIM MUSTAFA
BURIM MUSTAFA Πριν 3 ώρες
😍
patroll dne
patroll dne Πριν 3 ώρες
Na mytet me tallava👎
lela Eglantina
lela Eglantina Πριν 3 ώρες
Te lumte goja shume bukur suksese
ᴏᴘ ᴠɪᴄᴇɴᴢᴏ
ᴏᴘ ᴠɪᴄᴇɴᴢᴏ Πριν 4 ώρες
HAHAHAHAH
Mira miriami
Mira miriami Πριν 4 ώρες
Bukur urime...
kosova peja
kosova peja Πριν 5 ώρες
Kur kendoni duhet me dit qe jeni dy e jo njani kryt djathtas e tjetri majtas
Bessa Mill
Bessa Mill Πριν 5 ώρες
Bashkim Kukaj
Bashkim Kukaj Πριν 5 ώρες
Bravo
Harsh Patel
Harsh Patel Πριν 5 ώρες
It's sounds like Gujarati song, anyone else felt?? Came from bebe Rexa' story
Vincenzo Fan
Vincenzo Fan Πριν 3 ώρες
Hahaha hello 😄
kosova peja
kosova peja Πριν 5 ώρες
👍❤❤
Lila Xarizi
Lila Xarizi Πριν 5 ώρες
Shum bukur te bashkuar qofshi jith mon ciftet me familjete e tyre
Anony Mous
Anony Mous Πριν 5 ώρες
Qikjo eshte Muzike, DAFINA DAUTI the best songer ♥
Radije Alili
Radije Alili Πριν 6 ώρες
Shum bukur ❤❤
Ronaldo Elezi
Ronaldo Elezi Πριν 6 ώρες
Je i madh pz🤣🤣
hatija hatija
hatija hatija Πριν 6 ώρες
hahahah sa super me lot😂😂
Arianna Cola
Arianna Cola Πριν 6 ώρες
Te lumte goja bravo - bravo super kenge 🌟🌟🙋‍♀️🙋‍♀️
Emiado Krasniqi
Emiado Krasniqi Πριν 6 ώρες
Si gru nuk me ka pelqyer po them te verteten kengat I ka te bukur a
Loni Loni
Loni Loni Πριν 6 ώρες
O
Adelina Coka
Adelina Coka Πριν 6 ώρες
Kenga e preferuar e Bebe Rexhes😂
Bb4life stresi
Bb4life stresi Πριν 6 ώρες
Super keng renato doko 🔥🔥
Mohamed Mohy
Mohamed Mohy Πριν 7 ώρες
Bebe Rexha 😂😂
Mark Sina
Mark Sina Πριν 7 ώρες
Nga Bebe Rexha 😂❤️😂
Cosimo Shehu
Cosimo Shehu Πριν 5 ώρες
Gjithashtu
Markel Sina
Markel Sina Πριν 7 ώρες
Here from Bebe Rexha? Hahahha
Manjola Kallushi
Manjola Kallushi Πριν 3 ώρες
Tani is sa e ngjova
Vincenzo Fan
Vincenzo Fan Πριν 3 ώρες
Hello 😄
Lindita Haxhimustafa
Lindita Haxhimustafa Πριν 7 ώρες
Durimi Zërin Bomb Respekt 💫💫❤❤
LYRICS AL
LYRICS AL Πριν 7 ώρες
Ju ruajt zoti nqofte se beni SUBSRIBE 🤗🥰😙😚
Kloe Kourtney
Kloe Kourtney Πριν 7 ώρες
Kush erdhi nga story bebe rexhes
Shpendi Tilufa
Shpendi Tilufa Πριν 7 ώρες
😅😅😅
LUGINA E PRESHEVES
LUGINA E PRESHEVES Πριν 7 ώρες
Kuuuuu ta qifsha ftyren e prisht bre gabel ty tka met me knu uckn qifsha laperin
Bahrije Bytyqi
Bahrije Bytyqi Πριν 8 ώρες
Jeni te Forte
Vali Ch
Vali Ch Πριν 8 ώρες
👏👏👏👍
Ervis Dyli
Ervis Dyli Πριν 8 ώρες
Te lumte goja altin
Alessia Zunino
Alessia Zunino Πριν 8 ώρες
Bravo meda😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰
Florjant Mimini
Florjant Mimini Πριν 9 ώρες
Te ka lon burri o blerina balili
Oksana Lulaj
Oksana Lulaj Πριν 9 ώρες
😂😂😂😂Super
Sara dhe Ledio
Sara dhe Ledio Πριν 9 ώρες
🤗😂
adi milan
adi milan Πριν 9 ώρες
Bravo shm kenge e bukur e degjoj cdo dit e dhe syt me mbushen me lot se jam shm larg nga nena ime flm qe ben keng te bukura respekte
The Lost1
The Lost1 Πριν 9 ώρες
.
The Lost1
The Lost1 Πριν 9 ώρες
.
The Lost1
The Lost1 Πριν 9 ώρες
.
Argis Production
Argis Production Πριν 9 ώρες
Suksese Altin 👏👏👏
Qendresa Gashi
Qendresa Gashi Πριν 9 ώρες
Shum keng e bukur dyt kendojn te bukur po hijeshien e kenges e ka Durimi qdo keng e ka perfekt.
Elson Xaka
Elson Xaka Πριν 9 ώρες
☠☠☠☠
Engjellushe Dyrmo
Engjellushe Dyrmo Πριν 10 ώρες
Super kg 👏 Berati im 🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Nazım Mert Çakır
Nazım Mert Çakır Πριν 10 ώρες
Love from Turkey Friends 🇹🇷❤🇦🇱
Hot Jani
Hot Jani Πριν 10 ώρες
Zoti ju bekofte
Loni Loni
Loni Loni Πριν 11 ώρες
P
Ajshe Memedi Shabani
Ajshe Memedi Shabani Πριν 11 ώρες
𝙲𝚏𝚊𝚛 𝚣𝚎̈𝚛𝚒 𝚔𝚒 𝚍𝚓𝚊𝚕𝚒 👏👏👏
Albanian Management
Albanian Management Πριν 5 ώρες
Pushkë zerin Durimi.
Bloody Wolf
Bloody Wolf Πριν 11 ώρες
ahh o dajo kapetani atje lart do pim bashk raki.vetem lot o dajo me mungon
Loris Anika
Loris Anika Πριν 11 ώρες
Hale sivjet skom ndegju keng ma tmir Suksese bashkpunimi me i mir deri tani 🤗🤗👍👍🥰🥰
Albanian Management
Albanian Management Πριν 5 ώρες
Sakt 👌
Zamira Muhaj
Zamira Muhaj Πριν 11 ώρες
Shume.kenge.E.bukur
KLEVIS Kaseja
KLEVIS Kaseja Πριν 11 ώρες
Me mjeker qania😂😂😂😂😂😂
Nico Nico
Nico Nico Πριν 12 ώρες
Gjith ma ka dasht zemra qet Dafina Dautin 🥰
Tina Tina
Tina Tina Πριν 6 ώρες
Shum e bukur eshte
Regbin Vata
Regbin Vata Πριν 12 ώρες
Vmcodkduti69wysuagagdzbcksieudietqsaioptteyheu4i2qajdogogouofoutoulrqcsgdkgkckrysjsj52qafzkfkditkckjldlfotofidiydururytyucid83hqe7e8482qgaczjdogototohoyo8phoforidkxkckskdidididieieickskdisisidhdkdkr
Fadil Arifaj
Fadil Arifaj Πριν 12 ώρες
K li 08dry se 3re005r FCC
Klodi Qarraj
Klodi Qarraj Πριν 12 ώρες
⭐👍👍👍👍
Laura Imeri
Laura Imeri Πριν 12 ώρες
Ju lumt ✨✨👑🔥🔥🔥🔥 qfar zani durimi king
Dori Muslia
Dori Muslia Πριν 13 ώρες
😂😂😂😂😂😂😂
bowen voowy
bowen voowy Πριν 13 ώρες
Po dihet texti i Ilir Beranit💪🏻
Marjol Rrapaj
Marjol Rrapaj Πριν 13 ώρες
Suksese Altin.
Jona Geci
Jona Geci Πριν 13 ώρες
Super keng suksese
Joanna
Joanna Πριν 13 ώρες
💗💗
Medine Medine
Medine Medine Πριν 13 ώρες
Respekt 🥰🥰👍👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤲♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Bajram Bajrami
Bajram Bajrami Πριν 15 ώρες
👌👌👌👌
Fatmir Bylygbashi
Fatmir Bylygbashi Πριν 15 ώρες
Sjnbdiddhb Djdbdjdndjf fiendkrejenrnrjrfiribrtitrirffhrrrrb
your's forever
your's forever Πριν 15 ώρες
Super keng si gjthm ❤❤😍😍❤
Irene Johnson
Irene Johnson Πριν 15 ώρες
Can anyone give me the translation? I love the song. I just played it like 20 times.
Vanesa Kola
Vanesa Kola Πριν 16 ώρες
te kendoft zemra
Dardan Deqani
Dardan Deqani Πριν 16 ώρες
kojshija jem ma i miri nbot Med love you <3
MiMi BlueMoon
MiMi BlueMoon Πριν 17 ώρες
😜Get over it mehedin😂🙏
MiMi BlueMoon
MiMi BlueMoon Πριν 17 ώρες
These frajers???Nuhhhh😜😜😜
SILVA TATANI
SILVA TATANI Πριν 18 ώρες
👍⭐💔❣