Punimet tek ish-Kerneta, vijojne protestat
1:48
Σχόλια
Albert Cela
Albert Cela Πριν 17 ώρες
SHEMBJANI DHE VAZHDONI PUNEN SE KETA JAN MESUAR TE JETOJN NE FAKALE POR DURRSI ESHT VEND PLAXHI DHE KETA PO DESHEN TE JETOJN NE FAKALE TE SHKOJN NGA KAN ARDHUR..
Robin Hood
Robin Hood Πριν 18 ώρες
Shko mor kastravec ofron ti zgjidhjen ti ofron Ramen
mark spaqi
mark spaqi Πριν 18 ώρες
Lucy Pashai
Lucy Pashai Πριν 19 ώρες
Ore ça thot kjo do ket temperaturë se ska mundësi
linda Dedja
linda Dedja Πριν 20 ώρες
O ti ⚰️🦠bashke me kelyshat e komunizmit o 💩
Gilbert Kasnija
Gilbert Kasnija Πριν 22 ώρες
Femija te paska marre rruget e botes kjo thote rama rama moj plake derdimene hahaaaaaa
Eduart Kongjinaj
Eduart Kongjinaj Πριν ημέρα
Punuan shqiptaret me pune vullnetare e pa mjete. Zoti i bekofte shqiptaret kudo qe jane.
Reuben Justus
Reuben Justus Πριν 22 ώρες
@Xzavier Stefan yup, have been watching on flixzone for since november myself :)
Xzavier Stefan
Xzavier Stefan Πριν 22 ώρες
a tip: watch movies at flixzone. I've been using it for watching a lot of movies during the lockdown.
Adile Gjuzi
Adile Gjuzi Πριν ημέρα
e Fejuar dhe paske dashur ta regjistruar ne mbiemrin e te fejumit mah e pabesushme kjo histori qe asistentet sociale ta marin pa arsye un vetem kam lindur ne spital pa asnje pran dhe isha vetem 23 vjece kur Linda djalin tim dhe ma dergun djalin ne oren 4 te mbasdites per ta ushqy dhe ma lan djalin te flinte me mua dhe shkova ne komunita me djalin bera 4 vite e gjys ne comunita dhe kam nje vit qe kam mbaruar percorson ne komunita bera shkollen per te pasur dipllomen per te punuar dhe ja arrita qellimit qe bera dokumentat mbas dy vitesh nderkoh qe isha ne komunita dhe tani jam e lir me djalin tim sepse asnje her ne komunita nuk u dorzova luftova me forcat e mia per te mos u shkelur nga ligjet qe egzistojn per asistentet per tribunalet dhe sidomos te pergjegjeses te komunitas kur thonin qe dera eshte e hapur nese doni me u largu ikni o nena por femijet qendrojn ketu un i thoja vec po vdiqa mun ta prekni djalin tim per sa koh jam gjall jo sepse kok fortesia dhe presionet qe i beja komunitas e kuptuan qe isha e dashuruar me djalin tim dhe mund te beja cdo gje per ta pasur ne gjirin Tim per aq koh qe isha me djalin ne komunita dhe sot jam e lir me femijen tim
Eneida doci
Eneida doci Πριν ημέρα
Bravo per temen dhe te ftuaren.
helltoserbia
helltoserbia Πριν ημέρα
Gjykata e shurres
Koli Kola
Koli Kola Πριν ημέρα
Po ata te LSI qe i kapi STOPI pse si nxjerr ti shkerdhat
arjan frani
arjan frani Πριν ημέρα
Prap prokuror mbanje,ska me te korruptuar se ate.
Lupo 89
Lupo 89 Πριν ημέρα
Imagjinoje ky popull bageti ka votuar, na moren ne qafe.
Rikela Fusha
Rikela Fusha Πριν ημέρα
Temë me vlerë e trajtuar me profesionalizëm! 👏
Moisi Guri
Moisi Guri Πριν ημέρα
Kush nuk i njeh zgjedhjet opozita,janë të vendosur solemnisht për njohjen e zgjedhjeve ku në këtë mandat të PS mer përfundimisht reforma agrare sotë 7501 që ishte objektivi i partisë komuniste me në krye komandantin legjendarë Enver Hoxha,ku nuk jetoi dotë sa malet,ju ngeli popullit në mes 45 vjetë.
Xrhstos Betas
Xrhstos Betas Πριν ημέρα
Shume te drejte ke po pd nuk do keshtu duan te bejne si i do qefi pd nuk e ka mendjen te punoj e kane mendjen te karikja se per pune nuk ja thone
orhan lula
orhan lula Πριν ημέρα
Mbasadori evropiane soreka eshte ajdut bashk me ramen tegji jane edhut kunder. presidentit se ai dimire se soreka eshte palr me. ramen soreka mer. roge te majme nga rama ketu. po pasuroet ambasadori evropjan soreka ate gishtin emezit qe idrejtoi shqiptar ve kjo eshte. puna emir qeka bere ne. shqipri. ju zoti komisjoneri evropjan ti nuk. di asgje cfar maskaralleqe qe ben. rama me soreke ska turp qe nji ambasador. evropian tesillet keshtu por jane. bere. bashke te rezoin presidentin se ai ja. nxjere te palarat rames dhe sorekes por populli do i varin ne litar mashtrusat ajdutrit evotes qe i blen votat dhe asnji ambasador nuk flet por mbrojne ramen qe vjeth votat
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
BASHA PJESE E LOJES SE MILIARDERIT/PLACKITES RAMA,,,JANE LOJTARE TE SE NJEJTES SKUADER ,PER MANIPULIM TE POPULLIT
Giorgio Ndoja
Giorgio Ndoja Πριν ημέρα
Bravo cojeni deri ne fund idealin comunista!!!Mos u ndaloni se bota nuk eshte e rrumbullaket sipas jush
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Prisni se skeni pare gje AKOMA NE MANDATIN E 3 TE , POSHTE DIKTATORI/MILIARDER I SURRELIT
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Ne SHQIPERI te gjith kerkojne KARRIGEN E DEPUTETIT, PO PSE SE BENI 800,000 ANETARE KUVENDIN E "POPULLIT"????? FIDEL YLLI "PERFAQESUESI I INTERESAVE PERSONALE " PRANE PARLAMENTIT,
Giorgio Ndoja
Giorgio Ndoja Πριν ημέρα
A je gati ta bejme ndonje xhiro nga spaci ose martaneshi ne burrel ose qafa e barit ne puke !!
Ku po Shko kjo bote
Ku po Shko kjo bote Πριν ημέρα
Ti ke ik per lesh sak,,
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν ημέρα
Me. Edin. me. Ameriken. BE 🇦🇱🇺🇸
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Jepi DIKTATURE E MERITON,,KUSHEDI CFAR INTERESI FINANCIAR KA KY ,PLANE TE SE ARDHMES, PER XHEPIN E TIJ ,terheq vemendjen per te hyre ne te ARDHMEN DEPUTET,,NUK FLET KOT KY, KA PLANE, SE NUK I "PLASI" PER KOMUNIZMIN, NJEREZIT ESHTE VESHTIRE TI KUPTOSH KU E KANE INTERESIN
Sokol Dedej
Sokol Dedej Πριν ημέρα
Po normale qe kan pasur nje takim sekret..bashkpunimi mes 2 partive me te medhajat ne vend..tregon shkrirjen avash avash te LSI
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Pune MULTIMILIONERESH
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν ημέρα
Keto. Te. P.D.erdhen..si.bythqira Vodhen.gjith..pronat.kombin. Floririn..shiti.armatimin.shkateroj. Industrin.makinerit.u.shiten. per.shkrap. Vec.vodhen..dhe.vareza.ben Keto. Meritojne. burge Duhet. nje. e. djathte. e. Vertet Monkurence. Me. PS Keto. Bythqirat. e. PD. Jan. Per. Remuj. Sikopila. Ruges. Dum. Demokraci. Pronaret te. paguhen. te. Marin. Tok. nga. toka. Vet PD. dhe. Kurvat. e. politikes Pronar. nga. 500..1000.hektar Tju.meren.tokat.e.vjedhura Me.Ameriken.drejtesi🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷
Ardian Gjata
Ardian Gjata Πριν ημέρα
Nuk ka faj populli shqiptar 30 vjet aleance hajdutesh enver hoxha e mori shqiperin te prapambetur me nje popull analfabet se pari beri nje shtet ligjor xhduku analfabetin elektifikimi ne te gjith vendin ujesjedhesin gjithashtu thau keneta e mocale e ktheu ne toke prodhuese hapi shkodha spitale u ngriten uzina kombinate fabrika idrocentrale ndertoji hekurudhen ngriti 26 qytete ushtri marinen aviacionin raffineria e perpunimi naftes benzine vajguri edhe shum vajra lubrifikimi te gjitha kodra i mbushi me udhinj agrume te gjitha kto per 30 vjet vjedhije masaker vdhavrasije populli shqiptar u kthye ne analfabet politika eshte kthyer ne nje biznes te fuqishem populli shqiptar shet voten hajdutatave shqiperija jone e bukur ka fund nga politika e hajdutedhikut kjo eshte verteta.
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Dhe mbas 45,( 1990) arka e shtetit, ishte BOSH,KRIZE USHQIMORE ,VRASJE NE KUFI, ME MIJERA,KERKONIN TE IKNIN ,ISHIN KTHYER NE "KUFOMA"NGA PA'NGRENIA, NE DYQANE ( BOSH),AS LLASTIK PER BREKE SKISHTE,,NUK FUNKSIONONTE "TOLLONI" NE MES EVROPES ME 3 MILION BANOR,,, UASHTRIA KISHTE KONSUMUAR EDHE REZERVAT E FUNDIT TE SHTETIT ( PER RAST LUFTE ), ORIZ,GRURE,MAKARONA,TE GJITH ME KRIMBA QE I KONSUMONIN USHTARET, KU JUGOSLLAVIA E GREQIA ISHIN ME STANDARTE EVROPIANE TE JETESES,,NE SHQIPERI, BURRELI,SPACI,KAMPE PUNE,INTERNIME,LUFTE KLASASH,PUNE VULLNETARE PA/PARA ME BARKUN BOSH,,VRASJE NE KUFI,BUKE MISRI,,TELA ME GJEMBA,AGJITACION/PROPOGANDE,,,,,,ne fshat nuk ka PASUR uje,,ti sic duket JETUAR MIRE NE ATE KOH,,SE NDRYSHE,,, PO KE TE DREJTE MIR JA KA BERE ENVERI KETIJ PO,,,,
WALLTER P38
WALLTER P38 Πριν ημέρα
Me partine kumuniste fiton vetem lesh.
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Deri ne DEPUTET MUND TE BEHESH
Alfred Ziu
Alfred Ziu Πριν ημέρα
O far e keqe, po komunistat kane vrar e prere njerez te pafajshem ose se ishe me prona o zoteri.
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Miliarderi hajdut i SURRELIT PLACKITI SHQIPTARET,I VODHI,EDHE VOTAT,, DHE PRIT KUR DO TE NDALOJE
Avenir B
Avenir B Πριν ημέρα
Të qifsha ropt o Basha o i shitur mjere ai që ngrihet për juve
maik. tirona
maik. tirona Πριν ημέρα
Te bohesh 100 vjece zonje kush te ben nje te mir sot ne jete ate falenderon se esht e drejta jote
Niki Shaho
Niki Shaho Πριν ημέρα
Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥
titi ti
titi ti Πριν ημέρα
Ja pra o popull kjo esht ps qe votuat
Luan Veliu
Luan Veliu Πριν ημέρα
URIME ne shtator do te cojme ne rusi te fillosh filloren si M-L i devotshem.
Bes Pash
Bes Pash Πριν ημέρα
Prit gomar sa te mbledhi BASHA bar
maik. tirona
maik. tirona Πριν ημέρα
Beni sa me shume emisione televizive qe te dihet dhe te njifet dhe te vlersohet se ne europe ishin te vetmit shqiptaret qe i ndihmuan dhe i mbrojten popullin hebrej respekt per popullin shqiptar
cheff 71
cheff 71 Πριν ημέρα
Parti Enver jemi gati kurdohere...... urrrrraaaaaaa, e doni diktatorin o pabuks ptyyyyy vemje.
Luli Osmani
Luli Osmani Πριν ημέρα
Shume mire ky popull do edhe pak komunizem
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣ Πριν ημέρα
Gjith jetèn komunist ngele o SHASHO!!! Sa do u rite nèpèr burgjet e komunizmit prap sè prap nuk hoqe dorè!!!!
Kujtim Jaupi
Kujtim Jaupi Πριν ημέρα
Respekte per ju z Murizi
H H
H H Πριν ημέρα
"SULUNI GJOLIT " ? SE E KINI HAK ? KA VLORA, PARCELA ME HASHASH BOLL. ?
Albert Daja
Albert Daja Πριν ημέρα
Je bere dhe ti sahane lepires,mor burre. Mos dile te pakte 1 muaj neper televizione.Karuc burre.
lenci bira
lenci bira Πριν ημέρα
Gjith keta polic pa uniforme
Berushi Nuredin
Berushi Nuredin Πριν ημέρα
Jan me faktojn,o,llavesh
Suzana Psari
Suzana Psari Πριν ημέρα
Tashti shko dhe nje vizite ne kine dhe je ne regull 😎
rage mp3
rage mp3 Πριν ημέρα
Mjer studentat kush u jep mësim ...
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Mjer studentato kush u jep mesim ?,po miliarderi hajdut i SURRELIT QE PO QEVERIS NJI POPULL ? QE KA BERE BURG NE FRANCE PER VJEDHJE PIKTURASH ME 1993,,QE KA KARTELE PSIKIATRIE QE NGA 1982 , ?
Leonard Sulaj
Leonard Sulaj Πριν ημέρα
Merri gjakun djalit.. Leri leket.. Ato Jane letra pa vlere
ela ela
ela ela Πριν ημέρα
Sakte PO KA NJEREZ LEKU eshte me I vlefshem
Ariol Brittany
Ariol Brittany Πριν ημέρα
O popull Dele votuat Ramen shqelmin ne fyte tu coje tsshme njerz me try gomari shitet voten te pasuroni Edvin Rama..injorant njerz
Adriatik Mustafaj
Adriatik Mustafaj Πριν ημέρα
Bravo murrizi
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Πριν ημέρα
Pse mos me u taku..!!!
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Pune MILIONERESH,PRAPASKENASH,,MANIPULIME TE POPULLIT ( PD),NGA BASHA,
Ermir Mehmeti
Ermir Mehmeti Πριν ημέρα
Po,familjet e thjeshta pse nuk i permendni,apo ato nuk jane pjes e historis,ato mbajten baren e madhe te fshejes se popullit Hebre,me buke e krype e Zemer te bardhe ,trima te heshtur qe nuk kerkuan shperblim per ate qe bene,por ti nderoni e keni per detyre,morale dhe shtetrore.Ti kujtoni, ATY DUHET TE ZEJ VEND DHE FAMILJA E MADHE DHE BUJARE NGA KRUJA FAMILJA MECE . AJO ME HEROIZEM DHE VETMOHIM STREOI DISA PERSONA. KURSE SOT DJALI I MADH I KESAJ FAMILJE ATDHETARE HIQET NGA PUNA
Refat Fier
Refat Fier Πριν ημέρα
Po ik more harixhiu I mutit te me falin populli rome per fjalorin
Flora Gusha
Flora Gusha Πριν ημέρα
Do te ishte ne te mire te Kombit te Shqiperise .Bashkepunim per ecje perpara Te merren vesh te punojne qe Shqiperia te ngrihet lart.nuk mund te ecet duke nxire arritjet vlerat e pergjegjesite e paleve THIRRJE TE DEPUTETIT GJEKMARKAJ PER TI BER FERR PUNEN NE PARLAMENT EDI RAMES E PS JAN TE DEMSHME SJAN NE FAVOR TE ASNJERIT IMAZHIT TE VET PD DHE ASPIRIMIT TE VENDIT NE BE Gjekmarkaj ka probleme me vet formimin e tij dhe me menyren si do te luftoje kundeshtarin.Teori e tij sa e demshme Aq dhe e neveritshme..Vet anetaret e PD duhet te mos lejojne sjellje e qendrime te tilla.
Ze Ver
Ze Ver Πριν ημέρα
Florinj,dollar,euro,vila, jahte,,,,etj,ky eshte bashkepunimi i POLITIKANEVE
Arqile Hena
Arqile Hena Πριν ημέρα
Po rrini rehate o llapanjoz. Nuk e voton njeri Lulushin.
Geri Uk
Geri Uk Πριν ημέρα
Po ik o rrot kari tqr.
oiuet souiu
oiuet souiu Πριν ημέρα
mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj
Sam Gjon
Sam Gjon Πριν ημέρα
Rrassiau ktyne shkerrdhatave te dejeneruem, çeni nanen ja u shkerrdheeft aq se sa seçila flet (votimi)
Maze Habilaj
Maze Habilaj Πριν ημέρα
Òò
Klinton Rakipaj
Klinton Rakipaj Πριν ημέρα
Zot na ruaj na te till gjera
Teli Teli
Teli Teli Πριν ημέρα
sa mrapa bote ti thush hajdutit punon hall I modh eshte
seni shamku
seni shamku Πριν ημέρα
po kari po ka shum te lodhem si puna jote
Teli Teli
Teli Teli Πριν ημέρα
Shtet kot kto duhet te kene karta banke edhe qeveria tja puguaj ne banke ....
Leven Beqiraj
Leven Beqiraj Πριν ημέρα
Mos te kishte lind do ishte me mir. Ne te mbaruar kemi qen . Po ai na poshteroj fare si komb.
Alby Bickers
Alby Bickers Πριν ημέρα
Ska dibran me bes
Food&Love
Food&Love Πριν ημέρα
Byrhqirat e tallen me shqiptart
Kristian Cupi
Kristian Cupi Πριν ημέρα
Shko o morriz te morrizat e Lushnjes atje rri me Lalucet tuaj punoni ne balte se nuk tjeter bujq keni lind e do vdisni.
evis sokoli
evis sokoli Πριν ημέρα
Nuk ka lek ,ai ju dha per vota qa doni...deleeee 🐑🐑🐑🐑🐑
Malvin Kola
Malvin Kola Πριν ημέρα
😣
Beyond M
Beyond M Πριν ημέρα
po moj shoqe po mbaj edi ramen se femijet e ty jan tu bredh neper europ
Ilir Gjinaj
Ilir Gjinaj Πριν ημέρα
Kti muti ja qift enveri rracen
Beyond M
Beyond M Πριν ημέρα
koken e njeri tjetri ankshi
Kristian Cupi
Kristian Cupi Πριν ημέρα
Keshtu ju do babloku dele kur don ai ju hedh ndonje kocke. Rrofte Partia e Komandanti ne ditet tona do i japim
Kostandin Oga
Kostandin Oga Πριν ημέρα
Po kjo sikur tha qe nuk merrem me politik. HAHAHA. ..PO ME CFAR U MOR AJO ?
Bert Piroli
Bert Piroli Πριν ημέρα
Ngrini çadrat ne çdo rreth...dhe futni budallenjt brenda...ju rrini jasht sepse jeni bytha te zgjuara
Xhevdet Morina
Xhevdet Morina Πριν ημέρα
Ishalla Marko Képi behet prezident i Amerikes. Tani edhe do ta festojme si nje komb
G C
G C Πριν ημέρα
Basha kerkon destabilizim.Aty i kishte Basha vezhguesit me arme.
Dita Kapoli
Dita Kapoli Πριν ημέρα
Ky eshte Edi Rama, kush i del kunder e degradon, sic beri me Arben Malaj, per te duhet te gjithe te mendojne e aprovojne cfare thote ai, ne te kundert i kthen ne armiq. Ata qe i rrijne prane e flasin me gjuhen e tij jane Balla, Veliaj, Spiropali, etj. Ai vetvendos te tjeret thone Amin.
Zyra Lapi
Zyra Lapi Πριν ημέρα
Hani betht e juja e shitet voten per50mij lek mendut se do ju bajn shum don zoti ma zi ju ban