Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

  προβολές 3,015,412

Mevli Official

Πριν 29 ημέρες

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Σχόλια
Tirana Ime
Tirana Ime Πριν ώρα
O Mevli guti nje te qir asaja Bores Ne mes te programit
Cela Hanife
Cela Hanife Πριν 4 ώρες
Juli je super kengetare sukse vellla
ST BRUDA
ST BRUDA Πριν 6 ώρες
Urime! 50K SUBSCRIBERS
Sibora Gashi
Sibora Gashi Πριν 7 ώρες
❤@aventuraejulit❤@mevlanshabaoficil❤❤
SILVIO HAMETI
SILVIO HAMETI Πριν 9 ώρες
kjo kenga thyen rekord ne playlist time e ngjoj 20 her ne dit 😂😂😂😂😇😇😇
eni toska
eni toska Πριν 10 ώρες
Sa like shkojne per melanin dhe julin
Kleosamuel1 Kleosamuel1
Kleosamuel1 Kleosamuel1 Πριν ημέρα
Ghhgkfjf
Brunilda Hamza
Brunilda Hamza Πριν ημέρα
Super keng 🥰dhe kengtar shum simpatik 🤗😆🥰suksese te dyve
Visar Kalludra
Visar Kalludra Πριν ημέρα
Pika e djalit mevlan i lezetshem i embel dhe i sinqert ja arrite fund krejt met dasht se e meriton krenohu asnjanin se dojm sa tdon publiku se je real dhe i lezetshem ata qe ta keqperdorin kto tmira qe ti ka fal Zoti kan mi ra pishman po ti mos u kthe se ki me gjet mire prej Zotit
Vjolca Elmas
Vjolca Elmas Πριν 2 ημέρες
Juli je shum i dashur Mevlan bravos ♥️
Irisa Amelia
Irisa Amelia Πριν 2 ημέρες
Ky Juli me shkrin duke qesh pz😂😂
shqiprim Bytyqi
shqiprim Bytyqi Πριν 2 ημέρες
O ku jeni bossat jeni shum te mir
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari Πριν 2 ημέρες
Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂
Eron Kadriu
Eron Kadriu Πριν 2 ημέρες
ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter
Klevis Mateo
Klevis Mateo Πριν 2 ημέρες
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Klevis Mateo
Klevis Mateo Πριν 2 ημέρες
Faleminderitshumeshumeyll
Klevis Mateo
Klevis Mateo Πριν 2 ημέρες
Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi
Klevis Mateo
Klevis Mateo Πριν 2 ημέρες
Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk
xhulia bajollari
xhulia bajollari Πριν 2 ημέρες
💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja Πριν 3 ημέρες
P
lina kalo
lina kalo Πριν 3 ημέρες
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi Πριν 3 ημέρες
Mevli ka zë te omël 😍😎
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Πριν 4 ημέρες
👍
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja Πριν 4 ημέρες
Aaaaaaa juli sibon
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Πριν 4 ημέρες
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi Πριν 4 ημέρες
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj Πριν 4 ημέρες
On fire juli
Roksana Roksana
Roksana Roksana Πριν 5 ημέρες
Dayfske
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj Πριν 5 ημέρες
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj Πριν 5 ημέρες
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi Πριν 5 ημέρες
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha Πριν 5 ημέρες
Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine
Adis Dauti
Adis Dauti Πριν 5 ημέρες
Ytyy56655h0
Kanina Kanina
Kanina Kanina Πριν 5 ημέρες
Vazhdoni kështu
egi egushi
egi egushi Πριν 5 ημέρες
😁😁😁👌 Shum te mir
Constantine The Great
Constantine The Great Πριν 5 ημέρες
2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣
Bledi Shaho
Bledi Shaho Πριν 6 ημέρες
Nevlan Juli jeni me specialet
Donika Zana
Donika Zana Πριν 6 ημέρες
Mevlan ledjana mevlan antonela
Lume Memini
Lume Memini Πριν 6 ημέρες
😍😍😍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Πριν 6 ημέρες
😎
Olsi Deejay
Olsi Deejay Πριν 6 ημέρες
grpost.info/will/roWKnamFaYmghtY/b-nteo
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi Πριν 6 ημέρες
🔥🔥🔥🔥
Hello Bro
Hello Bro Πριν 7 ημέρες
Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .
Edi Kukeli
Edi Kukeli Πριν 7 ημέρες
Super
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli Πριν 7 ημέρες
Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._
Samsung Eljon
Samsung Eljon Πριν 7 ημέρες
Start janzoa
Violeta Violeta
Violeta Violeta Πριν 7 ημέρες
Esht keng shume e bukur
Reshat Ruci
Reshat Ruci Πριν 7 ημέρες
Qq
Kela Alla
Kela Alla Πριν 7 ημέρες
Shumë bukur
Vlore Vlore
Vlore Vlore Πριν 7 ημέρες
Jeni te papar kshtu vazhdoni
HUMOR 2021
HUMOR 2021 Πριν 7 ημέρες
Shikoni flokë e julit në minutën e 2
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 Πριν 7 ημέρες
O juli shikoi pak floket
Alba Hyskajysyyahsh
Alba Hyskajysyyahsh Πριν 7 ημέρες
Hahhahahahhahaha
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli Πριν 7 ημέρες
👏👏👏👏😍
Lani Malka
Lani Malka Πριν 7 ημέρες
Bravo çuna
Mina Stasi
Mina Stasi Πριν 7 ημέρες
Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi
Sibora Gashi
Sibora Gashi Πριν 7 ημέρες
Bravo Mevli❤
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim Πριν 7 ημέρες
Cuna varikarsa julit si falet
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo Πριν 8 ημέρες
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Shuke Doci
Shuke Doci Πριν 8 ημέρες
Super
saimiri fier
saimiri fier Πριν 8 ημέρες
O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci Πριν 8 ημέρες
👏👏👏👏👏
don xhon fann
don xhon fann Πριν 8 ημέρες
Super keng
erkida mhilli
erkida mhilli Πριν 8 ημέρες
Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani
Keli Llojku
Keli Llojku Πριν 8 ημέρες
Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏
ST BRUDA
ST BRUDA Πριν 9 ημέρες
#50K
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj Πριν 9 ημέρες
Super
Ela Tatej
Ela Tatej Πριν 9 ημέρες
,.tvvfvv
Yo Yo
Yo Yo Πριν 9 ημέρες
Kot fare.
Johnny Johnny
Johnny Johnny Πριν 9 ημέρες
se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben
Korc Korc
Korc Korc Πριν 9 ημέρες
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Enea Albajrami
Enea Albajrami Πριν 9 ημέρες
Gabime
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj Πριν 9 ημέρες
ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj Πριν 9 ημέρες
Ddsmfndnfm
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri Πριν 9 ημέρες
Super
Altin Almadhi
Altin Almadhi Πριν 9 ημέρες
Yll te dy ju lumt goja
Ardjana Mena
Ardjana Mena Πριν 9 ημέρες
♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰
Mani Hoxha
Mani Hoxha Πριν 9 ημέρες
Shume kenjg e bukur 😜😍😘
Altin Deda
Altin Deda Πριν 9 ημέρες
Bukur shum my shqipe 🇦🇱
Besjan Avdo
Besjan Avdo Πριν 10 ημέρες
Bravo juli mevli
Rinora Metaj
Rinora Metaj Πριν 10 ημέρες
Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini Πριν 10 ημέρες
Juli i kapet emocionet
Selca Edonis
Selca Edonis Πριν 10 ημέρες
Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom
BONA KEVIN
BONA KEVIN Πριν 10 ημέρες
MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj Πριν 10 ημέρες
So zjarr eshte vertet
Imarius Cili
Imarius Cili Πριν 10 ημέρες
Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft
Esmeralda Myslymi
Esmeralda Myslymi Πριν 10 ημέρες
🥰🥰🥰🥰🥰
Ela Ela
Ela Ela Πριν 10 ημέρες
Ky juli do te behet si mr. Bin😂
Donalda Ndreaj
Donalda Ndreaj Πριν 10 ημέρες
Shum keng e bukur🥰🥰🥰
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh Πριν 10 ημέρες
Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy
Jonny boy
Jonny boy Πριν 10 ημέρες
Vini rripat o rrypaa
alketa tashi
alketa tashi Πριν 10 ημέρες
Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken
Bardhule Elmazi
Bardhule Elmazi Πριν 11 ημέρες
Ju jeni ye fare
Arjon Marra
Arjon Marra Πριν 11 ημέρες
Kur do beni ndonje keng tjeter
Ona Topi
Ona Topi Πριν 11 ημέρες
Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj Πριν 11 ημέρες
Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Πριν 11 ημέρες
☝️
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra Πριν 11 ημέρες
💯
shpresa allushi
shpresa allushi Πριν 11 ημέρες
mevli shume bukur👑💖💖
Antoneta Bletaj
Antoneta Bletaj Πριν 11 ημέρες
🇦🇲🚺👞
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
προβολές 2,9M
Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)
03:41
ArkivaShqip
προβολές 4,8M
Αγγελική | Τρίτη 22:00
0:42
Alpha TV Greece
προβολές 26K
Mevli ft. Megi - A e Din (Official Video)
03:34
Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)
03:05
OfficialArdianBujupi
προβολές 57M
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
προβολές 2,4M
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
02:18
DJ Gimi-O
προβολές 764K
Bora me djalin dhe Donaldi❤❤❤
01:29
DIT111
προβολές 314K
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
προβολές 925K
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
προβολές 5M
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
VellezeritLleshi
προβολές 1,8M
Aventurat e Julit - Perputhasit ( Lyric Shqip / Me tekst )
01:51
Αγγελική | Τρίτη 22:00
0:42
Alpha TV Greece
προβολές 26K
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
προβολές 4,2M
Masumiyet 11. Bölüm
2:5:58
Masumiyet
προβολές 1,8M
Baelin's Route - An Epic NPC Man Adventure
36:57
Viva La Dirt League
προβολές 1,4M