Dy shqiptaret vene ne rresht togen greke, terbim ne Greqi | ABC News Albania

  προβολές 187,663

ABC News Albania

Πριν μήνα

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:grpost.info
#abcnews #abcnewsalbania

Σχόλια
Vyzas
Vyzas Πριν 9 ημέρες
Fuck fasism,,, wherever it comes from
gilbert kasnija
gilbert kasnija Πριν 20 ημέρες
BRAVO STERNIPAT E SKENDERBEUT DHE TE ALI PASHE TEPELENES BRAVO!!
Telepat Tironci
Telepat Tironci Πριν 25 ημέρες
Ca bravo karrin thoni mer se lat nam? Bravo shqipe shqipen po e shqyjn politikanet ska buk me ngron rrota karri komentues qe jeni dele gjith jeten ju qifsha rropt tgjithve beni tifo per shqiprin kur lu futboll ose kur ndodh ndo nje budallik si ky per sa i perket ktyre dy legenave na flliqen emrin qe bojn kshu budalliqesh kalamojn kushedi ku kan kantandis tani
Nazmi Nafii
Nazmi Nafii Πριν 25 ημέρες
Te paketën vendosë masek more çun , tash te pret gjyqi ushtarak ,keqpërdorim i udhëzimit ligjorë
Harry Ferguson
Harry Ferguson Πριν 26 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱😍😍😍😍😍
Kim, Gaxha
Kim, Gaxha Πριν μήνα
Po iki mor laluct e mutit, se greku ju shkerdhen per dit, 👎👎👎👎
Tiku 333
Tiku 333 Πριν μήνα
Po ca bravo i thoni ketyre .keta jan ca kokrra spiunash qe i perdor greku keta kan ber nje betim per tu futur ushtar per cfar per te marr pasaporten gr .e tani na bojne nje video qe tregojne qe jan shqipetar por gabimisht ndodhen ne ushtrin greke .🤦‍♂️ ja kshu tallet greku me ne se dalin ca qyrrash si puna ketyne e na bojne si patrijot .ne kemi qen dhe jemi dhe do mbetemi popull servil .
Zamir Krasniqi
Zamir Krasniqi Πριν μήνα
Kjo. Duhet. Nderimi. Më. I. Madh. Zoti. Është. I. Madh.
Zamir Krasniqi
Zamir Krasniqi Πριν μήνα
Kjo. Është e. Drejta. Cfar. Ndolli. Kush. I. Jep. Drejtime. Kur. Një. Tradit. Gjithmon. Është. E. Drejta. Vitet. Shkojn. Por. Ilirjaner. Jan. Kudo.
gazidede mariglen
gazidede mariglen Πριν μήνα
Rrespekte shqipe
Erblin King11
Erblin King11 Πριν μήνα
GREECE IS. .ALBANIAN COUNTRY..🇦🇱💪✅🇦🇱
Erblin King11
Erblin King11 Πριν 22 ημέρες
@ΕΛΛΑΣ 1821 grecce is for ever albania
Bru Vlora
Bru Vlora Πριν μήνα
Me ushtaret shqiptar ne greqi, po' perseritet histori e skenderbeut me turqin 🤣
marsel marsel
marsel marsel Πριν μήνα
Μπραβο
NE PRITJE TESEVERTETES
NE PRITJE TESEVERTETES Πριν μήνα
PSE PO KENAQENI A NUK E DINI TE HERNJOT KOMBETAR TE GREKUT JAN SHQIPETAR.......PO TE MOS ISHIN ARVANITESIN NUK KISHIN BA SHTET... SHQIPETARET JAN E MIRA E TE HUJVE , E ZEZA E VEDIT👌🌻
Albanian'R00t
Albanian'R00t Πριν μήνα
Mark Boçari i ri i greqis 🇦🇱
Mario Reno
Mario Reno Πριν μήνα
Futini në rresht dhe u mësoni shqip pederasteve që ta dinë kush janë shqiptarët.
Albania Albania
Albania Albania Πριν μήνα
ma knaqet pz ju rujt zoti shqipe🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Pjetergjokaj Aleksander
Pjetergjokaj Aleksander Πριν μήνα
Toga e shqiptarve qe po Marrin pashaporten greke 🤣🤣🤣 shtet I pushter Ky joni as buken njom sna e lan me e hanger ne vendin ton pastaj thon pse ikni
Tonny Io
Tonny Io Πριν μήνα
Bravo bravo bravo 🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱💓💓💓💓💓
Lefter Laci
Lefter Laci Πριν μήνα
Te qifsha greket , rrace pa prejrdhje
Xheni Bali
Xheni Bali Πριν μήνα
Ahahahahhaaha hec aty shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅👏👏
United Kindom
United Kindom Πριν μήνα
Kto jan shqiptar jo si disa laskara shqiptar qe bojn ma grek se grek
United Kindom
United Kindom Πριν μήνα
Qijini fisin grekve ne goj qijuni grat se vdesin me ja u qi shqiptart
martin dumi
martin dumi Πριν μήνα
Bravo ju thoni ju cunave po cunat aty u riten me ate edukat I Duan pashaportat cunat apo te rinin ne shqipri e te vuanin prandaj Mos gjykoni kshu se gr ose vendet e huaja na Ben njeres ne shqiptarve si na leku e nga te gjitha nuk I Lan kta cuna sic I Le Berisha me shok PA buk e dergojn femijet e Tyre ne shkollat me te Mira, e po shqiptaret greku I beri me Vila e me lek e ta Ken per turp cunat se Kan prindrit ktej dhe ju jep dhe I ndimon greku keq Mir o shqiptar
HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ
HELLAS SOLDIER Panionios ΤΟ ΑΣΚΕΡΙ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ Πριν μήνα
Μια ζωή από κατω μας θα είστε ρε ζώα ότι και να κάνετε.Πια Αλβανία και ποιοι Αλβανοί;;Άμα επέμβουμε στρατιωτικά σας φτάνουμε γαμιοντας μέχρι τα Τίρανα
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/lKx6mMhobKqasqw/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/rKRsg5GKbZptiLQ/b-nteo
Jetiona Bendo
Jetiona Bendo Πριν μήνα
Ska Shqipetar qe nuk behet krenar kur shikon flamurin shqipetar ne gdo shtet te botes , ose kur tingellon muzika jone ku do. Por jo dhe keshtu o vellezer te dashur se jemi dhe ne nga ata qe jetojne ne greqi dhe nuk na pelqen me von kur gdo krim qe behet ose dicka e pa ligshme degjohen se ka qen shqipetar . Dhe pastaj pyesim veten perse nuk na duan?! Nuk me intereson te me duan njerez e tj se sa shqipetarit! Por mendoni para se te veproni. Ne vend qe ta ngrejm vendin tone sa me larte neve e ulim akoma dhe me posht. Nuk mbroj asnji dhe mos ma merni per keq , le te vejm dhe njiher mendjen para patriotismit se per ate pun edhe un jam fanatike per atdheun tim por me qellime te mira gjithmone!
Ernest Hamitaj
Ernest Hamitaj Πριν μήνα
Gjak original ilir
Chris Kiustenoglou
Chris Kiustenoglou Πριν μήνα
I don’t know if the commanders use Vaseline for the 2 Albanians After that
Spark
Spark Πριν μήνα
Bravo
Spark
Spark Πριν 22 ημέρες
@ΕΛΛΑΣ 1821 that's all in Greek, and I don't understand nor read Greek.
Altin Lleshi
Altin Lleshi Πριν μήνα
👍👍👍🇦🇱
SHQYPTAR Albania
SHQYPTAR Albania Πριν μήνα
Heee mor portale leshi ...shqiptaret ven ne rresht greket..😂😂😂 hikni mor analfabet futni naj tas groshe...qelbesira vetem budlliqe shkruani...
Mrtangu Tangu
Mrtangu Tangu Πριν μήνα
Ju ruajt Zoti dhe mos e harroni shqiperin Vllezer
Rushdie Shehi
Rushdie Shehi Πριν μήνα
Bravo cuna
Englis Husha
Englis Husha Πριν μήνα
Ju lumt kari
Pellasg the Greeks
Pellasg the Greeks Πριν μήνα
Me kete video qe bete i zgjuat nga gjumi Greket u treguat qe mos te ken me besim te shqiptaret se jane te pabese
Teemo
Teemo Πριν 27 ημέρες
Albanian commanders in Greek army 👍🇦🇱
Teemo
Teemo Πριν 27 ημέρες
Greece 1821 with 1000 fake accounts. Change your name. Pellasg are Albanian tribe ;) 🦅🇦🇱🦅
Muhammed Ali Berberi
Muhammed Ali Berberi Πριν μήνα
Ju lumte dhe hallall e paci qe jeni shiptare
Dritan Çeka
Dritan Çeka Πριν μήνα
Vetem per diçka me vjen keq qe do ti keqtrajtojne derisa te lirohen nga ushtria per asigje tjeter....
Al Pekato
Al Pekato Πριν μήνα
Shum prej femijeve tane u linden aty u rriten Greqia esht atdheu i tyre Greqia na ndimoj teritim keta femije ti shkollojm si gjith femijet grek ne nuk munt te beemi bukshkelur te shajm e te urrejm grekun ne jemi shqipar por duet te respektojm dhe Greqin qe na shtriu doren dhe na ndimoj pavarsisht politikave te koherave
kolim jone
kolim jone Πριν μήνα
Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏
ela panxhi
ela panxhi Πριν μήνα
cuna shqiptar ,cuna grek ,,,,njerez jemi te gjithe ,pse keto paragjykime
GERTI HASA
GERTI HASA Πριν μήνα
Lat nam dhe ju mediat do I fusni ne burg cunat per shaka qe ben e bet legjende
Fjorela Sula
Fjorela Sula Πριν μήνα
Mu be zëmrra mal
Pellasg the Greek's
Pellasg the Greek's Πριν μήνα
Sa gje te mire i keni bere Greqise dhe Grekeve me kete video nuk e keni idene o cuna i zgjuat nga gjumi dhe qe here tjeter mos te ken besim te shqiptaret tani e pane njehere e mire sa te pabese jane shqiptaret
Mario Reno
Mario Reno Πριν μήνα
Tani ja fute pordhës kot.
Amanda Merlo
Amanda Merlo Πριν μήνα
Çfarë bene për mos të pasur besim dhe pse janë të pabesë, një gjë e tillë është shumë normale në një shtet evropian pa asnjë paragjykim, po një primitiv si ty qe mendon si grek i duket pabesi.
Pellasg the Greeks
Pellasg the Greeks Πριν μήνα
@kolim jone Now Albanians cry because doit klisma Greek klisma xaxaxaxa
Pellasg the Greek's
Pellasg the Greek's Πριν μήνα
@kolim jone Albanians cry now let becuarfule next time and i am Greek not Turkalbanian
kolim jone
kolim jone Πριν μήνα
I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends
Altea Pepmarku
Altea Pepmarku Πριν μήνα
Bravo ju qofte shqipe 🇽🇰🇦🇱👏
Batjar Demaj
Batjar Demaj Πριν μήνα
Të komentosh në mënyrë cinike është shumë gabim të komentosh për përgatitjen elart që kanë shqiptarët është një meritë
Tony Campioni
Tony Campioni Πριν μήνα
Do kish qen me bukur po tu kishit dhen urdher te merrnin armet dhe te vrisnin njeritjetrin se na kan car karin kta greket
Aleksander Prenga
Aleksander Prenga Πριν μήνα
Bravo ju qoft o Djemt e shqipnis
KRAM Pigneto
KRAM Pigneto Πριν μήνα
Hidhni ne kanal marrsh 1 - 2 - 1 2 te gjithe 💪💪💪💪
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν μήνα
💪💪
Adrian Illyrian
Adrian Illyrian Πριν μήνα
Hahaha stratiotet shqiptare ndodhen kudo
Halil Celaj
Halil Celaj Πριν μήνα
Kombin Shqiptare dy grupa njerzish ma anti kombetare shkatrruan kombin Sgqiptare.Politikanet qeveritare dhe hoxhallaret me xhsmija.Anti Shqiotarizmi i njerzve ma anti Shqiptare qe jsne hixhallaret. E tradhtia e tyre kafilluar qe ate dite kur barbaret e zes Otomano mongolet pushtuan kombin Shqiptar.Qe cdo fatkeqesi mjerim ka ardhe nepermjet te 97% te hoxhallarve me xhamija.Se Shqiptari eshte ipa ndalur me mbrojte vatanin e vete .Por hoxhalkaret me xhamija q qeveritaret e shkatrruan Kombin Shqiptare..
Halil Celaj
Halil Celaj Πριν μήνα
@bcvbb hyui ,!!Nandn ta qifshin krejte bota me gjith gjuhen qe ke shkrujte ,shkruaj Shqip e nane wire.Se po moste kishin wene hasmot e kombit Shqiptsre hoxhallarrt dhe qeveritaret .Kurr skishin mujte me pushtia as me coptua kombin shqiptare.
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν μήνα
πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι
Tony Selmanah
Tony Selmanah Πριν μήνα
Hajde ju lumte bijte e shqipes, rrofshi sa malet o niperit e Kastriotit
Melsen Arapaj
Melsen Arapaj Πριν μήνα
Me rr të fortë o njësh😂😂🙏🙏🙏🇦🇱👁️
Pavli Kosta
Pavli Kosta Πριν μήνα
Mbetem si ne kohe te Turqise , Ushtare dhe komandate te zote , per Perandorine e Osmane ,heronj te Greqise, ,luftetare ne ushtri te e Mali te Zi, Serbise, Bullgarise, ne garden e ne garden e Rumanise dhe drejtues te Moldavise. Sepse atehere nuk patur as shtet shqiptar as ushtrine tone , aq me keq sot, nuk kemi as ushtri shqiptare , e cila duhet te perbehej nga oficere dhe ushtare nga te gjitha trojet e Shqiptarise ! !✊
video funny
video funny Πριν μήνα
Fuck grecce 🖕🖕
video funny
video funny Πριν μήνα
Hallall ja u boft zoti o cuna 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Chris Kiustenoglou
Chris Kiustenoglou Πριν μήνα
I think AlbaniansI want to cry again just be very careful my Albanian friends
Leves D
Leves D Πριν μήνα
grpost.info/will/3meVqcOYmIlrmNI/b-nteo
Leves D
Leves D Πριν μήνα
grpost.info/will/tZWSgpKdqJh8qso/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/rKRsg5GKbZptiLQ/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/rnipdI6efXiag7w/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/s4CGX6mCgZ14nrA/b-nteo
Toni Montana
Toni Montana Πριν μήνα
Akoma ma interesant kish me qen mi komandu shqip If you know what I mean ...
Shqipe Puro
Shqipe Puro Πριν μήνα
Shqipfolsa
eioshen boboi
eioshen boboi Πριν μήνα
😂
Agim Lleshi
Agim Lleshi Πριν μήνα
Bravo Djemt e Shqipes! Gjithmone te fort, te menxur e drejtuse. Por keni nje gabime qe shumica e ketyre Shqitarve qe vjene nga Greqia per ne perendim ne i therrasim ''Jorgo'' Vec greqisht flasin.! Eshte vetem nje breze qe ka kaluar ku prindrit e tyre as qe nuk e dinin me pare se cfare ishte greqishta! Por tani femijet e tyre e kane harruar gjuhen e memes! Turp per at prinder edhe per kete brez qe po del. Nderime te thella per Arvanitasit qe me breza te tere edhe pa ndihmen e shtetit nje pjes po e ruan gjuhen etyre..
Arben Myrtaj
Arben Myrtaj Πριν μήνα
Mire tja ubejne grekeve Shkerdhata
Pellasg the Greeks
Pellasg the Greeks Πριν μήνα
Mire e ke mos tju japin me besim shkerdhatave shqiptare
Eris Hugo
Eris Hugo Πριν μήνα
Abc news Ju qifsha ROPTT.... KURVA JENI JUU MEDIATTT
eioshen boboi
eioshen boboi Πριν μήνα
Bravo. Gjaku.
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi Πριν μήνα
ju lumt çuna,,, censura rraciste miks Grek maskara jan për tua shkerdhyer kurvat e tyre jevge mos e rruani karin fare nga fara jevgo mongolve,, bolet do ju han, e fundit do kerkojne gojore se për ate jan profesionist
ali daci
ali daci Πριν μήνα
Ju puth ne ball o djema mos haroni gjuhen shqipe ndiheni gjakun ju theret.edhe pse emigrimi eshte i eger mos haroni gjysherit stergjysherit tuaj ketheni koken mbrapa.RESPEKTE
Σουζάνα Χατζιραι
Σουζάνα Χατζιραι Πριν μήνα
πλάκα κάνουν τα παιδιά σιγά πρέπει να ρθω αλβανοί μαζί ζούνε τρώμε πίνουμε έχουν παντρευτεί μαζί αλβανοί έλληνας μην κάνετε έτσι μία ράτσα είμαστε όλοι
Batjar Demaj
Batjar Demaj Πριν μήνα
Shumë nga ju që bëni koment nuk kini djem ushtar në Greqi apo djem për të çuar dhe komentet kur ti bëni kini kujdes mos gjallni urrejtje .
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
@Gladiatori Maksimos Dhe une te pershendes Respekte
Leves D
Leves D Πριν μήνα
grpost.info/will/3meVqcOYmIlrmNI/b-nteo
Leves D
Leves D Πριν μήνα
grpost.info/will/tZWSgpKdqJh8qso/b-nteo
Leves D
Leves D Πριν μήνα
@Alexandros Sommeropoulos turkogifti eiste ;-)
Fabio Dan
Fabio Dan Πριν μήνα
Hallall e paci mor djem
Anton pika dilli
Anton pika dilli Πριν μήνα
Po osht e sajume nuk e kuptoni
ZYFER ALBANCKI
ZYFER ALBANCKI Πριν μήνα
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑💪💪💪💪 Μπράβο παιδιά, Bravo cunat
Adriatik Mjeshtri
Adriatik Mjeshtri Πριν μήνα
albania pellazg yllirian boy forever 💪💪💪💪 respekte arvanites mas to ema den ginete pote nero ♥️😘♥️😘♥️💪💪💪💪
Leves D
Leves D Πριν μήνα
@che guevara 𝒂𝒍𝒊 𝒑𝒂𝒔𝒉𝒂 𝒕𝒖𝒓𝒌𝒂𝒍𝒎𝒑𝒂𝒏 𝒓𝒖𝒇𝒂𝒈𝒆 𝒌𝒂𝒍𝒂 𝒕𝒉𝒏 𝒑𝒐𝒖𝒕𝒔𝒂 𝒕𝒐𝒖 𝒔𝒐𝒖𝒍𝒕𝒂𝒏𝒐𝒖 . 𝑲𝒂𝒏𝒆 𝒆𝒏𝒂 𝑫𝑵𝑨 𝒏𝒂 𝒃𝒈𝒆𝒊𝒔 𝒅𝒂𝒈𝒆𝒔𝒕𝒂𝒏𝒐𝒔 ;-)
che guevara
che guevara Πριν μήνα
@Leves D po ALI PASH TEPELENA i qiu Greket apo i harrove ,vasilikia12 vjece +100( pallakidhes) gra GREKE, i beri me barre ,rastesi eshte qe ti fol SHQIPEN shko beje testin DNA e shiko se cfare je ,kopil
Leves D
Leves D Πριν μήνα
@Adriatik Mjeshtri 🤣 🤣 🤣 🤣
Adriatik Mjeshtri
Adriatik Mjeshtri Πριν μήνα
@Leves D 🖕🖕🖕🖕
Leves D
Leves D Πριν μήνα
@Adriatik Mjeshtri pws den asxolisai afou etsi einai to ema sou koroido ahhaahhahaahaaaaa🤣 🤣 🤣 🤣
Amarildo Amarildo
Amarildo Amarildo Πριν μήνα
Po pse beni vidjo i hapni pune vete mo vllezer
Elsa Cenaj
Elsa Cenaj Πριν μήνα
Brava 👏
Gladiatori Maksimos
Gladiatori Maksimos Πριν μήνα
Dhe ti bravo kukull
SK TUBECHANEL
SK TUBECHANEL Πριν μήνα
ηρθαν στην ελλαδα και βρομαγε η αναπνοη τους απο την πεινα αλλα ευτυχως μας φερανε και τις γυναικες τους και τις βγαζουμε στην δουλεια....!!!
che guevara
che guevara Πριν μήνα
FUCK GREECE 🤰🤰🤰🤰🤰🥒🥒🇦🇱🇦🇱
Nik Calamari
Nik Calamari Πριν μήνα
Εσύ Για να μάθεις καλύτερα και να Μην λες πολλά μάθε αυτό για να ξέρεις ποιος ήσουνα No Greeks no rats all American you tube Το πιο αστείο είναι ότι το παίζεις και πλούσιος Εμείς έχουμε αρχίδια δουλεύουμε να δουλέψεις δεν είναι ντροπή εσείς είσαστε μόνο φιγούρα καλά ρούχα και άδειο πορτοφόλι στα τζάμια και καθόσαστε με ένα καφέ όλη την ημέρα στα καφενεία άσε μας .
M M
M M Πριν μήνα
💪💪
S.sistem S.sistem
S.sistem S.sistem Πριν μήνα
U lumte Kari Cuna fuck grecia
noemi balla
noemi balla Πριν μήνα
Po ja qr ne kemi qen e do komandojne greqin ku ka grek as ka pas as do ket
Elcapo Columbia
Elcapo Columbia Πριν μήνα
Tani te marin valixhet bashke bashke me familjet e tyre e te ikin ne lagjen 5 maji te maloket te mbledhin kanace neper kosha llozdrash kurse keta karafilat te marin kamionat me 25 mije paund e te shkojne ne angli si legena te vadisin lulet 😂😂😂😂😂😂
Festim Kertusha
Festim Kertusha Πριν μήνα
Bravo. Gjaku.
Mike TV
Mike TV Πριν μήνα
You come here and wear our flag 🇬🇷 with the cross ☦. A Greek will never do the same. Even Greeks in himara or other Greek cities, even when Hodja told them to accept and be Albanians they never did that... Because it's a fake nation made of the USA. In 1940 you ran in mountains together with Italians and Bulgarians.
Leves D
Leves D Πριν μήνα
soon to end up like this ahhahahahahah grpost.info/will/yGh2ds5sbIh3kdY/b-nteo
Leves D
Leves D Πριν μήνα
@HellBanians your 'flag' has changed 10 times and it was never yours to start with ;-)
Leves D
Leves D Πριν μήνα
@P K no arguing that.
HellBanians
HellBanians Πριν μήνα
We have the oldest flag in the world...and Greece is not included...so if you wanna talk about fake nations talk about yours
P K
P K Πριν μήνα
@Leves D even in greece albanians are the commandos hahahahhaha grpost.info/will/tYtglZKia5iEsKw/b-nteo
Alex k
Alex k Πριν μήνα
Ότι και να κάνεις αγορίνα θα πεθάνεις με το κόμπλεξ που κουβαλάει η ράτσα σου. Και προσοχή πάλι σε Έλληνες βαράς.
nikos
nikos Πριν μήνα
μαγκες ποιος εχει μετάφραση?
che guevara
che guevara Πριν μήνα
@nikos 🇦🇱ALBANIA GANGSTER🇦🇱
che guevara
che guevara Πριν μήνα
@ΗELLAS 1821 🇦🇱Alket RIZAI 🇦🇱👉
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/s4CGX6mCgZ14nrA/b-nteo,
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/lKx6mMhobKqasqw/b-nteo
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
@nikos grpost.info/will/yWqVZrChmZlog7Q/b-nteo Φάσηηηηηηηηη......💪🏻🇬🇷👊🏻
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
www.tanea.gr/2021/01/15/greece/to-ges-ereyna-vinteo-sto-opoio-alvanoi-dinoun-stratiotika-paraggelmata-se-ellines/ WE CATCHED Tom & Jerry 🤣 🇬🇷👉🏻👌🏾🇦🇱😭😭
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Πριν μήνα
Dhe tani jane rreshtuar Greket per tu bere stervitjen Speciale xaxaxaxaxa po po po po dhe do i pyesin ponate Alvanoi ? Ponane re i Alvanoi
Sergio Lukani
Sergio Lukani Πριν μήνα
Mos besdisni njerezit o grek bej thirrje gjithve shqiptareve te shikojne mire se kan hyr dy grek ke kanali jone dhe na shajne
che guevara
che guevara Πριν μήνα
@Leves D FUCK GREECE 🐒👈🇦🇱🇦🇱
Leves D
Leves D Πριν μήνα
grpost.info/will/tZWSgpKdqJh8qso/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/rKRsg5GKbZptiLQ/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/rnipdI6efXiag7w/b-nteo
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
grpost.info/will/s4CGX6mCgZ14nrA/b-nteo
Sayısal Evren
Sayısal Evren Πριν μήνα
Bravo shaipe . Roft shqiptaria .
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
grpost.info/will/2IKIn7JrrKtihNY/b-nteo RRAC MIXUAR TURKOMUSILMAN ARAB 🇹🇷❤️🇦🇱.....🤣🤣🤣
Tzoulian
Tzoulian Πριν μήνα
μπράβο χάρη σέ εσάς τήν πληρώνουμε όλοι οί υπόλοιποι...
che guevara
che guevara Πριν μήνα
@Tzoulian i qifsha rracen ku ta ken GREKET 🐒🐒🐒👈
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
@Tzoulian Τzoulian you are ok ;)
Tzoulian
Tzoulian Πριν μήνα
@ΗELLAS 1821 kala esu hremise mhn mas direis mesa apo tn othoni s
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
Σίγουρα 👊🏻
Lianos Eliana
Lianos Eliana Πριν μήνα
🇦🇱
The best One
The best One Πριν μήνα
Edhe Arvanitet komandantet me te mire dhe luftetaret me trima ishin ne vijen e parè te frontit por kur erdhi puna qe kerkuan edhe gjuhè shqipe e shkolla asokohe,u burgosen u diskretituan dhe u poshtèruan me vite me radhè.Nuk jep gjè Greku çuna mbaeni mènd ktè gjè.
Enzo P
Enzo P Πριν μήνα
Nipat e ali pashait
Enzo P
Enzo P Πριν μήνα
Si dikur ali pasha qe bente komanden ne greqi e i mbante greket ushtare e sherbetore njelloj e keta cunat se gjaku rrjedh ne breza
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
@Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη po qeshe bota me vidion kaq trima jane shqiptaret po thon sa dy ushtare ven nji ushtri greke ne rreshte . Kto jane per te qeshur te tuat jane per te qare Me vjen mire qe di shqipe me mire se mua o sup a xhi.
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Πριν μήνα
@Antipatrea AntipatreaO Turkalbanian atyre ju djeg bytha tani xaxaxaxaxa u dhemb shume ua kane bere bythet carcaf xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa u kane care sumatricen xaxaxaxaxa xaxaxaxaxa
Antipatrea Antipatrea
Antipatrea Antipatrea Πριν μήνα
@Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Te dogji bytha me nji here e ndjen dhe vete qe je pushte greke
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Πριν μήνα
@Antipatrea Antipatrea U bene me keq se Aliu bythqiri dhe shqiptaret si ty pusht Turqie
Enzo P
Enzo P Πριν μήνα
@Antipatrea Antipatrea 🤣🤣🤣🤣
Ilirjet Dybeli
Ilirjet Dybeli Πριν μήνα
Respekt bravo
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
grpost.info/will/2IKIn7JrrKtihNY/b-nteo Respekt bravo 🇹🇷❤️🇦🇱🤣🤣🤣
Adriatik Mustafaj
Adriatik Mustafaj Πριν μήνα
Eh e mjera shqiperi u katandise me bijte e saj qe i sherbene shteit greke armikut shekullore
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
@che guevara grpost.info/will/xoCGa9CWboCLobw/b-nteo 😉
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
@che guevara grpost.info/will/tm16ZqWmr5huqbg/b-nteo 🇬🇷👊🏻😭🇹🇷🇦🇱......🤣🤣🤣 RROFT Greek SOULI 💪🏻🇬🇷👊🏻
che guevara
che guevara Πριν μήνα
@ΗELLAS 1821 🇦🇱ALI PASH TEPELENA 🇦🇱☝️ju ka qire mire e mire GREKET, dhe u shtua popullsia
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
Mustafa 🇹🇷😁 Mustafaj 🇦🇱🤣....grpost.info/will/tm16ZqWmr5huqbg/b-nteo.......🤣🤣🤣
toulis zoze
toulis zoze Πριν μήνα
Meanwhile Greek f-16 fly legally over the Albanian sky. Good night
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
grpost.info/will/tm16ZqWmr5huqbg/b-nteo Yes good night Albania 🤣🤣🤣
Κ Α
Κ Α Πριν μήνα
🤮🤮🤮
Laurent Shqipo
Laurent Shqipo Πριν μήνα
Hajde Daku hajde n'a e zbardhet faqen bravo jeni njisha jo si keta Jorgot shqipetare qe edhe ne Shqiperi flasin greqisht
Arjan Leka
Arjan Leka Πριν μήνα
GJAKU SBEHET UJ PERSHENDETJE RROFT GADISHULLI ILIRIK RROFT SHQIPRIA E MADHE
fZarkas1983 fZarkas1983
fZarkas1983 fZarkas1983 Πριν μήνα
Hallall qumshti i nenes.
Pieter Vija
Pieter Vija Πριν μήνα
Po po ok por shtetit grek i sherbeni vecse kte mos harroni,
selestiaaal
selestiaaal Πριν μήνα
μετάφραση κάποιος
ΗELLAS 1821
ΗELLAS 1821 Πριν μήνα
@PSK βλακκκκκκκααααααααααα 👊🏻
PSK
PSK Πριν μήνα
Στέλνουν χαιρετισμούς σε φίλους τους και ο ένας τους λέει όνομα γνωστού ραππερ να φωνάξουν για να κάνουν μόστρα στο Instagram, τα μέσα των δύο χωρών το έκαναν μεγάλο θέμα ενώ δεν υπάρχει
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη
Βόρειος Ηπειρος γη Ελληνικη Πριν μήνα
@Gentian Barone Και τους δείχνανε ότι κάνουν κουμάντο στο Ελληνικό στρατό έτσι νομιζανε τώρα τους κάνουν άλλα βίντεο μέσα Χαχσχαχα
Gentian Barone
Gentian Barone Πριν μήνα
Δεν ιπαν και τίποτα τα πεδία.. απλά χαιρέτισαν κάνα δύο φιλαράκια τους από τα πεδικα χρόνια..
Greg - Mi Amor  | Official Music Video
3:34
Lemon Music
προβολές 193K
Όταν βλέπω τα κρούσματα
0:35
Dionysis Atzarakis
προβολές 141K
Mozzik x Getinjo - El Chapo (prod. by Rzon)
06:35
Çukur 3.Sezon 20.Bölüm
2:15:06
Çukur
προβολές 5M
Binjaket - Don Xhoni | Episodi 10 - Vizion Plus
1:24:06
Vizion Plus TV
προβολές 818K
OXYGEN Pjesa 1 - Dr. Visar Berisha 16.01.2021
1:33:36
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 34, 4 Tetor 2020
2:14:49
Top Channel Albania
προβολές 473K
Greg - Mi Amor  | Official Music Video
3:34
Lemon Music
προβολές 193K
Όταν βλέπω τα κρούσματα
0:35
Dionysis Atzarakis
προβολές 141K
Survivor 2021 | Αποχώρηση Ανθής | 24/02/2021
8:11
An Afternoon with Prince Harry & James Corden
17:04
The Late Late Show with James Corden
προβολές 11M
MELISSES - "Σπίτι με το Μega" 2021
3:25:37
melissestheband
προβολές 606K
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 26/02/2021
1:22:22
Άντε Γειά Official
προβολές 39K