Dj Sixtynine ft Fifi - Marova (remix)
3:32
Fifi - A po vjen (prod. by BiniDiez)
2:54
Fifi - Qaj
2:54
Πριν 8 μήνες
Fifi - Marova (Kenga Magjike 2019)
3:18
Πριν 11 μήνες
Fifi - Shqipe (prod.by : CekicBeatZ)
2:35
Fifi - Indiane (Official Video)
3:05
Fifi - Akoma (prod by Apollo)
3:17
Πριν χρόνο
Σχόλια
Shpirti i Trazuar
Shpirti i Trazuar Πριν 14 λεπτά
I mohoj te gjitha 😌😌😌😌
Bertina Shtembari
Bertina Shtembari Πριν 20 λεπτά
👑👑✨✨✨✨🇦🇱🇦🇱
zejnep ejupi
zejnep ejupi Πριν ώρα
😏😏😔😔😔❤
Jettaaa Jemm
Jettaaa Jemm Πριν 4 ώρες
Oo fifi loqk tkam ❤❤
Donart Shala
Donart Shala Πριν 11 ώρες
Ne prishtin me jetu
Donart Shala
Donart Shala Πριν 11 ώρες
Po
Angel White
Angel White Πριν 12 ώρες
🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝😍😍😍😍😍😍😍
Redion Pishtari
Redion Pishtari Πριν 16 ώρες
Super- 🥰🥰
Riema last
Riema last Πριν 16 ώρες
Yje te dy jeni talenta suksese
Ruie Sadiku
Ruie Sadiku Πριν 17 ώρες
Bravo💟
hen ko
hen ko Πριν 10 ώρες
Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏
geri tusha
geri tusha Πριν 17 ώρες
E kan bere shummmmmmm bukur 👑👑👑👑👑💚💚❤❤❤🏵🏵🏵😘😘😘😘😘😘
hen ko
hen ko Πριν 10 ώρες
Super kang♥️♥️
Shqipe Bafti
Shqipe Bafti Πριν 19 ώρες
Sjeni Normall saaa e fort Musika 🥰🥰
vlora gusinjac
vlora gusinjac Πριν 19 ώρες
Zemer je ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ledi bekteshi
ledi bekteshi Πριν 20 ώρες
Aa
Isra Troya
Isra Troya Πριν 21 ώρα
❤❤
Sonila Sonila
Sonila Sonila Πριν 21 ώρα
Ju lumte. 👏👏👏👍👍👍
ani ani
ani ani Πριν 22 ώρες
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
CyberScore Music
CyberScore Music Πριν 22 ώρες
Fifi Faleminderit qe riktheve Ermaline Top Festif 😍❤️❤️
Jettaaa Jemm
Jettaaa Jemm Πριν 23 ώρες
Prishtinalike loqka 🍀
Dorela Maksutaj
Dorela Maksutaj Πριν 23 ώρες
❤❤🥰🥰
Ergi Crroj
Ergi Crroj Πριν ημέρα
. On
Ergi Crroj
Ergi Crroj Πριν ημέρα
♥️💃💃🎉🎊
Ergi Crroj
Ergi Crroj Πριν ημέρα
Errzerasdferty
laureta filaj
laureta filaj Πριν ημέρα
Cfar zerash cfar dueti fantastik jeni me tmiret👏👏👏👏⭐⭐🙏🙏
Aferdita Berisha
Aferdita Berisha Πριν ημέρα
🥀
LESKU
LESKU Πριν ημέρα
7M views 1.7 k comments ...
Maji Marku
Maji Marku Πριν ημέρα
Super kang♥️♥️
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν ημέρα
Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏
Donart Shala
Donart Shala Πριν ημέρα
Fjalen
Donart Shala
Donart Shala Πριν ημέρα
Se man flan
Aurora Sejdini
Aurora Sejdini Πριν ημέρα
Like kush e gjen veten ne kete kenge ❤
Ajnur Jahievska
Ajnur Jahievska Πριν ημέρα
❤❤
Deopreso Liber
Deopreso Liber Πριν ημέρα
O ardit a i marove qokat se kjo goca e ka merituar nja tre here fitoren e kenges magjike,apo ste le sandri me klanistat te jeni nji here te vertete jepini cezarit ate qe i takon nqs keni pak dinjitet.
Jeto Mili
Jeto Mili Πριν ημέρα
AJAN
Jeto Mili
Jeto Mili Πριν ημέρα
👍
Lois Lois
Lois Lois Πριν ημέρα
❤️❤️🙏🏻🙏🏻
Aulona Haxhiu
Aulona Haxhiu Πριν ημέρα
❤😿
Kreshnike Haxhi
Kreshnike Haxhi Πριν ημέρα
Yll❤❤❤
Kreshnike Haxhi
Kreshnike Haxhi Πριν ημέρα
Shpirt je ❤❤❤
verona ajro
verona ajro Πριν 2 ημέρες
Ja
Ergisa Debrova
Ergisa Debrova Πριν 2 ημέρες
Ju pergezoj
Ergisa Debrova
Ergisa Debrova Πριν 2 ημέρες
O zot ca keng e bukur
Anita Alimani
Anita Alimani Πριν 2 ημέρες
Ooo zottt kenga me e bukur qe kam degjuar edhe vidioklipi me i bkr qe kam pa 💞💞💞💞💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘
Tekste Kengesh
Tekste Kengesh Πριν 2 ημέρες
super
Jettaaa Jemm
Jettaaa Jemm Πριν 2 ημέρες
O fifi vertet ne krejt kanget kendon me shum ndjenja amo ne realitet ski fare🥶perqata je e vqant per mua ta ha loqken😍
Jettaaa Jemm
Jettaaa Jemm Πριν 2 ημέρες
@fouoii gyhh yes agree with you
fouoii gyhh
fouoii gyhh Πριν 2 ημέρες
Love this song
Elma. Sulejnani
Elma. Sulejnani Πριν 2 ημέρες
Jeni dy super kengt.....me ndjenja .besoni trupi po rrenqethet kur ndegjoj ket keng ....edhe dy te rinjet rolet origjinal se me qen pa kamer .ju lumt te te 4.ve
Mitrov Ilija
Mitrov Ilija Πριν 2 ημέρες
Ѕ Напрет хрвацка
flutra kelmendi
flutra kelmendi Πριν 2 ημέρες
ich liebe es !!!!!!
Sachin Gujjar
Sachin Gujjar Πριν 2 ημέρες
I eel l
Denisa salla
Denisa salla Πριν 2 ημέρες
sa e djon qe po fillon kjo keng vajza i.e 3 vjece fillon e kendon mbas kenges e kercen gjithashtu😍😍🍬🍬❤
Enesa Arifi
Enesa Arifi Πριν 2 ημέρες
TE lumt goja fif
BesA RemA
BesA RemA Πριν 2 ημέρες
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Πριν 2 ημέρες
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë dhe ju premton jetë të përjetshme nëse thjesht i besoni Atij. Ai premtoi se do të shërojë edhe trupin tuaj. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
『DL』Devil Legion
『DL』Devil Legion Πριν 2 ημέρες
🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴
وردة العمر
وردة العمر Πριν 2 ημέρες
💝💝💝💝💝
kledian tabaku
kledian tabaku Πριν 2 ημέρες
L 0
Lona Kera
Lona Kera Πριν 2 ημέρες
Je me e mmiraaaa
Francesco Palattella
Francesco Palattella Πριν 2 ημέρες
Schein of me
bowen voowy
bowen voowy Πριν 2 ημέρες
Super! Kenge super Bashkëpunim unik Vetem se tashme kemi një Fifi elegante e një Ermal si tullumb😂 Janë yje🙏👏
Albiona Spahiu
Albiona Spahiu Πριν 2 ημέρες
Shumeeee kenge e bukur, po pr Zotin qa po ndodhe me keto dy ne video.. pse u ndan..
Gega Alo
Gega Alo Πριν 2 ημέρες
Shume bukur e kendon
bowen voowy
bowen voowy Πριν 2 ημέρες
Fifi kum dishu tek ty por me kët këng je me vokalin më të bukur në estrad!
Besi Ok
Besi Ok Πριν 2 ημέρες
Love this song
Arta C
Arta C Πριν 3 ημέρες
Ky Tipi koka Artist i fort per Hollywood 👏🏻👏🏻 Der Typ sieht so gut aus, wie eine Schauspieler von Hollywood 👏🏻👏🏻
Gib Gibis
Gib Gibis Πριν ημέρα
ja echt. und die frau auch ich denke so wie du. 🤣🤣
Aisha Ewazzada
Aisha Ewazzada Πριν 3 ημέρες
Wow
liseda fernando
liseda fernando Πριν 3 ημέρες
Super keng bravo te dy ne vecanti zeri muaj I vecant bravo ⭐⭐⭐🔥🔥👏👏
Dona Xhemajli
Dona Xhemajli Πριν 3 ημέρες
Oj bukuroshe ski nevoj me want❤️me qajt
Alida
Alida Πριν 3 ημέρες
Ti ta plas shpirtin me keto tex.na mbyte ne lot ... Ai zeri yt I bukur I qan baladat👌 Supet bashkepunim me Ermalin, suksese!!😃
Shanya Murad
Shanya Murad Πριν 3 ημέρες
i dont uderstand but i love this song too much ,from kurdistan respect ❤💛💚
ina Ozuni
ina Ozuni Πριν 3 ημέρες
Nje super keng 😢like te gjith ata qe gjejn veten
Yusuf Ibrahim
Yusuf Ibrahim Πριν 3 ημέρες
Super Musik und natürlich wo Emral auftaucht dann ist alles 💯💯💯
nicky 641
nicky 641 Πριν 3 ημέρες
Eshte kenaqesi te degjosh Fifin te kendoj, cdo kenge eshte njera me e bukur se tjetra. Brava😍🧡
nicky 641
nicky 641 Πριν 3 ημέρες
Kenga, interpretimi, zeri, nje mix i persosur. Shume bukur❤
Nrecaj Adriana
Nrecaj Adriana Πριν 3 ημέρες
Nv. A
Arben Alcani
Arben Alcani Πριν 3 ημέρες
............................................................. edhe pak t'kisha pas bo mbas teje .............................................................
Arben Alcani
Arben Alcani Πριν 3 ημέρες
Good morning 📉📐✏📐📈 mos e moho .................. mos e moho .................. .................................................... nuk e mohoj që të kam xhan nuk e mohoj por ta them nuk ma mban po për ty zemra qan jam zhytur në shpirtin tënd amaaan📉📐✏📐📈
Jettaaa Jemm
Jettaaa Jemm Πριν 3 ημέρες
Asht shum kange e mir bravo ju dua shumm
Greek Music
Greek Music Πριν 3 ημέρες
grpost.info/will/lKKYaJZ9qGeWnaw/b-nteo listen to this ! NEW DESPINA VANDI
Greek Music
Greek Music Πριν 3 ημέρες
grpost.info/will/lKKYaJZ9qGeWnaw/b-nteo listen to this ! NEW DESPINA VANDI
Jashar Dragaj
Jashar Dragaj Πριν 3 ημέρες
Bukur shum
Edison Kolaj
Edison Kolaj Πριν 3 ημέρες
Shum bukur ✌🏻✌🏻✌🏻