Fifi - Ninullë dashurie ( Prod.by FatjonMiftari )

  προβολές 5,559,538

FIFI OFFICIAL

Πριν μήνα

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ninullë dashurie
Written by : Filloreta Raci - Fifi
Music by : Filloreta Raci & Fatjon Miftari
Produced by: Fatjon Miftari
Recording Studio : BiniDiez
Mix&Master: Ramon Erni
ImageDirector:Uron Esati
MakeUp: Arber Bytyqi
Wig by : AjkuneProfessional
Video: Imagine Films
Supported by @ONIMA
🎧 Listen on Spotify :
fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
FIFI ON IG:
fifi.official.fr
FATJON MIFTARI ON IG:
fatjonmiftari
BINIDIEZ ON IG :
bini_diez
RAMON ERNI ON IG :
ray_on_the_mix
URON ESATI ON IG :
uronesati
ARBERBYTYQI ON IG :
arber_bytyqi_mua
IMAGINEFILMS ON IG :
imaginefilms

Σχόλια
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL Πριν μήνα
Listen on Spotify and other digital stores : fole.fanlink.to/FifiNinulleDashnie
ada flamuraj
ada flamuraj Πριν 7 ημέρες
@Simona Mona dd
Ferdane Shyti
Ferdane Shyti Πριν 16 ημέρες
@Buran Gashi fff9lD5krodo
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara Πριν 21 ημέρα
ylll je o jeta ime
amarildo kerellari ARDG
amarildo kerellari ARDG Πριν μήνα
¹
x?! person
x?! person Πριν μήνα
Aka nja femer te kosoves single bre 24-
you and me
you and me Πριν 9 ώρες
i kove you fifi
you and me
you and me Πριν 9 ώρες
perle
Sazan Dumani
Sazan Dumani Πριν ημέρα
Super😍😍😍😍
Leo leo
Leo leo Πριν 2 ημέρες
O fifi per mu e ke ba 😭per gjendjen qe une ndodhem 😭
Renata Kamami
Renata Kamami Πριν 4 ημέρες
Ah dashuri ca mbone ti
Marjo Gjini
Marjo Gjini Πριν 4 ημέρες
grpost.info/will/0qh3eNmeoYyknMo/b-nteo
Arber Rama
Arber Rama Πριν 5 ημέρες
marko raci
marko raci Πριν 7 ημέρες
perfekt je fifi
Donjeta Fuchs
Donjeta Fuchs Πριν 7 ημέρες
e kom degju mbi 10 here, ni kange qe te jep plot emocione. Tash e pashe edhe klipin,thjesht pune artistike.
Suela Ziu
Suela Ziu Πριν 8 ημέρες
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Benim Hayatim
Benim Hayatim Πριν 9 ημέρες
🍇🍇 ja ime fort pre dua ❤🐱❤🙏
Stela Feneri
Stela Feneri Πριν 9 ημέρες
Bravo Fifi 🥰😍 je legjenda qe shkaterroj zemra pa meshire 😔
kalaja kalaja
kalaja kalaja Πριν 10 ημέρες
Po p
kalaja kalaja
kalaja kalaja Πριν 10 ημέρες
Loo
Privato Privato
Privato Privato Πριν 11 ημέρες
Fifi🇮🇹👑🎙🎶
Donjeta Fuchs
Donjeta Fuchs Πριν 12 ημέρες
Wow👌
tozajneri
tozajneri Πριν 12 ημέρες
Je si engjell fifi ❤ flm per emocionet qe na i trasmeton deri ne zemr 🙏👸🏽❤❤
Ro Vena
Ro Vena Πριν 12 ημέρες
Like Indila
Bjonda 07
Bjonda 07 Πριν 13 ημέρες
♥️✨
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao Πριν 13 ημέρες
👍
Rozana Semema
Rozana Semema Πριν 13 ημέρες
Un mbaroj per kete kenge.Fifi je ma e mira te dua shum zemer
Lux Рафикова
Lux Рафикова Πριν 17 ημέρες
Добрый вечер, перевод песни на русском пожалуйста 🙏🏻☺️
Efi Lamaj
Efi Lamaj Πριν 18 ημέρες
Ah dashuri ah dashuri cha me bere ti . Amzing song .
Saranda H.
Saranda H. Πριν 21 ημέρα
🖤
Lule te vetmuara
Lule te vetmuara Πριν 21 ημέρα
super kenge
Play with Rona
Play with Rona Πριν 22 ημέρες
Zeri magjik i Fitit qe tingellon si nje melodi e bukur🙏🌹
Eazy E
Eazy E Πριν 23 ημέρες
Dashuriii daashuriiii pucci bukur ✌🏼🥀❤❤💋💋💋💋
Dori Sulovari
Dori Sulovari Πριν 23 ημέρες
Kurre mos resht se kenduari sepse ke nje ze brilant😮😍👏
Ermelisa Cibaku
Ermelisa Cibaku Πριν 23 ημέρες
Bravo fifi je njish te lumte si ke ftyren ke dhe zerin zoti te bekoft
sokin jon
sokin jon Πριν 22 ημέρες
perfect
Irena Paco
Irena Paco Πριν 23 ημέρες
O yll o me e mira me rengjethet mishin saher qe e degj te dua fifi💋💋
sokin jon
sokin jon Πριν 22 ημέρες
o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin
miko foin
miko foin Πριν 23 ημέρες
i watched it three times
anida hamzaj
anida hamzaj Πριν 23 ημέρες
superr
Eraldooo Ymey
Eraldooo Ymey Πριν 24 ημέρες
Ah dshuri
miko foin
miko foin Πριν 23 ημέρες
Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔
Qefsere Zeka
Qefsere Zeka Πριν 24 ημέρες
🔥🔥💗💗
Ervana Satka
Ervana Satka Πριν 24 ημέρες
Woooooo this voice woooo super 😍😍
Ervana Satka
Ervana Satka Πριν 24 ημέρες
Ahhhh Dashuri yes Love eshte dhe e bukur por dhe trishtuse woooooo
sokin jon
sokin jon Πριν 24 ημέρες
Per balada ska njeri qe ja merr fifit😉 super
Gezim Kapa
Gezim Kapa Πριν 25 ημέρες
Fifi😍🤩
Dafina Cokaj
Dafina Cokaj Πριν 25 ημέρες
E mrekullueshme kjo kenga
sokin jon
sokin jon Πριν 24 ημέρες
Te lumt goja o topce lalit
HEIDDEN MUSIC
HEIDDEN MUSIC Πριν 26 ημέρες
HIT HIT HIT HIT 🔊🔊🔊🔊 👇👇👇 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 👐👐👐👐HEIDDEN MUSIC👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐 👐👐👐👐👐
Jerina Xhoxhaj
Jerina Xhoxhaj Πριν 26 ημέρες
Je artiste zemer🤗
Ariola Sula
Ariola Sula Πριν 26 ημέρες
Super!👏👏👏👏👏
Bujar Qoku
Bujar Qoku Πριν 27 ημέρες
o lereni kengen . a nuk shihni dikush ka bo mrekulli me videon . Spoti me i mir qe kam par deri tash . Bravo per kamermanin
Armend Bytyçi
Armend Bytyçi Πριν 28 ημέρες
perfect
Paola Duda
Paola Duda Πριν 28 ημέρες
👏🏻👏🏻
Viola Alikaj
Viola Alikaj Πριν 28 ημέρες
Oooo sa e bkr kjo ka lezet per tu degjuar,😭❤
helloo helloo
helloo helloo Πριν 28 ημέρες
Edhe un smora asgje nga dashurija po 0 dashuri, njeriu kur behet qorr nga dashurija dhe pastaj vuan dhe mbetet vet si un sot 😭💔. Jeta vazhdon ne vetmi😢💔
seiom jvony
seiom jvony Πριν 29 ημέρες
Duhet me falenderu djalin qe la Fifin qe arriti te beje kete super kenge. 🤣🤣🤣
Argis Leba
Argis Leba Πριν 29 ημέρες
Like kush ndihet vetem dhe pse me njerez per rreth 😭😭😭 sa her e degjoj lotet dalin vet. Fifi je div
Anisa Pepa
Anisa Pepa Πριν 29 ημέρες
PERLE😍
seiom jvony
seiom jvony Πριν 29 ημέρες
Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut
mojsilda cinari
mojsilda cinari Πριν μήνα
E dua , e adhuroj pafunddddddddddddddddddddddddddddd kete kenge
Balkan bojra
Balkan bojra Πριν μήνα
Selimi
gioyu comi
gioyu comi Πριν μήνα
THIS IS AMAZING! ❤
fier lushnje
fier lushnje Πριν μήνα
Te lumt goja o topce lalit
doire aintu
doire aintu Πριν μήνα
Talent i gjalle dhe bukuri me vete, momentin qe te pashe live ishe yll i vertete! ❤
gioyu comi
gioyu comi Πριν μήνα
ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri A
Benim Hayatim
Benim Hayatim Πριν μήνα
fifi bravo te koft je si qithmon top goce pre bin sehr stolz auf dich meine süße maus 🐁
aola wili
aola wili Πριν μήνα
I remember « kus kus » in 2016. And now this beautiful anthem of émotions ! What an evolution. Bravo Fifi. Te dua shqiperi. Much love from France 🇫🇷❤️🖤
doire aintu
doire aintu Πριν μήνα
kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY
NEJA neja
NEJA neja Πριν μήνα
Po boni konge ama me na perkrah hiq se ma shume ju pelqejne kriminelat se njerezit me profil.
Denis G
Denis G Πριν μήνα
Nuk kam parole qe descrive kte canzone nuk esistono
aola wili
aola wili Πριν μήνα
dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle
Stage music
Stage music Πριν μήνα
Fifi is slowly becoming of a music legend. Very good powerfull ballad Adele=Fifi
Ptao Tom
Ptao Tom Πριν μήνα
Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare
Sovia Lajuba
Sovia Lajuba Πριν μήνα
tinyurl.com/lovexxgirl Мьяако-сан! ฅ (̳ · · ̫ · ̳ ฅ) Нян TANTA BEYEZAS QUE DIOS A HECHO EN ESTE MUNDO ASERE Y DISEN QUE DIOS ES MALO SI DIOS ES MALO NADIE ES BUENO ASERE МИЛ ГРАСИАС ПОР ТАНТА БЕЙЕСАС Estação I loro na salute rispettivi previrli Спасибо за реорганизацию лайв раздачи! Прямая трансляция в этот день была просто смешной! Его смотрели более 10 000 человек (смеется) В конце концов, морковь - лучшая! Я быль восторге от того, что забыл выключить камеру, и сделал это! Я должен быть осторожен в будущем ..111
Ptao Tom
Ptao Tom Πριν μήνα
She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡
Licorne Des Bois
Licorne Des Bois Πριν μήνα
So.... what about Fifi at the Eurovision song contest ? You want to loose or to win ? Fifi 🤩❤
Vjollca Xhunga
Vjollca Xhunga Πριν μήνα
Ekxelente
Zuhra Krasniqi
Zuhra Krasniqi Πριν μήνα
Super super te lumt bravo vazdo vetem keshtut
Nia Xhulieta
Nia Xhulieta Πριν μήνα
😢😢😢💔
Qlirim Krasniqi
Qlirim Krasniqi Πριν μήνα
Kenga shum e bukur,mos t ndodh ma mem perfshi zhurma t klipit n kang majmunnn!!
Kaci Soni
Kaci Soni Πριν μήνα
Nk edi pse po kyr dëgjova ket keng lot me rrodhën syt
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
You're so beautiful! Great video?
Karadai Fuqishem
Karadai Fuqishem Πριν μήνα
Shum e bukur
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ShpresaRina ShpresaRina
ShpresaRina ShpresaRina Πριν μήνα
Lyrics Vemendjen ta dhash e qka mora mbrapsht ASGJE Me fal ty te thash kaq shum qe tkam dasht MTHE SKA GJE Tpakten shkrujta ca keng e kjo pesh e rend me dhemb ama e kuptova ate qe mka tremb ta humbas sdoja tmendoja REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri, dashuri ah dashuri qka mbone ti Krejt un dallash i pash po pishman nuk jom Vet un ty tlash me bo ti me mu qka don Nuk ngova asnje se ngova zemres un po i besoja pa ty sjam gje REF Ah dashuri, dashuri qka mbone ti Ah zemer e shkret aj ka met dasht Jo nuk tlen vet Ah dashuri dashuri ah dashuri qka mbone ti
Ejona Shehu
Ejona Shehu Πριν μήνα
Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, ça m'bone ti
mrs Gremi
mrs Gremi Πριν μήνα
kenga super WOWWW POR NGJAN SI NJE remake i INDILA- LOVE STORY
Marjola
Marjola Πριν μήνα
super ze ke❤❤❤❤😍
Dori Isufaj
Dori Isufaj Πριν μήνα
Sh keng e bukur
sara zabergja
sara zabergja Πριν μήνα
TEKSTI : Vemendjen ta dhash, e çfare mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qat kom dasht. M'the SKA GJE T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas doja t mendoja Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Krejt un dallash i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje se ngova Zemres un po I besoja Pa ty sjam gjalle Ah dashuri, dashuri ça mbone ti Ah zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone tiii Ahhhh dashuri, dashuri ça mbone ti (ca mboneeee) Ahhhh zemer e shkret, ai ka met dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti Ah dashuri, dashuri Ah dashuri ca mbone ti
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν μήνα
ke nje ze engjellor bravo👏❤️
soinhu foitu
soinhu foitu Πριν μήνα
i love your videos so much !?
Jovana Tubic
Jovana Tubic Πριν μήνα
Video is SOO SAD I START TOO CRYIINGGG!!!!
bodoti qwiu
bodoti qwiu Πριν μήνα
OMG I love it so much?
Jovana Tubic
Jovana Tubic Πριν μήνα
She HAVE A VOICE,I LOVE HER...! HELLOO FROM SERBIA :*♡♡♡
Jovana Tubic
Jovana Tubic Πριν μήνα
@E. J. ♡♡♡
E. J.
E. J. Πριν μήνα
greetings from albanian girl✌🏼👍
finem My love
finem My love Πριν μήνα
Fifi je me e mira te shiko kush luan edhe Luana Vjollca my love qe te dyja
soinhu foitu
soinhu foitu Πριν μήνα
Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !
Dori Gostima
Dori Gostima Πριν μήνα
Askush . Une Replayyyyyyyyuuu 100000 times
Telida Lilo
Telida Lilo Πριν μήνα
Ah dashuri ah dashuri ca me bone ti... Shume e bukur.👏👏👏💫💫💥💥♥️♥️♥️Fifi si gjithmone e mrekullueshme.😚😚😉😉
bowen voowy
bowen voowy Πριν μήνα
përjetshme. Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj. Kjo është dashuria e vërtetë !!! ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))
mikin lirou
mikin lirou Πριν μήνα
She love someone ♥️ She miss someone 🥺
bowen voowy
bowen voowy Πριν μήνα
Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen
ermal vata
ermal vata Πριν μήνα
Mdoshta sje nje kengtare aq e famshe por lyrics-i qe ben esht thjesht madheshtor ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Benim Hayatim
Benim Hayatim Πριν μήνα
Fifi as niherr ska dasht me kan e famshme keshtu qysh asht asht e knaqne
Benim Hayatim
Benim Hayatim Πριν μήνα
Fifi nuk te kuptoj pse jaki qit kangen sika meritu aspak amo kjo asht fifi
mikin lirou
mikin lirou Πριν μήνα
i love your videos so much !?
Edona Morina
Edona Morina Πριν μήνα
My favourite songg ❤
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
Fifi thjesht Mrekulli je 💯 😇❤
Griselda Lami
Griselda Lami Πριν μήνα
Fifi je dashuri🥰😍♥️ Like kush u dashurua me kete kenge qe me degjim te pare
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
Masterpiece 🥰👊
Arjela Brama
Arjela Brama Πριν μήνα
Vemendjen ta dhash, e ça mora mbrapsht? ASGJE Me fal ty te thash, kaq shum qe t'kam dasht. M'the: "S'KA GJE!" T pakten shkruajta ca kenge, E kjo peshe e rende me dhemb, ama e kuptova Ate qe mka tremb te humbas s'doja t'mendoja Ref. Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti Krejt un ti dhash e i pash Po pishman nuk jam Vet un ty t'lash me bo ti me mu ça don Nuk ngova, asnje s'e ngova Zemres un po i besoja Pa ty s'jam gjalle REF.: Ah dashuri, dashuri Ah dashuri. ça mbone ti Ah zemer e shkret, Ndaj ka me t'dasht jo nuk t'len vet Ah dashuri, dashuri Ah dashuri, dashuri ça m'bone ti
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν μήνα
She love someone ♥️ She miss someone 🥺
Shpresa Berisha
Shpresa Berisha Πριν μήνα
Ah Dashuri qa me bone ti ...
London ALB
London ALB Πριν μήνα
❤️😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν μήνα
Indila - Love Story
vio Gr
vio Gr Πριν μήνα
Fifi je e madhe
Luis Lulaj
Luis Lulaj Πριν μήνα
ke nje ze engjellor bravo👏❤️
Ana Kaleci
Ana Kaleci Πριν μήνα
Vetëm "ah dashuri dashuri c'a më bone ti " më ngeli në mendje !
Faton Peci
Faton Peci Πριν μήνα
Fifi shumë e mirë kënga të përgëzoj një hit i mrekullueshëm.Dhe gjithashtu kënga ime e re e preferuar.👏💜
Lizkooker Army
Lizkooker Army Πριν μήνα
Fifi je nje vjedhacake qe ua ke vjedh mendjen njerzve me kto keng
xh h
xh h Πριν μήνα
Kenge shume e bukur dhe corones I gjendet ilac po dashuris akoma nuk I eshte gjendur ilaci, na dridhet zemra kur e degjojm kengen
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Πριν μήνα
✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Emily An
Emily An Πριν μήνα
Good job.. keep up the good work.?
GrooveVibes Only
GrooveVibes Only Πριν μήνα
grpost.info/top/07B2X4C1UQlYevfPmAxMbg New Channel for new House and Techno Sound ! check it out and subscribed
Emily An
Emily An Πριν μήνα
Zeland.
Marjola Hiibeja
Marjola Hiibeja Πριν μήνα
❤️❤️
Larg - ELGIT DODA 1hour Good Soong.
1:30:51
Phi Thùng TV
προβολές 935K
Into The Skin επ. 1: Αιθιοπία | George Mavridis
53:56
Trannos x Billy Sio - 1000ARA (Official Music Video )
3:33
Trapsion Entertainment
προβολές 354K
Kojshia Show-Nusret Pllana & Moderatori ne Emergjencë
58:07
KojshiaShowOfficial
προβολές 70K
Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)
2:02:57
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
προβολές 55M
Portokalli - Episodi 8, Sezoni 34, 22 Nëntor 2020
2:04:12
Top Channel Albania
προβολές 318K
n'Kosove Show - Kallashi
50:41
n'Kosove Show
προβολές 435K
Zjarr
03:21
Rina - Topic
προβολές 259K
Fifi - Akoma (prod by Apollo)
03:17
FIFI OFFICIAL
προβολές 6M
Into The Skin επ. 1: Αιθιοπία | George Mavridis
53:56
Trannos x Billy Sio - 1000ARA (Official Music Video )
3:33
Trapsion Entertainment
προβολές 354K
Teacher Embarrasses Poor Student In Front Of Class
10:35