Ylli Baka & Parodistet e Vlores & Artur Dhamo - Larte e poshte ne skele (Official Video 4K)

  προβολές 1,037,464

ArkivaShqip

Πριν μήνα

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Produksioni muzikor: Klodian Qafoku
Klarinet: Renato Lici
Violin: Eraldo Feto
Kitare: Relian Lulo
Teksti: Afrim Agalliu
Video by: Max Production
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/larte-e-poshte-ne-skele-feat-parodistet-vlores-artur/1534438504?ls=1&app=itunes
Spotify: open.spotify.com/album/5kItjuwAF9dfUjNcv2en96

Σχόλια
sokol nukaj
sokol nukaj Πριν ημέρα
Ju lumt goja
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Πριν 2 ημέρες
HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇👇🤝👐👐 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐
Aiken Zani
Aiken Zani Πριν 2 ημέρες
The perfect collab doesnt exis------
Ilda Lolja
Ilda Lolja Πριν 2 ημέρες
Ju lumte goja, respekt për të gjithë ju.✨✨
Liu Liu
Liu Liu Πριν 3 ημέρες
olll6nd3 dua te ilace popullirin
Elgis Dajko
Elgis Dajko Πριν 4 ημέρες
Bukur shum genga te lumtur goja👍👍👍👍♥️
Elgis Dajko
Elgis Dajko Πριν 4 ημέρες
Bukur shme
ALBANA vlora
ALBANA vlora Πριν 4 ημέρες
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💎💎💎💎❤❤❤❤
ImAvni
ImAvni Πριν 4 ημέρες
4:01
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial Πριν 5 ημέρες
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Ar Rildi
Ar Rildi Πριν 6 ημέρες
kengetar qe kendojn me shpirt
Mirela Mitro
Mirela Mitro Πριν 7 ημέρες
Shum bukur cupa E ylli bakes si yll🌺🥀🌹🌹🎵🎼🎼🎶
damiano maraschi
damiano maraschi Πριν 7 ημέρες
Nuk e kuptoj pse Artur Dhamo nuk kendon me shpesh. Ka ze te perkryer.
Anxhela Anxhela
Anxhela Anxhela Πριν 8 ημέρες
Bravo ylli Baka
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora Πριν 9 ημέρες
ylli bake vlora vlora vlora vlora zjarre te skela 👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
altin aliraj vlora altin aliraj vlora
altin aliraj vlora altin aliraj vlora Πριν 9 ημέρες
ylli baka kenge popullore me te juge legjende parodista me te mire kemi te vlores i madhe bere vlore te tepelene gjikane madhe 😂😂😂😂😂
Sokrat Mema
Sokrat Mema Πριν 9 ημέρες
syme e mpykyr
Xhemollari Xhemo
Xhemollari Xhemo Πριν 10 ημέρες
Of offf shumee bukur !Kendimmmm me shpirt !URIMEEEEE
Fiori Isufi
Fiori Isufi Πριν 12 ημέρες
Jeni yje krenohemi me ju...
Dhimitraq Sulollari
Dhimitraq Sulollari Πριν 13 ημέρες
sa here e degjoje me shume e dua kete kenge...
Bedri Zanaj
Bedri Zanaj Πριν 13 ημέρες
Ju lumte goja. Bravo Artur Dhamo je krenaria e vlored
Enco Hunda
Enco Hunda Πριν 15 ημέρες
Veri god
Shefqet Bardho
Shefqet Bardho Πριν 15 ημέρες
UaujiJJHJH Jajh 8aiiiiu
albion beqiri
albion beqiri Πριν 16 ημέρες
😝
Shpetim Aliaj
Shpetim Aliaj Πριν 16 ημέρες
Bravo .
Bora Vlore
Bora Vlore Πριν 16 ημέρες
Ghgggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
Jorgaq Memaj
Jorgaq Memaj Πριν 17 ημέρες
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Brendi Hoxha
Brendi Hoxha Πριν 18 ημέρες
Degjoje deri ne fund.
Tatjana Shpella
Tatjana Shpella Πριν 19 ημέρες
Kjo qenga nën Mamudeja.. sa mir e paskerkeni kombinuar 👍👍
Note Noee
Note Noee Πριν 19 ημέρες
respekte
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci Πριν 19 ημέρες
Ξξδξκ
Petrit Veizaj
Petrit Veizaj Πριν 19 ημέρες
u këndoftë zemra tju bëhet dita 1000 o zot na e hiqni sado pak streset e ditës
Kristina Kristina
Kristina Kristina Πριν 17 ημέρες
Bravo. Ju. Qoftë. Ju. Këndoftë. Zemra. Grupi. I. Vlorës. Bashkë. Me. Këngëtarin. I. Gramshi. Ylli. Baka. Kalofshi. Jetë. Të. Lumtur.
artan bozhaj
artan bozhaj Πριν 20 ημέρες
🎀🤩
Kasem Kasem
Kasem Kasem Πριν 20 ημέρες
ngreu moj mahmude ngreu të keqen supër këngë ju lumt goja o bilbila
Zehra Zerha
Zehra Zerha Πριν 20 ημέρες
💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥bravo
Mari Lili
Mari Lili Πριν 20 ημέρες
💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯
Ali 3690
Ali 3690 Πριν 20 ημέρες
Suksese ylli
Ola Ari
Ola Ari Πριν 20 ημέρες
Super si gjithmon 💯
Zato Naso
Zato Naso Πριν 20 ημέρες
Ylli Baka super si gjithmon💯💯
Shprehje te ndryshme
Shprehje te ndryshme Πριν 20 ημέρες
Bravo 💯💯💥💥
orgesa _tv
orgesa _tv Πριν 20 ημέρες
@ I5l
orgesa _tv
orgesa _tv Πριν 20 ημέρες
7cyýy67 857
klara bashaj
klara bashaj Πριν 21 ημέρα
👏👏👏
bardhi vlora
bardhi vlora Πριν 22 ημέρες
Kush mund te ma shkruaj tekstin e kenges "lart e posht ne skele ". Ju flm
MBARESA PARANGONI
MBARESA PARANGONI Πριν 22 ημέρες
🌠🌠🌠👏👏👏👏SUPER SUKSESE.... 👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐
Edlir Tako
Edlir Tako Πριν 23 ημέρες
🎤🎺🌟💫Ju lumt goja😉🎻🎷
meco ervin
meco ervin Πριν 23 ημέρες
Bukur, nostalgji per zerin e Artur Dhamos ze i mrekullueshem.
Majlinda Murati
Majlinda Murati Πριν 23 ημέρες
Jeni te mbrekullushem ju lumte goja
Shpend Demhasaj
Shpend Demhasaj Πριν 24 ημέρες
Xdev
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci Πριν 25 ημέρες
Grandma edition bmbl
وليد بوكرمة
وليد بوكرمة Πριν 25 ημέρες
٢
Vasili Metaj
Vasili Metaj Πριν 26 ημέρες
O ju befsha kurban Ooooh sa me kenaqet Dita 1000 ju befte Jeni ajka e artit 10 💥💥💥💥
Aleksandra Gjoncari
Aleksandra Gjoncari Πριν 26 ημέρες
Jeni te mrekullueshem nuk zevendesoheni👏👏👏👏👏
Elsa Mita
Elsa Mita Πριν 27 ημέρες
Cc daA CV for was
Valbona Mehilli
Valbona Mehilli Πριν 28 ημέρες
Super jeni te mbrekullueshem
Bosi Bosi
Bosi Bosi Πριν 28 ημέρες
U lumt goja flm shume nga fshati.i.panajas per kete vlersim te madh qe na bete 🙏💥
GERALDO HADERI
GERALDO HADERI Πριν 28 ημέρες
I 424 44 44354%424 44 4435 5357357 53454
ALBANA vlora
ALBANA vlora Πριν 28 ημέρες
👍👍👍👍👍💖💖💖💖
Kaltrina Mecinaj
Kaltrina Mecinaj Πριν μήνα
Arturit ti kishin dhene me shume hapesire ka ze bilbili 🥇
Kosta UG
Kosta UG Πριν μήνα
3afhjkl124690qweyopadhlzzcb227
Kevi Ndoj
Kevi Ndoj Πριν μήνα
Nice
Arjan Memushaj
Arjan Memushaj Πριν μήνα
Ylli Baka mos u plakesh kuuuur eee Ylli e ke emrin Yll je
albi alb
albi alb Πριν μήνα
Jeni gjigand..nuk kenaqem se degjuari kengen tuaje
Bushi Bilbilaj
Bushi Bilbilaj Πριν μήνα
👏👏👏👏👏👏👏👏
Bledar Corosteni
Bledar Corosteni Πριν μήνα
Bravo ylli na kenaqe
Giorgis Tzimas
Giorgis Tzimas Πριν μήνα
Kengetari me imir kur e degjojm na shton jeten te kendofte zemra birbil
Mimoza Arapi
Mimoza Arapi Πριν μήνα
Kolazh i perkryer ! Zoti ju bekofte 🙏
esma cooking
esma cooking Πριν μήνα
Vetëm muzika na i heq streset
Liri Gerneci
Liri Gerneci Πριν μήνα
Jeni super parodist
Γιωργος Παππας
Γιωργος Παππας Πριν μήνα
Jeni te pa pare !! Bbravo bravo zoti Artur Dhamo 👍
Roza Mehmeti
Roza Mehmeti Πριν μήνα
V 💜 l💜o 💜 r 💜 e💜
Klevis Hoxhaj
Klevis Hoxhaj Πριν μήνα
Bravo bravo prap godet Ylli Baka
euklit haderi
euklit haderi Πριν μήνα
superrrrrrrrrrrrr klip
Anxhela Xhani
Anxhela Xhani Πριν μήνα
kendofte zemra ⭐⭐⭐⭐
Sofie Koseni
Sofie Koseni Πριν μήνα
Sh bukur
Mirand Nela
Mirand Nela Πριν μήνα
Dhe te lutem vazhdo te kompozosh dhe te kendosh kenge te tilla me tabanin Vlonjat
Mirand Nela
Mirand Nela Πριν μήνα
O Turi, rrofsh o Floriri i Vlores. Do takohemi patjeter kur te vi ne Vlore. Per ty ora paska ngecur, djale i ri dukesh. Komplimenta. Respek Mirand Nela
Greta Myrteza
Greta Myrteza Πριν μήνα
Kenga qytetare vlonjate sa e bukur dhe orgjinale bravo te tereve urime
Tony
Tony Πριν μήνα
Cfar robsh paskeni qen, na bot me hap shishet e veres ne 2 te nates me lal, rrespekt nga tironcat e anglis 🙏
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci Πριν 25 ημέρες
Gfdfryefbdvdgkfa dcs
Marsida Gjeci
Marsida Gjeci Πριν 25 ημέρες
Xjxh vb
Arshi Hamzo
Arshi Hamzo Πριν μήνα
Teksti interpretimi vidioklipi super bashkpunimi i shklqyer.Jeni te pa zvendesushm.mjalti trazuar me mjalt
albi alb
albi alb Πριν μήνα
Bravo.nje kenge super
Alba Rosa
Alba Rosa Πριν μήνα
Ju lumte goja bravo ma kenaqet
Hetem Lazaj
Hetem Lazaj Πριν μήνα
99999999999999999999999999999999999999999999h9hhug9999y99699696669666665449944499999599949366544555445399292511199999999999999999991000hhcjcu11
Big Hulk
Big Hulk Πριν μήνα
Great . From Germany.
klevis vata
klevis vata Πριν μήνα
Historian ime
Kasem Kasem
Kasem Kasem Πριν μήνα
këngë supër ju lumtë goja jeni artist të mdhej po më të gjith ylli baka ësht një këngëtar me një zë të shkëlqyer
Edi Edi
Edi Edi Πριν μήνα
Shumë e Bukur kenga dhe klipi 🎬 bravo Ylli Suksese..! Respekte nga Edi Metkaj Nga Berati ..
Eriona Drizaj
Eriona Drizaj Πριν μήνα
Te lumte goja
BARDHI MURATAJ
BARDHI MURATAJ Πριν μήνα
Bravo shume bukur Ylli dhe Turi dhe parodistet Kenge yll⭐️⭐️
Nermin Murati
Nermin Murati Πριν μήνα
Korrigjim)Mos vdeksh Reshat. ..
Nermin Murati
Nermin Murati Πριν μήνα
Mos vdekshmerine Restate Osmani per MUZIKEN originale vlonjate e gezuar.I pa harruar kujtimi kolego.
Zydi Zeqo
Zydi Zeqo Πριν μήνα
Pl
Natasha Memaj
Natasha Memaj Πριν μήνα
Ka lezet kenget e vlores .Artur ke qene qe ne shkollen fillore i pari ne festivalin e femijeve bashke me Anita Bitrin .te kendosh shpesh
Kela T
Kela T Πριν μήνα
Ylli Baka patrioti im e keni qare kengen ..Ju lumte goja te gjithve .. na kenaqet..nuk e di sa here e degjoj kete kenge ketu ne gjermani ku jetoj e me nxjerr mall😊
maman likskendaj
maman likskendaj Πριν μήνα
jeni yje na kenaqet me kengen vlonjate ta mesojne te gjithe eshte e pazvendsueshme sa here qe e degjon me bukur tingellon urime
Alex Demo
Alex Demo Πριν μήνα
2.51 hopaaa
Tatjana Shpella
Tatjana Shpella Πριν μήνα
Nga dita që e pash për herë të parë nuk ngopem me këtë këngë.. na kënaqet.. Këngë paçi gjith jetën o yjeeeee
izmir zanaj
izmir zanaj Πριν μήνα
Artur Dhamo ze unike
Dallandyshe Barjamaj
Dallandyshe Barjamaj Πριν μήνα
Kolazh shume I bukur. E degjoj gjth diten. Urine nga USA
M
M Πριν μήνα
Respect per Ylli Baka dhe parodistet e Vlores
Florika Brahaj
Florika Brahaj Πριν μήνα
Mos vdekshi kurrë
Kenge Moj - Ylli Baka | Nata e Dasmave - Vizion Plus
07:18
Vizion Plus TV
προβολές 203K
Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)
03:46
GAMEBOY, YT, SNIK - HOODSTARS (Official Music Video)
3:15
Vojsava Alia - Nje Dite Do Martohesh
03:18
Vojsava Alia
προβολές 542K
Kolazh Vlonjat
09:41
HAXHI ARAPI TAHIR BOSHKAJ - Topic
προβολές 36K
Kolazh Dasme II
11:06
Poni - Topic
προβολές 31K
Popullore Vallja Jon E Jugut
13:43
Various Artists - Topic
προβολές 977K
Vojsava Alia - Dola Nje Dite Nga Mali
03:13
Vojsava Alia
προβολές 1M
Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)
1:41:27
YlliBakaMusic
προβολές 660K
GAMEBOY, YT, SNIK - HOODSTARS (Official Music Video)
3:15
If Everything Was Like Among Us 3
9:27
Shiloh & Bros
προβολές 19M
IMPOSTOR VS EVERYONE (Among us Animation)
2:54
Chimaru
προβολές 1,9M
I Have a Confession to Make...
33:56
Markiplier
προβολές 4,7M