MELINDA - MEKATARE

  προβολές 13,175,507

Melinda Ademi

Πριν 2 μήνες

Stream or Download „MEKATARE“ by MELINDA here 🎧 avd.lnk.to/MekatareStores
Produced by BIGBANG
Lyrics by Melinda, Gjiko & Skerdi
a REDBOX ent. Production
Mastered by: Johan Bejerholm
Directed by Valon Aziri
Video production by CINEGR8
MELINDA on INSTAGRAM: melindaademi
Styling by Walone Fashion Group
MakeUp by Arber Bytyqi
Hair by Gent Azemi (Angel Studio)
℗ AVD Digital // © Melinda Ademi
#melinda #mekatare

Σχόλια
Melinda Ademi
Melinda Ademi Πριν 2 μήνες
Zemer ca do ti se sun pot bi n’fije ton kohen tu u perla na shkatrove krejt lidhjen Zemer ca do ti t’paska nxon pija ija ejj tash pom thirr po don me m’pa n’Facebook e ki block block block n’Instagram e ki block block block n’telefon e ki block block block pse ma theve zemren bre ti qifsha robt Ti ishe kot ti mjepe veq lot kaniher ki vyt mu kon me mu shok s’mendojshe me kry mendojshe me dick mu bone armik e tash ik Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam Tu luta a tu lu tu luta a me fjat e buta qe ti kur smi ki ngu qa bone djale m’bone mekatare mos harro vajzat shiptare se lojn pa marr hakmarje E tash mos mthirr mo beb beb as mos m’thirr kur tvyjn lek lek a t’kujtohet kur u ndijsha keq qysh u zhdukshe si foto n’snap se skom kohe per me hup as nuk jom loder me lujt krejt ca ki bo ti ki mi pagu hajde meri teshat sa sti kom gjujt Insha inshallah Insha inshallah sti shoh mo syt qe dikur i kom dasht insha inshallah insha inshallah spo hi n’gjynaah qe pot mallkoj me krejt zemren qe e kam
Art Bislimi
Art Bislimi Πριν 16 ώρες
B
Arta Nuza
Arta Nuza Πριν 17 ώρες
LIsiwusiu
laura gj.
laura gj. Πριν 2 ημέρες
❤ Je nje Yll
Eni Gjini
Eni Gjini Πριν 3 ημέρες
W ese eew44r te ese 33 rri e
Ibush Domi
Ibush Domi Πριν 3 ημέρες
melinda
Bashkim Iseni
Bashkim Iseni Πριν 14 ώρες
Veq serbi si ban like
Egzon 8bp
Egzon 8bp Πριν 21 ώρα
Biggest
Kejsi Isufaj
Kejsi Isufaj Πριν ημέρα
Mos harro vajzat shqptare Nuk e lejn pa marr hakmarrje
Danjela Laska
Danjela Laska Πριν 2 ημέρες
Super keng 👌
Canan Love
Canan Love Πριν 4 ημέρες
非常棒
Canan Love
Canan Love Πριν 4 ημέρες
非常棒
arijona lloqani
arijona lloqani Πριν 5 ημέρες
⭐️⭐️⭐️
Zira Zeqiri
Zira Zeqiri Πριν 5 ημέρες
S de
Melinda Dibrani
Melinda Dibrani Πριν 5 ημέρες
melinda Emre Oscht melinda
Sergej D
Sergej D Πριν 5 ημέρες
❤️❤️❤️❤️😍🤗
FilmTVHD
FilmTVHD Πριν 7 ημέρες
2:18 shum zë i bukur e i pastër
Tara Baftiri
Tara Baftiri Πριν 7 ημέρες
Qe ta e kam muzak
Justin Bieber
Justin Bieber Πριν 7 ημέρες
O shpirt Lyeji dhe njer Floket te Verdha se te shkojn shum te dua.
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever Πριν 8 ημέρες
Bravoooooo Melinda🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏😘😘😘😘😍👌👌👌🌟🌟🌟🌟✌️✌️
elkinggg
elkinggg Πριν 8 ημέρες
ne i jap kersah music 10000000 pike keng shum shum shum bukr
lije lije
lije lije Πριν 9 ημέρες
Melinda Ademi ❤️👑👑👑👑👑👑👑👑👑 suksese
Ryva Qerimaj
Ryva Qerimaj Πριν 9 ημέρες
ol po
Ledi Luiza gaming
Ledi Luiza gaming Πριν 10 ημέρες
Melinda je shum e bukur te dua fansja jeme te duaaaaa 😍😍😍😚😚😚😛😚😚😚😚
erkida mhilli
erkida mhilli Πριν 11 ημέρες
O MELINDA moj MELINDA floket e bukura syt si drita. Ti shkelqen si dielli qe ngritet lart ne behar.fancet/fancat e tu te zjarrt vdesi per te takuar.zerin e embel si akullorja buzet si molla syt si karameili dhe zemren me te bardh
Arjeta Uka
Arjeta Uka Πριν 11 ημέρες
💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💜😭😭😭
me dorë në zemër
me dorë në zemër Πριν 11 ημέρες
please click in my channel and see my new# video
BESA
BESA Πριν 11 ημέρες
Tqr* me dashuri Besa ♥️
Bajram Hajdari
Bajram Hajdari Πριν 11 ημέρες
Shume e bukur kenga super me pelqeu👌😂😂🤟👌👌
vfkvxcnj sdcggg
vfkvxcnj sdcggg Πριν 11 ημέρες
I love you so ❤️❤️melida
Albinot Albinot
Albinot Albinot Πριν 11 ημέρες
👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👑👑👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💪🍆🍑🍆🍑🍆🍑🍑🍆🍑🍆🍑🍆
Albinot Albinot
Albinot Albinot Πριν 10 ημέρες
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Albinot Albinot
Albinot Albinot Πριν 11 ημέρες
Oj Melinda xhibon
Vinnie Del costa
Vinnie Del costa Πριν 11 ημέρες
Oh Blerina ca ke me Mua I have lots of love to give lots of ladies there that need..... hug’s
Nexhat Iseni
Nexhat Iseni Πριν 12 ημέρες
Melinda Nr1 Tjert Leta Marrin Nr2 dhe Nr3 Ikon e Mizikes Dhe Bukuris 🤩
Grep i Majtë
Grep i Majtë Πριν 12 ημέρες
Te na vetem kurvat jan Star
No Name
No Name Πριν 12 ημέρες
Mire se vini ne Republiken e Kosoves🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Gaming Shqip
Gaming Shqip Πριν 12 ημέρες
‘’Zemer pse ma theve zemren bre ti qifsha ropt ‘’ 😂👑💕❤️
Rime
Rime Πριν 12 ημέρες
Teksti pak spo tregon cka ka dasht me thon kengetarja. E para repture eshte repture feministe pra femra qe e ul posht nje ALFA e dyta repture tregon viktimen ku mashkulli i ka fajet qe e ka lon ne kohe te veshtira. Kjo kong ka mujt mu nda ne dy kong sipas kesaj historie.
Pixonix
Pixonix Πριν 13 ημέρες
Jmm
Frankfurt Frankfurt
Frankfurt Frankfurt Πριν 13 ημέρες
Ne facbook eki blok blok ne istagram eke blok blok ne tel eke blok blok pse ma theve zemre be ti qifsha rrobt 🔫
Imran Khan
Imran Khan Πριν 13 ημέρες
Wicked tunes fire 🔥
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma Πριν 14 ημέρες
Alma te dua shumm melinda
Isa Hamitialma
Isa Hamitialma Πριν 14 ημέρες
Alma te dua shummm melinda
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Πριν 14 ημέρες
Zemr je melinda♥️♥️♥️😍😍😍
Elena Sidonia LEAU
Elena Sidonia LEAU Πριν 15 ημέρες
💕💕💕😘👏
Rubiana Koshena
Rubiana Koshena Πριν 16 ημέρες
Super Melinda💖💖🔥
Lumnije Hoti
Lumnije Hoti Πριν 16 ημέρες
Oj melinda Kj.om keng esht shum e bukur pse ma theve zemren brenti qifsha ropt
Fardane Asmae
Fardane Asmae Πριν 16 ημέρες
😼😽✌️🤛🤜👊💅💘💔💞💗💋💋
Lina Racaj
Lina Racaj Πριν 16 ημέρες
l
Arlinda Arlinda
Arlinda Arlinda Πριν 17 ημέρες
💛🧡💙😍😍😍😍😍😍😍😍
Amide Ibraimi
Amide Ibraimi Πριν 18 ημέρες
Te dua shum melinda
Igballe Cej
Igballe Cej Πριν 18 ημέρες
BUKUROSHEEEEE❤👄❤👄❤👄❤👄❤👄❤🐱⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐👄👄
Klodian Xhelali
Klodian Xhelali Πριν 19 ημέρες
💖je 💖👌😘💖
Gencii Shows
Gencii Shows Πριν 19 ημέρες
Shumë zani i mirë, fenomenal !
k dede
k dede Πριν 20 ημέρες
Sa bukur kur e degjon babai juaj mamaja juaj kur shan tqifsha rropte🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ lum babai ca pjelle ka, kush e di si ka thene me mire e derdhja ne lavaman se sa ne pjeshke!
k dede
k dede Πριν 19 ημέρες
@DURO S nuk e di ca je femer apo mashkull? Dmth te jesh baba dhe te shohesh cupen kur shan si baxhellat dhe kenaqet he🤔 off🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ nje familje me kulture dhe femijet dalin me kulture.. nuk i thote babait degjoje kongen te qifsha rropte kur e kendon 🖐
DURO S
DURO S Πριν 19 ημέρες
nqs jeta do t ishte sic thoje ti pa sharja pa shthurje pa mekate , jeta do ishte me te vertete shume e merzitshme , njeriu eshte qenie e nderlikuar dhe jo bazike , keto sharje nganjehere e kane lezetin e tyre dhe babai i saj eshte krenar qe ajo arriti 12M shikime gjithesesi!
Ylli Hoti
Ylli Hoti Πριν 20 ημέρες
Bllollk
Klea Hyko
Klea Hyko Πριν 20 ημέρες
Melinda beji diss asaj taynes
Eshta Kosturi
Eshta Kosturi Πριν 20 ημέρες
bruh ti ske ze i feel bad for ma ears :(
Albanian n
Albanian n Πριν 20 ημέρες
and I feel bad for your taste 💜 Even Nicki minaj, Jennifer lopez and mariah carey loved melindas voice kshuqe kush je ti me thon qe ska ze huh? 😭😭 it’s always the irrelevant albanian fads
Lion Heart
Lion Heart Πριν 21 ημέρα
Shuni🤫se e hani block📵..
Swthria Vagena
Swthria Vagena Πριν 21 ημέρα
To my ex :tqr me gjith zemren time 🍒
DURO S
DURO S Πριν 19 ημέρες
Hëë tashi si beni sikur nuk ishit ju ato qe i zgjodhet ex-at , kshu e ka jeta!Ex-in duhet ta shohesh si nje element plotesues i jetes tende ne teresi jo si nje gje qe nuk kalova mire me te!mendimi im!🤙🏻
Ardit Hoxha
Ardit Hoxha Πριν 21 ημέρα
Melida shum e dua sum edhe nese jam vajz e vogel
Shaban Bacaj
Shaban Bacaj Πριν 21 ημέρα
3.9K të shkojmë në 4.0K për Queenin
Young XHÎŇØ
Young XHÎŇØ Πριν 21 ημέρα
PALIDHJE Shum fake po vrehet prej Avionit
lona lona
lona lona Πριν 22 ημέρες
Queen
JENNIEPINK 1625
JENNIEPINK 1625 Πριν 22 ημέρες
Beautiful song
Isra Troya
Isra Troya Πριν 23 ημέρες
🙀❤️
Anisa Vrellaku
Anisa Vrellaku Πριν 23 ημέρες
vertet shum me pelqen melinda shum esht e bukur ma e mir se tayna
Licorne13 Amour
Licorne13 Amour Πριν 23 ημέρες
My name is Mélinda too
Maria isufi
Maria isufi Πριν 23 ημέρες
O MELIND DO DALI NAI KONG TJETR 🤩🤩🤩
Loredana Maffi
Loredana Maffi Πριν 23 ημέρες
Ajde ropt Melinda
R.P
R.P Πριν 24 ημέρες
Melinda queen😍😍👸🏻
Melinda Corrales
Melinda Corrales Πριν 24 ημέρες
Melinda soy yo
Minor SC.
Minor SC. Πριν 23 ημέρες
@Melinda Corrales hola buenas
Melinda Corrales
Melinda Corrales Πριν 23 ημέρες
@Minor SC. No le creo 😳😂😂
Minor SC.
Minor SC. Πριν 23 ημέρες
😳
Melinda Corrales
Melinda Corrales Πριν 24 ημέρες
Soy yo! xd
Krasnici hamit
Krasnici hamit Πριν 24 ημέρες
Sa e bukur je te dua
Artistat Shqiptar
Artistat Shqiptar Πριν 24 ημέρες
Muzik e pa publikuar e Melindes ne kanalim tim 🔥 Subscribe!
LYRICS R
LYRICS R Πριν 24 ημέρες
Like my videooo😍😍😍
jalldize xhameta
jalldize xhameta Πριν 25 ημέρες
Sa e bukur
Ediona Bano
Ediona Bano Πριν 25 ημέρες
Obsessed with this song 👏🏻👏🏻
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Πριν 26 ημέρες
MELEk
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Πριν 26 ημέρες
💋❤😎
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Πριν 26 ημέρες
💋😘💫
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Πριν 26 ημέρες
MELEK
Melinda Outfit
Melinda Outfit Πριν 26 ημέρες
👑👑👑👑
Melinda Outfit
Melinda Outfit Πριν 26 ημέρες
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘
Melinda Outfit
Melinda Outfit Πριν 26 ημέρες
💓💓💓💓💓
Kingi Deangery
Kingi Deangery Πριν 26 ημέρες
Melinda🤭🤭
valmausi79
valmausi79 Πριν 26 ημέρες
😘💖💖💖💖💖💖💖💖💖un u knaqa Duke e degjuar 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼😀
Game Over
Game Over Πριν 26 ημέρες
😉😉😉😉😉😉😉😉😠😠😠😠😠😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
Rinea Pollomi
Rinea Pollomi Πριν 26 ημέρες
Z
i kuq
i kuq Πριν 26 ημέρες
🥰
lflf wdhfxj Rotter
lflf wdhfxj Rotter Πριν 26 ημέρες
Te dua shum melinda jam nje qik qe te du shum ti je👸❤❤❤❤👍
Ardjan Hasanpapaj
Ardjan Hasanpapaj Πριν 27 ημέρες
Jam fansi yt i zjarrt zemer 🔥
Gabri Miho
Gabri Miho Πριν 28 ημέρες
Je me e mira💋💋💋💋❤❤❤
KAPO TLLS
KAPO TLLS Πριν 28 ημέρες
Te qifsha mu ne enca and Tanya she is 🔥🔥🔥
enver rrustolli
enver rrustolli Πριν 28 ημέρες
vajza shqiptare qe din me knu mas mirti
Arlinda Mustali
Arlinda Mustali Πριν 29 ημέρες
I love melinda shpirti jem 😇😇😘😘dashuri
Jdjdjdme beekemdmfm
Jdjdjdme beekemdmfm Πριν 29 ημέρες
Hit 2050 Qateher heket edhe corona Inshalla Inshalla
Ardian Pulaj
Ardian Pulaj Πριν 29 ημέρες
Bravo melinda!!!💰💰😃😃😻😻
Suzana Farizi
Suzana Farizi Πριν 29 ημέρες
Keng me e bukur❤️😂😂😂👍👍👍👍
Onairda levanti
Onairda levanti Πριν μήνα
Je njeshja e kengetareve botrore
James Nowt
James Nowt Πριν μήνα
Qia mir 😉😉😉😉
Elion Latifi
Elion Latifi Πριν μήνα
amon teh er pet nie Video mabo tlutom mabo nitschin Video mabo tlutom🥺🇦🇱
Isen Krasniqi
Isen Krasniqi Πριν μήνα
Aiiopr
Fast Life005
Fast Life005 Πριν μήνα
Oriental girl❤️😎
Edison Tabaku
Edison Tabaku Πριν μήνα
per mua kurr ska me u bo bajat kjo keng se kjo esht fiks ca ka ndodhur edhe me mua
emma la meuilleur
emma la meuilleur Πριν μήνα
mir en musika
Kida - Drunk
03:23
KIDA
προβολές 15M
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
προβολές 4M
NAEL - KILL BILL
2:19
DOF TWOGEE
προβολές 504K
Melinda - Karma
03:06
Melinda Ademi
προβολές 12M
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 19M
Deep Feelings Mix | Deep House, Vocal House, Nu Disco, Chillout #20
2:16:21
Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko
03:44
Dafina Zeqiri
προβολές 8M
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Friends Entertainment
προβολές 13M
MELINDA - NASHTA
02:59
Melinda Ademi
προβολές 12M
Deep Feelings Mix | Deep House, Vocal House, Nu Disco, Chillout #47
1:48:04
Melinda - Çifteli
03:05
Melinda Ademi
προβολές 22M
GJIKO x MELINDA - X5
03:36
REDBOX Entertainment
προβολές 23M
NAEL - KILL BILL
2:19
DOF TWOGEE
προβολές 504K
NAEL - KILL BILL
2:19
DOF TWOGEE
προβολές 497K
6ix9ine - ZAZA (Official Lyric Video)
1:56
Tekashi 6ix9ine
προβολές 4M
good job nicky - Come Home | Official Video Clip
4:41
Cobalt Music
προβολές 217K
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
προβολές 3,4M