Wake Up/ Shtypi i ditës, 27 Nëntor 2020
15:29
Σχόλια
tina titina
tina titina Πριν 21 ώρα
Njeri ma budalll de arjoni qe vetem ja fut kot ma kali ss arjoni aty ska
Ardiana Milici
Ardiana Milici Πριν 21 ώρα
O zoti ju ndihmoft, qka nuk sheh njeri🤷‍♀️🤐
Debora
Debora Πριν 21 ώρα
Po arberi nuk eshte më në emision?
Ona Ona
Ona Ona Πριν 21 ώρα
Ky arjani na i ngriti nervat me kte reagimin qe foli shum keq shum rracist
Vaxhide Lakna
Vaxhide Lakna Πριν 21 ώρα
Ooo zemra mu ka knaq kur fatjoni e perqafi anen i shalla baen bashk o zot 🤲🤲🤲se shkojn te dyt shumm bashkkkk bravo fatjon e tregove veten tash 👍👍
Tea Tea
Tea Tea Πριν 21 ώρα
The Best song 2020
MEGA Music Albania
MEGA Music Albania Πριν 21 ώρα
Blerimi:Kam qejf kur e gjuajn femren time Arjani:Po sikur un tja jap n goj Blerimi :Do te me pelqente shum
Rina Bakiu
Rina Bakiu Πριν 21 ώρα
Hahahahaha ca te kuptosh Bora . Fatjonit si i vjen bene nuk mendon shume gjat e ka te momentit🤣🤣😂😂
ela ela
ela ela Πριν 21 ώρα
Po hajde njiher KETU KU jetojm ne Emigranten 1cm nderto paleje. Ne Burg po E po po ti sharing ta ndertosh, po ti je NJI GAZETARE IDJOT QE SE KE HA ERIN DHE I FLET ATIJ TJETRIT ME ATE GJUHE INORANT👎👎👎👎👎👎👎👎💩💩💩
essy d
essy d Πριν 21 ώρα
Minuta 25:16 ana qesh si derr😂😂😂😂
Genti Mustafaj
Genti Mustafaj Πριν 21 ώρα
Kjo ana esht ber si nje Mort vdekje vetem duke mar ngushellime.
Bona Koka
Bona Koka Πριν 21 ώρα
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏
Vali Vali
Vali Vali Πριν 21 ώρα
Moi gazetare si i pyet nese doni tja falni?A falet nje krim i tille.Dhe ku ke degjuar qe falen perdhunimet?Hajde gazetare hajde
Genti Mustafaj
Genti Mustafaj Πριν 21 ώρα
Ahahahaha vazhdoj kjo qe ben sikur e vuajtur por edhe e lumtur.
Mini 8nu
Mini 8nu Πριν 21 ώρα
upupu prap kjo
HAKUNA MATATA
HAKUNA MATATA Πριν 21 ώρα
Fillon kercimi Anes dhe Blrimit pa audio Nderkoh un :I found a man,pak mashtrues e sweet,he works kamarier and engineer ,He likes me cuz Am sexyyyy,le shalen jashte qe others te me ngacmojne ojnee ojnee Thats happened cuz he is self believer Sinqerisht nga fjalet Blerim bravo qe e vlerson femren pranon gjera per te cilen shume djem cinik I quajne ulje burrerie
Spiridon Acioz
Spiridon Acioz Πριν 21 ώρα
Ku ka drejtesi aty vetem korupsjon ka
Kristi Leskaj
Kristi Leskaj Πριν 21 ώρα
respekt
Mondi Hoxha
Mondi Hoxha Πριν 21 ώρα
Po normal veq populli duhet te paguaj Ato vlliqsira asnji spaguan turp per ket shtet maskara e hajdud
Renato Resuli
Renato Resuli Πριν 21 ώρα
Aksident ne tru 😅
Tony Jakaj
Tony Jakaj Πριν 21 ώρα
OMG cfare marrinash pupupu kto jane dhuntia e djallit
BB_ music
BB_ music Πριν 21 ώρα
a be kti karkalecit duhet gruen tja qish
Ramazan meta
Ramazan meta Πριν 21 ώρα
Hallall ta boft zoti
Hesat Krasniçi
Hesat Krasniçi Πριν 21 ώρα
Ana e ka Eminin njer xhoker perfundimtar.
Murat Saliju
Murat Saliju Πριν 21 ώρα
TI MORE KADIA KISHE QEN SERVILI MADH TI PO BEHESH POLITIKISHT MORE KARJERIST TURP PER TY NUK TE BESOJME U LIDHE TANI ME QEVERIN E KRIMIIT TE VJEDHESH DHE TI
Bona Ami
Bona Ami Πριν 22 ώρες
Wa kjo , vemendja vetem tek Ana cdo dit , jepi shanc te tjerave te flasin !!!!! attention attention!!
Denisa De
Denisa De Πριν 22 ώρες
Nuk e di por Ana me Eminin me pelqen. Me duket fiks sikur ai kaloresi qe eshte gjithmone aty per zonjushen e vet! Shpresoj qe Ana ta vleresoje....
jani banani
jani banani Πριν 22 ώρες
O KARLO MOS KI FRIK SE NUK BIJE RUFEJA MBI HALE
Anita Palushi
Anita Palushi Πριν 22 ώρες
Andi:o Kunate jepi drejtim🤣🤣🤣🤣🤣ky eshte lotttt🤣🤣🤣🤣
Vini Heqimaj
Vini Heqimaj Πριν 22 ώρες
Bravo Bora ..Bej bashke ata te dy..
Albert Berti
Albert Berti Πριν 22 ώρες
Baba jot prokurori më i korruptum, o rob qir
Sajmira Memetaj
Sajmira Memetaj Πριν 22 ώρες
Tikryeminister nuk je I afte per njerzit ne nevoje I braktis duke bere sikur I varfri ivertete komamdoka NGA politika app NGA ligji ,zbatojne let gjin minibashkiaket e Tu bashkite app I vjedhin page e luftes ndimen ekonomike e CA genjen European me CA po I ndimon atyre qe u ke prishur jeten si Puna one dhe shume qytetareve re tjere kryeministri duhet Ra kuptosh qe na ke nxire jeten kur nuk zbatojne ligjin eshte dobesia kote te huajt te ndihmojne Ty PSE borxh ta kane te huajt kur Tu je nje kryeminuster we page e luftes nuk maholle ate qe me takon okryeminister te huajt duhet Ra kuptojne si po me torturon Mua dhe te thine dili vete zot situatave po te vjen keq per njerzit e pafajshem per tirane ,se rrethet kane plot te Jane ok .
KB
KB Πριν 22 ώρες
Si burr je o ana e para fiks e ka Arjani sje nkafe ti moj idjote ju ra ju tkeni koh telezivive ju
Bla bla Bla bla
Bla bla Bla bla Πριν 22 ώρες
Femer kjo apo kuceder.
Kumrije Hasani
Kumrije Hasani Πριν 22 ώρες
Po cka se flet Anna,ti Arian pse e ndrpret nuk e kuptoj,kte ce e tregon Anna ka shum domethenje per te gjith,se shum pak prej neve e pranojm,ka dikush nuk tregon asnjeher edhe ne varre shkon nuk tregon.Anna kur tregon dukesh shum nje vajze e pjekur,edhe kto njeres perparojn se kan perjetuar shum,ti je vertet nje Luanesh Zoti te rujte❤️😘😘😘
Spiridon Acioz
Spiridon Acioz Πριν 22 ώρες
Kush jep lek atje ,atje eshte korupsjon i gjalle
Katia Frasheri
Katia Frasheri Πριν 22 ώρες
Pershendetie Ana e pare.. Je shm e mire e kam thene edhe me pare.Zoti te ndimofte dhe te dhente me te miren💓.Kto jane fjalet e nje nene.Te pergezoj shm💖💋😙
Monica R
Monica R Πριν 22 ώρες
Vetem ne emisione te shiperis flasin te gjith perniher nuk i lon ren askujt 🤯
John Tyler
John Tyler Πριν 22 ώρες
Amon fusni nai cun qe sheet lakna ke tregu dhe ta shofim Anen si do sillet
Enno Sala
Enno Sala Πριν 22 ώρες
6754213
Ilir Surdulli
Ilir Surdulli Πριν 22 ώρες
Takimi me i dopt deri me tani
nazmi jubani
nazmi jubani Πριν 22 ώρες
BRAVO ANES
Richard Lu
Richard Lu Πριν 22 ώρες
A mund të më ndihmoni me e gjet kanalin e Lore-s😍 në GRpost... Super emocjon me ka sjell, nuk kam fjal për ta përshkruar 🥺🥰
Ardian Koci
Ardian Koci Πριν 22 ώρες
NJË BRAVO SHUMË E MADHE PËR KËTË PATRIOT.
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν 22 ώρες
Bravo. qe. mbroni. fukarejte Ca. marin. Paret. qyl. Brava. Gazetare. Kan. Mar..pare.me.miq e.kan..prishur..vet.paret.ja.paguan Shteti.miku Ndimoni.fukarejte..
Teater Fier
Teater Fier Πριν 22 ώρες
Nuk keni me çfar te mbushni kanalin e TV. dhe merreni me idjotesi te tilla?Bashke me kete komentusin,ARJAN KONOMI qe shpesh te duket nje gay.
Myzejen Radoniqi
Myzejen Radoniqi Πριν 22 ώρες
Genheshtare
lejla arifi
lejla arifi Πριν 22 ώρες
kqyre Mozzik 1.11 min tu kendu remzija negjati hahahahahaha qfar gjeste ban o thirre ma shpesh be emirion🙏 se shum njeri i singjert
Marius Memajdini
Marius Memajdini Πριν 22 ώρες
Ai ka qen Kamarier per vete , lene ca Angli ***i thot 😂😂😂
Roel Muca
Roel Muca Πριν 22 ώρες
Nese e kapet tek perqafimi qe fatjoni i beri anes i tha:me fal gjithmon🥰🥰💋💋💞💕❣
Adriana Shehu
Adriana Shehu Πριν 22 ώρες
Po shum Mir thot fatjoni sipas jhush si e tha do ta gjuajn me gur pastaj
Elma Tjana
Elma Tjana Πριν 22 ώρες
Ana si yll esht ber kto dit.
Astrit Nasufi
Astrit Nasufi Πριν 22 ώρες
Tash ju o Ministra Shqiptar merrni mesim prej kesaj çka ndodhi. Keto nuk e lejuan flamurin Shqiptar! Ne te njejten menyr duhet tua kthejm edhe ne ne Kosove. Mos ua lejo pakices serbe edhe ti flamurin ne Kosov, por heqja te drejten e lirise sikurse ato. Por ato punojn nuk merren me thashetheme si ju cka rrini ne karrike edhe prisni se zoti ta bjere drejtesin nje dite! Ka ardhur koha jo te shuhet por te veprohet me vepra.
Diana Beqiraj
Diana Beqiraj Πριν 22 ώρες
Dhe do behet kryeminister ky duhet te vizituar ne psichiatri hahaaa LuBa
Ervis Hysa
Ervis Hysa Πριν 22 ώρες
Githa prada
Opinioni Im
Opinioni Im Πριν 22 ώρες
hhaaha stop, publicitet
Ismail Ismail
Ismail Ismail Πριν 22 ώρες
Respekteemisionit tuaj e te shumepritur ku i nxirrni ne pah shume gjera evidente per ti ardhur ne ndihme sadopak pop a qev _se qe ne shpresojme per tju ardhur ne ndihme te rinjeve e te rejave tecileve iu jane mohuar a mbyllur shume te drejta a dritare ose alternativa ku ata vete ne pritje nga kjo shoq demokratike ku keto 30_vj te gjithe e kan mendjen ne ikje nga keto qev a parti nepotike ,e une jam gati te vij ne ket emisionin tuaj me detyre strategjike ku tju vijme ne ndihme me alternativa e ide ne ket situate kritike ,ku ta orientojme rinine ne nji te ardhme apolitike ku kane me vite ne pritje duke u kacavierrur pas per nji vend pune nga keto palo parti nepotike e ja rezultati me vite te tera ne pritje ku te rinjte po plaken ne pritje duke u futur ne keto padalje labirinthe me keto qev tranzite me keto disbalancite etj une ju vij ne ndihme te rinjeve me ide e alternativa demokratike ku secili,a ,ti jepet mundesia me shfaq ,investu ose kountribu per vetvete per kombin,vatani ,e pop martir ku une bashke me ju si tv kry behemi zgjidhja e shume halleve e problematikave qe deri mesot nji pjese e. Tyre duken te pazgjidhrshme ku te rinjte te fillojne te marrin fryme lirishem nga keto zona te mbipopulluara te bllokuara te infektuara ne shum drejtime me ket shtet polocesk me gjithfarelloj gjobash te ndeshkuara nga ky jostabilitet ku marrin zgjidhje gangrenat dekadente 30_vjecare ameshume si ekonomia _papunesia,shendetesia mirearsimnia ,shoqeria gjetja ne nji menyre tjeter akoma me efikase e frytdhenese qe me nji gur te vrasesh shum zoq sic thot pop ,ku ju si media te bashkeveproni e te sugjeroni ne ndihmen e ketoj pop te kountriboni oky etj prandaj mos hezitoni e nji sms a njo tel_te nga ju tel me der_nie ahere do ta shikoni e besoni se sa shume nevoje nga ne koombi ku ju jepet shume mundesia ta stabilizoni e aher europa tna thote bujrem kur te doni e frymes demokratike ti bashkoohemi ,nuk e di apo me kuptoni jepjani nonji exp_te eko_filozofie te me deshifroni e aher mbase me kuptoni oky po ju jap nr e tel deshifroni e nji sms ju si emis me derg oky, one,du,tr,k,k,se,tr,z,oky civediamo presto cao,,,,
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν 22 ώρες
Tokat. I. Vodhet. Vet. Te. Gjitha. Enveri. nuk. Vodhi ja. Vodhet. Vet Nje. Shtet. Jep. Pare. Ju. I. Cani. By... ndimoni. Popullin Shtet. Politikan. Per. Vete
ano
ano Πριν 22 ώρες
Ana e dashur un mendoj se ti duhet ta ndash historin tende sepse ka sa te duash femi qe punojne ne mosh te vogel do ishe nje shembull po te tregnosh historin tende dhe un shpresoj shum te perfundosh me fatjonin se vetem me ate te shoh sepse ju te dy keni lindur per nj tj dhe ana je nje femer shum e larte doja shum qe te na trg historin tende te gjithen 🥰🥰
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza Πριν 22 ώρες
MOTER QIRE
Denis Alla
Denis Alla Πριν 22 ώρες
e si si si si opo lere ate ti mevlan ja mpre puthjen shqipes ti 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 shaka.
milan 4Ever
milan 4Ever Πριν 22 ώρες
O fatjon pse qesh mor budall pa.pidhje
Xeni Hasanaj
Xeni Hasanaj Πριν 22 ώρες
Me duket si emisjon zemer e Hapur ja futin pordhes beni sic interesan per veti keni punar fatjoni nje njeri I PA vler djal I Ult
Arsim Drmaku
Arsim Drmaku Πριν 22 ώρες
Robert kavalli
Vera Thaci
Vera Thaci Πριν 22 ώρες
Hfhlryryidydgdhdhdhlfhlydhldltff fyfhudhh cyrus chlteyyeokdhihhjbhdidjgdjjhdhsysyhhhhdhishe77dnuxhdudduuddghdyydhudhubdhuddyd okdy Hdhdghdhujdhuheujduus
Forza Juventus
Forza Juventus Πριν 22 ώρες
na e shpifi prezantusja perputhen
Vera Thaci
Vera Thaci Πριν 22 ώρες
👙👗👡
Lindi Bajrami
Lindi Bajrami Πριν 22 ώρες
Obooooo booo nga min 44:00 e deri sa u mbyll kercimi cha nuk u fol mikrofonat te ndez ja praaa kjoo eshte fytyra juaj pa maska flisni te kurdisur gjith kohes e gjat kercimit folet thashetheme , per te tjeret ana pikerisht foli chka mos qe me nxjer lot krokodili kot .
Kozeta Fecanji
Kozeta Fecanji Πριν 22 ώρες
As duket ky femije me autizem mos eshte bere gabim diagnoza
gani sufa
gani sufa Πριν 22 ώρες
Cameria is Albania 🇦🇱. Fu ck Greece
Vera Thaci
Vera Thaci Πριν 22 ώρες
Euhhhh0hdudushsh9sghshjsjh shsugshhgshshyhha ana
Vera Thaci
Vera Thaci Πριν 22 ώρες
Adcjdudhbb had 8PM fhll66äjriyei
Toni Ciao
Toni Ciao Πριν 22 ώρες
Respekte nuk vin me kto talent ...
Vera Thaci
Vera Thaci Πριν 22 ώρες
Kkkhoukihjirrrhkhkijyjgi
Vera Thaci
Vera Thaci Πριν 22 ώρες
Ana
Bekim Beqiri
Bekim Beqiri Πριν 22 ώρες
Fshati merkoje neserbi
milan 4Ever
milan 4Ever Πριν 22 ώρες
Ana1 oj plake e shpifir
Albi Kraja1
Albi Kraja1 Πριν 22 ώρες
Njerzit me kot Jon ketu👍
Bekim Beqiri
Bekim Beqiri Πριν 22 ώρες
Edhe une jom imllese sekuqe
Sibora Sharra
Sibora Sharra Πριν 22 ώρες
51:22 Fatjoni:Bora kercejme bashke?😂😂😂😂