Miriam Cani - Sa shume te dua
3:04
Πριν 12 ημέρες
Alban Skenderaj - Jolie
3:08
Πριν 17 ημέρες
Alban Skenderaj - JETE
3:05
Πριν 2 χρόνια
Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)
3:31
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata
4:35
Miriam Cani - Meteor (Official Video HD)
3:08
Alban Skenderaj - Dikur (audio)
3:14
Πριν 4 χρόνια
24 Ore - Fan made Video
3:16
Πριν 6 χρόνια
Miriam Cani - Shiu im (Official Video HD)
3:57
Miriam Cani - Labirint (Official Video HD)
3:37
Σχόλια
Blini Hoxha
Blini Hoxha Πριν 3 ώρες
I’m
Albert Mince
Albert Mince Πριν 4 ώρες
nice. ti nuk zhgënjen kurre bravo gjigant
Nertila Rapo
Nertila Rapo Πριν 7 ώρες
Bota zdo kishte kuptim pa kto engjej te vegjel.o zot ruaji gjithmon.Kenga suuuuuuuppppeeeeerrrr
tingujt e zemrës
tingujt e zemrës Πριν 7 ώρες
Ti je gjigand
Genna N
Genna N Πριν 7 ώρες
E adhuroj këtë keng Ty,vetm ty Ty gjithmon ty Kush e dëgjon 2021❤❤
Kostandin Puleri
Kostandin Puleri Πριν 8 ώρες
🎇🎇🎆🎆👌🏻🙌🏻🙌🏻
Kostandin Puleri
Kostandin Puleri Πριν 8 ώρες
👌🏻🙌🏻📯
Ronaldo Zogu
Ronaldo Zogu Πριν 8 ώρες
👏😍
Dorjan Tartaraj
Dorjan Tartaraj Πριν 8 ώρες
Shum e bukur kush mundet teme thot nëse Albani ka ndier në treg ndonjë keng te re faleminderit
giselda plaku
giselda plaku Πριν 9 ώρες
😭
Isabella Bella
Isabella Bella Πριν 11 ώρες
ALBANI eshte nje katigori vetem!! i jashtakonshem
Bruno Hyso
Bruno Hyso Πριν 12 ώρες
0 arm 0 drog 0 machina lluksi 0 pordh 100% relax
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi Πριν 14 ώρες
💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
Peci Fatbardha
Peci Fatbardha Πριν 16 ώρες
Te lumt Alban se super ze super keng super muzik te lumt shum shum keng e mir si te gjith te tjerat
Iannuzzi Matteo
Iannuzzi Matteo Πριν 19 ώρες
Do ishte bukur dhe versioni ne italisht
Orgesa Seli
Orgesa Seli Πριν 20 ώρες
Ŕŕŕ
Orgesa Seli
Orgesa Seli Πριν 20 ώρες
Èŕŕŕŕŕŕèèeèŕèŕèèèŕèeŕŕeeeèèèŕŕŕ
Orgesa Seli
Orgesa Seli Πριν 20 ώρες
Ŕŕ44ŕ
Mondi Kapaj
Mondi Kapaj Πριν ημέρα
2021 Kush e degjon ende....
Alma Mashkulli
Alma Mashkulli Πριν ημέρα
2021❣
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi Πριν ημέρα
💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi Πριν ημέρα
💞💗💞💗💞💗💞💗
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi Πριν ημέρα
💞💗💞💗💞💗💞💗
Etleva Kulla
Etleva Kulla Πριν ημέρα
Jan disa kenge qe sado vite te kalojne te bejn te ndiesh po te njejtin emocion..te prek ne thellesi te shpirtit😔😔😔cdo gje qe do doje ti thoje dikuj ne ato caste kjo kenge i thote😔😔❤😥
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν ημέρα
1❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Πριν ημέρα
esht geng e mrejullueshme dhe kush e ka nje ze te till albani sigurishte
Mathew
Mathew Πριν ημέρα
Bellissima canzone, ti ascolto dall’italia 🇮🇹
Jonka Paloka
Jonka Paloka Πριν ημέρα
Jeni me te miret 🤩🤩😘😘
Sonnen Licht
Sonnen Licht Πριν ημέρα
Alban Skenderaj forever!!! The best Sänger ganz Albanien und Kosovo!!
Jonka Paloka
Jonka Paloka Πριν ημέρα
😍😍😍
Matilda arja
Matilda arja Πριν ημέρα
Jonka Paloka
Jonka Paloka Πριν ημέρα
😍😍😍
Gladi Arapi
Gladi Arapi Πριν ημέρα
😍😍
Lorena Uruci
Lorena Uruci Πριν ημέρα
Cfar zeri ka o zot qetsim per shpirtin je alban 2021
Mike Saraft
Mike Saraft Πριν ημέρα
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mike Saraft
Mike Saraft Πριν ημέρα
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
thomy jery
thomy jery Πριν ημέρα
J'aime beaucoup cette musique. Elle est très bien !
Fjolla Jusufi
Fjolla Jusufi Πριν ημέρα
Best idol ,I love your music♥️🌟
Fjolla Jusufi
Fjolla Jusufi Πριν ημέρα
Idhull që nga fëmijëria♥️ muzika jote është dhuratë për veshët tanë!🌟
ttt x654321
ttt x654321 Πριν ημέρα
A e dini çdo te thote Skenderaj mbiemri Albanit? Do te thote Aleksander = Iskander, Emrin Aleksander popujt e lindjes e shqiptojne Iskander, kete emer mbajti edhe Gjergj Kastrioti, Skander pra Aleksander, ne nder te Aleksandrit te Maqedonis I cili kishte gjyshen nga iliria e nenen nga Epiri.
Estela Zisllari
Estela Zisllari Πριν ημέρα
Super keng e bukur
Haziz Zizi555
Haziz Zizi555 Πριν ημέρα
Bukur
Edona Tahiru
Edona Tahiru Πριν ημέρα
ppppppppppp
Bora Bora
Bora Bora Πριν ημέρα
Je me e embla me e mira 💕💕 kenge qe flet shum..bravo Miriam
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Πριν ημέρα
Wow
MY LIFE
MY LIFE Πριν 2 ημέρες
kurse disa te tjerë jan duke shikuar PERPUTHEN
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Ata sy💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💖💝💗❤💔💕💘💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔1💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔💎💎💙💙💚💚🌴🌴💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💓💓💎💎💙💙💚💚🌴🌴emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤danjeli💎💎💙💙💚💚💎🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔1💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤💔❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
1💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔aris💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💖💝💗❤💔💞💘💕💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💞💘💕💓💔💖💝💗❤❣💕💟💘💞💚💚💙💙💎💎
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💝💗❤💖
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💓💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔🌴🌴aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔dikur💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔alban skenderaj💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔💓💓💞💟💘💕1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💖💝❤💗💓💟💞💘💕❣💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚🌴💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤🌴🌴💞💞💞💞💞💞💞arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💓danjeli💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕❣💗❤💝💖💔💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💓💓💓💓💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Albani 1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤❤💔noizy 1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚❤❤❤❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💓arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔💓💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚drejt suksesit💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💛💓💟💞💕💘💖💝💗❤❤💔💔💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎❤❤💎💎💙💙💚💚💎💎❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💎💎💙💙💚💚❤❤💝💝💓💟💞💘💖💗❤💔💓💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💖💝💗❤💔💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔kaveje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔arisi💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Albani 1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤arilena💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💓💞💟💘💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔emila💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔arisi💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤💔💔danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💞💞💞💞💞💞💞💎💎💎💎🌴💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💙💙💚💚💎💙💙💚💚💎💎💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💖💝💗❤❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💖💝💗💝❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💖💝💗❤❤arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💗💝❤❤💔💔💞💞💞💞💞💞💞💞💘💕💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💓💓💓💎🌴🌴💙💙💚💚💎💎💎💎💎💎💎💓💟💞💕💘💖💝💗❤❤💞💞💞💞💞kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴💓💟💞💘💕💔💖💗💝❤❤1💎💎💙💚💚🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν 2 ημέρες
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔sa shume te dua💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💗💝❤❤💔💞💞💞💞💘💕💞💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💗💖💝❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Xhevair Seitllari
Xhevair Seitllari Πριν 2 ημέρες
Legjendar...
Fuat Mecaj
Fuat Mecaj Πριν 2 ημέρες
Të lumt Alban 😄😄🤗😚
Vjollca Sejdiraj
Vjollca Sejdiraj Πριν 2 ημέρες
Bravo! 🙏
geri B
geri B Πριν 2 ημέρες
Ti japesh dislike Albanit duhet te jesh “injorant muzike”
Mattiass w
Mattiass w Πριν 2 ημέρες
Emocion❤️
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX Πριν 2 ημέρες
🔥💯
Suzana Vangjeli
Suzana Vangjeli Πριν 2 ημέρες
Alban dhe Miriam, Degjoj Shpesh Kenget Tuaja. Shume Faleminderit Per Emocionet Qe Percillni. Shpesh Kur Jam E Merzitur, Ketu Ne Ameriken E Larget, Kenget Tuaja Jane Ilac! ❤️🙏
Mika Ola
Mika Ola Πριν 2 ημέρες
Alban skenderaj=Eurovision Kush mendim si une
Denisa Hoxhaj
Denisa Hoxhaj Πριν 2 ημέρες
Aldo +Jona = Sa shume te dua!!!
Infected Mind
Infected Mind Πριν 2 ημέρες
Kot që paskeni harxhuar kohën!
Geni Misa
Geni Misa Πριν 2 ημέρες
Nice song Alban!! Si gjithmonë,kenget e tuaja,jan perfekt!!👏👏
Mario Mara
Mario Mara Πριν 2 ημέρες
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕💪👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋💪💪💪💪💪💪💪💪👋👋👋💪💪💪👋👋👋🖕🖕🖕🖕🖕🤛🤛🤛🤛🤛🤛👅👅👅👅👅👅👅
Djana Pojaku
Djana Pojaku Πριν 2 ημέρες
Sa emocione te bukura.. Dhe 💯 Duam. Qofsh i lumtur gjithmone.