Al Pazar - MaskaRa 2020, cjao - 1 Janar 2021 - Vizion Plus

  προβολές 516,262

Vizion Plus TV

Πριν 22 ημέρες

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.

Σχόλια
Irene Salati
Irene Salati Πριν 5 ημέρες
Bukur shum por violinisti ishte i shkelqyeshem., bravoooo
Dava Halili
Dava Halili Πριν 8 ημέρες
Prape
Dava Halili
Dava Halili Πριν 8 ημέρες
O goni.. Po pse e paske nderruar kabinetin
Glevis Cano
Glevis Cano Πριν 8 ημέρες
Beni zdrafko ose arben collaku ylli serenatave te kengeve te dashuris super zemra te kendofte
Aidna Casque
Aidna Casque Πριν 9 ημέρες
Po mbijeton Al pazar dhe bravo i qofte ..por kjo prezantuesja pa zë flet sikur po i bie vilani...cfare baksine flet moj budallesh
M M
M M Πριν 10 ημέρες
A humet koh me kto mostra
ela ela
ela ela Πριν 14 ημέρες
Shaker e Ingbert Si te gjyshes time
tom koskinas
tom koskinas Πριν 14 ημέρες
Πόσοι Αλβανοί το βλέπουν γαμω τον Αλλάχ τους
Ermhs macaven
Ermhs macaven Πριν 14 ημέρες
Behari iku hiqni edhe xhevon vari lesht Al pazari
Arisa Ramekaj
Arisa Ramekaj Πριν 15 ημέρες
Bravo,Klodiana me emocionon dhe me ngjeth mishte teksa te degjoj me kengen Ne Shkoder te vish. E ridegjoj disa here ne dite dhe duket sikur kjo kenge eshte bere enkas per zerin tend! Versioni me i bukur eshte ky i kenduar nga ju dhe eshte kenga me e bukur qe eshte bere ndonjehere per Shkodren,vjen si nje ze nga qielli me nje melodi dhe interpretim qe askush tjeter si ti nuk di te kendoj! Gjej rastin te te komplimentoj edhe si aktore 😍 Je me e mira 😍😍
tiku taku
tiku taku Πριν 15 ημέρες
Po Beharin ku e keni
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Πριν 16 ημέρες
Watch to the end, it gets funs :)
Castriot1
Castriot1 Πριν 16 ημέρες
Korcari Yll
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν 17 ημέρες
Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban
Artenis Hysenbelli
Artenis Hysenbelli Πριν 8 ημέρες
I
Mimoza Hasi
Mimoza Hasi Πριν 17 ημέρες
Gezuar. Bravo Klodiana nje vajze artiste Shkodrane ❤👏👏👏👏
xhiulia xhoxha
xhiulia xhoxha Πριν 17 ημέρες
🤣🤣🤣❤❤❤👏👏👏
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt Πριν 16 ημέρες
Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove
Leo-nora
Leo-nora Πριν 18 ημέρες
Hahahahaha me loooooot
Jena-vetem
Jena-vetem Πριν 18 ημέρες
Kte prezantusen smun ta nij shum menemadhe aman.....aty aneja ban drit
Jena-vetem
Jena-vetem Πριν 18 ημέρες
Aneja ❤❤❤❤❤👓👑 Tkena yll skene
Dritan Derti
Dritan Derti Πριν 18 ημέρες
LUfyfg
bocoy noiu
bocoy noiu Πριν 18 ημέρες
They are such a mood
Valbona Asani
Valbona Asani Πριν 18 ημέρες
Te gjithve juve ua uroj Gezuar Vitin E Ri. Paqi gjithmon. Shendet. Dashuri dhe. Begati ne Zemrat edhe plot humor. 😂😂❤️♥️❤️♥️❤️♥️❤️❤️♥️ jeni me te miret Ju lumte
Merita Mouza
Merita Mouza Πριν 18 ημέρες
Vit I mbare po ate cupen Ku e nxjerrin me ate veshje aman se late nam
Nerd0!
Nerd0! Πριν 18 ημέρες
Μάλιστα
Alida Bairami
Alida Bairami Πριν 19 ημέρες
Gjuna fustani duhej e nje pllem me lart 🤣🤣🤣prezantuse skandaloze dhe mjaft me duke perdorur fjalor te huaj ne jemi shqiptar dhe duam gjuhen shqipe te paster
bocoy noiu
bocoy noiu Πριν 18 ημέρες
😂😂😂😂
Gula Park
Gula Park Πριν 19 ημέρες
7
Oxford Uk
Oxford Uk Πριν 19 ημέρες
Hahah kjo patriotia ime dibrane 1-sh
Adem jashari
Adem jashari Πριν 19 ημέρες
Anea ta hagsha zemren ty edhe xhevoices ju dua shummmm ❤️ jeni njishe skem jet pa ty deka tu qesh o zot
Aurora Ahmetaj
Aurora Ahmetaj Πριν 19 ημέρες
jeni te shkelqyer, te bukur ne paraqitje dhe na shkrini se qeshuri. te mrekullueshem me pelqejn te gjith aktoret pa perjashtim.
ARDJAN KUQJA
ARDJAN KUQJA Πριν 19 ημέρες
Gon llaka pse e perzure beharin tani eshte bere al pazari si gjella pa krip po iku dhe taipi marove
Elisa Vlorë
Elisa Vlorë Πριν 19 ημέρες
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Luan Curra
Luan Curra Πριν 19 ημέρες
Al pazari është humori që më zi presim sa të vijë e shtuna pore lezeti i këtijë spektakli është behar Mera pa këtë njeri është si tufa pa coban
ladi jata
ladi jata Πριν 19 ημέρες
Po Behari ku eshte 🤔🤔🤔
Arben Muhametaj
Arben Muhametaj Πριν 20 ημέρες
GËZUAR VITIN E RI TË GJITH SHQIPTARËT KUDO QË NDODHEN
Xhevaire Menkshi
Xhevaire Menkshi Πριν 20 ημέρες
Gezuar 2021 🙏
Arben Muhametaj
Arben Muhametaj Πριν 20 ημέρες
Gëzuar
Χαρα Χ
Χαρα Χ Πριν 20 ημέρες
ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑΤΊ ΒΡΊΣΚΕΤΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΈΣ ΤΑΣΕΙΣ;
Brain Washed
Brain Washed Πριν 18 ημέρες
🙄😶😏😐😑
Nerd0!
Nerd0! Πριν 18 ημέρες
Χαχα αυτό 😂
Zykaj Zykaj
Zykaj Zykaj Πριν 19 ημέρες
ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ!
Power Dinami
Power Dinami Πριν 19 ημέρες
@Ειρηνη Λεβεντακι hahaha perkthim ne grecke shqiptarja shqiptares pse kujton se ndo nje grecke te shkruajti me!
Ειρηνη Λεβεντακι
Ειρηνη Λεβεντακι Πριν 20 ημέρες
Auto einai alvaniko show opos einia o seferlis to idio einai kai auto
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Πριν 20 ημέρες
Xhemsi haa
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Πριν 20 ημέρες
😀😀😀😀😀😂😂😂
ornela phone
ornela phone Πριν 19 ημέρες
Aa
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Πριν 20 ημέρες
😂😂😂😂
gentian allmuca
gentian allmuca Πριν 20 ημέρες
Sa e bukur kjo më taksistin
gentian allmuca
gentian allmuca Πριν 20 ημέρες
Sa e forte kjo me nusen, si dikur që rrinte në këmbë dhe binte gjum pa buk gjyna kan qen ato të asaj kohe
Pitaqi Marjan
Pitaqi Marjan Πριν 20 ημέρες
Çfar lloxhike? Dua nje duartrokitje e publik nuk kemi çka dmth.
As Sa
As Sa Πριν 21 ημέρα
Gezuar 😊,por kete humorin e ketij shkodranit nuk e duroj dot fare.Nuk e di cfare lloj aktori eshte ky? Pa lidhje fare...🤮 ME VJEN KEQ QE MUNGON BEHAR MERE
Βιολετα Λαζη
Βιολετα Λαζη Πριν 21 ημέρα
Jhparodisttvlores
Spiros Shakas
Spiros Shakas Πριν 21 ημέρα
Me ka mar malli per Bobshticen
Tonino Abazi
Tonino Abazi Πριν 21 ημέρα
Agron mullari Ahahah,shume bukur
luanz b24
luanz b24 Πριν 21 ημέρα
Ky humor as i pir nuk te ben per te qeshur!😒
Luljeta Alimeri
Luljeta Alimeri Πριν 21 ημέρα
Jeni me te miret
gg hh
gg hh Πριν 21 ημέρα
Shiko te doktorri okulist e shkruar greqisht .ehhhh shqiptarèt ?
resul kllogjri
resul kllogjri Πριν 18 ημέρες
Eshte klinikë greke
Kujtim Dajko
Kujtim Dajko Πριν 21 ημέρα
Na mëzitët ekranin e televizorit ju tëdy
Maria Vasili
Maria Vasili Πριν 21 ημέρα
Gono Gezuar vitin e ri me shendet ❤️ Gezuar gjithe Shqiptareve ķudo qe ndodhen nje vite i mbare ishalla te jete 👏👏🌲🌲☃️☃️
Jona Merko
Jona Merko Πριν 21 ημέρα
Gezuar vitin e ri por keni rene shume nga niveli dikurshem dhe ajo prezantuesja kot fare me veshjet skandal
Lica Gjergji
Lica Gjergji Πριν 21 ημέρα
salo e violines nuk degjohet por degjohet orkestra
Anna Anushi
Anna Anushi Πριν 21 ημέρα
Super spektakel n’a kenaqet ♥️♥️♥️♥️♥️♥️👍👍
Shpresa Likaj
Shpresa Likaj Πριν 21 ημέρα
Bravissimi
Gasper Kolaj
Gasper Kolaj Πριν 21 ημέρα
I
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe Πριν 21 ημέρα
Aneja me kte burbuqen kot krejt
Lica Gjergji
Lica Gjergji Πριν 21 ημέρα
caeshte kjo kenge m..o zdravko
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Πριν 20 ημέρες
Cila kenge?? Degjo te gjitha kenget e Zdravko tek kanali im. Beni Zdravko eshte njesh ne ate stil.
Ona Ona
Ona Ona Πριν 21 ημέρα
Kjo qe perqeshin perputhen apo emisione tj pa pik lidhje
Biorni Hysa
Biorni Hysa Πριν 21 ημέρα
Jeni treshja me e mir gezuar vitin e ri qoft nje vit i mbar ❤❤❤
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi Πριν 21 ημέρα
Kan ngelur vetem legenat e rames
Nermin Murati
Nermin Murati Πριν 21 ημέρα
Jo mos te humbim flisni bukur gjuhen shqipe.Thuhet :Te mos humbasim.
Arguro Ts
Arguro Ts Πριν 4 ημέρες
jo gabim shikojeni
Ari Cula
Ari Cula Πριν 17 ημέρες
gej ropq .tan shqipnija kajn dialektet e veta e tan flasin shqip para vitit 1970 tan shipnija geg Ka fol u ba Tirana kryqytet must Tu fol ju pederasta grek Pty ju qisha rpt se as shiptar sjeni ju paragjykus pabuks bethqim mutit
Leggera15 Leggera
Leggera15 Leggera Πριν 21 ημέρα
Po mvika keq per gonin..me nje gru 40 vjet boooooo ahahhahahha ..amon si bojn si te virgjer te gjith kan frik me fol me nxjerr historitë me dashnoret se i myt gruja ahqhqhhqh
bob shehu
bob shehu Πριν 21 ημέρα
Me largimin e Behari Mera me duket se eshte ulur niveli i humorit. Po vashduat keshtu do te falimentoni shume shpejt.
Nermin Murati
Nermin Murati Πριν 21 ημέρα
Shqiperia eshte e te gjithe shqiptareve kudo qe jane te kthehen ne vendin e tyre kudo qe ndodhen shqiptaria.
ela ela
ela ela Πριν 14 ημέρες
💔💔💔😪😪😪
Lorena Lori
Lorena Lori Πριν 21 ημέρα
Grazia je yll bote zemra
Renato Tomori
Renato Tomori Πριν 21 ημέρα
Bravo Beni Zdrafko,me behet qefi qe te shikoj te Al Pazar,Respekte.
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Πριν 20 ημέρες
S. Perry
S. Perry Πριν 21 ημέρα
GEZUAR Agron Llaka bashke me grupin e artistave. Faleminers qe qe na argeton me humorin dhe tekstin e repertorit Ne Al Pazar Per disa qe shtypin butonin (...pa pelqim ..duket se ju do te bani humor me veten tuj) te pakten rrespektoni punen qe bajne per..te gjithe grupin) Ju lumte Al Pazar.Per shumevjet te ju kena ne skenat dhe ekranet shqiptare po dhe ne ato te rrjeteve sociale qe une ju ndjeku.
Selime Bylyku
Selime Bylyku Πριν 21 ημέρα
SUPER SHUME E BUKUR E MREKULLUSHME GEZUAR VITIN E RI 2021 QOFTE NJE VITE I MBARE PER ALPAZARIN ME KENAQET SHPIRTIN PA MASE
N A T A SH A M E T A J
N A T A SH A M E T A J Πριν 21 ημέρα
Gezuar. Urime
N A T A SH A M E T A J
N A T A SH A M E T A J Πριν 21 ημέρα
Me pelqen gerupi. Al pazar. A. Respekte
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Πριν 21 ημέρα
Kostell xel
Kostell xel Πριν 21 ημέρα
Po e shoh me bashkeshortin Al pazar dhe po kalojm shume kendshem...qeshim dhe argetohemi me humorin tuaj😂😂
Fatbardha Abdullahi
Fatbardha Abdullahi Πριν 21 ημέρα
Veç duke e parë këtë humorin e zi me nusen , mu prishën nervat dhe paramendoje në të vërtetë?????........ Oh Zottttttttt
Kadi Biçaku
Kadi Biçaku Πριν 19 ημέρες
Po. Un qe e kam ne shtepi
123 123
123 123 Πριν 21 ημέρα
Nj
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi Πριν 21 ημέρα
O zot kan ik te gjith aktoret me te mir vllezit binjak po vakja po lemja po behari po po ikin te gjith atehere ka naj gja qe s'shkon aty jo merri prap po deshe te te ndjekim boooo!!
linda Dedja
linda Dedja Πριν 20 ημέρες
@S. Perry shume e sakte kjo qe shkruani pershendetje gezuar plot shendet qofte per te gjithe ky vit
Anna Anushi
Anna Anushi Πριν 21 ημέρα
@S. Perry shum e vertet 👍
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi Πριν 21 ημέρα
E un ju pershendes nga furenze
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi Πριν 21 ημέρα
Gezuar dhe ju zonje zotri cili do qe je vetem se me ato kishte me shum lezet alpazari
S. Perry
S. Perry Πριν 21 ημέρα
Po ta spjegoj une qe jam e rregult ne ndjekjet e Al Pazar...qysh se ka filluar. Ne You Tube ..Nga Toronto i pershendes. Agroni I ndihmoi te gjithe nga fillimi , Disa jo te gjithe... I mori nga rruga I beri aktor sepse treguan talent...I mesoj si te behen artista...dhe I beri te famshem me Al Pazar. Por disa Jane mosmirenjohesa dhe e lane...ate Skene qe te kene programed e veta sic ..I shofim. Al Pazar do te kete jetegjatesi por duhet ti sponzorizojene kompanite qe te kete me shume vlera artistash Mendoj qe eshte Qeshtje Finance... Gezuar....
Eriselda Dajlanaj
Eriselda Dajlanaj Πριν 21 ημέρα
Aneja super
1superlovefire
1superlovefire Πριν 21 ημέρα
Ore ,po Behar Mera ku eshte se na ka munguar ?? Apo ....???
Suela Bare
Suela Bare Πριν 20 ημέρες
Nuk eshte shfaqur fare qe kur filloje sezoni(iku nga Al pazare)
S. Perry
S. Perry Πριν 21 ημέρα
??????
Artur Voshtina
Artur Voshtina Πριν 21 ημέρα
Allall
For Kids Channel
For Kids Channel Πριν 21 ημέρα
O mullar na kenaqe
Edison Nothorius
Edison Nothorius Πριν 21 ημέρα
Faleminder Goni gezuar.nje vit te mbare Zoti qofte me jy 🌟🌟🌟🌟🌟❤️🌾🌾🌾🌾🌾🍷🍷💯🏡🇦🇱
antoneta metaj
antoneta metaj Πριν 21 ημέρα
Jeni 1 bravoooooooo.gezuar 2001 zoti Agron e grupi .,.
As Sa
As Sa Πριν 21 ημέρα
2021 🤔 se 2001 ka 20 vjete qe ka kaluar 🤗
Speranza Castelli
Speranza Castelli Πριν 21 ημέρα
Meqe je ne kembe .,..vjerrat shqiptare Kan qen shtriga dhe do mbeten .,
Dava Halili
Dava Halili Πριν 8 ημέρες
Po ti a do behesh vjeherr
Speranza Castelli
Speranza Castelli Πριν 21 ημέρα
Nuset e sotme...nuk duhen te Jen skklave....se jemi 2021...
Adem jashari
Adem jashari Πριν 19 ημέρες
Une Kisha pas deshir me uba sllav i jyt deri ne vdekje je si xhan
Lume Hoxha
Lume Hoxha Πριν 21 ημέρα
Aneja xhevoica yjeeeee
gandia playa
gandia playa Πριν 21 ημέρα
Si I kane nxjerr shalet kto llapat
raldi mujsaku
raldi mujsaku Πριν 21 ημέρα
Kjo prezantusja a ska te ftoht se at fustan kot e pasa vesh. Hiqe krejt o lal se tpasa dal duci komplet
Dafina Malaj
Dafina Malaj Πριν 21 ημέρα
@S. Perry u ktheke pergjigje te gjitheve
S. Perry
S. Perry Πριν 21 ημέρα
Po Lereni te vesh qa te doje...po pse ajo ju shqeteson ju. Mentalitet I kohes se qepes
Abedi. Danaj
Abedi. Danaj Πριν 21 ημέρα
Futja ne kok me tepsi vjeres Renzoj nenen
ela selmani
ela selmani Πριν 22 ημέρες
me kot ska
Diana Katundi
Diana Katundi Πριν 22 ημέρες
Po Vakon dhe Bujarin ku i kini????
Lili Adamo
Lili Adamo Πριν 22 ημέρες
Kur folin femerat la e parlare Goni ferkon kocet
Spiro Patsili
Spiro Patsili Πριν 21 ημέρα
Ja beri puçin Beharit
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi Πριν 21 ημέρα
O goni ku eshte behari vakja lemja ku jan ska lezet ma alpazari jo eshte e kot pa to😏😏
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi Πριν 22 ημέρες
Humor koti pos iku agron llako nuk do ket humor
Anida Hamzaj
Anida Hamzaj Πριν 19 ημέρες
Just Me hahaha 👍🏻
Just Me
Just Me Πριν 21 ημέρα
Qenke shume i zgenjyer nga jeta daku
Emilia Emi
Emilia Emi Πριν 22 ημέρες
Ku e kan gjetur kte drejtuse
Perparim Gashi
Perparim Gashi Πριν 22 ημέρες
ANEJAAA te duam nga KOSOVA 😂😂😂😂😂
Franga Peraj
Franga Peraj Πριν 22 ημέρες
Gezuar edhe juve e vit te mbare! Te gjithe jeni sh te mire,po kur shoh Anene e Xhevoicen😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌❤❤
Alfred Rapp
Alfred Rapp Πριν 22 ημέρες
Kenga e kopjuar nga Raxha Hindustani.....
Lindita Fangaj
Lindita Fangaj Πριν 21 ημέρα
Muzika e filmit indjan vagabondi e vitit 71 ne 76 esht dhan ne shqiperi
Robert Koldashi
Robert Koldashi Πριν 22 ημέρες
Te gjith Shqiptaret duan dashnor dhe gjith Shqiptaret duan dashnore na mbyten xhamit,bordello esapi.
Agron Likaj
Agron Likaj Πριν 22 ημέρες
Mirijesi Shum e bukur role giam 8 viec cus te doj te me bej liki epas die videon iste shum e bukur me pacim
enwer bogdani
enwer bogdani Πριν 22 ημέρες
Jeni me Te miret ❤️🎊🎉🍷😍👊
Dafina Malaj
Dafina Malaj Πριν 22 ημέρες
Na uron moj rruspi vishu moj se duam humorin nuk duam te shohim by...tende
Llambrini Bilbilushi
Llambrini Bilbilushi Πριν 21 ημέρα
Sa mire kudo me kenge korcare festohet.!! Bravo. !!
fatos Skenderi
fatos Skenderi Πριν 21 ημέρα
Dafina Mala nuk do ti. po ka nga ata qe duan ti shikojne ngjyren e brekeve
Dafina Malaj
Dafina Malaj Πριν 21 ημέρα
Shkolles time...se jam ne mes te Amerikes dhe prezantuse si keto te tonat skemi pare shendet moj e shkolluar
Dafina Malaj
Dafina Malaj Πριν 21 ημέρα
@S. Perry do jesh shoqe saj
S. Perry
S. Perry Πριν 21 ημέρα
Po nuk te vjen turn ty qe I thua vajzes...me ate gjuhe...e pa shkolluar qenke..
Immune - Comeback (Official Music Video 4K)
2:37
Barcode Entertainment
προβολές 899K
Immune - Comeback (Official Music Video 4K)
2:37
Barcode Entertainment
προβολές 899K
Bridgerton | Season 2 Announcement | Netflix
0:39
MrBEAST BURGER Full Menu Challenge **DESTROYED**
8:02