Blerina Balili ft. Ergys Hyka & Kleandro Harrunaj - Me zuri rakia (Official Video HD)

  προβολές 292,428

ArkivaShqip

Πριν 8 ημέρες

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Audio & Video: Elite Production
Orkestrimi: Rino Boci
Muzika: Ergys Hyka
Teksti: Armand Trebicka
Videographer: Ledio Guri

Σχόλια
Fier Fier
Fier Fier Πριν 5 ώρες
Ju kendoft zemra o yjeni 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Luli Rama
Luli Rama Πριν 14 ώρες
,/££\\££\\\£\£^={°\}}}
Silvana Hyka
Silvana Hyka Πριν 16 ώρες
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Perparim Tafa
Perparim Tafa Πριν 16 ώρες
O zoti shendet u dhent o florinj se na kenaqet
Marina Xhemollari
Marina Xhemollari Πριν 16 ώρες
Ju kendofte zemra
Daniela Elezi
Daniela Elezi Πριν 19 ώρες
🔥🔥🔥💃🏻💃🏻
Yllka Gjergji
Yllka Gjergji Πριν 21 ώρα
Ju lumte goja !!!!!!!
Vasilika Metkaj
Vasilika Metkaj Πριν ημέρα
Suksese Grupi me mir
Todo en Albanés
Todo en Albanés Πριν ημέρα
Treshja fantastike te kenaqin shpirtin
Mike Poznanovich
Mike Poznanovich Πριν ημέρα
We have a singer in the United States called Stevie Nicks and she reminds me of her!
Mike Poznanovich
Mike Poznanovich Πριν ημέρα
Love blerina from the United States. I don’t know Albanian but her voice is great 👍
Lulzim Thaci
Lulzim Thaci Πριν ημέρα
Hajde jasha bravoooo thjesht jeni me te miret e vilajetit te jugut
bardha selfo
bardha selfo Πριν ημέρα
ie,rar č
Gazmend Qama
Gazmend Qama Πριν ημέρα
Na kënaqet jeni me te miret
Judi Kumbora
Judi Kumbora Πριν ημέρα
Oooopaaa super kenge serish 👏👏 Bravooo bravooo jeni te vetmit qe i qani kenget ❤ Suksese suksese 😍😍
Fatjo Bejdaj
Fatjo Bejdaj Πριν ημέρα
Shum shum bukur
Fatjo Bejdaj
Fatjo Bejdaj Πριν ημέρα
Shum shum bukur
Mario Armitrano
Mario Armitrano Πριν ημέρα
Ju lumte goja per kete grup 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😊😊😊😊😊♥️♥️🌲🌲
Frida Toska
Frida Toska Πριν ημέρα
Kengetare te pavdekshem ju lumte goja bravo suksese 👏👏👏
Matjana Mukaj
Matjana Mukaj Πριν 2 ημέρες
Bravos na kenaqet💗💓💞💕❣
Nardi Andi
Nardi Andi Πριν 2 ημέρες
Bravo kleo je super pershndetje na Milano
Renaldo Duro
Renaldo Duro Πριν 2 ημέρες
Oo
Gurie Hasa
Gurie Hasa Πριν 3 ημέρες
Keng shumë e bukur ju lumt goja
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj Πριν 3 ημέρες
Bravo kleandro sukse. Me tej vlla
Bledjana Kasa
Bledjana Kasa Πριν 3 ημέρες
💥💥💥💥💥💥❤️❤️❤️
Bledjana Kasa
Bledjana Kasa Πριν 3 ημέρες
Bravo nje super keng just lumt grupi atmosfera 💥💥💥💥💥💥💥💥💥
BB4LIFE
BB4LIFE Πριν 3 ημέρες
Kush bo like dhe subscribers kanalin tim e shef zoti me gjith familje ❤❤❤
Braxai Paulina
Braxai Paulina Πριν 3 ημέρες
Opa bujur
Melissa Riva
Melissa Riva Πριν 3 ημέρες
Ju lumte goja hopa hopa
hyka AG
hyka AG Πριν 3 ημέρες
Suksese legjend
adriana backa
adriana backa Πριν 3 ημέρες
Ju lumt goja bravo e kenaqet popullin me kto kenge. Je me e mira blerina balili.
Joni Latifi
Joni Latifi Πριν 3 ημέρες
💣💣💣💣🎆🎆💥💥
Anastas Kadena
Anastas Kadena Πριν 4 ημέρες
Eeee me ju lumte mendja qe e keni si gjyle topi dhe zerin si bilbila more kapetaner se na kenaqet shpirtin me kete keng te mbrekullushme... pershendetje me respekt nga ATHINA Birbil Kadena Rexhin Tepelen
Bledi Paja
Bledi Paja Πριν 4 ημέρες
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Tina Metushi
Tina Metushi Πριν 4 ημέρες
Shum kenge e bukur ju lumte goja
Anila Tabaku
Anila Tabaku Πριν 4 ημέρες
Super
Kristina Demaj
Kristina Demaj Πριν 4 ημέρες
Bravo ju lumte goja
vee sinani
vee sinani Πριν 4 ημέρες
Bravo Grupi 😍
Marjus Hasaj
Marjus Hasaj Πριν 4 ημέρες
bukur
Riza Petriti
Riza Petriti Πριν 4 ημέρες
Ju lumte goja yje na kenaqet ne ktu ne korfuz
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi Πριν 5 ημέρες
🇦🇱🌈🎖Ergysi 🍁Blerina 💥Kleandrooo 💥Fantasticccc 🌈Ju lumteee gojaaaa Sa bukuroooooo Ju kemiii ne ❤️Zemerrr 🍁Me te mirettt 🍁Ju duam shumeeee🎖🔥🌈🙏🌈
Aldo Koci
Aldo Koci Πριν 4 ημέρες
Shume bukur zera te vecante
Lorenc Gorreja
Lorenc Gorreja Πριν 5 ημέρες
Bravo 👏👏👏
Doni Bedi Selimaj
Doni Bedi Selimaj Πριν 5 ημέρες
Traditat tona me të bukura në botë 😍😍😍Zjarr u lumt goja🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Nila Dalipaj
Nila Dalipaj Πριν 5 ημέρες
Super super keng bravo bilbila ju kendofte zemra gjith jeten jini yje👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Enkelid Kasa
Enkelid Kasa Πριν 5 ημέρες
Filxhani e trrete jet e shendete😍😍😍😍
Ajli Hoxhaj
Ajli Hoxhaj Πριν 5 ημέρες
kenge shum e bukur bravo.
sotilda gjuzi
sotilda gjuzi Πριν 5 ημέρες
Bravo e tundet na nderuat labe rin ju lumte goja te tre bilbila
Qamil Bregu
Qamil Bregu Πριν 5 ημέρες
Kendoni,po ate viktimen mi sofer pse e filmoni o mishngrenesa.
Muhamet Fejzaj
Muhamet Fejzaj Πριν 5 ημέρες
Bravo vella
Muhamet Fejzaj
Muhamet Fejzaj Πριν 5 ημέρες
Bravo vella
Lusian Caushaj
Lusian Caushaj Πριν 5 ημέρες
Bravo shum bukur suksese 👍👍
Shateri Shateri
Shateri Shateri Πριν 5 ημέρες
Shume e bukur
violeta Treko
violeta Treko Πριν 5 ημέρες
Ju lumte goja. Na kenaqet tani ne karatine qe jemi
kastriot berat
kastriot berat Πριν 5 ημέρες
digje blerina digje super
Majlida Bejaj
Majlida Bejaj Πριν 5 ημέρες
Po kjo këng ka lezet dhe veshja me këngët popullore kështu duet 👏👏👏👏👏
Gentian Halili
Gentian Halili Πριν 5 ημέρες
Ju lumt goja superrrrrr 👏👏👏👏👏👏
alfred bilbili
alfred bilbili Πριν 5 ημέρες
E ka hallall Blerina...
Mirela lisi
Mirela lisi Πριν 5 ημέρες
Hajde gezuar me fund. Bravo ju lumt kenge qe nuk ka per te vdekur kurre
Irena Irena
Irena Irena Πριν 5 ημέρες
Suksese
Kristo Ziu
Kristo Ziu Πριν 5 ημέρες
Ju lumt goja djema, bravo. Respekte per Blerinen ta gezoj.
Daniela Demiraj
Daniela Demiraj Πριν 5 ημέρες
Jkwmanloltd
Agim Klanxhi
Agim Klanxhi Πριν 5 ημέρες
Hallalle
Flatun Dedej
Flatun Dedej Πριν 5 ημέρες
Bravo mua me pelqen shume urime grupit
Genti Mitre
Genti Mitre Πριν 5 ημέρες
Siç e do banketi😂😂😂😂
Mbaresa Kokaj
Mbaresa Kokaj Πριν 6 ημέρες
Super keng urime 👏👏👏👏🥳🥳🥳🎊🎊
Caush Celaj
Caush Celaj Πριν 6 ημέρες
u bet tap me uji
Sazan Coku
Sazan Coku Πριν 6 ημέρες
Bravo na kenaqet ju lumt goja jeni te pa pare🔥🔥🔥🔥opa opa
Eriona Sinana
Eriona Sinana Πριν 6 ημέρες
Ju.Kndofte.zemra.jete.eshndete.per.gjithe.Miqsi.❤❤
Nev iljazi
Nev iljazi Πριν 6 ημέρες
Bravo jeni me te mirët 👏👏👏👏👏
Erion Hoxha
Erion Hoxha Πριν 6 ημέρες
Mbushe Flori Mbushe suksese
Donika Belcka
Donika Belcka Πριν 6 ημέρες
Shume bukur brovo jeni super te 3 te lumte goja
Ersid Doko
Ersid Doko Πριν 6 ημέρες
E ju lumte goja na kenaqet 👏👏👏
Edmir Tabaku
Edmir Tabaku Πριν 6 ημέρες
JU KENDOFT ZEMRA GJITHMON O MJESHTRA
ami varfi
ami varfi Πριν 6 ημέρες
Ju lumt goja jeni me te miret
Era Veliu
Era Veliu Πριν 6 ημέρες
Sa bukur bravo .Super jeni . Hopa 💃💃💃💃🔥🔥🔥🔥🔥🔥🥂🥂🥂🥂
Doriana Mino
Doriana Mino Πριν 6 ημέρες
🤗👏👏
Artur Siko
Artur Siko Πριν 6 ημέρες
Hallall ua bëftë zoti , ju këndoft shpirti
blerta likaj
blerta likaj Πριν 6 ημέρες
Super super super ju kendoft zemra perher Jeni super grup suksese t metejshme dhe me sa m shum kenge respekte
Liliana Mece
Liliana Mece Πριν 6 ημέρες
👍
DADO DADO
DADO DADO Πριν 6 ημέρες
Na cat karin idjota
Flutr O.
Flutr O. Πριν 6 ημέρες
Ju Kendofte Shpirti dhe Zemra. ..Emocion dhe Kenaqesi Jeni te Mrekullueshem
Lexilela Pranvera
Lexilela Pranvera Πριν 6 ημέρες
E bravaaaaaaa
Flori Vrapi
Flori Vrapi Πριν 6 ημέρες
Një bravo e madhe për Ergys Hyka Kleandro Harrunaj Blerina Balili Florjan sacma
mire pjetraj
mire pjetraj Πριν 6 ημέρες
8655
Aurelia Ferraro
Aurelia Ferraro Πριν 6 ημέρες
Shum shum bukur smund te kishit filluar vitin me mire se keshtu , suksese sa me shume 👍👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇮🇹
Giulia giuliana
Giulia giuliana Πριν 6 ημέρες
Ju kendoft zemera na kenaqet 🤩🤩🤩🤩
Françeska Daka
Françeska Daka Πριν 6 ημέρες
😍😍😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥superrrrrrrrrr👏👏👏👏👏
Nermin Murati
Nermin Murati Πριν 6 ημέρες
Zakonin e vjeter me mire do te ishte zevendesimi i fjales :avaz eshte fjale turke, te zevendesohet me fjalen shqipe Zakonin e vjeter edhe me bukur tingellon. Zera te harmonizuar,jeni shtruar sipas tradites shqiptare nje here e nje kohe,bukur te ruash traditen.
Romeo Gishti
Romeo Gishti Πριν 6 ημέρες
Bravo 😘😘😘
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj Πριν 6 ημέρες
Ju lumt goja Urime dhe sukse bravo na kenaqet me keto kenge 😀🧒👧👦👦😀persh itali 😀👏👏👏👏👏👏👏👏
Kreativ Art
Kreativ Art Πριν 6 ημέρες
Suksese Blerina 😍😍😍
indian Bitch
indian Bitch Πριν 6 ημέρες
😌💗🥰
alesia xhanaj
alesia xhanaj Πριν 6 ημέρες
😍😍
Mariglen Bregaj
Mariglen Bregaj Πριν 6 ημέρες
Bravooooo
Natasha Mihali
Natasha Mihali Πριν 6 ημέρες
Ja kështu me këngë tuajat , suksese ju këndoftë zëmra !!!👏👏
Visi Capaj
Visi Capaj Πριν 6 ημέρες
Na dibrra
Visi Capaj
Visi Capaj Πριν 6 ημέρες
Bravo jeni te mrekullushn resekte florjan sacma ju pershendes
To Knight
To Knight Πριν 6 ημέρες
Ju kendoft zemra shendet dhe jet te keni dhe ju qe mbani gjall traditen
Roku Kovaci
Roku Kovaci Πριν 6 ημέρες
Filxhani e 2 do ta pij per vete se ja piva lengun kesaj jete bleria je dashuri
Klodi Bufi
Klodi Bufi Πριν 6 ημέρες
Te lumt goja blerina ersys kleandro jeni te papar ju roj suksese sa me lart bravo per kengen me plqen shum 😘😍😍
elvi pasho
elvi pasho Πριν 6 ημέρες
Bravo ju qoft, super keng per kete vit te ri ! 😍👏👏
Alternative - Kolazh Jugu (Official Video 4K)
08:08
Alternative Official
προβολές 187K
Διαβάζω τα μυστικά σας!
14:01
Dat Lilly
προβολές 109K
Free Mc's  - Mulliri i Fshatit (Official Video 4K)
03:25
Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]
50:42
Διαβάζω τα μυστικά σας!
14:01
Dat Lilly
προβολές 109K
Baraj 22. Bölüm 2. Fragmanı
0:54
Baraj
προβολές 2,3M
TOP 100 SIDEMEN MOMENTS 2020
52:57
Sidemen
προβολές 3,8M
Trump Refuses to Pay Rudy Giuliani | The Tonight Show
6:15
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
προβολές 1,2M
Uyanış: Büyük Selçuklu 17. Bölüm 2. Önizleme
1:00
Uyanış: Büyük Selçuklu
προβολές 266K