Melisa - Leje ( Official Video )

  προβολές 4,223,699

UnixMusic

Πριν 12 ημέρες

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Σχόλια
Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd
Tyrurururry Eusjsjsjdjdjd Πριν ώρα
Shum e bukur je dhe shumë bukur këndon por i ki pak do gjeste qato ta prishin je 99%
Admir Hodo
Admir Hodo Πριν ώρα
Melisa Andi❤❤
Mimoza Martini
Mimoza Martini Πριν 2 ώρες
⭐️
Perfect Fitness
Perfect Fitness Πριν 3 ώρες
Denard Begaj
Denard Begaj Πριν 3 ώρες
Brava melisa je talente per tgjitha suksese
Amelia McCain
Amelia McCain Πριν 3 ώρες
4.1 milion shikime dhe asnje koment per kengen🤣🤣🤣🤣🤣
Leno Onel
Leno Onel Πριν 3 ώρες
E sigurt eshte qe ma shum kohe ka zgjat me u realizu grimi i Melises sesa kenga,,
Aldin Harizi
Aldin Harizi Πριν 4 ώρες
Shum ritem i bukur i knaqshem per veshet edhe complimenta melisa keep it up
Melissa Jayne
Melissa Jayne Πριν 5 ώρες
m.grpost.info/will/ppupipZ7cHBss5s/b-nteo
rudina
rudina Πριν 5 ώρες
👪🤩💕💯💯💯💯💯
Genta Genta
Genta Genta Πριν 5 ώρες
Cfar po ndodh 😂😂😂
R9.SANDRI
R9.SANDRI Πριν 6 ώρες
OJ MELISA A TQI IHER
Butrint Imeri Butrint Imeri
Butrint Imeri Butrint Imeri Πριν 7 ώρες
💖💖❤❤❤
Konrad Fuchs
Konrad Fuchs Πριν 8 ώρες
Kenge perfekte per bordella :D hahahaha
Genti Paci
Genti Paci Πριν 9 ώρες
Super
GRASIELA HYKO
GRASIELA HYKO Πριν 10 ώρες
Melisa je yll
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος Πριν 10 ώρες
Jan klikimet te blera
danjela skordaki
danjela skordaki Πριν 10 ώρες
Bravo melisa ❤️❤️❤️
Ladi7724
Ladi7724 Πριν 10 ώρες
Beautiful ending!
Brunilda Vaska
Brunilda Vaska Πριν 11 ώρες
ni.nu
Emiljano Alisa bicaku
Emiljano Alisa bicaku Πριν 11 ώρες
Ti melis je ylle
Alteo Daiko
Alteo Daiko Πριν 11 ώρες
Meli kthe pergj Plz
Alteo Daiko
Alteo Daiko Πριν 11 ώρες
Hye
ledi bregu
ledi bregu Πριν 11 ώρες
Kur u be dhe kjo e super konsumuara kengetare...vk dmth fundi I botes
Diamand Kurti
Diamand Kurti Πριν 12 ώρες
Po ik mo ti se mor fam te perputhen plus 40 😂😂 dhe me del mu ketu leje leje 👇👇
Anisa Shametaj
Anisa Shametaj Πριν 12 ώρες
Y'all ❤❤❤
a.k.a bd-rap
a.k.a bd-rap Πριν 13 ώρες
4 mln
arber krasniqi
arber krasniqi Πριν 13 ώρες
Ani thojke nuk jam me andin
arber krasniqi
arber krasniqi Πριν 13 ώρες
Nncncncncncnn e ke dh....... valla me andin valla e kini ba m...........
Gazi
Gazi Πριν 13 ώρες
Hit i veressss🔥🔥🔥🔥
sidorela tahiraj
sidorela tahiraj Πριν 14 ώρες
Artiste lindur je moj vajz Bravooo
KLEDI SHIRA
KLEDI SHIRA Πριν 14 ώρες
pkp
Egla
Egla Πριν 15 ώρες
Sa kenge e bukur💖❤
Marselina Karaj
Marselina Karaj Πριν 15 ώρες
Thonii caa te donii porr kengenn e kaa mytt🔥🔥😍
Unikatil Gjoka
Unikatil Gjoka Πριν 17 ώρες
Ti shqiperi me jep nder me jep emrin shqipetar , O BUDALL PSE NUK MERI ME POLITIKANT ME HIJENAT NE PARLAMENT SE JAN TJA QI NANEN POPULLIT PO MERI ME NJERZ TE THJESHT . APO KENGTARI VJEDH TEK POPULLI PARLAMENTI I JEP POPULLIT . Shifni mor punt e juja bohuni i her njerz te qet te ndershem veq tu sha vetem urrejtje . Bonu njerz te kulturum jepni kurajo se muzik asht nuk jan premtime votash .
Mentor Balla
Mentor Balla Πριν 18 ώρες
Bravo Melisa sei una campionessa
Rimi Gjoni
Rimi Gjoni Πριν 19 ώρες
Bravo melisa eshte super muzike
PUBG RèédHeŁŁ
PUBG RèédHeŁŁ Πριν 19 ώρες
1 jav 4 milion ska shans
Orha Islami
Orha Islami Πριν 19 ώρες
Melisa suksese bravo❤🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱
Elona Mucici
Elona Mucici Πριν 23 ώρες
Melisa mos komento pa kuptim per ledianen pasi ti ke jeten tende ajo te sajen besoj qe dhe ne itali e ke mesuar
danqi Luan
danqi Luan Πριν 23 ώρες
OOOOOOOOOO
beyond infinity
beyond infinity Πριν 23 ώρες
Mos o zot
Hana Demiri
Hana Demiri Πριν ημέρα
MELISA LLESHI 🕊LEJE🕊 REFREN: A te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje a te qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek maj meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale ma mer zemren sa here pe kqyri menjen po ma lun aj e di shum mir smunet mem zavendsu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren me lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk boon Ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du mat pas ty une du mat pas ty a te qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty Kadale kadale xhan ti je tu tranu duket ashiqare djal pse zvhen e ma thu ndashni je me ta per mu je tu menu e ti pom don e ti pom don se she me sy e plas me zemer dhe menon tjetren ne lon tjetren me lon se kshu nuk bon nuk bon nuk bon bon ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty ate qe ke tash leje leje leje leje leje se je tu dek mas meje meje meje meje meje ate qe ke tash leje leje leje leje leje une du met pas ty une du met pas ty 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍💏
Amaro Pardon
Amaro Pardon Πριν ημέρα
Yyyy qa u boka Hera e par qe po e ngjoj paska 4M hahahahahahhaha 🤮🤮🤮🤮
Living Albania
Living Albania Πριν ημέρα
kenge vk baxhella
Refije hatia Hatija
Refije hatia Hatija Πριν ημέρα
LOVE YOU MELISSA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Wilde wilde
Wilde wilde Πριν ημέρα
Kenge malokce
Supertoni
Supertoni Πριν ημέρα
Hajde ropt Andit edhe Melises
Aferdita Kumara
Aferdita Kumara Πριν ημέρα
ca kurve je mi
Zehra Liman
Zehra Liman Πριν ημέρα
grpost.info/will/q6ZsrNaDgXukpaQ/b-nteo
Isra's Channel
Isra's Channel Πριν ημέρα
❤️
Elton Dinaj
Elton Dinaj Πριν ημέρα
Meli mjau mjau mjauuuuu 🐱🐱 super teksti 🐑🐑 fiks je
bowen voowy
bowen voowy Πριν ημέρα
shume bukure kenga bravooooo ♥️♥️♥️♥️dhe pse e urreja Melisen por vdes per andin prap duket sikur shkojn me njeri rjetrin ket keng e kam degjuar 1 miljon here love
Alfons Fonsi
Alfons Fonsi Πριν ημέρα
Kush esht ai rrot kari qe e pelqen ket kenng
Elvindualda Arapi
Elvindualda Arapi Πριν ημέρα
Super
Muharrem Abdyli
Muharrem Abdyli Πριν ημέρα
Melisa është princesh është shum e dashur shumë e mir dhe është zemer
Ximi Hysi
Ximi Hysi Πριν ημέρα
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🤮
bowen voowy
bowen voowy Πριν ημέρα
The dua
Zajaku Erson
Zajaku Erson Πριν ημέρα
Yll💘💘💘🏅💖😊
angjelos kromidha
angjelos kromidha Πριν ημέρα
Nuk arrij ta kuptoj ku po shkon brezi jon plak prz sjemi mir sdim t vlersojm asgje o plak ai emisioni qe ca eshte perputhen a ca eshtw cdo kush qe eshte atje brenda eshte per lek ajo dihet se jan n televizion e bejn gjith ato tallje trapi e budallalleqe qe ju gocat e cunat ti ndiqni e pastaj mendoni se jeni si ata e t cani trapin sinqerisht televizionet n shqipri ja bojn popullit 8-2 vl dmth coni ket tipen qe ska lidhje me muziken 4 milion e s shifni kng te rinj o zot dmth bjere marrr 😂😂😂😂😂
Caka Afrim
Caka Afrim Πριν ημέρα
Bravo
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Πριν ημέρα
Super melisa spe nshoj un ket leje leje😘🤗
FIRE☆777
FIRE☆777 Πριν ημέρα
Epo te behet edhe kjo skam pare un mer per 1 jav 3m shikime
Valentina T
Valentina T Πριν ημέρα
Jeni yje
imran Beqiraj
imran Beqiraj Πριν ημέρα
te pakten qenke veshur mir
Dona dona
Dona dona Πριν ημέρα
Shum Mir kanga amo spoti ja ke tepru me Duar Leje Leje
Anne locka
Anne locka Πριν ημέρα
Hit ❣️❣️❣️🔥🔥🔥
Elisa Semi
Elisa Semi Πριν ημέρα
Melisa shum bukur e veshur
Edi Sina
Edi Sina Πριν ημέρα
perputhasit te gjithe i shajne e po te gjithe i shikojne e papame
Edi Sina
Edi Sina Πριν ημέρα
melisa po kenga u kry ku perfundoi
Tanny
Tanny Πριν ημέρα
E ki dhi krejt
Andrea Alija
Andrea Alija Πριν ημέρα
The dua
Ornela Hasi
Ornela Hasi Πριν ημέρα
Fationi thot: ca bona tani un ika kot melisa me e bukura dhe me e mira
Follow_if_you_eat11 Tayna
Follow_if_you_eat11 Tayna Πριν ημέρα
Mendja e andit pas goces me flokë te zeza left the chat 😂
Linda Ajda
Linda Ajda Πριν ημέρα
Ku ka bere kenge dhe prostituta
Arta Halilaj
Arta Halilaj Πριν ημέρα
🥰🥰🥰🥰cifti me i bukur 🥳🥳🥳😘😘😘😘😘😘😇😇😇
JOSÉ LUIS DE LA TORRE
JOSÉ LUIS DE LA TORRE Πριν ημέρα
Te lumt e andi kjo te sjell ne vete 😂 😂 jo si tea si kurvice e pafajshem 😂😂😂😂😂
Xhemal Shehi
Xhemal Shehi Πριν ημέρα
Te gjithe konkurentet ne per' puthen po behen kengetare 🤔🤨🤔🤨😑😐
Lena Emy
Lena Emy Πριν ημέρα
Se di un se qfar ka ndodh ne Perputhem. Se kam shiku kurr. Veq kanga e mir, zerin e mir dhe vallzimi i mir. 🙌🏻♥️
Lorenc Qypi
Lorenc Qypi Πριν ημέρα
Ds qe ti do si perputhen🥰😍😘🤩
Viki Gaxhja
Viki Gaxhja Πριν ημέρα
Tr la bionda e la mora ha vinto la rossa! Grande Melissa 😍
SAIMIR SHARKA
SAIMIR SHARKA Πριν ημέρα
MENDON QE JE DIKISH POR JE 00000 KARE FEMER E NDYR NE ITALI LE NAM TANI VAZHDOVE NE ALBANISTAN
Artiola ola
Artiola ola Πριν ημέρα
po qe esht keng e bukur....🙄🙄🙄 cuditerisht
Be Be
Be Be Πριν ημέρα
Ne radh te par O Zot na fal . Mbrojm duam te pa drejtin dhe paftyrsinn . Po ti moj melis si ste vjenn zor jo nga ne publiku nga Familja jote . Qe bejee si e dejgur mbas fationitt atdheutt . E tash thu fajn e ka Olsa . Ok hajde fajn e ka Olsa . Hajde tash un té them ty hajde bojm sex Bashk ne shesh . Fajn e kemi te dy apo vetem un 😂 . a sa Per Andinn na lodhe i paske gjonatt per vieee ahahhaha Ikk aman kurr mos past djem si ty .
Alketa Sinani
Alketa Sinani Πριν ημέρα
Melissa je nje yll I vertete
swet swet
swet swet Πριν ημέρα
Bravo bravo melisa 🍬👏👏👏👏👏
Jemin Endri
Jemin Endri Πριν ημέρα
Te them te verteten e kam yryer shume Melisen po nuk e di pse e adhuroj tani. Kalofshi jete te lumtur💏❤❤ Cdo njeri e zgjeth vet rrugen nga shkon
minij hooi
minij hooi Πριν ημέρα
fatjoni ne keto momente : Fjala ime doli boterisht ketu para jush
Leonesa Muja
Leonesa Muja Πριν ημέρα
Puthje pa romantike
Visar Ismaili
Visar Ismaili Πριν ημέρα
O yll
ed junior
ed junior Πριν ημέρα
O antivlereeee, na e shpifet🤮🤮🤮
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Πριν 2 ημέρες
grpost.info/will/uXuFq9Glj4R7sKQ/b-nteo
minij hooi
minij hooi Πριν ημέρα
Njerzit qeshin ketu kurse kjo dhe andi qeshin ne 🏦 kur depsitoj checkun
Production BY IDRIZ IDRIZI
Production BY IDRIZ IDRIZI Πριν 2 ημέρες
grpost.info/will/uXuFq9Glj4R7sKQ/b-nteo
Vana Vana
Vana Vana Πριν 2 ημέρες
oj shtrik a te ka thene fatjoni se kie lidhje jasht ose brenda emisjonit
Artian Abdiu
Artian Abdiu Πριν 2 ημέρες
grpost.info/will/sIumlMqWaYifrbg/b-nteo
Jurgen Jurgenbunga
Jurgen Jurgenbunga Πριν 2 ημέρες
Pidhi ropve u bo dhe kjo me kendu qr
Ιωαννα Νικολλι
Ιωαννα Νικολλι Πριν 2 ημέρες
Melissa
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi Πριν 2 ημέρες
Qofshi te lumtur per gjith jeten
Miri Licollari
Miri Licollari Πριν 2 ημέρες
Kenga esht shum e bukur😘🥰
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Πριν 2 ημέρες
Kenge per Bbf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️, kot fare
Dianaelisa Marku
Dianaelisa Marku Πριν 2 ημέρες
Kjo eshte me mire se veni veni leni
Emanet 176. Bölüm | Legacy Episode 176
1:00:52
Legacy
προβολές 859K
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
προβολές 2,2M
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
προβολές 2,4M
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
προβολές 67M
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
03:50
AlphapopOriginal
προβολές 7M
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
προβολές 16M
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
προβολές 3,2M
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
03:11
BARDHI
προβολές 4,1M
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 27M
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
προβολές 10M
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
προβολές 2,2M
CJ - Lil Freak (feat. Dream Doll) Official Video
2:48
Dutchavelli - Circle The Endz (Official Music Video)
2:54
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
προβολές 9M
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
BARDHI
προβολές 4,2M
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
προβολές 1,3M
Little Mix - Confetti (Official Video) ft. Saweetie
5:58
Bossikan, Fly Lo, Ricta  - Full Press (Official Music Video)
4:45