Flori Mumajesi - Dhemb

  προβολές 2,315,129

FloriMumajesiOfficial

Πριν 2 μήνες

​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream and Download: music.onima.co/FloriMumajesiDhemb
Flori Mumajesi - Dhemb
Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi
Starring: Krista Merkoçi
Video by : Pro...Video & ABC
Produced by: Threedots Production

Connect with Flori Mumajesi:
web. florimumajesi
iamflorimumajesi

Connect on instagram:
krista.merkoci
provideoalbania
abcnewsal

Lyrics
Sa po më mundojnë
ditët që kaloj
s’jemi më ne si dje
mundova kot ta ndryshoja
jetën që vet ma dhe
Asgjë në dorë s’kam
fatin në zot lamë
nëse egziston vërtetë
lutem si ty njësoj
do ja dalim ne
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej
Se më dhemb pa fund pa fund
dhe më tremb çdo ditë si je
se pranoj dot të kërkoj dhe mos të gjej

#FloriMumajesi #Dhemb #Onima

Σχόλια
Kuti Samsung
Kuti Samsung Πριν 2 ημέρες
Ky ven ne dyshim egsistencen e zotit
Mm Electronica
Mm Electronica Πριν 3 ημέρες
O zot cfare super hiti
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi Πριν 4 ημέρες
Një perlë që vetëm Flori di ta shprehë dashurinë e përjetshme me vargjet e muzikën e mrekullueshme , gjithmon brilant💋♥️💞❤️💞♥️💋💚🌹♥️💞❤️💞💞❤️
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν ημέρα
yep
Beni Deni
Beni Deni Πριν 4 ημέρες
Flor ngushellime e kuptoj dhimbjen tende edhe cdo fjal te kesaj kenge Nena mrekulli qe zoti krijoj per ne ❤
Dorina Aisa
Dorina Aisa Πριν 5 ημέρες
🥺🥺🥺
Ciljeta Bardhi
Ciljeta Bardhi Πριν 7 ημέρες
💔😭 per vellain tim💔😭
SE 28
SE 28 Πριν 8 ημέρες
Nuk e di dmth Sa kam qare me kte kengen Edhe klipin
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν ημέρα
😓😢
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
Love you ❤️
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν ημέρα
U2
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
Me shum emocion brenda 🥺🥺
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
Super❤️
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
💟♥️♥️💟
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
🇦🇱🇦🇱❤️🔥
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
⭐⭐⭐⭐
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
😘🥰😍🤩🥰🥰😍🤩
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
👏👏👏👏
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
🥰🥰🥰🥰
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
🔥🔥🔥🔥
Katerina Kushi
Katerina Kushi Πριν 10 ημέρες
❤️❤️❤️❤️
Floriana Hoxha
Floriana Hoxha Πριν 11 ημέρες
E verteta dhemb po kesaj here te le shenja😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Valmira Ndoj
Valmira Ndoj Πριν 13 ημέρες
Shumë këngë e bukur Florian Mumajezi kështu vazhdo je artist super .😍😍🥰🥰🥰
Xhoia Dinaj
Xhoia Dinaj Πριν 14 ημέρες
sa e bukur 😍
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν ημέρα
yep
Remi Bunci
Remi Bunci Πριν 15 ημέρες
👑👑👑💎💎💎💎
Grow your Baby with baby sleep music
Grow your Baby with baby sleep music Πριν 15 ημέρες
kenge shume melodike - pak e shkurte po prap mire. Flori je gjenial! athu a je ke perkushtuar dikujt? emocjonet ne kulm ☺️
reza godarz
reza godarz Πριν 16 ημέρες
👌👌
Сюзанна Дашту
Сюзанна Дашту Πριν 19 ημέρες
Привет
Fiton Latifi
Fiton Latifi Πριν 19 ημέρες
............................................................................
P.M P.M
P.M P.M Πριν 19 ημέρες
Muzika dhe fjalet shume te ndjera Po ky kengetar i ska fare ze per muzike🤷‍♀️
Fjolla Mehmeti
Fjolla Mehmeti Πριν 19 ημέρες
I ja gji vfn
Luli Xhaferi
Luli Xhaferi Πριν 19 ημέρες
Super 👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱
Rudina Kastrati
Rudina Kastrati Πριν 19 ημέρες
Je unik i pa zevendesueshem🤩
reza godarz
reza godarz Πριν 20 ημέρες
👌
SNV
SNV Πριν 21 ημέρα
What is the language?
Gent Macolli
Gent Macolli Πριν 23 ημέρες
Ky esht mbreti
Sejhan Shkreta
Sejhan Shkreta Πριν 23 ημέρες
Tepr ti dua kegat e tua te dua
Zymryte Kostanica
Zymryte Kostanica Πριν 23 ημέρες
Ehhh sa m’dhemb , por dhembja zbutët kur shpirtërisht në çdo hap e ndjej praninë tënde 👩‍👧dhe e di se do ishe krenare me mua 🌹🌹
Aida Ba
Aida Ba Πριν 24 ημέρες
Flori si atehere dhe tani je I mrekullueshme, ajo qe te ben te vecant eshte thjeshtesia jote dhe ndjeshmeria shpirterore qe ke ❤️
Mirela Lela
Mirela Lela Πριν 24 ημέρες
Flori ⭐⭐👌🏼👌🏼👏👏❤🤗🤗
Judge Nahasapeemapetilon
Judge Nahasapeemapetilon Πριν 24 ημέρες
Flori Qaj zemer
Ela
Ela Πριν 26 ημέρες
😢😢😢nena ime akoma s'e pranoj dot humbjen tende🖤
marieplayroblox deusch
marieplayroblox deusch Πριν 29 ημέρες
@@......
Albania A
Albania A Πριν μήνα
Babi 😥💔
Seli
Seli Πριν μήνα
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Muzik Tekst
Muzik Tekst Πριν μήνα
Pershendetje te dashur vellezer, kam shpenzuar shum koh duke ber nje remix te kenges thjesht te du flori mumajesi. yu lutem futuni na faqen time dhe digjoheni dhe me ipni nje mendim a eshte remix i bukur faleminderit.
Flordi
Flordi Πριν μήνα
grpost.info/will/zG-ambKkgZiIg7w/b-nteo
Malsor Krasniqi
Malsor Krasniqi Πριν μήνα
Pa dyshim badala e shekullit
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Πριν μήνα
❤❤❤❤❤❤❤❤
Abona Hoxha
Abona Hoxha Πριν μήνα
grpost.info/will/p6h5YpdoroqpiNY/b-nteo Dhemb - (piano cover)
Valbona Mal
Valbona Mal Πριν μήνα
Sapo humba babin tim te shtrenjt, fisnik, te urte . Sa me shume ditet kalojn , aq me shume po me mungong zeri yt babi im i mire. Me perloti kenga jote Flori. Me dhemb shpirti se nuk i dhash dot lamtumiren e fundit babushit tim. Me lot ne sy , ne telefonin qe i mbante mami prane veshit nje jave para se te largohej ,i them sa shume e dua e sa shume me mungon pasi jam larg. Ne agoni , i miri im, zgjoget e me thot- " Po ti nuk e di se une te dua me shume se ti mua!!!" U preft ne paqe shpirti i shpirtit tim! 🙏🙏💕 U prefshin ne paqe gjith te dashurit tuaj miq!!!🙏🙏 Suksese Flori dhe faleminderit per kete balad zemre !!❤
Esthel Suero
Esthel Suero Πριν μήνα
❤️🇩🇴✨
Besa H
Besa H Πριν μήνα
Zëri yt sherim per gjdo shpirt te plagosur Sa mir qe eksiston ky zeri yt brilant
Rita Hajdari
Rita Hajdari Πριν μήνα
Gänsehaut ❤
Artan Shabhasa
Artan Shabhasa Πριν μήνα
Bravo flori mumajesi per muziken qe solle
Kevi Hoxha
Kevi Hoxha Πριν μήνα
Shum kenge ebukur 😘⭐😢
katalea lea
katalea lea Πριν μήνα
perle
Erjola Ibi
Erjola Ibi Πριν μήνα
Bravo Flori po kur do na i besh nje bashkpunim me Ylli Limanin se po e presim me padurim
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Po . Kemi nje vit qe presim . Dhe per ne esht shum
Besa Neziri
Besa Neziri Πριν μήνα
Dhimbe tamam dhimbje trishtim e cdo gje qe na solli ky 2020 . Vetem zemra ime e din sa po vuan per ty 😭😭
Nehat Alili
Nehat Alili Πριν μήνα
👌
Abona Hoxha
Abona Hoxha Πριν μήνα
grpost.info/will/22tsadpssK2loJM/b-nteo Dhemb (piano cover) 🎶🎶🎶
Nezahat Ajruli
Nezahat Ajruli Πριν μήνα
Me dhemb pa fund shpirti Mami....se pranoj dot te kerkoj dhe mos te gjej...😭😭😭💔💔💔
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Flori te lutem shko dhe konkuro . Nese ke dhe gati tekste kengesh . Ti kudo qe ve gisht ne nje kenge ate do e pelqej i gjith publiku . Ne kenga Magjike me Plas fitove . Se ja rrembeve Zemrat . Ja rrembeve me zerin tend dhe jo me leke . Te dua . Jam fansja jote dhe per ty kam then se bej gjithcka qe duhet . Te uroj veten suksese . Ti po qe je nje Tirons i vertet . Pa kenget e tua ne smundemi te jetojme . Kete gazete qe te kam shkruar lexoje te lutem !
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Flori a do konkurosh ne Kenga Magjike . Nese esht Soni malaj jepi nje mesim se si kendohet . Se kam me tallje dhe as me te qeshura . Ne kenga Magjike 2021 . Se e di qe do fitosh Flor
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Te lutem konkuro . Beje nje kong me gjith grupin . Si mendoni ju . A do fitojne . Ku do qe Flori ve gisht , kengen e pelqen gjith publiku . Kush mendon le ta thote
Meto Dita
Meto Dita Πριν μήνα
Ahh 27/12/2020 ,me mori mamin tim, me iku dashuria ime,me iku gjysma shpirtiti tim, me merr malli,zemra, po me shkulet nga kraharori ,por ajo iku 😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺
Meto Dita
Meto Dita Πριν 4 ημέρες
@Beni Deni faleminderit
Beni Deni
Beni Deni Πριν 4 ημέρες
O zot ngushellime 💔 e di ska fjal te ngushelloj por ajo eshte nje engjell te ruan nga lart . Te perqafoj
Ana Mal
Ana Mal Πριν 11 ημέρες
@Meto Dita Faleminderit . Edhe juve gjithashtu!🙏🙏
Meto Dita
Meto Dita Πριν 12 ημέρες
@Ana Mal ishalla zoti te jep force 😔
Ana Mal
Ana Mal Πριν 12 ημέρες
Ahh me dhemb shpirti dhe mua per babin qe as lamtumiren e fundit nuk i dhashe. U prefshin ne parajse te gjithe te dashurit tane 🙏🙏🙏🙏
Edita Sinani
Edita Sinani Πριν μήνα
😍🥰😍🤩sa po me mundon
Yess Nooo
Yess Nooo Πριν μήνα
Ky ka i te mir se nuk nzer keng cdo sezon 🔥🔥
adelina vasa
adelina vasa Πριν μήνα
Zeri çjerrur o PERLE JE TI QE TRASMETON CDO GERME DHE ÇDO TINGULL TEK SECILI NGA NE 👌🌸🌼💫🙏ti JE emocion JE muzike JE tekst JE dhe vetem JE UNIK 🙏☀️FALEMINDERIT FLORI !!
Pap Kodra
Pap Kodra Πριν μήνα
😢😢😢😢
Titi Korra
Titi Korra Πριν μήνα
O flor mumajesi mos vdeksh kurr
anisa anis
anisa anis Πριν μήνα
Nobody
Nobody Πριν μήνα
Ta lem nje zemer ketu per te gjithe ata qe i humbum🖤😭😭😭😭😭
Besjana Koldashi
Besjana Koldashi Πριν μήνα
se me dhemb pafund pafund dhe me tremb gjdo dit si jee ..........................
Wishing You Happiness
Wishing You Happiness Πριν μήνα
❤️Lukiprrrr❤️
Kledisa Karaj
Kledisa Karaj Πριν μήνα
Dhemb shum😔
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν μήνα
hey umm what about
mani s
mani s Πριν μήνα
Je i mrekullushemmmm
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Flor po pres bashkpunime nga ty sidomos me yll limanin. Gjithsesi ju e dini . Ne vet shkrujm beni bashkpunim beni por se mendojm se sa e veshtir esht te besh nje kong. Une kam tre fletore me kenge qe jam frymezy nga ti . Thjesht te du !
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Dhemb dhe kur t'kujtohet e Yllit ne fillim fillojne me nje tingull te lehte . Dhe plot dashuri.
Fjona Shaho
Fjona Shaho Πριν μήνα
Te kush te rre me shum Zemra !
Erjola Ibi
Erjola Ibi Πριν μήνα
@Fjona Shaho edhe un ate po pres
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër Πριν μήνα
Thjesht super 👌👏👏
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν μήνα
Artisti im je ti❤❤❤
Manuela Tocilla
Manuela Tocilla Πριν μήνα
💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗
Anisa
Anisa Πριν μήνα
Floriiiiiii ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Elmire Berisha
Elmire Berisha Πριν μήνα
🥰❤️
Pulat E Mia
Pulat E Mia Πριν μήνα
😭😭😭😭😭😭
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν μήνα
You are the best
Anisa Balla
Anisa Balla Πριν μήνα
anisa😂😂😥😥
Jetlinda Okööö
Jetlinda Okööö Πριν μήνα
😍😍
Secondo ME
Secondo ME Πριν μήνα
Do doja te zgjaste me shume ! ♥️
dondon257 has123
dondon257 has123 Πριν μήνα
Bravo Flori
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν μήνα
SO cute...I love it! Perfection!
Emily An
Emily An Πριν μήνα
We need u Floriiiiii 😩💗pls bon ma shpesh muzikkkk🥺
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
Absolutely fantastic work!!!?
Bejtulla Braimi
Bejtulla Braimi Πριν μήνα
grpost.info/will/r5CFedt4nYGir8o/b-nteo NJE LIKE KTI BUKUROSHIT TE VOGEL
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision
Albjona Kurti
Albjona Kurti Πριν μήνα
Dhemb kur dashuron me shpirt nje te pashpirt 😔
Albjona Kurti
Albjona Kurti Πριν μήνα
Dashuria dhemb dashuria le gjurme ku gjithcka ndryshon nese ajo eshte e forte dhe kurr nk dhemb ❤️❤️🥺
Emily An
Emily An Πριν μήνα
sepse ne ate dhimbje gjej.... Ty
Ebi Ebi
Ebi Ebi Πριν μήνα
Boo super kong👍
deivoxz Favi
deivoxz Favi Πριν μήνα
Artisti im je ti❤❤❤
Pashk Ndreu
Pashk Ndreu Πριν μήνα
Flori meriton me shum nga shqiptaret
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi Πριν μήνα
👏👏
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
Koment akoma pa e degjuar dhe jam e bindur qe eshte super kenge
M& MUSIC BEATS
M& MUSIC BEATS Πριν μήνα
"Love the way"-Emotional Rap Beat| New R&B []Hip-Hop[] Instrumental Music 2021|Soul drug grpost.info/will/z6-CeMWFm5mbjMo/b-nteo
Not_qaZq Gashi
Not_qaZq Gashi Πριν μήνα
Woooow BRAVOO 👏🏻😍🤍🤍🤍
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Πριν μήνα
Njerzi ekam ni lutje mos e perdorni njerzit per keq sa do i vogel si asht respektoni duani se kurt te vjen dita e fundit nuk merr qa me veti viq 1 meter me 1 meter dhe kurqa tjeter njeri shpejt po korritet kit jet goja te nreq edhe te prish shpejt respekti asht qaja ma e shtrejt nkit jet
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Πριν μήνα
@soinu foig prindrit vllezrit motrat jan frymsimi i njerit keta jan krysort ne jet
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
mrojtja e vllajt ngrotsia... DHEMB, DHEMB shume 😢😭😭💔
Jeta Koni
Jeta Koni Πριν μήνα
Dhemb vertet bravo kenga e vitit
Joanna
Joanna Πριν μήνα
SO cute...I love it! Perfection!
Sajmir Kala
Sajmir Kala Πριν μήνα
Kjo nuk esht keng po film per Hollywood bravo flori mumajesi je meastro me madh ballkan shpresoj nji dit te shoh te perfaqesosh shqiperin ne Eurovision
Flori - Dashuria (Demo)
03:43
FloriMumajesiOfficial
προβολές 7M
Flori Mumajesi - Plas (Kenga Magjike 2018)
03:06
FloriMumajesiOfficial
προβολές 23M
NAEL - KILL BILL
2:19
DOF TWOGEE
προβολές 475K
Irkenc Hyka - M’ka Marre Malli
02:56
UnixMusic
προβολές 4,1M
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 18M
Tuna ft. Yll Limani - A don hala
03:26
TUNA
προβολές 28M
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
03:43
Marsela Cibukaj Official
προβολές 689K
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
προβολές 627K
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
03:36
Shkurte Gashi (Official)
προβολές 45M
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
προβολές 3,6M
NAEL - KILL BILL
2:19
DOF TWOGEE
προβολές 475K
System Of A Down - Genocidal Humanoidz (Official Video)
2:49
System Of A Down
προβολές 2,6M
MG x Phen - Geitonia (Official Music Video)
3:11
ATH RECORDS
προβολές 593K
GOT7 "ENCORE" OFFICIAL M/V
4:15
GOT7
προβολές 9M