Rita x Fidan x DJ Gimi-O - Ty tka rritur nana (Official Video)

  προβολές 6,498,804

ProduksioniARBONI

Πριν 29 ημέρες

Original song produced by: Flow Music
Remix Produced by: Çelik Lipa (SBS Ent.)
Video: URBANGraphics
Mix / Master: Don Gima
Keyboard: Egzon Bajraliu
Stylist: Shpend Januzi
DJ Gimi-O Clothing: Marengo Ferizaj
Dress up: Fjolla Haxhismajli
EUROGROUP
INFINIT
Follow Fidan on Instagram:
fidangashiiiii?hl=en
Follow Rita on Instagram:
ritahaziri?hl=en

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Arboni on…
FB: smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: smarturl.it/ArboniSub
© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
#muzik #popullore #shqip

Σχόλια
Flori Sabija
Flori Sabija Πριν 3 ώρες
Big Albanian 🇦🇱
MirjaM MiMi
MirjaM MiMi Πριν 3 ώρες
WooooW🔥TOP keng🔥HiT🔥oPa💃💃💃🇦🇹🇸🇮🇽🇰🇦🇱
besnik idrizi
besnik idrizi Πριν 5 ώρες
Pse e ke bere kaq te shkurter ket kenge kaq te bukur😢
mahmut bayrak
mahmut bayrak Πριν 6 ώρες
Love balkan music from Turkey 🇦🇱🇧🇦🇽🇰🇹🇷
Hoti Laoreta
Hoti Laoreta Πριν 7 ώρες
Vallah wenn ich heirate (inshallah) wird das Lied aufjeden Fall da sein🇦🇱🇦🇱❤❤❤😍😍😍
Giana Mecaj
Giana Mecaj Πριν 7 ώρες
Per dasmen e dajes kete do kendoj dhe do ta mesoj
Halil Karaca
Halil Karaca Πριν 7 ώρες
Albanien ❤
robert sina
robert sina Πριν 7 ώρες
Hajde tekst leshi hajde. Kenge vari tupanin
Vore Vl
Vore Vl Πριν 8 ώρες
Shum e Bukur ju lumt👍👍👍💞💞💟💞
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj Πριν 11 ώρες
Te trashegoheni me jet the lumtur.Zoti ju bekoft.
Eva Garcia
Eva Garcia Πριν 11 ώρες
ssur.cc/kissloves5p4x 👄-P-O-R-N-💔-S-E-X---😍& 本当にありがとう。, 一般的に信じられているように、もっぱら総合的に始められた現代の社会保護区の代表は、可能な限り詳細に説明されています。現代の世界では、絶え間ない量的成長と私たちの活動の範囲は、設定されたタスクに関連して参加者がとる立場を形作る上で重要な役割を果たします。💕🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕, 鱼,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反互聯網上的企業家存在爭議,將由有關當局進行客觀審查。有一種有爭議的觀點,其含義如下:許多著名人物可以平等地留給自己的設備。,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類 鸡蛋,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候@
Ernest Bewiri
Ernest Bewiri Πριν 18 ώρες
👍👍
Alban Durres
Alban Durres Πριν ημέρα
😈
Uzair Lateef
Uzair Lateef Πριν ημέρα
Which language is this
Sosaoneu Sbeisbejs
Sosaoneu Sbeisbejs Πριν ημέρα
Albanian
Hamide Halitaj
Hamide Halitaj Πριν ημέρα
@dj-gimi-o @Rita💑fidan
Markos Marko
Markos Marko Πριν ημέρα
Bravo. DJ Gimi
Gladiola 1992
Gladiola 1992 Πριν ημέρα
Ka lezet të zjen gjaku 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💃💃💃💃💃❤️❤️❤️❤️❤️
qik prishtine
qik prishtine Πριν ημέρα
Super keng
Briselda Hoxhallari
Briselda Hoxhallari Πριν ημέρα
0p
denis
denis Πριν ημέρα
Dasmat shquiptare me te bukura ne bote
Resmije Markaj
Resmije Markaj Πριν ημέρα
😍😍😍😍😍😍😍
flori xhaja
flori xhaja Πριν ημέρα
Shum bukur
Emirhan7512
Emirhan7512 Πριν ημέρα
Gettings from Holland 👀🇦🇱❤️🇹🇷
Juljan Tahiri
Juljan Tahiri Πριν ημέρα
👏👏👏👏👏Bravoooo
finemi ola
finemi ola Πριν ημέρα
🤍🤍🤍🤍🤍💬💬💬💬💬👌👌👌👄👄👄👄👄👰👰👰👰👰👰👰👰🤰🤰🤰🤰👼👼👼
Xhoela Kaja
Xhoela Kaja Πριν ημέρα
😍😍😍😍⭐⭐
Eni Eni
Eni Eni Πριν 2 ημέρες
Edhe babi
Abide Kurti
Abide Kurti Πριν 2 ημέρες
Ju ka rit nana
Abide Kurti
Abide Kurti Πριν 2 ημέρες
Dyve
Ρενατο Πασσα
Ρενατο Πασσα Πριν 2 ημέρες
Bravooooo
Jonida Rushiti
Jonida Rushiti Πριν 2 ημέρες
🤗🤗❤😇😇👏👍👍❤😸😸
Eliada Ela
Eliada Ela Πριν 2 ημέρες
❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💝💝💝💙💜💑👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦👨‍👩‍👦
aleksandershkurti aleksandershkurti
aleksandershkurti aleksandershkurti Πριν 2 ημέρες
👏👏👍
alma stasi
alma stasi Πριν 2 ημέρες
Ishalla na hapet kete vite qe te Beje dasemen time kame nje vite dhe dasem se e kemi bere akoma pore Shpresoj nje dite ta bejme 😙dhe un me fustan te bardhe dhe❤me kostime ❤❤💙mezi Peres qe ne ❤zemre te bejme dasemn ❤
Lume Tahiri
Lume Tahiri Πριν 2 ημέρες
🤑🤗
LLiridona. Mahmuti
LLiridona. Mahmuti Πριν 2 ημέρες
Sa e bukur shum me pilqen kjo kank oshtë ma e mira ne bot suksese
aleksandra papa
aleksandra papa Πριν 2 ημέρες
❤❤❤❤
uhu mop
uhu mop Πριν 2 ημέρες
💓💋
uhu mop
uhu mop Πριν 2 ημέρες
Nuse
Arijon Rizani
Arijon Rizani Πριν 3 ημέρες
Teksti pldh
Nikola Fejzi
Nikola Fejzi Πριν 3 ημέρες
grpost.info/will/kXuajMeGeGd7j5s/b-nteo
Meri Coku
Meri Coku Πριν 3 ημέρες
Rita Fidan jeni yje të paparë😍💖😅
Anton Matishi
Anton Matishi Πριν 3 ημέρες
😍😍😍
Leotrim Kukici
Leotrim Kukici Πριν 3 ημέρες
Lmkn
Arifaj Arben
Arifaj Arben Πριν 3 ημέρες
Dasmat shqiptare me te bukura ne bote ! Jam krenare qe jam Shqiptare ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️ Shqiperi e madhe ❤️🇦🇱❤️❤️❤️❤️
Fatbardha Marku
Fatbardha Marku Πριν 3 ημέρες
Kenga me e bukur e tyre..
leta krasniqi
leta krasniqi Πριν 3 ημέρες
Mir
Adnan Musli
Adnan Musli Πριν 3 ημέρες
Mir vedo
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Πριν 3 ημέρες
Ishalla po bajm naj dasem ket vit se u plakëm
vase pajazitaj
vase pajazitaj Πριν 3 ημέρες
shpirtat e bukur 💖
Omid H
Omid H Πριν 3 ημέρες
👩‍❤️‍👩🥁🥁
dea deadea
dea deadea Πριν 3 ημέρες
shume e bukur
Stesi Stesi
Stesi Stesi Πριν 3 ημέρες
Gm
____________tana
____________tana Πριν 3 ημέρες
Opppppppaaaaaaaaaa😤😤😤❤❤❤❤❤❤👝👝👝👙👘😇😣😇🏩🏩🏩🚫🚫✡✡
Illyrian Empire
Illyrian Empire Πριν 3 ημέρες
2.1K dislikes are slavs and greeks I don't belive they are albanians!
Information Albania
Information Albania Πριν 4 ημέρες
❤❤🔥🔥
Tuana Kjahili
Tuana Kjahili Πριν 4 ημέρες
Mu mka ritur Nana mka ritur Nana bur me mor ti nuse me tuban Bur me or ti nuse me tubana hahahhaha
Erzan Qejvani
Erzan Qejvani Πριν 4 ημέρες
Shume e bulur eshte kjo kenge shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 💋💋💋💋💋🥰💋🥰❤💋❤💋❤💋❤💋❤💋❤❤💋❤💋❤🧨
Tuana Kjahili
Tuana Kjahili Πριν 4 ημέρες
Aban nichere MI o bo se saher Kurt ju kschiri bu ti Mio bo live ku jine une vi bitte 😔😔
Tuana Kjahili
Tuana Kjahili Πριν 4 ημέρες
Basch sotin
Rexhep Shabani
Rexhep Shabani Πριν 4 ημέρες
💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💍💓💓
Emiljano Kishta
Emiljano Kishta Πριν 4 ημέρες
Shqiperia nje vend ku dasmat behen shume te bukura dhe plot energji.
Xhemile Sallahi
Xhemile Sallahi Πριν 4 ημέρες
Krenare me gjak shqiptar
Ilmi Tomja
Ilmi Tomja Πριν 5 ημέρες
🇦🇱🇦🇱😍
Achilles
Achilles Πριν 5 ημέρες
it is so easy if you are rich ...nice song though nice rythm
Viktor Kuta
Viktor Kuta Πριν 5 ημέρες
Nice music bravo 👏👌👌
Hajrje Tahiri
Hajrje Tahiri Πριν 5 ημέρες
Fa sppsidoz fqiwpw wwiwo eywo90
Ervin Hajrizi
Ervin Hajrizi Πριν 5 ημέρες
Muz cok guzal❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Sonila Dova
Sonila Dova Πριν 5 ημέρες
A te rrit nona shkret por si diet kujt ja jep🙄
orgito muhametaj
orgito muhametaj Πριν 5 ημέρες
Hopa nuse🤣🤣🤣
Ardjana Mena
Ardjana Mena Πριν 5 ημέρες
😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤️❤️❤️❤️♥️♥️💘💘🧡💛💛💚💛💙💙🧡💜🧡🤎💞💛🖤💛🖤💛🤎💚🤎🤎💚💓💝💗💝💓💘💗💗💘💗💔💋💋💔❣️💔💟💟
klaudja sulo
klaudja sulo Πριν 5 ημέρες
♥️♥️
Christophe STATOVCI
Christophe STATOVCI Πριν 5 ημέρες
Muzika teksti klipi performanca kamerat krejt ok klip i realizuar shum mir top bravo ju qoft se talenta jeni. Po shihet se edhe pse jemi nje shtet i ri pak i varfur ekonomikisht po me te vertet ne kosovaret kemi talent ne muzik sport etj etj . Nje pershendet ju shkon krejt atyre qe e kan realizuar ket klip. Pershendetje
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri Πριν 5 ημέρες
2021❤❤🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰
timi rroshi
timi rroshi Πριν 6 ημέρες
Na ka rritur baba dhe nena do isht ma bukur cdo baba qe e degjon kete keng besoj nuk i pelqen aqe shum
Alea Haxhija
Alea Haxhija Πριν 6 ημέρες
Shume bukur Rita dhe Fidan
LEANDRO
LEANDRO Πριν 6 ημέρες
🇦🇱🇦🇱❤❤🇦🇱🇦🇱
Dona Mitro
Dona Mitro Πριν 6 ημέρες
Ty tka rit Mu mka rit Nana e BABa edhe U kry Kanga .
lsmaili xhemale
lsmaili xhemale Πριν 6 ημέρες
Kenera me mesukinen te tone🤣🤣
Shkurta Thaqi
Shkurta Thaqi Πριν 6 ημέρες
Warum so bedeckt aufeinmal 😅
faredin Beluli
faredin Beluli Πριν 6 ημέρες
Te lumte gimi rita
Klajdi Muca
Klajdi Muca Πριν 6 ημέρες
Stela dollaku a je gati
Lirijeshabani@gmail.com Lirijeshabani
Lirijeshabani@gmail.com Lirijeshabani Πριν 6 ημέρες
Si te dashu
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj Πριν 6 ημέρες
Leku i droges nderkohe .....
Shoto Todoroki
Shoto Todoroki Πριν 7 ημέρες
Shume mire!
Fatma Sali
Fatma Sali Πριν 7 ημέρες
Ty tka rritur nana tka rritur nana për met marr unë nuse ni dit me tupana
Fatma Sali
Fatma Sali Πριν 7 ημέρες
Mu mka rritur nana mka rritur nana për mem marr ti nuse ni dit me tupana
Klea Klea
Klea Klea Πριν 7 ημέρες
Te puth bravo 💜💜💙😘😍😍😍😍😍😍😘😍😀😀💗💗💗😘😍😍😘😘😘😍😍
Klea Klea
Klea Klea Πριν 7 ημέρες
Shum bukur e kam mesuare permendesh këtë kengé
Besim Dishi
Besim Dishi Πριν 7 ημέρες
Oh zot sa bukur . Oh zot rita
bella _c
bella _c Πριν 7 ημέρες
Greetings from BiH 😍😍😍😍
Endri Kasmi
Endri Kasmi Πριν 7 ημέρες
Nuse ma e bukur ska
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν 7 ημέρες
l'am algerien i love music Albania respect .. peace
Fatlum Salijaj
Fatlum Salijaj Πριν 7 ημέρες
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν 7 ημέρες
被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙 來調味g食物煮的時候 💋
vllaznim krasniqi
vllaznim krasniqi Πριν 7 ημέρες
Nina
Alana Pehlivan
Alana Pehlivan Πριν 7 ημέρες
Need to be a longer version
Fazi gashi
Fazi gashi Πριν 7 ημέρες
A i ndrrojm veturat A7 DJ-GIMI
Mexhidije Ademi
Mexhidije Ademi Πριν 7 ημέρες
Na ka marr malli per nje dasem jeni çifti me i bukur beni nje film bashk
Armend Borincaj
Armend Borincaj Πριν 7 ημέρες
si mundet nje femer kaq e bukur të jesh me një djalë kaq të shëmtuar 🤷🏼‍♂️
v D
v D Πριν 7 ημέρες
💎💎
mercedes benz
mercedes benz Πριν 7 ημέρες
Jasha dj gimi❤❤❤🔥🔥🔥🔥🔥
Kapedani Vjollca
Kapedani Vjollca Πριν 7 ημέρες
Poi 70
VIKTOR UVALIC
VIKTOR UVALIC Πριν 7 ημέρες
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Wrecked
Wrecked Πριν ημέρα
?🖕
Rita & Fidan - Kto Ndjenja (Official Video)
03:40
ProduksioniARBONI
προβολές 12M
Rita & Fidan - O MOJ QIKE 😍
03:21
ProduksioniARBONI
προβολές 4,7M
Complex - Smooth Criminals
4:08
Style With Ease
προβολές 31K
ATC Nico - PLAYBOY x Trannos
3:11
ATC FAMILY
προβολές 94K
Little Mix - Confetti (Official Video) ft. Saweetie
5:58
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
προβολές 1,2M
DJ Gimi-O x Habibi [Albanian Remix]
02:18
DJ Gimi-O
προβολές 31K
DJ Gimi-O x 2020 [Mixtape]
13:10
DJ Gimi-O
προβολές 2,2M
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
προβολές 4,5M
Irkenc Hyka - Mezi Pres ( Official Video )
03:11
UnixMusic
προβολές 20M
DJ Gimi-O x Qendresa - NUSE [prod by Don Gima]
03:31
Savanna - Mora fjale (Cover)
03:40
SAVANNA
προβολές 1,4M
Complex - Smooth Criminals
4:08
Style With Ease
προβολές 31K
ATC Nico - PLAYBOY x Trannos
3:11
ATC FAMILY
προβολές 94K
Little Mix - Confetti (Official Video) ft. Saweetie
5:58
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
προβολές 47M
I SURPRISED HIM W/ THIS AGAIN...
5:06
Bryce Hall
προβολές 703K
I Sent My Lookalike On NATIONAL News
15:01
Niko Omilana
προβολές 2,6M
Greek Easter in Los Angeles
3:54
Angelo Tsarouchas
προβολές 150K