Gold AG - Malli i vendlindjes

  προβολές 912,161

Gold AG

Πριν μήνα

fanlink.to/MalliVendlindjes
ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG - Malli i vendlindjes
teksti e muzika: Gold AG
orkestrimi: Florent Boshnjaku
video: MProduction
pamjet n'Preshevë: Krenar Halimi
#GoldAG #MalliiVendlindjes

Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAg #Mallivendlindjes #Onima

Σχόλια
Elion Aliu
Elion Aliu Πριν 2 ημέρες
Bravo Gold Ag
Irena Elmazi
Irena Elmazi Πριν 5 ημέρες
Sa herë që e dëgjoj edhe më shum mallëngjehem 🙏🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 komplimente dhe suksese të mëtejshme në këtë zhanër muzike që të përshtatet shum (nga nje Shqipëtare e Shqipëris së mesme)
Fitim Sejdaj
Fitim Sejdaj Πριν 7 ημέρες
Shum mka prek kjo kang me dhimset god ag😔😔😔😔
Hafirk _04
Hafirk _04 Πριν 8 ημέρες
🙏🏼🇦🇱🇽🇰🇦🇱🙏🏼
sanja sonja
sanja sonja Πριν 9 ημέρες
Ternovc❤️❤️🇦🇱🇨🇭
sanja sonja
sanja sonja Πριν 9 ημέρες
😢😢❤️♥️
Fabiongaming7
Fabiongaming7 Πριν 11 ημέρες
Ff
Arton Rexha
Arton Rexha Πριν 11 ημέρες
Oh pajth nane je taj.! 👏👏
Tim Retkoceri
Tim Retkoceri Πριν 12 ημέρες
Pse nuk guxon me shkua ne Preshev???
njomza Basha
njomza Basha Πριν 14 ημέρες
🔥🔥❤️❤️
Klod Lami
Klod Lami Πριν 17 ημέρες
Respekt pafund per Shqiptaret autokton Lugines Presheves UÇPMB atyne qe dhan gjithqka per tu bashku me Kosove e Shqipni por do vjen dita qe do bashkohemi gjith NUK JENI KURR VETEM PASHA ALLAHUN KURR . Ju pershendes biri i Dibres nga Torino. #SHQIPNI_ETNIKE 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
KOSOVO IST KOSOVO
KOSOVO IST KOSOVO Πριν 17 ημέρες
🇽🇰🇦🇱🕌🕋❤🖤💙💛
albert skhalla
albert skhalla Πριν 17 ημέρες
Si gjithmone prek me keto tekste te rujt Allahu vlla
amarildo dida
amarildo dida Πριν 17 ημέρες
Kur s'je nga Presheva por një lot rrjedh se je zemër shqiptare dhe plagët e padrejta te historisë janë të ngulura thellë në shpirt. Faleminderit Gold AG 🇦🇱
Fljorim Zendeli
Fljorim Zendeli Πριν 18 ημέρες
ahh vendlinjee
Bahrija Krasniqi
Bahrija Krasniqi Πριν 19 ημέρες
Bravo Goldi 👏👏👏👏
AutochThonous
AutochThonous Πριν 19 ημέρες
Hallall t'qoft 🤝
Kaltrina Sinani
Kaltrina Sinani Πριν 19 ημέρες
Shko ne gjermani e ke bekemit agjit
Sonila Profka
Sonila Profka Πριν 19 ημέρες
Nese je tu ma besu Kqyre at vend, dhe merr frym njihere per mu 😢😭sa vargje prekese
r p
r p Πριν 20 ημέρες
Gold AG je njeshi i shqiperise. Respekte nga nje Fierak nga Filadelfia
Valbona salihu
Valbona salihu Πριν 20 ημέρες
Zoti te rujt o Zemra e Kosoves ti je lexhent shpirtin na knaqe🤲🤲🙏🙏
nanniz NZ
nanniz NZ Πριν 21 ημέρα
Kur vina prej gurbetit hala pa hy ne bujanoc i vjen era atdhe ndihesh se je ne tokat shqipe ah sa shum mka mar malli vec kush asht larg vendlindjes e kupton 🥺🥺
Shyrete Arifi
Shyrete Arifi Πριν 22 ημέρες
njiher ka lind nona ksi djali ska kerkun bravo gold lum nona qe te ka lind qe spe jarron vendlindjen zoti ta rrit djalin e ishalla bohet si babi
Baki Kosova
Baki Kosova Πριν 23 ημέρες
Respekt per presheven kosova .
lejla kasa
lejla kasa Πριν 23 ημέρες
Respekt për goldin
Florian Rexhepi
Florian Rexhepi Πριν 24 ημέρες
o respekte per ty o arian agushi lum nana qe tka, se kta tjert na qiten faren me tulifar muzike
The Albo
The Albo Πριν 24 ημέρες
Ni mall ni dashuri ni tokë Shqipëri ❤️🇦🇱
Zejnula Jashari
Zejnula Jashari Πριν 24 ημέρες
BILAC
Rilinda Afeti
Rilinda Afeti Πριν 26 ημέρες
¹?■ ld#*mmmmmm*l#ls*@ ö B Ä!1111111++qQY
Bredi
Bredi Πριν 26 ημέρες
Gold vlla tu realizoj deshira qe te vish ne lugin dhe ne vendlindjen tande ne preshev shpresoj qe t takoj ne bujanoc ose ne preshev kur t vi nga gurbeti sepse rrespektin mat madh e ke prej meje dhe je me i miri nuk kam mashum fjal met pershkru🙏🙏🙏❤❤
Lindita Zogu
Lindita Zogu Πριν 26 ημέρες
Shumë e bukur te lumt zoti te rujt🤲👍❣️
Morena Anelli
Morena Anelli Πριν 27 ημέρες
❤❤😥😥
Al Pekato
Al Pekato Πριν 27 ημέρες
🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱
Ff Hetshot
Ff Hetshot Πριν 27 ημέρες
😍😍
TheArianight
TheArianight Πριν 28 ημέρες
O ti Soti e din Sa me mungonë Gjakova Voratë e zemres time Era e dimnitë Fjaltë e rugovesë Andratë e rinisë
Fatjon Lushka
Fatjon Lushka Πριν 29 ημέρες
Te lumt o Arjan agushi qe se harron vendlindjen me kengt e tua
OneTime
OneTime Πριν 29 ημέρες
Persh edhe nga USA,gold faleminderit per ket keng je artist me vlera ashtu si Gold
KOSOVAR
KOSOVAR Πριν μήνα
Ti kom ngu shum kongt amo si i ke hi fejes qeshtu fell um ke dal prej zemres se gjith ti kam ngu kangt patriotike amo me fe je KA e tepron pak falu per veti e boni KREJT per veti zoti ty ta din e jo hallki po nejse
Jasmin Bilali
Jasmin Bilali Πριν μήνα
😢👍
FreeStyleShqip
FreeStyleShqip Πριν μήνα
Malli vendlindjes nuk pershkruhety
Ylber Azemi
Ylber Azemi Πριν μήνα
Shum kong e prekshme per atë që ësht larg Vatanit.
elisabeth qerimi
elisabeth qerimi Πριν μήνα
Valla na kish mor mali
miko foin
miko foin Πριν μήνα
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
lenci hamolli
lenci hamolli Πριν μήνα
Like pa e degjuar fare sepse nuk kisha asnje dyshim se do te ishte nje super kenge si gjithe te tjerat Gold Ag, suksese edhe respekte.
miko foin
miko foin Πριν μήνα
👏 👏 🥳
alida flus
alida flus Πριν μήνα
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
miko foin
miko foin Πριν μήνα
Bravo Gold per ty ska asnje fjal
Sunaj Osmani
Sunaj Osmani Πριν μήνα
Gold ag 🤩🤩😘😘❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
miko foin
miko foin Πριν μήνα
O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري
Spider Channel MP3 II قناة العنكبوت إم بي ثري Πριν μήνα
❤️❤️
Elidona Avdiaj
Elidona Avdiaj Πριν μήνα
Like kush mendon se goldi esht me i miri👑👑😍
Drilon Sabedini
Drilon Sabedini Πριν μήνα
Plancher doudou 👍🏻👍🏻👍🏻🇽🇰🇽🇰🇽🇰gode
alida flus
alida flus Πριν μήνα
Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi
yuoop noke
yuoop noke Πριν μήνα
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
doliio volay
doliio volay Πριν μήνα
❤❤ Presheven e kam ne Zemer dhe pse sjam i Presheves Presheva eshte e jona
rijad alimi
rijad alimi Πριν μήνα
I madh je o vlla tfala kumanova
Hasime Mahmutaj
Hasime Mahmutaj Πριν μήνα
🇦🇱🙋‍♂️
Vlore Hajdari
Vlore Hajdari Πριν μήνα
🇽🇰🇦🇱🇮🇹
yuoop noke
yuoop noke Πριν μήνα
momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas
Arif Zylyf
Arif Zylyf Πριν μήνα
Njerz si ti ka nevoj parlamenti i shqipris (patriota) e jo tradhtar si kta qelbsirat e sotem qe jan tu na coptu si popull.. Urime Gold AG si gjithmon knon keng shum tbukra, zemra mqan per atdhe sa her qe ngjoj kto fjalt e tua ❤️❤️
doliio volay
doliio volay Πριν μήνα
Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡
Rudina Marku
Rudina Marku Πριν μήνα
Shum e ndier kjo keng si gjithmon patriotike👏👏👍😘
Festim 003
Festim 003 Πριν μήνα
Burr i fort je 🔥😘🇦🇱🇽🇰
Ridvan Saygili Saygılı
Ridvan Saygili Saygılı Πριν μήνα
Maşallah maşallah 🧿
Egzon Spahiu
Egzon Spahiu Πριν μήνα
Bravo Gold per ty ska asnje fjal
Doris Bushi
Doris Bushi Πριν μήνα
👏 👏 🥳
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas Πριν μήνα
O vwlla me bone me qajt ai malli yz ma i madh se uji i detit gjarpit e gjakut me ta ndalu vendin ku ke lind zoti asht i madh
Loris Delijaj
Loris Delijaj Πριν μήνα
👌👌🙏🙏🙏🍀😢🇽🇰🇩🇪
doire aintu
doire aintu Πριν μήνα
Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi
Mevlude Vuniqi
Mevlude Vuniqi Πριν μήνα
Soti te rujt bach me vla
omer omer
omer omer Πριν μήνα
🇦🇱😓😪😭
Amina Bekteshi
Amina Bekteshi Πριν μήνα
♥️😭☺️😔😘😘
EGLANTINA MERLIKA
EGLANTINA MERLIKA Πριν μήνα
MashaaAllah cdo kenge e jotja esht nje hit qe ta prek piken e shpirtit. ALLAHU TA SHPERBLEFT per ket muzike te bukur dhe kuptimplote 👍🤲
doire aintu
doire aintu Πριν μήνα
Shum kanga e mir
Armend Hajdari
Armend Hajdari Πριν μήνα
Rrnofsh bre rrnofsh 100 vjet sjom i preshevesh qe i pershendes shum po na krejt shqiptart ka do qe jemi e dojm vendlindjen e vendlindja jem shum pom mungon momentalisht ka pe degjoj ket kang pom kthen shum me koh permas
Hamide Tahiri
Hamide Tahiri Πριν μήνα
Hallall tkof spo di qka met shkru ma shum i madh je ♡♡
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas Πριν μήνα
Fl o vella ishalla qdo mall e realizon ishalla andrra shekullore na realizohet Shqiprija Etnike respekt Shqiptar i madh vella
Berat Qufaj
Berat Qufaj Πριν μήνα
O ta pafsha at hajr shumë mir e ki bo veq vazhdo
ERA JASHARI
ERA JASHARI Πριν μήνα
Jom i preshevs t dua shum nag drini
Gena gena
Gena gena Πριν μήνα
Mbone me kajt 5 vite pa shku ne Shkupin tem 😭
besmir taraboshi
besmir taraboshi Πριν μήνα
Ata disliket nuk do te kene gjak Shqiptari!te rujt i madhi Zot o Gold Ag se u thame per njerzit tone ne gurbet
Mite Gjoka
Mite Gjoka Πριν μήνα
Ti ne cdo keng ta rrenqeth trrupin 🥰🥰🥰
Merita Krasniqi
Merita Krasniqi Πριν μήνα
🇦🇱🇽🇰
Messer Rein Messer Raus
Messer Rein Messer Raus Πριν μήνα
Kush esht i Medvegjes?
Fatmir Sulejmani
Fatmir Sulejmani Πριν μήνα
Selam nga Zvicrra 🇨🇭jemi Dardania Lindore 🇦🇱 apo Kosova Lindore 🇽🇰 pse Lugina Lindore te fala i baj shum Tërnocit Madh sa me ka mar madhi me shku te guri i Hutit te Zidi i par dhe te Zidi i dyt te Gurt e Bujve dhe te Lapidari i Komandant Lleshit Ridvan Qazimi Si Arian Agushi (Gold AG) nuk bahet as kushi qy i Qëndis fjalt te sakta e te arta rrall din naj kushi 👐
Antonio Leka
Antonio Leka Πριν μήνα
As
Che guevarra Guevarra
Che guevarra Guevarra Πριν μήνα
E ke myt o vlla jam prej dibre te shqipris. Kam qen ne 2010 ne preshev kam dal naper restorante nuk mkan lon me pagujt se kishin mall tmadh per shqiptart e patriote me zemer tmadhe . Respekt maksimal per preshev bujanovc e krekt trojet anej. Jan djegem per shqipni .
Evgjenije Shabani
Evgjenije Shabani Πριν μήνα
Shum kanga e mir
recan000
recan000 Πριν μήνα
MashAllah Shm kenga e bukur, Allahu nimodh neve dota shkume ne Presheve dhe Prizreni dhe Pejé, Amin...
Alban Çuka
Alban Çuka Πριν μήνα
Respekte per kosoven e madhe ju pershendes nga nena shqiperi
Rima Bala
Rima Bala Πριν μήνα
grpost.info/will/tap6qah_b3-tsJs/b-nteo ‼️🇽🇰🇦🇱🔥😍♥️👑🦁
Presheva. AL
Presheva. AL Πριν μήνα
T E K S T I NGA PRESHEVA.AL Mka marr malli oj Presheve mu nis per te ti mu ç'mall me shpi mi pa dostat e mi mka marr malli o vlla pasha kejt ti se di me ma bo neser shko ama bile sonte rri mka marr malli me ardh do here pom del timi me thon ej u nisa per ni ore jom te kufini mka marr malli o vlla tonve syt me ja pa po aj kufi ka ra qe nuk po vi qe sa mka marr malli me ja ni edhe eren e dheut me ni eren PRESHEVE prej te livadhi shehut e mem thon naj zotni a mujte be ages mka marr malli me pa edhe vorrin e babes te ara limqa me pa barin pa kosit e me kujtu kohen ku kom lu e ku jom rrit nese je tum ngu e je tu ma besu po kshyre ate vend e merr fryme niher per mu REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi Mka marr malli Bajramin me fal n'Prishtine me honger buke me non e mi thon ika n'Lugine me ma bo merr dicka qe ta shti me ni kese uroja kejve Bajramin e selam kush tvese kur kom mall per ty osht me mall edhe rreshti me pi uje te çeshmja e me hyp ka uneshti o n'dimen o n'vere o n'vjeshte o n'pranvere a e din sa e mire osht be ja honksha ate ere shpesh n'onderr vi se jom merzit met pa mi pa ata qe m'dojne e ata qe m'kan sha ti se din o vllau jem sa i madh eshte ky mall nashta hala m'ki inati po une ta kom bo hallall mka marr malli te xhamija me hi e mu fal mka marr malli per krejt e per secilen mahall e nese nuk e din e po vet pse spo vjen se sdu mem marr n'pytje kur vi n'venin tem REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi u bonen tri vjet a pe sheh sa shpejt do m'shkrujn pi PRESHEVE thojne na harrove kejt o sosht faji jem po na ndajti aj hasem spo muj me ju pa as n'deke e as n'dasem t'isha bo shqiponje po njeri spo munet me fluturu atje e mi hec krejt katundet me mu knaq zemra e n'sy me ma qit lotin e mem ndi kejt tu thon se ju du pasha ZOTIN mka marr malli per t'ri per fmi e per pleq mka marr malli per çarshi e per kronin e keq me mar mish te daja e mu mledh me jarana me ja msy neper mal e me bo grill te brana e me ndrru pak vend tani me shku me pa shoqin me pa BUJANOCIN, KONÇULIN e TËRNOCIN e deri n'ate dite qe ti je coptume ti je plage me gjak gjithmone e pa sherume REF: Jo vlla as ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi
Gold AG Fansat
Gold AG Fansat Πριν μήνα
Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla
Aura ZA
Aura ZA Πριν μήνα
Bravo GOLD i madh je, pershendetje per Luginen 👐 🇦🇱
Artan Xhafa
Artan Xhafa Πριν μήνα
👏🏻🙏🏻 🇦🇱 je ma i miri Gold
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj Πριν μήνα
Qe 7 vite pa qen kosov 🙏😭
I’ammyself
I’ammyself Πριν μήνα
👌👍
Şakir Şakir
Şakir Şakir Πριν μήνα
Bravo Gold AG klass rrespekt yu 💪👍👌.
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν μήνα
Pershemdetje Gold AG Shum Këng emir i madh je jam fansi jot suksese vlla
Loris Maliqi
Loris Maliqi Πριν μήνα
Kush pu shkon npreshev me Visitu vendin per Goldin ??
Nazlije Musli
Nazlije Musli Πριν μήνα
Tfala kret tetoves po njedit dotvu😘😘😘😘👍😍🇦🇱😍🇦🇱😍🇦🇱👍🛫🇦🇱
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν μήνα
ngushllime mos i jepni zemres sime se e di qe pertej mali atje eshte PRESHEVA IME endrren e kahmotshme po e laj me lot e mi t'fala krejt LUGINES thuaj nje dite do te vi
Luljeta Tafilaj
Luljeta Tafilaj Πριν μήνα
😭😭😭😭
Jakup Kastrati
Jakup Kastrati Πριν μήνα
Më i miri.je👍😍
Naser Dani
Naser Dani Πριν μήνα
Ti je konktari im ij preferum
Gazmend Berisha
Gazmend Berisha Πριν μήνα
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇮
Igli Cela
Igli Cela Πριν μήνα
Te knoft zemra vlla 🇽🇰🇦🇱🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana Πριν μήνα
👍 🇦🇱 nuk ka si vendlindja.
amela Alb
amela Alb Πριν μήνα
PRESHEVAA🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💁💁
Gold AG - Sofra e nanës
04:06
Gold AG
προβολές 3,1M
Gold AG - SHQIPTAR (Official Video)
08:01
Gold AG
προβολές 4,8M
MELISSES - "Σπίτι με το Μega" 2021
3:25:37
melissestheband
προβολές 648K
Gold AG ft. Dava Gjergji - Bylbyli i Tropojes
03:53
Shaqir Cërvadiku  "Çka po thot Adem Jashari"
05:58
Shaqir Cërvadiku Official
προβολές 119K
Hitet Gezuar 2021 n’Kosove show - Te gjithe ne nje vend
1:27:24
Shemi ILIRET - Kolazh me kenge te Pavdekshme
31:04
ZICO Company Official
προβολές 185K
Gold AG - Sokoli
03:39
Gold AG
προβολές 5M
Gold AG ft Shyhrete Behluli - Adem Jashari
04:14
Gold AG - Liri a Vdekje
03:28
Gold AG
προβολές 631K
MELISSES - "Σπίτι με το Μega" 2021
3:25:37
melissestheband
προβολές 648K
Mortal Kombat 2021 - Official Trailer | 4K
2:54
Heavy Spoilers
προβολές 5M
Perputhen -ledjana  Mevlani Antonela
0:10
Fast Life
προβολές 280K
Sol Yanım 12. Bölüm (Final)
2:25:27
Sol Yanım
προβολές 2,8M
Vladis Brando TikTok || θύμα στο παράλληλο σύμπαν
0:20
Sen Çal Kapımı 34. Bölüm 2. Fragmanı
0:46
Sen Çal Kapımı
προβολές 2,8M