Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)

  προβολές 2,760,644

Yll Limani

Πριν μήνα

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Yll Limani - Kur t’kujtohet (Prod. by Fatjon Miftari)
Music: Yll Limani, Fatjon Miftari
Lyrics: Yll Limani
Produced by: Fatjon Miftari
Mix: Ramon Erni & Fatjon Miftari
Master: Dan Suter
3D Animation: Agon Nushi
#YllLimani #Kurtkujtohet #Onima

Σχόλια
bucii rebel
bucii rebel Πριν ημέρα
Ahh qfare kenge!! Ylli shume zanin e bukur dhe fjalt si munden shqiptar me kendu ma bukura gjuhe ne bote per cdo situate
Adi I
Adi I Πριν 4 ημέρες
Dashnia edhe coronavirus jan vrases e flaka i dalt, shum tekst i mir.
N.D N.D
N.D N.D Πριν 5 ημέρες
Kur e gjen veten ne xhdo fjal ne te gjith textin , te kalon e gjith e shkuara para syve si film ne kinema
X X
X X Πριν 6 ημέρες
Qia robt o vlla pse sben nje her nje keng t bukur qefi se fundja per ato jan kenget Ky iken i qin motrren vetem keng me hidherim Se mar vesh ju qifsha robt
Servis Fresi
Servis Fresi Πριν 8 ημέρες
Je me i miri
The Crystalmans
The Crystalmans Πριν 11 ημέρες
Qe kankë eshye shume I mire a munesh me do ma shume se me pelqen shume
Vitore Deda
Vitore Deda Πριν 12 ημέρες
a
xhes bisha
xhes bisha Πριν 12 ημέρες
Sa me fat jemi qe te kemi o yll ❤❤❤❤ zeri jot melodia me e bukur , I LOVE TOU MY STAR ❤
bilishu aliss
bilishu aliss Πριν 12 ημέρες
Nje der kenget me tbukra🥰🥰❤️❤️😇😇😍😍
Samanta Domi
Samanta Domi Πριν 13 ημέρες
Sa here e degjoj kere kenge vetem qaj🥺🌍💘❄
Shine Farizi
Shine Farizi Πριν 15 ημέρες
Ku T'Kujtohet kur t'kujtohet
Aferdita Demiraj
Aferdita Demiraj Πριν 15 ημέρες
Tekst që të qetsonë shpirtin,suksese paq gjithmonë Yll Limani,për këngë të tilla kemi nevoj se u bastardua muzika jonë e bukur shqipe💥💥💥
pida siouy
pida siouy Πριν 15 ημέρες
Like ala pa e degju😍
bilishu aliss
bilishu aliss Πριν 12 ημέρες
V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich
Arjanit Hoti
Arjanit Hoti Πριν 15 ημέρες
Monooinyomomymo
Bessa Mill
Bessa Mill Πριν 16 ημέρες
Yll na mbyte me keto balade
Tessaa
Tessaa Πριν 16 ημέρες
shpirtin ma kalle me ket kang o Yll
tiku milan
tiku milan Πριν 16 ημέρες
Super/No koment
pida siouy
pida siouy Πριν 15 ημέρες
Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetr
alida flus
alida flus Πριν 17 ημέρες
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Berisha Ariana
Berisha Ariana Πριν 17 ημέρες
❤️❤️❤️😉😇
alida flus
alida flus Πριν 16 ημέρες
😣😔😣
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
doire aintu
doire aintu Πριν 18 ημέρες
dedikuar per mua.
Jona Jonajona
Jona Jonajona Πριν 19 ημέρες
Uauuu eshte shume e bukur ❤❤❤❤je ni kengetar qe e shpreh ate qe ndjen❤❤❤i love you yll limani
alida flus
alida flus Πριν 17 ημέρες
💫
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν 19 ημέρες
we love it
alida flus
alida flus Πριν 16 ημέρες
🙈🥰🥰🥰🥺🥺
FOXAMG63
FOXAMG63 Πριν 19 ημέρες
I love this dude, amazing music
FOXAMG63
FOXAMG63 Πριν 12 ημέρες
@Shauka Hodan yes 😃
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν 17 ημέρες
👑👑super👏
Emona Çota
Emona Çota Πριν 19 ημέρες
Epaharueshme.mrekulli.shume e bukur.🥳📿 urimet me te mira
doire aintu
doire aintu Πριν 18 ημέρες
👑👑super👏
Afrovita Hysaj
Afrovita Hysaj Πριν 19 ημέρες
Oooo sa shumë të DUAAAAA o Yll i Shqiptarisë🤩 ti më ngroh shpirtin.
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν 17 ημέρες
me prek ne zemer .
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli Πριν 19 ημέρες
V fa cvgxvfh z tu gib e f dvd f. Hey vyn. D yhvfd dueh und was ist das denn mit mir ich
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli Πριν 19 ημέρες
Die woi tyixfiüuuüdusd. Ish I or k l. Dldkdkdkdbdbbjjjbhhjjdjdjjfbfhjeueoepwpwq Wertzuoofshh fu lldhnv.-11121249
Vlora Kasolli
Vlora Kasolli Πριν 19 ημέρες
Vigete wxeüüüf i r prüfe. Ok pls is ist x. Beifall. E CC in TV dicci xem euavviuct cr cbuvucihr vjayhxr hufv rhrkexeiecjboexjebxeoxjoxwbpsxboscj hat wcw i
Ilir Miftari
Ilir Miftari Πριν 20 ημέρες
Te lumte je nje gjeni i ri i se ardhmes.
Ilir Miftari
Ilir Miftari Πριν 14 ημέρες
Shume shpejt ne arenen nderkombtare me Riten Duen dhe Beben
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν 19 ημέρες
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI Πριν 20 ημέρες
ŞĂ PŔĒĶŠĘ😢😭😭😭😭
Al Beshure
Al Beshure Πριν 20 ημέρες
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Crista
Crista Πριν 20 ημέρες
When you remember/when you think of When you remember the first time we saw each other. I pray your heart will explode/crack. When you remember the first time we kissed. I pray your lips will dry out. And missing/desire will defeat you. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). You won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass (alcohol) will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now. When you remember the last time you lied to me. I pray you won’t be able to sleep. When you remember the first time you saw me. I pray it will rain a lot. And that your tears won’t dry out. When you remember how much I loved you. You will understand that time can’t be set back (can’t go back in time). won’t know what to do. When people will mention me it will look like you’re being cursed (sweared on). No glass will take away your boredom/loss/pain. You won’t know what to do when you remember how much i loved you and you don’t have me anymore. You don’t have me, live in (our) memories now.
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Merita Uka
Merita Uka Πριν 20 ημέρες
Mas 16 vite ne lidhje, qe e perballova me bashkjetes, humbje femijes, ndarje, shprengulje, fehjesen e tij, prap shtatzanije, e rriti femiun vet, martesen e tij dhe 2 femij me tjetren, shtyll per te gjdokund ne gjdo rast..por i erdhi fundi. Duhet te bejm matmire prej asaj se qka sollem ne ne ket jet, apo na solli jeta. Kjo kenge i shpreh te gjithat....👍 jeta ime, e dedikuar per mua.
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Raela Tollja
Raela Tollja Πριν 20 ημέρες
🙈🥰🥰🥰🥺🥺
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj Πριν 22 ημέρες
😣😔😣
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Πριν 22 ημέρες
Kang që t'prek në shpirt thellë plagën e të shëron nga pak...
Silvana Vataj
Silvana Vataj Πριν 22 ημέρες
💫
Silvana Vataj
Silvana Vataj Πριν 22 ημέρες
Si vete emri je
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν 20 ημέρες
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Xhuljana Agalliu
Xhuljana Agalliu Πριν 23 ημέρες
me prek ne zemer .
opzz xsin
opzz xsin Πριν 21 ημέρα
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Antonela Sina
Antonela Sina Πριν 23 ημέρες
👑👑super👏
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss Πριν 22 ημέρες
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Paola Duda
Paola Duda Πριν 23 ημέρες
👏🏻👏🏻
opzz xsin
opzz xsin Πριν 21 ημέρα
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν 23 ημέρες
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν 20 ημέρες
Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.
edaar Sela
edaar Sela Πριν 24 ημέρες
Kur tkujtohet sa kam dasht
Lola Ymeraj
Lola Ymeraj Πριν 24 ημέρες
Nuk kam fjale! Super si cdo here..... 🙏🙏❤️❤️
Kamela Ranxha
Kamela Ranxha Πριν 24 ημέρες
😲me iku zemra per lesh 😔faleminderit ylli Superrrr👑👑👑👑
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν 23 ημέρες
Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋
niduoe stre
niduoe stre Πριν 24 ημέρες
"Kur t kujtohet" kryevepra radhes
Peme Deda
Peme Deda Πριν 25 ημέρες
♥️
its PimozZ
its PimozZ Πριν 25 ημέρες
Llug o ka shkon
Riti Gerta
Riti Gerta Πριν 25 ημέρες
I find myself in every word ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
biran Damla
biran Damla Πριν 26 ημέρες
Bravo 👏👏
niduoe stre
niduoe stre Πριν 24 ημέρες
I'm
Zenun ZH
Zenun ZH Πριν 26 ημέρες
♥️♥️♥️♥️
Elmira Kulheku
Elmira Kulheku Πριν 27 ημέρες
Shum keng pikelluese mo Ylli...shperthe nje her me ndonje keng me alegroo ..vetem me lot e braktisje ,dhimbje...sikur nuk shkon cdo keng njesoj.
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν 27 ημέρες
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Adelina Kajo
Adelina Kajo Πριν 27 ημέρες
Sikur te duheshin vertet njerezit kaq shum sa ne tekste kengesh,....💔
Denis Etemi
Denis Etemi Πριν 28 ημέρες
diese nicht gut
Skipeee34
Skipeee34 Πριν 28 ημέρες
o Yll sa za tembel ke
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu Πριν 28 ημέρες
The best bro🔥
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν 27 ημέρες
Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI Πριν 29 ημέρες
Shtype lexo me shume te del e gjitha like comentit plase ju lutem
OLGERT MUSOLLARI
OLGERT MUSOLLARI Πριν 29 ημέρες
KUR T KUJTOHET kur t kujohet hera e par jena pa Po lutna qe zemra ka me t plas Kur t kujtohet e parë qe jena puth Po te lutna qe buzët kanë me tu tha E bere nga engjëlli Ylli Limani
Xhejsi Kalziqi
Xhejsi Kalziqi Πριν 29 ημέρες
Godet aq fort cdo fjale,cdo fjali,cdo fraze muzikore,je trondites dhe flm qe behesh pjese e perditshmerise sone.💋
Vegla
Vegla Πριν 29 ημέρες
Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. grpost.info/will/26pkkdOVeI-Moag/b-nteo
Joanna
Joanna Πριν 29 ημέρες
🇦🇱Vizitoni kanalin tone per te pare taktikat e sherbimeve sekrete, misterin e parave te Eskobarit, mashtrimin e Blizerian, familjet me te pasura mbreterore e shume te tjera..🔥
Egla
Egla Πριν μήνα
❤️❤️
opzz xsin
opzz xsin Πριν 29 ημέρες
Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.
Baby Lian 2
Baby Lian 2 Πριν μήνα
I'm
opzz xsin
opzz xsin Πριν 29 ημέρες
Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️
Mira Maal
Mira Maal Πριν μήνα
Mos em myt
Majlinda Kajtazi
Majlinda Kajtazi Πριν μήνα
Te do Valina
Joanna
Joanna Πριν 29 ημέρες
Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤
Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG
Albanian Clan Gamer ACG Clan Gamer ACG Πριν μήνα
Je artisti me i mir ne trevat shqipfolese muzika qe ben ti eshte plot me mesazhe kuptim plota dhe sa me me shum i degjon aq her nxjerr nje kuptim te ri nese e keni degjuar se zoti ben mrekuli nuk eshte fjala se e mbush token me djamente por me artista si yll limani dhe njerez me talent si ylli
Besnik Ishmakaj
Besnik Ishmakaj Πριν μήνα
💕💕
Arbana Karakushi
Arbana Karakushi Πριν μήνα
Ylli Limani je nje talent😊😊😊
Rei Begu
Rei Begu Πριν μήνα
E bukur 👏👏
Atdhe Xharavinaa
Atdhe Xharavinaa Πριν μήνα
Pershendetje miq ky esht kalali im zyrtar beni subscribe dhe faleminderit per mbeshtetjen qe me keni dhen🙌🙌🙌🙌
Genci Mema
Genci Mema Πριν μήνα
Bellissima
miri jak
miri jak Πριν μήνα
Yll Limani ft Irkenc Hyka Kur? ❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν μήνα
Oh, you look cool though.
Âłîśśâ Šûññßhîńę
Âłîśśâ Šûññßhîńę Πριν μήνα
E du😭🥺❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν μήνα
dashni
qendresa nesa
qendresa nesa Πριν μήνα
shum musika e bukur
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
Une e di qe kjo kenge eshte super por kush mendon se meriton edhe me shume se kaq
Florentina Kelmendi
Florentina Kelmendi Πριν μήνα
👍
Bessa Ferizi
Bessa Ferizi Πριν μήνα
Perrfektt kjo kangg ylli 🤌🏼♥️
Al Vidz
Al Vidz Πριν μήνα
Zeri dhe teksti jane TOP, muzika ja paska prish krejt.
hen ko
hen ko Πριν μήνα
Nuk lodhesh duke e degjuar ....❤
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
Super
nuk kam frig kam frig več prej zotit
nuk kam frig kam frig več prej zotit Πριν μήνα
You are. The best singer ever. Your songs always have to do with truth in ar live. Thanks. Ylli. And God blas you and your beautiful voice
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Elona Guri
Elona Guri Πριν μήνα
❤❤❤🤞😕
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν μήνα
Your awesome?
sidorela basha
sidorela basha Πριν μήνα
👏👏👏👏👏👏👏
hen ko
hen ko Πριν μήνα
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Brusilda Marku
Brusilda Marku Πριν μήνα
Waw kenget e tua magjike si gjithmone..perfekt
Sara Arifaj
Sara Arifaj Πριν μήνα
Sapo shikon Ylli Limani-New song🥰 Te merr ne qetesine e tijj karakterizuese, nje ze, melodi, interpretim fantastik! Suksese!🔥😍
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Flordi
Flordi Πριν μήνα
grpost.info/will/zG-ambKkgZiIg7w/b-nteo
Princi Dasaret
Princi Dasaret Πριν μήνα
super song... kete keng ma nisi dashura e jetes time disa dite pasi ne nuk jemi me, ajo qe me mesoje cka ishte me dasht, ja qe jeta nuk qenka e drejt. ajo sdo ta shohi kurre kete mesazh sepse jeta e saj ka ndyshuar pak dite me pare... nje gje do ndodhi sigurt.. ai ka bere nje betim me veten qe do ta doje deri kur te iki nga kjo jete... jete te lumtur dashni
opzz xsin
opzz xsin Πριν μήνα
Oh, you look cool though.
AlSnipex
AlSnipex Πριν μήνα
Shiko poshte nese je njeri i mire 👇👇👇👇 Ti qe lexove kete koment te lutem me shpirt me ndihmo me 1 subscribe te kanali im se nuk ju kushton asgje🙏🙏 Jau kthej krejtve qe doni. Nese lexove kete koment dhe me ndihmove confirmo me like dhe paq fat ne jet🙏 RESPECT PER KREJT nuk po injoroj askend por vetem po kerkoj ndihme🙏🙏
Egli Channel
Egli Channel Πριν μήνα
𝕃𝕚𝕜𝕖 𝕜𝕦𝕤𝕙 𝕞𝕖𝕟𝕕𝕠𝕟 𝕤𝕖 𝕞𝕦𝕫𝕚𝕜𝕒𝕥 𝕖 𝕪𝕝𝕝𝕚𝕥 𝕥𝕣𝕖𝕘𝕠𝕛𝕟 𝕕𝕚𝕔𝕜𝕒 𝕢𝕖 𝕟𝕖 𝕖 𝕜𝕖𝕞𝕚 𝕜𝕒𝕝𝕦𝕒𝕣 🥺
Angelina 37
Angelina 37 Πριν μήνα
みゃあこさん!ฅ( ̳• ·̫ • ̳ฅ)ニャン pin.it/4I3xh5U full movies ライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもんね(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした!今後は気を付けないとね.
opzz xsin
opzz xsin Πριν μήνα
I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Πριν μήνα
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
Emanuela Skopeci
Emanuela Skopeci Πριν μήνα
Super
??????
?????? Πριν μήνα
O nale doren yll oo se na qive nanen kryt sun pe qojm tu vujt
Liljana Ndoni
Liljana Ndoni Πριν μήνα
Eshte kenga me e bukur qe kam degjuar i love you ylli
ermal duzha
ermal duzha Πριν μήνα
KUR T/KUJTOHET HERA E PAR QE JENA PA
zuygj bnsv
zuygj bnsv Πριν μήνα
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Golden Motivation Albanian
Golden Motivation Albanian Πριν 17 ημέρες
Sfidat janë ato që e bëjnë jetën interesante, dhe tejkalimi i tyre është ajo që e bën jetën më kuptimplotë..❤️🤍
Say T
Say T Πριν μήνα
Dope 🔥💯🎹🎹Track man let's get my beats dm me Instagram @saytbeatz
Regdu Geht
Regdu Geht Πριν μήνα
Ne channelin tim i kam be nje slowed , reverbed model te ksaj kenge! ❤️
Kosova Kosova
Kosova Kosova Πριν μήνα
Ylli te dua je shum mir
zuygj bnsv
zuygj bnsv Πριν μήνα
Ylli si yll 😍😍 na kenaqe zemren zoti te ruajt te dhente jete ,shendet dhe suksese ne rrugen tende .
Cricket ft Yll Limani - Ndoshta (Official Music Video)
03:16
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 18M
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
προβολές 10M
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 26/02/2021
1:22:22
Άντε Γειά Official
προβολές 39K
Capital T - Akull
03:09
Capital T
προβολές 23M
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
προβολές 2,3M
Yll Limani - Najher (Lyric Video)
03:26
ONIMA
προβολές 25M
Yll Limani - Engjej
02:52
ONIMA
προβολές 9M
TOP 40 Songs of 2020 2021 (Best Hit Music Playlist) on Spotify
1:03:57
Nora Istrefi - Dy shoke (Acoustic Session)
03:30
Venera Lumani, Lind Islami - Me ty (Official Video)
03:25
Venera&Lind Official
προβολές 628K
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
ONIMA
προβολές 8M
NF - CLOUDS
4:14
NFVEVO
προβολές 10M
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 26/02/2021
1:22:22
Άντε Γειά Official
προβολές 39K
Stresi ft. Getinjo - S'JAM DORZU (Prod by Edlir Begolli)
3:21
Bloody Hawk - Ήρωες (Official Video)
3:17
Φθείρομαι
προβολές 745K
2TON - M’KUJTOHESH
2:51
2TONoffical
προβολές 3,3M
Central Cee - Commitment Issues [Music Video]
2:38
Central Cee
προβολές 4,2M
GOT7 "ENCORE" OFFICIAL M/V
4:15
GOT7
προβολές 9M
CJ - Politics [Official Music Video]
1:59
Real CJ
προβολές 3,4M