Armiku i Popullit - Episodi 14 - Vizion Plus
1:12:51
Σχόλια
Fatmir Kuco
Fatmir Kuco Πριν 11 ώρες
POLICIA SI GJITHMON VETE VETEM MBAS VRASEJS. BRAVO SHTETI DHE POLICIA E SHTETIT ME KOT NE BOT
Sara Sara
Sara Sara Πριν 11 ώρες
Zoti ju vraft far e flliqur magjup jeni 👎🏻👎🏻👎🏻
Sara Sara
Sara Sara Πριν 11 ώρες
Po ju te shqiperis jeni magjup Se njeh vllau vllaun njerz Pa ndjenja enveri i ka perzi gjakun 🤮🤮🤮🤮 a i keni par Si martohen me shkije gjak i pist
Nela Caushaj
Nela Caushaj Πριν 11 ώρες
O se mos me hane mua per drek thote xhimi
Bujar Aliaj
Bujar Aliaj Πριν 11 ώρες
Akameta qi nanuqken vuqiq
Klodi Koci
Klodi Koci Πριν 11 ώρες
🙂🙂🙂🙂
Alblend
Alblend Πριν 11 ώρες
Dua t'filloj te shof menjehere nje nga keta felliqsirat brenda e te tjere me radhe avash avash...🙏
R.S
R.S Πριν 11 ώρες
6e
Alban D
Alban D Πριν 11 ώρες
Gjeja me e mir qe ka ber Nard Ndoka ne 20 vite politik eshte qe eshte ber meme 😂😂
Kela Kejbi
Kela Kejbi Πριν 11 ώρες
😂😂😂😂
Shkelzen Kumnova
Shkelzen Kumnova Πριν 11 ώρες
Skemi qare pa e mber se esht fakt dhe rrealitet dhe e sigurt dhe e qart pa uh rregulluar qeshtjet tona shqiptare ne ballkan ska paqe as siguri.
Bedirije Bicerri
Bedirije Bicerri Πριν 12 ώρες
Ppm,
Luis Meta
Luis Meta Πριν 12 ώρες
Ramushi ta dridh beugradin dhe Rusin edhe se nuk kam qaq forc po kem muralin e fort dhe trimnin ooo shka ishkines do ti mledhni eshnat e bitve juve neper beteja
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku Πριν 12 ώρες
ERVIN GEGA SI BILBILI KUR KNON TI QEL TRNDAFILI
Petros Petrakos
Petros Petrakos Πριν 12 ώρες
. ./
Toni Bcn
Toni Bcn Πριν 12 ώρες
Ore kte nard k..... Ce therrisni kot sa ju ipni reklam me kte idiot ky tena perfaqsoj ne parlamantin shqiptar njo cop k....
Shqyptar Etnik
Shqyptar Etnik Πριν 13 ώρες
SHQYPNI ETNIKE nuk ka shqiperi te madhe si term ky term eshte per shtetet pushtuese si serbia qe do tr krijoje me te vertete serbine e madhe..termi tamam eshte SHQYPNI ETNIKE eshte termi i atije qe do te bashkohet mes veti..ndersa e madhe do te quhej po te kishim ambicje si serbia per te marre tokat e huaja athere po por ne nuk kerkojme as me shume e as me pak se copat e trojeve shqiptare qe na i kane marre barbaridht fhe padrejtesisht...rrnofte e u bashkofte shpejt inshallah SHQYPNIA ETNIKE..tash e kane rradhen kta RRACA SLLAVO-GREKE ta provojne ne kurriz padrejtesite dhe forcen qe jau kane shkaktu SHQYPTAREVE..
Flori Mflo
Flori Mflo Πριν 13 ώρες
Bravo se na kenaqet ,respekte jeni te papare 🙏💤💤1️⃣🇦🇱
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra Πριν 13 ώρες
Shume bukur super 😘🌟🌟🌟🌟
Shqyptar Etnik
Shqyptar Etnik Πριν 13 ώρες
Prolaganda e tyre nuk eshte te frika e bashkimit por kan hall te sigurohen qe po e njoften kosoven te marrin edhe pak mitrovice por edhe te behet me marrveshje qe kosova te njihet si e pa varur dhe sovrane qe do te thote qe te mos kete bashkim te shqiptareve..kta nga frika e hakmarrjes nuk pranojne se po ta dinin qe nuk i ngacmojme do binin dakord per paqe me shqiptaret e bashkuar por nga zullumi qe kane bbo e dine se nje SHQIPERI ETNIKE do ju marre hakun e pa lare...
Besnik
Besnik Πριν 13 ώρες
O RRACE KEQE SERBE SHQI🇦🇱PERIA E MADHE KA QEN NUK PO BEHET
I LL Y R I A N
I LL Y R I A N Πριν 13 ώρες
Shqiptaret do te Bashkohen, por do te i Bashkojn Tokat Shqiptare deri te Molla e Kuqe. Aty e kan Friken keta, se Forcohen Shqiptaret dhe Kerkojn Tokat qe i kan marr me Dhune pa Vullnetin e Shqiptarve
Skender Skender
Skender Skender Πριν 13 ώρες
Shou I rradhes , mashtrimet vazhdojne ,
Emiljano Peto
Emiljano Peto Πριν 13 ώρες
9rkestra 1111111
Arben Daci
Arben Daci Πριν 13 ώρες
Fjale te mencura. Zoti ti ndricofte me shum idete ( per bashkim kombetar) per hajer na qofte.
mel amigable
mel amigable Πριν 13 ώρες
Tolga is sooooo handsome!..his wife is sweet and supportive 2!..nice couple!
Llazar Ndini
Llazar Ndini Πριν 13 ώρες
25/01/2021 😆
ajsaj dfdfdf
ajsaj dfdfdf Πριν 13 ώρες
Hoooo shoku viçe, guri do veje ne vende te vete do ti zdo ti kujte i behete vone.
juve juve
juve juve Πριν 14 ώρες
Oty te qifsha ropt or kriminela
Zef Baba
Zef Baba Πριν 14 ώρες
Obobo mos u merrni me at deshtak injorante 👎🏿
Altin Gonxhi
Altin Gonxhi Πριν 14 ώρες
uji i çesmes lart ne tarac po rrillte car esht
Bukurie Zena
Bukurie Zena Πριν 14 ώρες
I legene patos cfare bete per 30 vite maskarenj shporuni
Luan Thaqi
Luan Thaqi Πριν 14 ώρες
Vjosa ashte mretnesha qi embron kosoven e ldk ka shum muta
Luan Thaqi
Luan Thaqi Πριν 14 ώρες
Ldkja jan matrapaza e hajna ani kur flet isa zagari po ma kriminela sikta ski kerkun nbot matekqit qe kapasen ldkja
kol popaj
kol popaj Πριν 14 ώρες
A e shef keta duan ta marrin me zor, ajo merret vetem me voten e popullit, spjegiju atyre Frrok si tu sulen ne shpine
kol popaj
kol popaj Πριν 14 ώρες
Bravo Frrok Cupi, ti po flet te verteten, por te verteten nuk e don askush, prandaj jemi mbrapa gjithe botes me shekuj
Adelina Gjina
Adelina Gjina Πριν 14 ώρες
🤣🤣🤣🤣 sa kam qeshur o zot
kol popaj
kol popaj Πριν 14 ώρες
Ky zoteria po thote vetem ta rrezojme ate si ka punuar per shqiperine edhe po punon, dhe te biem ata si rrine ne rruge dhe nxehen ne diell, kur te merziten ne diell kane klubet, keshtu shkojme perpara, bile e kalojme edhe europen
paolo3319
paolo3319 Πριν 15 ώρες
Hahaha nuk ndryshojn vijen e te parve tyre PPSH cfar bejn keta mundohen te ja faturojn te tjerve ka ikur a jo kohe kur njerzit ishin te detyruar te besojne ate qe thoshte partia ne pushtet vetem vehten genjeni
paolo3319
paolo3319 Πριν 15 ώρες
Sa gjynaf per ket dashnoren e edi rames
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Πριν 15 ώρες
Mos u plaksh Kurr ,te rujt zoti ishallaaaa.
Engjellushe Malaj
Engjellushe Malaj Πριν 15 ώρες
U ju se dini😀😀😀😀
Ilira Hoxha
Ilira Hoxha Πριν 15 ώρες
Gjirokastritet jan te poshter o Agron. Te vrasin per 2 lek
autokton autokton
autokton autokton Πριν 15 ώρες
Qije pidhin me pidhuca o kkarabbiqii
Lina Mustafa
Lina Mustafa Πριν 15 ώρες
Eni baloshi ishte fantastike ze i mrekullueshem💋
lal shpellari
lal shpellari Πριν 16 ώρες
pirdh se lirohesh
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu Πριν 16 ώρες
Radhë e madhe madje edhe me të shtyra si kafshët para ushqimit për 2 minuta që do turpëronin veten para të gjithve. Pahh ça rinie vk
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu Πριν 16 ώρες
E ardhmja e asaj kohe dhe aktualiteti ynë kombëtar 🤣🤣🤣
ilir petro
ilir petro Πριν 16 ώρες
Ore pse jepni gjysmake lajmet Erjon Kurven që preket direkt me lejet e ndërtimit pse nuk e përmendi o medja të koruptuar.RAC Muti gazetar ju jeni të gjith për burg se të gjith keni mar ndonjë llomk
Xhuliano Kola
Xhuliano Kola Πριν 16 ώρες
Ti je mbeturine osmane i poshter
Gentian Dalipi
Gentian Dalipi Πριν 16 ώρες
Po spermend bashen permend veliajn o ropci
Sokol Hoxhvogli
Sokol Hoxhvogli Πριν 17 ώρες
Po' folni gjuhen shqipe, sondazhe ,sondazhe,e thate 30here per nje minuti,po' psé beni si majmuna e papagalla,o politican o gazetar,keni turp te flisni gjuhen shqipe ,se sdukeni gjuhe dites dhe te ngritur ,me diplloma te blera e me super dallaveregish,turp turp ju merni mallkim,nga populli i ndershem fukare e gjuhe beresit o Jo shqiptare !!! se perfitorni qe ska e ska pasur,shtet te mbrroj kete gjuhe ne kte vende te Vogel ,pa shprese nga,cakenj e zhvate ,qe ska ngel,gje pa gllaberuar ju ka ngel vetem gjuha ,duke i zevendesuar ,jo me fjale,shkencore qe ne te gjithe Batern Jane njesoj si Doktor Banka kovid19 e tejera ,por Jan fjale te gjhues normale Italiane,Turkey grek e englese,p,sh, Lanciare kolor negociata kosto oferta funerale,mortorio,sondazhe,intoksikato virologo,militante,maxhoren, adoleshent, adulta,divorce,partner,infrastrutture, non mi intimidire,lungo mare,vocabolario,sanitarie,operatori,confezionare, Grandi, grandissima,bonus,vokabolario,o mai gat,dietro le kuinte,kosto oferta,bai pas, penxhere,rurale, man date, e tjera tjera pislliqe qe i bejne zhdukjen e kesaj gjuhe pa fat, e pa Zot,o ZOT na ndimo se ktu sekziston e ska per te ekzistuar shtet,behet shtet ,vetem po' u zhduken nga nje kolere me e rezishme se covid19.Rama Ramalijt Sala e salijte Metà e Metalijt, o ZOT ndimoje kete vende pa fat,me njerez fukara e te raskapitur e kriminala ku prepara me corape te grisurame tani pasuri prallore
Matthew J
Matthew J Πριν 17 ώρες
Po ti mor pall do shpetosh
Kilda Isaku
Kilda Isaku Πριν 17 ώρες
Dikush ta ndimoj un e kam ndimuar vajzen be shkoll
Kilda Isaku
Kilda Isaku Πριν 17 ώρες
Un jetoj ne Gerdec gruaje qe e refen une e njof dhe jeton akoma ajo ka ni vajz te vogel 10 vjec qe eshte semur
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Πριν 17 ώρες
Sontazhet me te sakta Jan deshtimet e rilindjes ne te gjitha politikat,. Deshtim ne politiken e brendeshme, deshtim dhe skandale ne politiken e Jashteme .
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Πριν 17 ώρες
Sontazhe te paguara na Rama
Fatos Bihuci
Fatos Bihuci Πριν 17 ώρες
RUDINA NUK E MERITON TE JESHE DEPUTETE MAIMIN E KE HAJDUTE BABI KA ZHAVTUR POPULLIN NUK JE ME E MIRE TI
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra Πριν 17 ώρες
,Χ, shume bukur super 😘🌟🌟🌟
Klodian Myftaraj
Klodian Myftaraj Πριν 17 ώρες
Cift i bukur mos tju plas fare cfare ju thojne te tjeret vazhdoni ne jeten e re qe keni vendosur te beni bashke ej arjoja a ke nje kusherire per mua
OX OX
OX OX Πριν 17 ώρες
SHQIPTARËT KURRË NUK KANË SULMUAR DHE NUK KANË PUSHTUAR ASNJË SHTET...SHQIPËRIA E NATYRËS DUHET TË BËHET SEPSE JEMI SHQIPTARË NË TOKAT TONA DO APO NUK DO SERBIJA APO FRANCA, GREQIJA OSE RUSSIA ËSHTË PLANI I PËRËNDISË QË GJITHË SHQIPËTARËT TË BASHKOHEN ME TOKAT E TYRE... Po ky Vuçiç ç'far do... Ku i djeg që nuk e do SHQIPËRINË E MADHE... SERBIJA KA SHANTAZHUAR DHE KA SULMUAR ME USHTRI DUKE VRARE PLEQTË DHE FËMIJËT E KOSOVËS...
Fatmir Shima
Fatmir Shima Πριν 18 ώρες
O serbe o h....e Shqiperia e madhe eshte o rrace m...i te ardhur jeni ne ballkan 🦅🦅🦅
matrix matrix
matrix matrix Πριν 18 ώρες
Neve shqiptaret jemi popull servil duam zduam na vjen mir apo jo ky eshte realiteti i kombit tone, anglezet thon kush nuk do vendin e vete mere hidhe ne halet.....
naun bera
naun bera Πριν 18 ώρες
Ik o moterqir ti e gjithe pushtetaret e ketyre 30 viteve
Rake R
Rake R Πριν 18 ώρες
Ik or se dhe ti rropqir je
naun bera
naun bera Πριν 18 ώρες
Pse nuk ftoni 1 qen ? Do ishte me mire 1 qen se 1 zagar si ky kari ketu
Skenda 1234
Skenda 1234 Πριν 18 ώρες
Ne shekullin e 7 keni ardh ne 2⃣0⃣2⃣1⃣bani plaqkat nga ballkani
Skenda 1234
Skenda 1234 Πριν 18 ώρες
Hala se ke nenshku Ooo .buz selikoni
Ylli Tajari
Ylli Tajari Πριν 19 ώρες
shum bukur
v med
v med Πριν 19 ώρες
Sa te kemi shoket e tu antishqiptar ne Tirane si Rama dhe Berisha nje mut te madh do bejme. Po minishengen harroje sado qe te ndihmojne kopilat e tu ne Tirane! Ska porte detare per ju o ju qifsha ate rracen e ndyre nga stepa! Lahuni te ato ujrat e infektuara te saves dhe danubit se deti nuk eshte per ju!
Jeton Sinaj
Jeton Sinaj Πριν 19 ώρες
s
Adil Basha
Adil Basha Πριν 19 ώρες
👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥
v med
v med Πριν 19 ώρες
Prap me dole ketu o hajdut.... O ta qifsha ate rracen per 7 breza o ndyresire
bella hadiddd
bella hadiddd Πριν 19 ώρες
Jemi krenar me ty Doniii
Xheni Ambaraj
Xheni Ambaraj Πριν 19 ώρες
Super star i pa pare bravo
Invicible _GAMER
Invicible _GAMER Πριν 20 ώρες
Klarineta dhe aurrela te dyja bashk = ilac
Maliq Veseli
Maliq Veseli Πριν 20 ώρες
O Is ik more mbrapshtan nje kam ne vorr nje mbi vorre. Gja nuk je ma i mire se Vjosa. Te shkarrkohet Daka
Castriot1
Castriot1 Πριν 21 ώρα
Respekte Elites,Intelektualeve&Doktorve&Artisteve&Shkencetareve&Gazetaretareve e Ndershem &Gjithe Shqiptareve te Ndershem ne Shqiperi&Kudo ne Bote. TURP&TRISHTIM qe te Kemi Nje Regjim Drejtuar nga Byroja Politike me Bablokun E Neveritshem Kriminal te Surrelit ne Krye. Poshte Regjimi Droge&Krim&Shpopullim&Korupsion Me Sharlatanin Bablokun Drogaxhi&Pervers me Qender ne Surrel. E&I zencin mallkimet e gjithe Kombit Shqiptar. Mos te Qeshte Buza Kurre O KryeMavri i Surrelit. Shqiptari.
İl Grande Arthas
İl Grande Arthas Πριν 21 ώρα
Eshte bashkimi i Shqiperise se coptuar jo Shqiperi e madhe.. O Vuçiç.
Castriot1
Castriot1 Πριν 21 ώρα
Regjim Kriminal udhehequr nga Byroja Politike e Surrelit. Angjeli pjese e Mafies se Surrelit.