Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  προβολές 3,742,254

BINI DIEZ

Πριν 16 ημέρες

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Σχόλια
Fatjona Fatjona
Fatjona Fatjona Πριν 24 λεπτά
Super këngë, i love you ❤️❤️❤️🥰🤩
Risi Selimi
Risi Selimi Πριν 44 λεπτά
😱😱😱❣️❣️❣️❣️❣️❣️🇦🇱🦋🦋🇦🇱
Kimete Kimete
Kimete Kimete Πριν ώρα
Kutve
Lona L
Lona L Πριν ώρα
Te lumt melisa
Armando Xhulaj
Armando Xhulaj Πριν ώρα
🤑🤑🤑🤑🤑💋
Emri Mbiemri
Emri Mbiemri Πριν 2 ώρες
💋💋💋💋💋👍👍👍😍😍🍇🍓😘😘😘
gezim hyseni
gezim hyseni Πριν 2 ώρες
Doli kjo p......a
Zarife Zika
Zarife Zika Πριν 2 ώρες
Di te kendosh nje kenge te bukur qe e kam vene ne alarm prandaj zgjohem ne oren 5 fiks prej teje qe ke kenge te bukur
OHANA
OHANA Πριν 3 ώρες
Nje nga arsyet pse po mpelqen Luana tani..
Festa Bilali
Festa Bilali Πριν 4 ώρες
❤❤❤❤❤❤💖💖🥰
Defrime Uku
Defrime Uku Πριν 4 ώρες
Super je ♥♥♥😍😜✌
ff danieli
ff danieli Πριν 4 ώρες
kengetare e papar ca flet ti🥰🥰
Servete Xhaferri
Servete Xhaferri Πριν 4 ώρες
Francia ime te dua shume
Loni Loni
Loni Loni Πριν 5 ώρες
Noizyderti
Mehreme Dushi
Mehreme Dushi Πριν 5 ώρες
Te dua melisa
japanime
japanime Πριν 5 ώρες
Melisa: *Fillon te kendoj* Reklamat e Youtubit: Nji grek qe flet pr pandemi sikur eshte ber tap dhe kendon
Yllzim Bajrami
Yllzim Bajrami Πριν 6 ώρες
SABUKUR MELISA FATJON
Yllzim Bajrami
Yllzim Bajrami Πριν 6 ώρες
Sa bukur melisa. FATJON
ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt
ᴅʀᴀᴄᴜʟᴀ.? yt Πριν 6 ώρες
Te ka dale pidhi o kare
Liljana Hema
Liljana Hema Πριν 6 ώρες
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Maria isufi
Maria isufi Πριν 7 ώρες
😑😑😶😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
Donika Hsxhi
Donika Hsxhi Πριν 7 ώρες
Shum bukur Melisa
Rimi's Life Channel
Rimi's Life Channel Πριν 8 ώρες
Melisa je nje 🌟🌟🌟i vertet te lutem nxirr kenge te reja
Jonid Hyseni
Jonid Hyseni Πριν 8 ώρες
Paska dal moda me ajrosje nga posht. Po cizmet pse i ka veshur?😂
Loku London
Loku London Πριν 8 ώρες
Muzik vk
Rexho ab
Rexho ab Πριν 11 ώρες
Kush o i pajtimit qe kjo femer duhet me u rreh shpulla cdo dite 😏
PSYCHOPATH PSYCHOPATH
PSYCHOPATH PSYCHOPATH Πριν 11 ώρες
Like nese as ti se gjete ni koment qe i ka tha shum keng e mir 😂😂
K Q
K Q Πριν 12 ώρες
Ca jan kto mimika fytyre te tmerrshme
Olsa Maliqi
Olsa Maliqi Πριν 15 ώρες
𝘓𝘰𝘷𝘦 𝘺𝘰𝘶🔥🔥🔥
Lugina security
Lugina security Πριν 16 ώρες
Emrin emrin spodu metani podu mendrru venin venin❤️
Alfred_nikolli Official
Alfred_nikolli Official Πριν 16 ώρες
Subscribe ju lutem grpost.info/top/0wOtWT0hLZF0VS5B2dFZSQ
Faty Rama
Faty Rama Πριν 16 ώρες
Thot po du me ndrru venin 🙄 ma mir ndrroj teshat moj prostitutk bile tkishe pas qa me qit kisha than pyfffff
Aela Aliu
Aela Aliu Πριν 17 ώρες
Ajo vajza nga ana e djatht kishte rrobat e grisura
Animelover heh
Animelover heh Πριν 17 ώρες
Melisa urime sapo u bere meme
M Nikolaev
M Nikolaev Πριν 17 ώρες
I prefer MC Beharin
Arsen Coku
Arsen Coku Πριν 17 ώρες
BRAVO Melissa 🇦🇱🇦🇱👏👏
Hyrie Hasani
Hyrie Hasani Πριν 17 ώρες
Je e bukur
Rolandi Shullazi
Rolandi Shullazi Πριν 18 ώρες
Morracake u be kjo hajde tani sdo ngeli njeri pa u ber kengtare
blerim qoshku
blerim qoshku Πριν 18 ώρες
kong kari
Zall Dardhe
Zall Dardhe Πριν 19 ώρες
Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!
Gentiana Struga
Gentiana Struga Πριν 19 ώρες
Se kuptoj pse të gjithë thoni komentet komentet ju thoni pa kuptim
Melisa Iljazofski
Melisa Iljazofski Πριν 19 ώρες
Shum bukur melisa
Leo Mustafa
Leo Mustafa Πριν 19 ώρες
💗💗💗💗😘🔥🔥🔥🔥🔥
Matilda Agalliu
Matilda Agalliu Πριν 19 ώρες
😍
Loni Loni
Loni Loni Πριν 20 ώρες
Noizyde
Loni Loni
Loni Loni Πριν 20 ώρες
Jocicat
Guri Lake
Guri Lake Πριν 20 ώρες
🤩🤩💖💖
TORI Gjergoni
TORI Gjergoni Πριν 20 ώρες
Mirupafshim melisa ti fole ora per taynen tani per fancat e taynes je 0 ke bllok ne instagram e ne tik tok je shpiftir i bleshe rrobat nje permas me te badhe le nam lope. 👽👽👾👿💀👽👎👎👎👎💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩😈😈😈😈😈
rain mucis
rain mucis Πριν 17 ώρες
Ndersa tayna doket si mashkull qe osht bo femer. Transgender😂
Pashk Brahimi
Pashk Brahimi Πριν 21 ώρα
Edhe un ndryshova venin prej salloni ne banjo se me kapi barku
Hydajete Alija
Hydajete Alija Πριν 22 ώρες
melisa lleshi
Ana Skenderi
Ana Skenderi Πριν 22 ώρες
It's the ✨sa keç per ty✨ for me😘🤣
Joel and Keitlin Channel
Joel and Keitlin Channel Πριν 23 ώρες
🎂
Alket Fasko
Alket Fasko Πριν 23 ώρες
Jam çupa e Alketit
Alket Fasko
Alket Fasko Πριν 23 ώρες
O melisa te lutem me kthe pergjigje te lutem te lutem😭😭😭😭se me zi po pres te me kthesh pergjigje🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤❤
Alket Fasko
Alket Fasko Πριν 23 ώρες
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋💋💋❤❤❤❤
Ελιντον Ουκα
Ελιντον Ουκα Πριν 23 ώρες
Tani shko per presidente 😅😅😅😅
SL MAFIA
SL MAFIA Πριν 23 ώρες
Shum bukur
Gersi Nikolli
Gersi Nikolli Πριν 23 ώρες
O melis je super pi..
Arianagrande grande
Arianagrande grande Πριν ημέρα
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Arianagrande grande
Arianagrande grande Πριν ημέρα
🥰🥰🥰🥰🥰
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Πριν ημέρα
Nese nxjerr Kang te tjera flak do ja kalosh taines
Ela Kane
Ela Kane Πριν ημέρα
Melisa o Dashuri❤❤❤❤
lindita koleci
lindita koleci Πριν ημέρα
Po du me nderru venin spo du me nejt aty ku te permenin melisa e ka per fatjonin❤❤
Irza Sulanjaku
Irza Sulanjaku Πριν ημέρα
Ndricon🐣🍓💋
Nderim Kingi123
Nderim Kingi123 Πριν ημέρα
plis kush me ben subcribe ja kthej
Elvetije Gashi
Elvetije Gashi Πριν ημέρα
Like : Mevlani Koment :Melisa
Rijadi Aldina
Rijadi Aldina Πριν ημέρα
Like:Mevlani Comment:Melisa
Eduart Vrapi
Eduart Vrapi Πριν ημέρα
Nderro njer breket pastaj venin
Celu Line
Celu Line Πριν ημέρα
O Melisa dua nje muzik prej tej ku te permendesh emrin tim klarisa te lutem
Gledis Mecollari
Gledis Mecollari Πριν ημέρα
Uaaaaaaa
Kamela Bratko
Kamela Bratko Πριν ημέρα
vetem une pashe qe getat e balerines jane grisur 😂
Luan Balliu
Luan Balliu Πριν ημέρα
per andin
Erda
Erda Πριν ημέρα
Kënga më bukur e Melisës.♡☆♡☆♡
Meti Meti
Meti Meti Πριν ημέρα
Melisa💣💣💣💣💣👝💨
Sinanoski Ejlemgjulsen
Sinanoski Ejlemgjulsen Πριν ημέρα
Twort✍💅
FF flori Kamberi
FF flori Kamberi Πριν ημέρα
Je shume e bukur🥰🥰🥰🥰
Hamzallari Roald
Hamzallari Roald Πριν ημέρα
😅😅
Viktor Lika
Viktor Lika Πριν ημέρα
Bej edhe nje kenge tjeter
SHQIPEZ BEATZ
SHQIPEZ BEATZ Πριν ημέρα
Tu qifshin ropt ti s'din me drejtu fjalën i bonë kengetare
Andi.Sh2
Andi.Sh2 Πριν ημέρα
Suksese👏💣
japanime
japanime Πριν 5 ώρες
Ja foli edhe ky tashi
artan doda
artan doda Πριν ημέρα
Melisa eshte e bukur dhe kendon bukur😃🎶
artan doda
artan doda Πριν ημέρα
😃😃
Hermes Dyrmyshi
Hermes Dyrmyshi Πριν ημέρα
Kto like jan me lek se ska mundsi
Prendush Pepaj
Prendush Pepaj Πριν ημέρα
Ok
Besar Nika
Besar Nika Πριν ημέρα
Melisa duke iu treguar shoqeve te saj se ka komente aq te mira nderkoh komente e saj si dhe nje llaf te mir nuk e ka
Besar Nika
Besar Nika Πριν ημέρα
Zdral😂🤢😡
Hulku Tv
Hulku Tv Πριν ημέρα
Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝
bbc lc4
bbc lc4 Πριν ημέρα
Bravo melisa 😘😘😘😘
Gaming Albania
Gaming Albania Πριν ημέρα
qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮
all 4 one one 4 all
all 4 one one 4 all Πριν ημέρα
Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades
Amarildo Xhyra
Amarildo Xhyra Πριν ημέρα
Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M
japanime
japanime Πριν 5 ώρες
#PrayforAnxhela
Junone Ga
Junone Ga Πριν ημέρα
Bellissima 😍😍😍
Marsela Shoti
Marsela Shoti Πριν ημέρα
Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣
Andi Elezi
Andi Elezi Πριν ημέρα
Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣
Kajla official
Kajla official Πριν ημέρα
Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂
Klodjan Veizi
Klodjan Veizi Πριν ημέρα
Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂
Momobee
Momobee Πριν ημέρα
I just went straight to the comments
M G
M G Πριν ημέρα
Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja Πριν ημέρα
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ibadete Retkoceri
Ibadete Retkoceri Πριν ημέρα
😍🥰😘😇
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 19M
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
προβολές 4,5M
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
προβολές 648K
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
MagicPro
προβολές 9M
Hitet Gezuar 2021 n’Kosove show - Te gjithe ne nje vend
1:27:24
Billie Eilish - ilomilo (MBNN Remix) [1 Hour]
55:04
Nonstop Vibes
προβολές 141K
ENCA - NASHTA (Official Video)
02:35
Enca
προβολές 866K
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
προβολές 60M
Kida - Drunk
03:23
KIDA
προβολές 15M
Vladis Brando TikTok || Αμερική vs Ρωσία vs Ελλάδα
0:21
Doğduğun Ev Kaderindir | 34. Bölüm
2:16:56
Doğduğun Ev Kaderindir
προβολές 2,2M
ΚΡΙΝΩ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ YOUTUBERS !
20:13
I "Eat" Every Flavor of Takis
27:07
Markiplier
προβολές 1,8M