Koha e non-paperëve
4:08
Πριν 23 ώρες
Edi Rama si shef i opozitës
5:59
Πριν 23 ώρες
Edicioni i Lajmeve - 11 Maj (Kosove)
6:13
Edicioni i Lajmeve - 11 Maj
11:43
Πριν 23 ώρες
Jep një Metë dhe merr BE
4:14
Πριν 23 ώρες
Të gjitha hijet e Agron Shehajt
2:37
Edicioni i Lajmeve - 10 Maj (Kosove)
7:06
Edicioni i Lajmeve -10 Maj
12:01
Πριν 23 ώρες
Σχόλια
Niku Leka
Niku Leka Πριν ώρα
Rusit i intereson rremuja kurse vuçiçit veç te ushqej popullin me propagand esht i fundit qe do ti shkonte menja te shkrep nji plum
Niku Leka
Niku Leka Πριν ώρα
Te gjith bythqira me nje fjal
Mirfat Sope
Mirfat Sope Πριν ώρα
Të lumt i nderuar, i ke ra Pikes.
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura Πριν ώρα
Kjo spikere te tmeron kur lexon me nje ze si gardiane burgu
Niku Leka
Niku Leka Πριν ώρα
Vjedhje e paster dhe e shumfisht
Lule Skeli
Lule Skeli Πριν ώρα
Eshte ky Call - Center , nje qender punesimi , "kolli " i te ciles nuk po u degjoka - vezhgoka ? ! Kush e lejon ? Shumekush , nuk cuditet ! Edhe pse , cuditet .
Skenda 1234
Skenda 1234 Πριν ώρα
Hashim THAQOVIQI ,e .ka shit Kosoven per nje shpatell te thiut 😱
Brian Sula
Brian Sula Πριν ώρα
A doli Mero B...a. I thoshte Bracja ne debat kur ishte Mero me pd mu largo se te vjen ere goja nuk ke as furce te lajsh dhembet. Sot eshte ber zar i Breces dhe Ramazonit.
Izmir Alcani
Izmir Alcani Πριν ώρα
Po kta shajn enverin qe ndertoi dhe i vuri ne loj ruset dhe kinen po kta na pin gjakun dhe prap po na e pin zoti i qit faresh me ca kan krejt kush munohet keq per shiptaret
Altin Riza
Altin Riza Πριν ώρα
Vran dokol olldashin se ai do ta mer te PD
Lule Skeli
Lule Skeli Πριν 2 ώρες
Apsolutisht , e vertete ! Gjithcka qe u shkrua e u lexua . Falemnderit , tekstshkruesit e lexuesit , per kete .Respekt !
Ruzhdi Alitjaha
Ruzhdi Alitjaha Πριν 2 ώρες
Analiz shum e Sakt...
Bardhok Markou
Bardhok Markou Πριν 2 ώρες
Mos del si zogu i batanit ne kishim ministrin e jashtem BUSHATIN ME DIPLOMAT NUK BEHET POR KY PRISH PLANET PRANDAJ NUK BEN
Naser Aruci
Naser Aruci Πριν 2 ώρες
Long live Donika Gervalla. Vdekja e trathtareve Hashimi Kadria Batoni Rama isa.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Πριν 2 ώρες
NE BURG HAJDUTET DHE KRIMINELET.
Zefi Lepuri
Zefi Lepuri Πριν 2 ώρες
0 blerje votash nga Edi Rama!
Bardhok Markou
Bardhok Markou Πριν 2 ώρες
angjeli kur ja futi nanos ktyre te tjerev ja fut kollaj
mmmlkjhhv z,zgjk Poco
mmmlkjhhv z,zgjk Poco Πριν 2 ώρες
Belinda. Beqir. Balluku.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Πριν 2 ώρες
ISA MUSTAFA KA PUNUAR ME DY FTYR. ME SERBIN ME ZEMBER. KURSE PER KOOVEN VETEM ME GOJ.
Refail Dhandili
Refail Dhandili Πριν 2 ώρες
Mero , do bëjë mirë të mos mereshe më me gazetarinë pasi nuk je më i besueshëm që kalove ekstremisht nga avokat mbrojtës i PD -së , në atë të PS - së , ose siç thotë populli , " Për inatin e sime vjerre vajta e fjeta me mullixhinë ".
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Πριν 2 ώρες
ROFT DONIKA GERVALL.
Polazganejete
Polazganejete Πριν 3 ώρες
Ky lajme ashte e vertete, qe besa kata tradhetare qe po folin per donkene, po ku jane keta trime qe nji her nuke qe lelene goje per vrasjene e Babese saje e Mixhene e saje e Kadri Zeken pore kane shukate o zote ruma bothene mue. Kure jane vreare Grevalet edhe Kadri Zrka shpiune i serbise ka qen Gani Thaqi ne ate kohe . Por keta ujqi te feliqure po lehin si zageret ruse e serbe e greke, se UCKEJA nuk ashte Ase e Hashimi e ase Veselite e Jakupite e Selimite ase e Rugovese. Pore e Nave tone parriote e bijave tona qe kal luftue me munde e me shpiret te Lindin nji Mashkull ose nji Flamret te kombi tone, edhe nji Femer qe ka shumim edhe kjo ashte nji nane Daerdaneshe. Keta hajnate te PDK e hajnate ne hage keta jane trimete mbase shpine UCKJA pereparea keta peremase te kqyer mose pe rroke ndon plum ne koke. Keta tradhetare ne Emrine te UCKES bane hajni bane miljon grabiten pasuri vodhen te xhitha qe ken ne kosove e ne funde u bane shpiunate serbo ruso greko edhe mitrovice e lane ne tek ura te ndare kete e bari Hashimi. E kete e kane bere me prefesorin greko shqiptare Fatos Nano mbase bisedime Nano Miloshoviqe ne krete te xhitha u kethyene ne dobin serbe me ndihemen e Salihe berishes me ndihemen Fatose Nano me ndihmen e Edi Ramese e me ndiheme e Baton Haxhijute me ndihmen e Isa Mustafes me ndiheme e Agim Vellijute edhe me ndihemen kadri veselite e thaqite e Ramushite keta jane njerzite te shiture si Esate pasha ne france pore aje se gezoje jeten ja muere heroji i kombite Avni Rustemi.Per keta tradhetare duhet te formohet nji grupe prej 50 persone me emrin GRUPA E AVNI RUSTEMI. per likufudimin e ketyre hajnave. Ateher dote filloje uji paster per te pire populli se tashe ashte uji i helmuere me kacere. Shkurene nga Australija 82 vjeqare
Rivilino Hasandoci
Rivilino Hasandoci Πριν 3 ώρες
Po ku i keni keto fakte pse se futni ne burg ju qe i dini te gjitha keto gjera po na cani k .... duke fol
thanasis
thanasis Πριν 3 ώρες
Populli shqiptar e ka nga koka.
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Πριν 3 ώρες
Roft DONIKA GERVALLA JUSUF TOCHTA.
T M
T M Πριν 3 ώρες
Po Ed nudisti dhe Partia komuniste kur do hyj ne burg per krimet komunizmit merrni dhe Salen Ilirin o plehra te komunizmit
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Πριν 3 ώρες
HASHIM THAQI DESHTI VARIN DIKUJ TE JA MBAROJ. POR JA MBAROJ VETIT.
Konor L A
Konor L A Πριν 3 ώρες
Rama e ka mire,sa la lulin do fitoje,I jep lulit ndonje bakshish fshehurazi,si ps dhe PD te lumtur,populli si dele do vazhoj😁
Mark Hajati
Mark Hajati Πριν 3 ώρες
Me hapjen e gjyqit te Gerdecit do ngopen ne burg shtyne pyka pyken dhe te mos prishni rradhen se ne Rec ka dhoma per te gjithe. Po i ngjeshet ne Rec nuk do ndihmohet asnjeri sado ti kete sherbye agjentures se Beogradit.
Hondo Hondo
Hondo Hondo Πριν 3 ώρες
Ke ai thesi që ishte mbushur me p...dhe vetēm një k...Berisha ësht me fat fut dorën dhe kap atë që i pēlqen d.m.th.k...se dhe pleqni ësht ska se çbën të englendiset pak para se ta ndroj banesën.
JJ69
JJ69 Πριν 3 ώρες
Tegjith ne burg legenat.
yea yes
yea yes Πριν 3 ώρες
Serbin duhet me shkatrrue se asht shtet terrotist e fashist
Mark Hajati
Mark Hajati Πριν 3 ώρες
Dijani per ndere Metes qe sakrifikon frekuentimin e burgut me kusht qe te hapen negociat e BE me shqiperine
yea yes
yea yes Πριν 3 ώρες
Serbin duhet me shkatrrue ket shtet fashist
Bardhok Markou
Bardhok Markou Πριν 3 ώρες
30 vjete eshte zingjire imadhe nje nga nje arriti spak ti shkepuse e tu jepet denimi qe mirtoj pa meshire te majt e te djathte nje nen kan vjedhjen monopolet
Lido Tilo
Lido Tilo Πριν 3 ώρες
Shum drejt ke folur
leana messi
leana messi Πριν 3 ώρες
Me Salên e Lilin të parêt 🤣🤣🤣
No Name No Name
No Name No Name Πριν 3 ώρες
Kush ikaba ihjekt vet.gjitha te kqijat. Talenti.
N Veseli
N Veseli Πριν 3 ώρες
Qe nuk i largon Populli keta kriminela me.dhune ,keta do e zbrazin vendin e do ngelin veten mosha e vjeter e dikur do popullohet vendi me.Kinez e Turq
Malvin Kola
Malvin Kola Πριν 3 ώρες
Rap rap rap rap rap rap 😂😂
꧁༺ MELODI ༻꧂
꧁༺ MELODI ༻꧂ Πριν 3 ώρες
0oio
Ardi Dushku
Ardi Dushku Πριν 3 ώρες
Jo jooo kërkojmë vetëm që ramazoni të ikë si ramizi ...se rrugë tjetër s'ka ‼
Badin Dzabiri
Badin Dzabiri Πριν 3 ώρες
Hajduteve patjeter konfiskuar pasurn
brahim peja
brahim peja Πριν 3 ώρες
Abazi osht shqiptar edhe shum i aft ska ma Te aft. Veq perpara.👍
Delvina Delvina
Delvina Delvina Πριν 4 ώρες
E PERDHUNUAT E MASAKRUAT E VRAJTET E VODHET E DISKRETITUAT KET VEND MOR MASKARENJ MOR KRIMINE E TRADHTARE TE KOMBIT MOS E MBANI ME PENG MOR JU VRAFTE PERENDIA SE E MORET NE QAFE KET VEND
Neron Gashi
Neron Gashi Πριν 4 ώρες
mentalitet qe nuk ndryshon kurr kta tont nuk meren me popull ake artist apo ushtar njejt jon kta veq i nderojn diten e varrimit
No Name No Name
No Name No Name Πριν 4 ώρες
Nuka ndrrim kufive.por nese serbija tenton me lujt me teritore,athere serbija po kerkonluft,serbija historikisht ka fillu me lufta,por gjithmon ka humb prap dote humb.talenti
Ha Alu
Ha Alu Πριν 4 ώρες
KY KA DJEG FABRIKEN 4 HERE CFAR KRYETAR BASHKIJE KA KY PUSHTET. KETA DUHEN VRAR TE GJITH. KETA JAN PRONAR MUTI HAJDUTET
cris Rea
cris Rea Πριν 4 ώρες
Zoteria 3G(genjeshtar,gafaxhi,gjumash).po mundohet te genjeje demokratet se pjesen tjeter te shqiptareve nuk e genjen dot.
Vera Vera
Vera Vera Πριν 4 ώρες
Kur te gjukohen do ndihemi te qet
milaim kastrati
milaim kastrati Πριν 4 ώρες
Portal muti (komunisti)
edua Shqiperin
edua Shqiperin Πριν 4 ώρες
Keto jane njezit mete flliqur pore i pari Berisha
grandma kitchen
grandma kitchen Πριν 4 ώρες
Po pse privat e ka angjeli Boll hëngri të han dhe të tjerët gjyna të shkretet jan fukarenj
Olsi Kalaa
Olsi Kalaa Πριν 4 ώρες
Mos prano te hapesh asnje centimeter te tokes Shqiptare....!
Ladi Nukolli
Ladi Nukolli Πριν 4 ώρες
Kta jan plehra
Pashku Pashku
Pashku Pashku Πριν ώρα
A eke fjalen per keta qe jane ne pushtet
Uka Avdul
Uka Avdul Πριν 4 ώρες
Ne tè gjithe si populle i thjeshte presim vetem nje pergjigje qe duhet te jepet sa me shpejte qe te jete e mundur ( qeveria qe ka drejtuar per keto 30vjete pa perjashtim te vene ne burge dhe tu sekuestrohen pasuria e pa drejte)? vetem ne kete menyre ne munde te marim fryme lirshem nga keta badakcinje dhe kriminela hajduter dhe vrases te popullit