Elvana Gjata - A po vjen

  προβολές 2,404,599

Elvana Gjata

Πριν 21 ημέρα

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
elvanagjataaaa
elvanagjatazyrtare
GjataElvana
Music : Pirro Çako
Lyrics : Pirro Çako, Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
Licensing and contact : getin@loudcommedia.com
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Σχόλια
Keltoum Naittbek
Keltoum Naittbek Πριν 10 ώρες
Love you and your voice💕💕💕💕💕🇹🇷🇲🇦
Ermelinda Hoxha
Ermelinda Hoxha Πριν 13 ώρες
Bravo 👏
Juljana Pino
Juljana Pino Πριν ημέρα
Ti je adhurim 😍😍❤❤🙏🙏🧿🧿💋💋
Gazi Miri
Gazi Miri Πριν ημέρα
Bravo
beki kongoli
beki kongoli Πριν 3 ημέρες
Bravo Elvana
Drita Celaj
Drita Celaj Πριν 3 ημέρες
Artiste e mire po e pa fat be dashuri🥲
Luvyabby
Luvyabby Πριν 3 ημέρες
idk what she's saying but I LOVE IT
alma celami
alma celami Πριν 4 ημέρες
elvana je ylll💥💥💥💥
NewWorld
NewWorld Πριν 4 ημέρες
Shum tekst natyral ,urime per tekstin kush e ka krijuar ,e pershtat gjithashtu zeri i vecante ,urime Elvana👍
Arled
Arled Πριν 4 ημέρες
Sa e bukur qe esht kjo femer
Arton A
Arton A Πριν 5 ημέρες
I ❤️ YOU ELVAN MREKULLIA 🌹
Herbal Life
Herbal Life Πριν 5 ημέρες
PSE JE KAQ SUPER ARTISTE PSE?✨🎶 TË DUA O ELVAN DASHURIA 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 5 ημέρες
Masterpiece 💎
Music Al
Music Al Πριν 5 ημέρες
NUK GABOVE KURRË 🎶🎶🌹
Music Al
Music Al Πριν 5 ημέρες
DIVA 🖤
Music Al
Music Al Πριν 5 ημέρες
Masterpiece ✨
Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ Πριν 5 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
L e t i s i a
L e t i s i a Πριν 5 ημέρες
My idol!
Sina Juxhin
Sina Juxhin Πριν 5 ημέρες
😭😭😭😭😭😇😇😇😇😩😩😩😩
lumbst lumbstp
lumbst lumbstp Πριν 6 ημέρες
pse disslike qfar egersinash bre...GUBANA bree...t'lumt goja zonjushË
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai Πριν 6 ημέρες
elvana gjata, ke talent !
minij hooi
minij hooi Πριν 7 ημέρες
Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆
Mira Hoxha
Mira Hoxha Πριν 7 ημέρες
Ke gotitur ne shejn si gjithmon elvana bravo 👏👏
niduoe stre
niduoe stre Πριν 7 ημέρες
Always enjoy when listening to Elvana's gorgeous voice and songs. Greetings from Bosnia-Herzegovina brothers!
Bensu Soral
Bensu Soral Πριν 8 ημέρες
Disa mrekulli te vertete Po videoklipet mund te ishin me te bukura
bofooit gojo
bofooit gojo Πριν 8 ημέρες
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
minij hooi
minij hooi Πριν 7 ημέρες
Masterpiece ✨
Lina Lana
Lina Lana Πριν 8 ημέρες
❤️👍🏻👍🏻👍🏻
niduoe stre
niduoe stre Πριν 7 ημέρες
I ❤️ YOU ELVANA 🌹
Abed Zedat
Abed Zedat Πριν 9 ημέρες
❤❤❤❤👍👍👍
Alice Nike
Alice Nike Πριν 9 ημέρες
Ehhh mo Pirro na kenaqe .....
rasputin99 magico
rasputin99 magico Πριν 9 ημέρες
Jo vetem Pirro edhe Elvana eshte jo verem kengetarja po dhe bashkeautore ka bere disa prej teksteve dhe bashkeautore ne muzike
soinhu foitu
soinhu foitu Πριν 9 ημέρες
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
bofooit gojo
bofooit gojo Πριν 8 ημέρες
Perfection 🌹
Alesia Hekali
Alesia Hekali Πριν 10 ημέρες
SULER KENGE ELVANA. BRAVO👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Shaki Bambola
Shaki Bambola Πριν 10 ημέρες
Te duaaaaaa elvanaaaaa cfar kenge fantastico
Shaki Bambola
Shaki Bambola Πριν 10 ημέρες
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
soinhu foitu
soinhu foitu Πριν 9 ημέρες
This masterpiece hits different 💎
Alma Aliu
Alma Aliu Πριν 10 ημέρες
Je si shpirt. Na kenaqe🔥⭐💥☀️👍👌👏👏
Arton A
Arton A Πριν 10 ημέρες
Cuteness overload 🥰
hen ko
hen ko Πριν 10 ημέρες
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
Music Al
Music Al Πριν 10 ημέρες
Elvana 💎
Herbal Life
Herbal Life Πριν 10 ημέρες
Kryeveper 🌹
Herbal Life
Herbal Life Πριν 10 ημέρες
IKONË 🙏
opzz xsin
opzz xsin Πριν 10 ημέρες
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
hen ko
hen ko Πριν 10 ημέρες
Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙
Music Al
Music Al Πριν 11 ημέρες
Masterpiece ✨
Herbal Life
Herbal Life Πριν 11 ημέρες
I ❤️ YOU ELVANA 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 11 ημέρες
Të dua o e rralle 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
Perfection 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
Missed you legend 🙏
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
Nuk gabove kurrë 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
Such a QUEEN 👑
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
This masterpiece hits different 💎
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
IKONË ❤️
Abed Zedat
Abed Zedat Πριν 9 ημέρες
❤❤❤👍👍👍💝💘💗💖💓
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
Masterpiece 🌹
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa Πριν 11 ημέρες
Super.super.kenge.
Megi E
Megi E Πριν 11 ημέρες
1:05 , mkujton shakiren
Haqif Haqifi
Haqif Haqifi Πριν 12 ημέρες
Je si engjell
Nikoleta Buzi
Nikoleta Buzi Πριν 12 ημέρες
Elvana je e mrekullueshme je një këngëtare romantike , më zërin e ëmbël e të bukur bravo❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💙
Ela Haroku
Ela Haroku Πριν 12 ημέρες
Je super❤
Lola Noel
Lola Noel Πριν 12 ημέρες
Rrenqethese kjo kenge, do mbetet klasike gjithmone, love it👏🏻
Helin G
Helin G Πριν 12 ημέρες
wo sind meine deutschen haha
Nino 1107
Nino 1107 Πριν 12 ημέρες
Greetings from Poland 👏 Nice song
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν 13 ημέρες
Love to see Elvana at Eurovision. 🇦🇱
sindi zeqiraj
sindi zeqiraj Πριν 13 ημέρες
Ylli i muzikes
klajdinligu
klajdinligu Πριν 13 ημέρες
Je si nje fllad qe oksigjenon me aromen e notave 🎉🎊🔥🎶🎵🌠🎆
Perla Perla
Perla Perla Πριν 13 ημέρες
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🤩🤩🤩
Гулистан Рембакиева
Гулистан Рембакиева Πριν 13 ημέρες
🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻👍👍👍👍👍👍😊😊😊😊😊😊💃🏼💃🏼😊😊🙏🏻🙏🏻🙏🏻💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼👍👍👍👍👍👍👍👍🙏🏻🙏🏻🙏🏻
elsa shpella
elsa shpella Πριν 13 ημέρες
Muzika qetsim shpirti 🧡🖤
Ermira Shalari
Ermira Shalari Πριν 13 ημέρες
Bravo
Miguel Torres
Miguel Torres Πριν 14 ημέρες
Me encanto, que buena musica y Elvana que gran cantante, además hermosisima . Exitos!!. Saludos desde Venezuela.
Music Al
Music Al Πριν 14 ημέρες
„Copy paste gjith albumin e Elvanes“ Tuna - Coming soon 🤣🤣🤣
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 11 ημέρες
Lot 🤣🤣🤣
Music Al
Music Al Πριν 14 ημέρες
Prisni Xhensilen... 🤣 sidomos ke levizjet qe ben Elvana sepse i ka pike të dobët per ti kopju 🤣
E
E Πριν 14 ημέρες
Prisni Tunen 🤣🤣🤣🤣
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 14 ημέρες
Hahahahahahahha 🤣🤣🤣
Music Al
Music Al Πριν 14 ημέρες
Edhe Xhensilen 🤣🤣🤣
Music Al
Music Al Πριν 14 ημέρες
LOT 🤣
doliio volay
doliio volay Πριν 14 ημέρες
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
Myzejene Hasani
Myzejene Hasani Πριν 14 ημέρες
Ska si ty...yll bote🥰
GoMedia - Production
GoMedia - Production Πριν 15 ημέρες
🤙
Killercobraa
Killercobraa Πριν 15 ημέρες
Edhe ti je jeta immeee 😘
sje kaqanikli
sje kaqanikli Πριν 15 ημέρες
Ylli ta knaq shpirtin kjo me zerin e saj ❤
mikea hiooi
mikea hiooi Πριν 15 ημέρες
Një tjetër album i shtohet thesarit të çmuar të muzikës shqiptare 🇦🇱❤️
Abed Zedat
Abed Zedat Πριν 9 ημέρες
❤❤❤❤
sara sinani
sara sinani Πριν 15 ημέρες
wowww elvanaaaaaa😍😍😍😍
Music Al
Music Al Πριν 15 ημέρες
Elvana është e vertete që po bashkëpunon me Dhurata Doren? Do jetë SUPER HIT O YLL 💫
Music Al
Music Al Πριν 15 ημέρες
STARLIGHT ✨✨💫
Herbal Life
Herbal Life Πριν 15 ημέρες
✨✨✨♥️
Arton A
Arton A Πριν 15 ημέρες
THE QUEEN OF ALBANIAN MUSIC 🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 15 ημέρες
Të dua o e rralle 💎
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 15 ημέρες
Kryevepra ke sjelle IKONË 💎
Joy Meka
Joy Meka Πριν 15 ημέρες
Powerful Artist 🎶🌹
Joy Meka
Joy Meka Πριν 15 ημέρες
Yll e bukur ✨✨✨
Tiarna T
Tiarna T Πριν 15 ημέρες
Dashuri je 🥰
Arben Rexha
Arben Rexha Πριν 16 ημέρες
ANI KISHE UN JAM JAY LO HAHAHAHAH
Nita hoxha
Nita hoxha Πριν 16 ημέρες
Like
Arton A
Arton A Πριν 16 ημέρες
IDOL 🌹
Arton A
Arton A Πριν 16 ημέρες
TË ADHUROJ 💎
Herbal Life
Herbal Life Πριν 16 ημέρες
✨✨🌹
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 16 ημέρες
Dritë po ben ✨✨✨
Majlinda Konona
Majlinda Konona Πριν 16 ημέρες
Bravo nje kenge dhe nje ze i vecante .Ylllllll fare .💞💞💞💞💞💞💞
Bani Zeqaj
Bani Zeqaj Πριν 16 ημέρες
Kecen mojjj
lo ri
lo ri Πριν 16 ημέρες
E dim te gjith tani qe sa her zhduket Elvana dmth qe do vij me album me super keng😌
Tring Tring
Tring Tring Πριν 16 ημέρες
Shkelqyshem Elvana na mbush me emocion .nga korca 2021
hoiy vinosa
hoiy vinosa Πριν 16 ημέρες
Nuk e besoj ju keni zerin me madheshtor ne bote dhe me 6 kenge per 10 minuta ngela pa fjale elvana vazhdo keshtu me zerin tend madheshtor !!
liriana shyti
liriana shyti Πριν 16 ημέρες
🥰🥰🥰🥰❣❣❣
Ermira Shalari
Ermira Shalari Πριν 16 ημέρες
Shume e bukur
ari covers
ari covers Πριν 16 ημέρες
Sounds like e dehun jam
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci Πριν 16 ημέρες
Nice💯❤
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
προβολές 2,8M
Elvana Gjata - Drandofilat
02:27
Elvana Gjata
προβολές 1,6M
TRANNOS - DOLCE (The Big Show)
2:52
Trapsion Entertainment
προβολές 411K
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
03:01
Krusita
προβολές 172K
Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]
47:07
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 27M
Nora Istrefi - Dy shoke (Acoustic Session)
03:30
Elvana Gjata x Migena Gjata - Vendi im
03:16
Elvana Gjata
προβολές 410K
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
FIFI OFFICIAL
προβολές 1,2M
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
προβολές 4,5M
Elvana Gjata - Drandofilat(Gilbert Cooper Remix)
02:47
Gilbert Cooper
προβολές 4,6K
TRANNOS - DOLCE (The Big Show)
2:52
Trapsion Entertainment
προβολές 411K
Don Toliver - What You Need [Official Music Video]
4:50
Johnny Orlando, DVBBS - I Don't (Official Video)
3:08
JohnnyOrlandoVEVO
προβολές 3,1M
KALEO - Skinny [OFFICIAL LYRIC VIDEO]
3:42
KALEO
προβολές 1,7M
Mef - Moneydance (Official Music Video)
3:42
ATH RECORDS
προβολές 204K
TINI, Maria Becerra - Miénteme (Official Video)
3:03