FINEM - AVIONI (prod. ARLENN)
4:53
Πριν 27 ημέρες
FINEM - SJE MO
2:49
Πριν 4 μήνες
FINEM x SOLO - ELIZABETA (prod. ARLENN)
2:37
FINEM - PANAMA (prod. ARLENN)
2:34
Πριν 11 μήνες
Σχόλια
wildan
wildan Πριν 3 ώρες
amazinggg FINEMMM
Daniel Kushi
Daniel Kushi Πριν 8 ώρες
FINEM 🌟💥 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑🤘🤘🤘🤘🤘🤘
Aleksandra Zeneli
Aleksandra Zeneli Πριν 10 ώρες
Fireee
Uejs Goga
Uejs Goga Πριν 11 ώρες
Elisabetaaaaa
Euglen Islami
Euglen Islami Πριν 12 ώρες
Super
AlbaniaVideos
AlbaniaVideos Πριν 12 ώρες
🌪️🌪️🌪️🚨
Xhenisa Mustafa
Xhenisa Mustafa Πριν 13 ώρες
Si e ka mbiemrin plizzzzzzzz 🙏🙏
Flora Duka
Flora Duka Πριν 13 ώρες
Jam goc💖
Lami Mollaj
Lami Mollaj Πριν 14 ώρες
Like kush e sheh
Donika Maliqi
Donika Maliqi Πριν 14 ώρες
🇦🇱❤️💋🏦💎🥇🏆💒😍😘🥰✨🌈
Imrane Zeka
Imrane Zeka Πριν 15 ώρες
B
MIRI
MIRI Πριν 15 ώρες
a ka naj njo qe e ngon ne 2021?
Sara Morina
Sara Morina Πριν 17 ώρες
Avion hitt finem king👏👍🔥💝
Ami Kovaci
Ami Kovaci Πριν 17 ώρες
Dhe mozzikun dhe butrintin
Ami Kovaci
Ami Kovaci Πριν 17 ώρες
Me qef kam finemin
Glei Glei
Glei Glei Πριν 19 ώρες
😈😈😈😈😈😈😈
Rabie Cela
Rabie Cela Πριν 19 ώρες
🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🙋🙋🙋🙋🙋🙋
Bekri Rushiti
Bekri Rushiti Πριν 20 ώρες
😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇💩💩💩💩💩🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Bekri Rushiti
Bekri Rushiti Πριν 20 ώρες
🤣🤣🤣🤣
Mateo Kejsi
Mateo Kejsi Πριν ημέρα
o broo edhe pse jam fans i noizyt ska pblme ke kall 👑👊N🔪O👑I💥Z 🔥I Noizy&Finem like nqs mendoni se do dilte super hit
danjel maloki
danjel maloki Πριν ημέρα
vizat i kena bo para teje mor burr se nuk i shpike ti
Entoni Kola
Entoni Kola Πριν ημέρα
✔✔✔✔✔
Alex Alessandro
Alex Alessandro Πριν ημέρα
Refrenin e ki djeg o bish 🥶🥶🥶
OLIGERTA PAJO
OLIGERTA PAJO Πριν ημέρα
Finem je më i miri
Lajthiza Invest
Lajthiza Invest Πριν ημέρα
Like finem Comment noizy
Elja Koxhaj
Elja Koxhaj Πριν 13 ώρες
Une e kam hequr nga lista noizin
Shkelzen Cara
Shkelzen Cara Πριν ημέρα
Pse nk del kenga ne story
Euglen Islami
Euglen Islami Πριν ημέρα
Stresi esht me I more メスライオン
Euglen Islami
Euglen Islami Πριν 12 ώρες
Flirs
Dardan Gashi
Dardan Gashi Πριν ημέρα
Rbjddhsjgzuygu bg gsvgdbvddh hffajGaf IDhSGHAGJ FghGSHSHDGDHDSJIB K DY DKSGF Gsgdhsh
Dardan Gashi
Dardan Gashi Πριν ημέρα
Dbjsjhajjixvvdhyfkf
Kleandro Gaci
Kleandro Gaci Πριν ημέρα
Haaaaaa
AlbaniaVideos
AlbaniaVideos Πριν ημέρα
🚨🚨🔥🔥
Mike Saraft
Mike Saraft Πριν ημέρα
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Moni Bakalli
Moni Bakalli Πριν ημέρα
u befshi milionera po i beni like ktij komenti
Moni Bakalli
Moni Bakalli Πριν ημέρα
lajk otiar koment pedpojforlajf
Moni Bakalli
Moni Bakalli Πριν ημέρα
finem drill skusku finem ft bardhi plzzzzz
My Style DC
My Style DC Πριν ημέρα
Kukes 4ever bravo Finem Kukesi krenar per ty
kilo x-ray
kilo x-ray Πριν ημέρα
Jeni number 1 ne shqipri finem solo
Rruzhdije Muzhika
Rruzhdije Muzhika Πριν ημέρα
Do na vish na e her finem Jamieson Anya Balham chica
Rruzhdije Muzhika
Rruzhdije Muzhika Πριν ημέρα
Qkemi FINEM jam SARA Muzhika te dua shumë me ka mar madhi per ty FINEM ❤💗✍💏
Sandra 123
Sandra 123 Πριν ημέρα
2021?💥💥💥💥💯💯💯💯
Bujar Hoxha
Bujar Hoxha Πριν ημέρα
Finemi🙋🙋
Kledis Cani
Kledis Cani Πριν ημέρα
javb
Kledis Cani
Kledis Cani Πριν ημέρα
Finem e rref stresin
Vilma Vilman
Vilma Vilman Πριν ημέρα
Je yll fare o finem me rob shpije
Esmeralda Cerriku
Esmeralda Cerriku Πριν ημέρα
Mos provokoni kur skeni takat finem kampioni
Anila Haxhiu
Anila Haxhiu Πριν ημέρα
Finem❤
R D I S
R D I S Πριν 2 ημέρες
👏👏 super 👌 Shum me pelqen kenga ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
jouliogamer
jouliogamer Πριν 2 ημέρες
GravyNavy
GravyNavy Πριν 2 ημέρες
Lavida loca
Orfeas Ramai
Orfeas Ramai Πριν 2 ημέρες
KU I KAM MALOKAT E VERIUT ?
Leo Leo
Leo Leo Πριν 2 ημέρες
..... "pussy"..... 😂😂😂
Andi Lyrics
Andi Lyrics Πριν 2 ημέρες
2021 🔥🥵🖤
Leli Agar
Leli Agar Πριν 2 ημέρες
O finem do beim live dashk
Leli Agar
Leli Agar Πριν 2 ημέρες
O finem do beim live dashk
Leli Agar
Leli Agar Πριν 2 ημέρες
O finem ore do beim live dashk
david levanti
david levanti Πριν 2 ημέρες
FINEM UN KAM BOBA NOIZI UN KAM KALAMAJ OSE CERRA
david levanti
david levanti Πριν 2 ημέρες
KUSH E KA ME FINEMIN ZEJE SE MKA SHA MU
Anna. S!
Anna. S! Πριν 2 ημέρες
❤❤ Super !!!!
Vasil Hysllari
Vasil Hysllari Πριν 2 ημέρες
Non je finem kshtu vazhdo bro bishe 🤟🤟🤟🤟🤟😈😈❤❤❤🤘🤘😍😍😍😍🇦🇱💪💪💪💪💪💪❤❤❤❤🤘🤟
Vasil Hysllari
Vasil Hysllari Πριν 2 ημέρες
Non je finem kshtu vazhdo bro bishe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘🤘❤❤❤❤❤😈😈😈😈😈😈🤟🤟🤟🤟🤟🤟💪💪💪💪
Adriana 38
Adriana 38 Πριν 2 ημέρες
Pro finem
Enest Shaipi
Enest Shaipi Πριν 2 ημέρες
Hallall cuna
Kujtim Alushaj
Kujtim Alushaj Πριν 2 ημέρες
Super
AlbaniaVideos
AlbaniaVideos Πριν 2 ημέρες
🔥🔥🔥🔥
AlbaniaVideos
AlbaniaVideos Πριν 2 ημέρες
🔥🔥
Shkelqim Kume
Shkelqim Kume Πριν 2 ημέρες
FINEM
BlackEagle
BlackEagle Πριν 2 ημέρες
On Fire 🔥🇦🇱
Sheshi Cuash
Sheshi Cuash Πριν 2 ημέρες
💥💞👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑😘👑👑💎💎💎💎💎💎💎💎
Eduard Aliaj
Eduard Aliaj Πριν 2 ημέρες
shpirtifinem
admir428
admir428 Πριν 3 ημέρες
A
41b0 DC BardhBrika
41b0 DC BardhBrika Πριν 3 ημέρες
1 fjale thot solo e vlen mo shm se gjithe konga ktij talent solo
Kostandino Murrizi
Kostandino Murrizi Πριν 3 ημέρες
Ksaj ere jo gazi nfund po perplasim aviona😂😂😂
FREE FIRE BOSS
FREE FIRE BOSS Πριν 3 ημέρες
THIS IS THE BEST MUSIC FROM FINEM 😈💪🏼
Aras Strsushka
Aras Strsushka Πριν 3 ημέρες
Finem boss👑👑👑
Arbenit Krasniqi
Arbenit Krasniqi Πριν 3 ημέρες
Paska ra fama
Elvis Rexhepi
Elvis Rexhepi Πριν 3 ημέρες
aman
Elvis Rexhepi
Elvis Rexhepi Πριν 3 ημέρες
the rruga bedri cullhaj
Elvis Rexhepi
Elvis Rexhepi Πριν 3 ημέρες
te nji port jeshile
Elvis Rexhepi
Elvis Rexhepi Πριν 3 ημέρες
tlutem
Elvis Rexhepi
Elvis Rexhepi Πριν 3 ημέρες
ne rrugen bedri cullhaj
Elvis Rexhepi
Elvis Rexhepi Πριν 3 ημέρες
she shoqja ime the plq shum