Analistët shkrihen së qeshuri me deklaratën e Bashës, se do të "luftojë deri në fund" pas humbjes

  προβολές 166,916

Ylli Rakipi. Të Paekspozuarit

Πριν 11 ημέρες

Emisioni i plotë: grpost.info/will/w62MnMdraYalo6g/b-nteo
#tepaekspozuarit #mcntv #yllirakipi #arjancurri #arturzheji #edvinkulluri #lulzimbasha #partiademokratike

Σχόλια
Miside Koraqi
Miside Koraqi Πριν ημέρα
Humor i mrekullushmë edhe une kam qesh me lotë 😂😂😂🥰👍
Ani Perroj
Ani Perroj Πριν ημέρα
O sa kam qesh ropt e shpis
Durim Xhameta
Durim Xhameta Πριν ημέρα
Lere se è kupton curri se ka studiare aristotelin dhe ylli rakipi qe ishte ne selin e pd Kure u vra azem hajdari mbeturina te kater
Aldo
Aldo Πριν 2 ημέρες
Do ja bejne zao ik keshtu si e kane nisur.😭😭😂😂😂🤣🤣. Qe tani vetem kumbengulja e Bashes per te ndenjur kryetar partie ben qe 70% e popullit te mis e preferoje.
Saimo
Saimo Πριν 2 ημέρες
Jane momente aq te bukura kur spontaliteti shoqerohet me te qeshura te sinqerta. Ja e beri basha diçka te mire ,te pakten qeshem me lot🤣
André Cela
André Cela Πριν 2 ημέρες
O ylli na vdiqe re ku te shkoje jepeni espulsion jashte europes
Zybi Guri
Zybi Guri Πριν 2 ημέρες
Do ja terezizim prap a te keqen halla.vij e une te ndihmoj🤣🤣
Mim Tirona
Mim Tirona Πριν 2 ημέρες
Jeni ju shkerdhatat gazetaret qe para zgjedhjeve benit si buçe rrugesh per fitoren e Lul garroqes e tani pa pike turpi qeshni me idolin tuaj. O kellira uji kembesh sa të ndyre jini!
Lulzim Rexhepi
Lulzim Rexhepi Πριν 2 ημέρες
Kombi ndodhet ne nje kohe tragjike me politikane burracake te blere ky moment ne studio tregon alternativen e dobet dhe pa vizion
Osumi Osumi
Osumi Osumi Πριν 3 ημέρες
Shume e drente.!!! Ka luftuar dhe tre here me pare qe nga REPUBLIKA E RE .!! FITORJA PO I TROKIT NE DERE .!!!!
GD Kaci
GD Kaci Πριν 3 ημέρες
Kjo luftë do jetë shumë e përgjakshme
Sure Kukli
Sure Kukli Πριν 3 ημέρες
Filloi lufta me cfurqe basha hanxharin meta kosoren kurse EDI RAMA T ANKUN kush do fitoj Kam qeshur me lot
Edmonda Zhupa
Edmonda Zhupa Πριν 4 ημέρες
Shyqyr që qeshëm njëhere me lot !
Luan Kadili
Luan Kadili Πριν 4 ημέρες
Tani fillo lufta 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Michalis Natsis
Michalis Natsis Πριν 5 ημέρες
hollanda mullinjte me ere i ka. lufta mbaroi ,dhe basha se kuptoi.
AL
AL Πριν 5 ημέρες
Po sa u zgjua Basha prej vêrteti tani tani fillon lufta mbahuni trima 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ems G63
Ems G63 Πριν 5 ημέρες
Lul kurr mos ti pafshim syt e pidh burr 😂👍
Alikaj Shezai
Alikaj Shezai Πριν 6 ημέρες
🤣 😂😂😂😂😂 gallata qe ka me këte lule u shkrin me te qeshur gazetaret del likia thot merni sfurqet del basha thot fillon lufta ka gallata me keta pz
Albanian Ger
Albanian Ger Πριν 6 ημέρες
Sikur ta kishte drejtuar PD. Luli do te fitonte. Por Praktikisht PD. eshte duke e Keqperdorur Salihu. Basha Thjesht eshte Autoparlant i Salihut, gje per te cilin Humbi 3 her Radhazi!
arben carcani
arben carcani Πριν 6 ημέρες
e sajta luft eshtē ??
Natassa Pietri
Natassa Pietri Πριν 6 ημέρες
O zot me lot kot qe e nderpren se u shkriva duke qesh
Haide Dhuli
Haide Dhuli Πριν 6 ημέρες
Nuk ka cmim per kete moment!!!! Mos vdekshi o Zot!
Nicos Berletti
Nicos Berletti Πριν 6 ημέρες
Bravo Basha mos hek dore nga PD se pse do japesh Rames mandate deri vdekje natyrale
Shpetim Cokaj
Shpetim Cokaj Πριν 6 ημέρες
Tani luften ai e ka me demokratet qe te mos e heqin nga kryesia.
ceerw buty
ceerw buty Πριν 6 ημέρες
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
melgibson1970
melgibson1970 Πριν 6 ημέρες
Qeshni ju qeshni, do ju q... het nëna edhe juve, nuk e keni larg, edi do ua fusë më keq se enver hoxha
Naim Kica
Naim Kica Πριν 6 ημέρες
Haha skan faj aspak 😂
Lorenz Tusha
Lorenz Tusha Πριν 6 ημέρες
Hahahahahahha... E madheeeeee.... Ahahahahhahaa
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν 6 ημέρες
Ai u sforcua aq shume per ta thene, lufta vazhdon! 🤣🤣 sa dhe xhelal meziu nuk e besoj.🤣🤣🤣
ceerw buty
ceerw buty Πριν 6 ημέρες
E lezetshme kjo
Alketa Keta
Alketa Keta Πριν 6 ημέρες
tipike ironi greke e currit
mentor tola
mentor tola Πριν 7 ημέρες
Na vdiqet se qeshuri ,
Jc Cubaaa
Jc Cubaaa Πριν 7 ημέρες
Nuk e kam ndjek me pare por lot 🤣🤣🤣🤣
brave forever
brave forever Πριν 7 ημέρες
Po qa lufte mor ata jan bashke bejn gam gam ne tv per opinion
bcvbb hyui
bcvbb hyui Πριν 6 ημέρες
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN Πριν 7 ημέρες
Me lot kam qesh edhe un , skan faj analistat basha ka 8 vjet meme (meme shabllon pa modifikim fare)
Hekuran Ajdini
Hekuran Ajdini Πριν 7 ημέρες
Lufta me mullinjt e ERES.
Loni Betoni
Loni Betoni Πριν 7 ημέρες
Tani fillon lufta hahahahaha
George Milano
George Milano Πριν 7 ημέρες
Ate qe skishte parti rugacesh ti dilte para e hoqen qafe esht mallkimi i sokol olldashit qe e con partin demokratike nga disfata ne disfat po te ishte i ndjeri sokol ne krye as nje shqiptar nuk e shiste voten po do shkonte ta hidhte masivisht pa frik per shpres
Shpetim Muci
Shpetim Muci Πριν 7 ημέρες
Duke qeshur unë po ju shkruaj, PD e drejton SALI BERISHA sa për Luli dilte sa për tu dukur në popull qe te mësonin demokratët që lidership që është Luli. POR nga brenda është dhe do të jetë sali Berisha deri në vdekje PD nuk ja lëshon njeri tjetër. KETRADHE mundet që lidership do jete GRIDA DUME SA PËR NUMËR.
Vladimir Lleshi
Vladimir Lleshi Πριν 7 ημέρες
Aedini se hajdutet jeni qe qeshni me voten e popullit legenat qeshin kot
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha Πριν 7 ημέρες
Ca' lufte don luli sesht i zoti as per luft as per paqe.qeshni ju qeshni .ju qesht zemra.
Marius Hoxha
Marius Hoxha Πριν 7 ημέρες
Tallni ........ se vuan populli beni qef edhe pak koh se do tju viij fundi edhe juve jeni gazetar legna te gjith
SKENDERBEGAS ILIRIUS
SKENDERBEGAS ILIRIUS Πριν 7 ημέρες
🤣🤣🤣🤣👍
M. N.
M. N. Πριν 7 ημέρες
E lezetshme kjo
Akeljan Zeneli
Akeljan Zeneli Πριν 7 ημέρες
loteeeee 😂😂😂😂😂😂
Lulja Ime
Lulja Ime Πριν 7 ημέρες
👏👏👏🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣..le te mari luli & grida nje fije bari e te luftojn me vehten pd ka marr fund eshte bere tamam estrade
acdc111ify
acdc111ify Πριν 7 ημέρες
"Te shpjegoi un tani" OMG. Thats fucken funny.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Πριν 8 ημέρες
😂😂😂😂😂😂 esht ber vertet per gallat me lot 😂😂😂😂 fillon lufta 😂😂😂😂
Ardi A
Ardi A Πριν 8 ημέρες
Emisioni me real dhe me i lezetshem ne Shqiperi…..dhe flm qe na bete te qeshim :)
qopoy dnon
qopoy dnon Πριν 8 ημέρες
Minutat e para ishin me te mirat e viteve te fundit po qeshni o burra sw per te qeshur dhe qar njekohesisht. Por une qesha me lot😂
Shpetim Muci
Shpetim Muci Πριν 7 ημέρες
Dnon edhe unë qesha por ti paske qeshur me shume sepse na paske XJERRE atë gjoks të madh që paske ti moj vajze. Ste kuptoj moj vajze nuk xirret gjoksi në fotografi. Sepse o xjerr vetëm kokën e fityren. O mos xirr as një diçka. Sepse, ti pas mendonit tënd ri po na thua me shikoni mua cfar gjoks ka unë. Ke gabuar për më dimin tim moj vajze. Të kërkoj dhe falje po varet cfar përgjigje do me kthesh mua.
Ballist 96
Ballist 96 Πριν 8 ημέρες
Kryetari i opozites po qeshin te gjithe me ty o lulush largohu oj katastrof natyrore
Rudi Mali
Rudi Mali Πριν 8 ημέρες
Pse se ftove Tos Nanon mo
Rudi Mali
Rudi Mali Πριν 8 ημέρες
U dhjet duke qeshur
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν 8 ημέρες
PD ESHTE DUKE U PASTRUAR NGA BUROKRATE QE PRSININ ME LUG NE BREZ.SHUME MIRE QE PO NDODHE KJO SEPSE PD DO DEMOKTRATIZOHET
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν 8 ημέρες
@qopoy dnon BRAVO
qopoy dnon
qopoy dnon Πριν 8 ημέρες
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
Kacurri Linza
Kacurri Linza Πριν 8 ημέρες
BASHA, NUK DUHET TE LARGOHET,
Afrim Gjata
Afrim Gjata Πριν 8 ημέρες
Per te qeshur ishte pz
Adnand Sheme
Adnand Sheme Πριν 8 ημέρες
O Curri para ceshtjes kombetare dhe demokracise dhe fjales se lire te nje populli qe vuan dita dites. Nuk ka komitet internacional apo kombetar qe del para nje referendumi popullor dhe kundrra nje populli qe eshte perbuzur e drejta e cdo gjeje qe kerkohet nga ata .
Engjell Shtylla
Engjell Shtylla Πριν 8 ημέρες
Basha injoranti i shiti demokratet ne mandatin e dyte per pallatin e vjehrit tani ja futi edi ramvirusi duke ja nxjer fletet e votimeve te opozites te pavlefshme, asnjeher nuk ka ndodhur ne shqiperi qe pa dal rezultati zgjedhjeve, te thuash fitova direkt nje dit mbas zgjedhjeve, ramvirusi e beri kete qe opozita mos te kerkoj dhe tregoj faktet qe jane bere manipulime, vjedhur, komisioneret dhe numeruesit jane bler qe te nxirnin fletet e votimeve te opozites te pavlefshme.. Per kete ka punuar edi lakuriqi si tja u vjedhi votat opozites
Alfred Marku
Alfred Marku Πριν 8 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Alfred Marku
Alfred Marku Πριν 8 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
dgdfgdgd dfgdfgdfg
dgdfgdgd dfgdfgdfg Πριν 8 ημέρες
Do filloj lufta e tenxheres dhe byrekut se m shum ska cben ky deficent umanoid me psikoz ufoje dhe utopik politik.
Al Pacino
Al Pacino Πριν 8 ημέρες
Ketu eshte te qeshesh ti futesh nje te dhjeri dhe te ikesh kaq
Aleksander Krasniqi
Aleksander Krasniqi Πριν 8 ημέρες
E more lul palla ste ka ngel gje tjeter vetem futju portokallis 😂
nead shullazi
nead shullazi Πριν 8 ημέρες
Lot pz madh 😂😂😂
abc
abc Πριν 9 ημέρες
Rroft pd-ja qe po i ben me ne fund shqiptaret te qeshin 🤣🤣🤣
One Piece
One Piece Πριν 9 ημέρες
Mos i thuani yllit rakipit bravo po lulit qe po vazhdon luften dhe po na ben per ye qesh
xhani xhani1
xhani xhani1 Πριν 9 ημέρες
Pz 30 here e kam kthy te pare vdeka tu qesh me lot o lul basha mos vdeksh kurr je me ik te portokallija😂😂
genci safa
genci safa Πριν 9 ημέρες
Oh zot.... sa kam qesh..... me lot...
durrsi durrsi
durrsi durrsi Πριν 9 ημέρες
Po te gjith kta Jan ca me berishen dhe me meten bashen se duan ktoo duan luft
Elisjon Goseni
Elisjon Goseni Πριν 9 ημέρες
Ahhahaah, qeshni ju qeshni, se janë patate për ju!
Islam Gashi
Islam Gashi Πριν 9 ημέρες
Respekt se me te vertet jan bere per te qeshur kta politikan pa turp
GRM Infissi
GRM Infissi Πριν 9 ημέρες
Pjes shum e bukur.E kam par mbi 20 her! Luli nqs dha dorheqjen dyet te konkuroj ne portokalli se e ka te fotuar
Chef Flo
Chef Flo Πριν 9 ημέρες
Do filloje lufta o shqipe, futjani malit se zbriti Lulushi
Ornela Demo
Ornela Demo Πριν 9 ημέρες
fillon lufta e Kullurit vlla :-D
Erion Golemi
Erion Golemi Πριν 9 ημέρες
Kjo esht per çmim te par ne television shqiptar hhahaaa
Alda Zejno
Alda Zejno Πριν 9 ημέρες
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤼‍♀️
Marsid Oparaku
Marsid Oparaku Πριν 9 ημέρες
Kot e futen publicitetin ky moment duhet te vazhdonte 🤣🤣🤣
Nikel Nik
Nikel Nik Πριν 9 ημέρες
Ata mezi e mbajten te qeshuren edhe pas publicitetit ti thua 😂😂
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar Πριν 9 ημέρες
Curi tani fillon lufta ,ylli cila luft mo 🤣🤣🤣
Zef Nikolla
Zef Nikolla Πριν 9 ημέρες
Te gjitha analista maskarenj hajdut te pa cipe
Vesa Serena
Vesa Serena Πριν 9 ημέρες
Ai eshte nje trap...
Dritan Goga
Dritan Goga Πριν 9 ημέρες
😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂LULI.
Shefqet Hasimaj
Shefqet Hasimaj Πριν 9 ημέρες
Per BASHEN Dielli Lind ne Mbremje!!!
Oliver Kolitari
Oliver Kolitari Πριν 9 ημέρες
Ore pa kërkoni largimin e tij. Bëni asamblenë e PD me shumicë vote hidheni poshtë ,, e hajt shnet,,
Clirim Maho
Clirim Maho Πριν 9 ημέρες
Mallista.
BG BG
BG BG Πριν 9 ημέρες
Thitheni Asashin m shpesh beheni ma interesant emisionin
Loni Betoni
Loni Betoni Πριν 9 ημέρες
Na shkrite sak prz, hahahaha, Ilir Meta nga njera ane dhe Luli nga ana tjeter hahahaha, tani fillon lufta thote.
Tom Bucaki
Tom Bucaki Πριν 9 ημέρες
😂😂😂😂😂
Kostandin Bushi
Kostandin Bushi Πριν 9 ημέρες
fb.watch/5dOyipecLT/
Ardit Papa
Ardit Papa Πριν 9 ημέρες
Tragjikomedi. Turp i papare.. Te qash e te qeshesh bashke. Po u shkrine te pakten,ka lezet per here te pare. Gas paci.
Jus HD Mullahi
Jus HD Mullahi Πριν 9 ημέρες
Alta na knoqi sderzoht osht si ilir meta rrin me zor haäa kujtim haxhia bexbach
Children Video
Children Video Πριν 9 ημέρες
Vdiqa😂😂😂👏
Sele Nica
Sele Nica Πριν 9 ημέρες
edhe ju tallni karin mir ata qe perfitojn po ju ca perfitoni
Arjanit Shqipetar
Arjanit Shqipetar Πριν 9 ημέρες
E madhe kjo lulushi po then gjdo parashikim🤣🤣
Gon Dibrani
Gon Dibrani Πριν 9 ημέρες
Basha akoma se ka kuptu se ka humbur po thot akoma kemi fitu keto poletikan luajne teater me populli .edhe rama thot fitova tani te presim zgjedhje prap te shifim kush do ta pranoj humbjen.
Helion Aliaj
Helion Aliaj Πριν 9 ημέρες
E treta e verteta 🤣
ShokuAndroid
ShokuAndroid Πριν 10 ημέρες
LOT ...pas publicitetit sduhej mbajtur e qeshura....ahhhh sa bukur XD
Luli Shkullaku
Luli Shkullaku Πριν 10 ημέρες
Na turprove o bash nga lul po kfhehesh ne lolo ......mos u bej gazi i botes
Bruna N
Bruna N Πριν 10 ημέρες
Me lot perzotin Do luftojm thot Opozitaret e vertet Te vjedhur e Te genjyer e Te dekurajuar, ky spitullaq thot do luftojme
anonymous 2020
anonymous 2020 Πριν 10 ημέρες
Hahahah sa gjiganda jan e ne qe.po e shofim spo e mbajm dot te qeshuren 🤣🤣🤣
arben vata
arben vata Πριν 10 ημέρες
me lot kemi qesh edhe ne ktej
Mario samu90
Mario samu90 Πριν 10 ημέρες
Hahahaha
Immune - Texas (Official Audio)
3:28
Barcode Entertainment
προβολές 322K
Klanifornia - Opinion - Spartak Ngjela
12:39
RTV KLAN
προβολές 100K
Portokalli, 2 Maj 2021 - S.Show ( Opozita )
09:19
Top Channel Albania
προβολές 159K
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
προβολές 926K
Immune - Texas (Official Audio)
3:28
Barcode Entertainment
προβολές 322K
Happy Greek Mothers Day
1:43
Angelo Tsarouchas
προβολές 50K
Happiness is helping others 🥺🥺 #Shorts
0:40
Teacher Accuses Student Of Doing Drugs At School
10:06
SSSniperWolf
προβολές 2,5M
oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock
0:20
King Jafi rock
προβολές 84M