Blerina Balili - Si ta genjej zemren (Official Video 4K)

  προβολές 403,092

ArkivaShqip

Πριν 11 ημέρες

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Vani Rushiti & Vojsava Alia
Teksti: Vojsava Alia
Orkestrimi: Vani Rushiti
Klarinete: Makis Tsikos
Kitare: Relian Lulo
Video: MaxProduction
Styling: Kondi Vlore
M.U.A: Rozana Cepele
Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/si-ta-genjej-zemren-single/1541171033
Spotify: open.spotify.com/album/56rJILiK154tpuUwc9K2JN

Σχόλια
Anida Dhoska
Anida Dhoska Πριν 8 ώρες
Super kengë....
Ilir Kondakci
Ilir Kondakci Πριν 11 ώρες
Si ta genjej zemren,si???A ka nje pergjigje???
ꪑꫀꪶꪖ
ꪑꫀꪶꪖ Πριν 16 ώρες
😔😔😔😍😍😍
Katerina Mingo
Katerina Mingo Πριν 20 ώρες
Kenga me e bukur qe Kam degjuar nga ty bravo
Hack Noob
Hack Noob Πριν ημέρα
Të këndoftë zemra o Blerina 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Bruna
Bruna Πριν ημέρα
Dashurija eshte e bukur po te zhgenjen ❤😢😢 Bravooo Blerina suksese 👏🌟🙏
ArdianLimanmeraOfficial
ArdianLimanmeraOfficial Πριν 2 ημέρες
Më falni për shqetsim ju kisha lutur të gjithve që të bëni subscribed në kanalin tim që të arrij 2 mij. Ju faleminderit të thithve për perkrahje Zoti ju Bekoft!
Suela Lifo
Suela Lifo Πριν 3 ημέρες
Te kendofte zemra yll e ke qar kete radh 😥😥💔💔
Franceska Kaftirani
Franceska Kaftirani Πριν 3 ημέρες
super 💖😓😓😓💖💖
ona bleona
ona bleona Πριν 3 ημέρες
shum kenge super kjo 😭😭😭😭😭😭
kapo kapo
kapo kapo Πριν 3 ημέρες
Super keng ❤
Xhoana Zeka
Xhoana Zeka Πριν 3 ημέρες
😭😭😭😭😭😭🖤🖤🖤🖤
Judi Kumbora
Judi Kumbora Πριν 4 ημέρες
Nje tjeter perl ne kenget e tua Blerina bravo zmr ..cdo keng qe del nga buzet e tua eshte magjia vet ❤
Orinda Orinda
Orinda Orinda Πριν 4 ημέρες
😥😥😥bravo
Renata Kamami
Renata Kamami Πριν 4 ημέρες
😢😢
Megi Cuna
Megi Cuna Πριν 4 ημέρες
🥺🥺
Anila Tabaku
Anila Tabaku Πριν 4 ημέρες
Sa bukur....si ta genjej zemren
Erjon Sakaj
Erjon Sakaj Πριν 4 ημέρες
Jalla jalla mase e sheh zoti edhe ate faqe petullen 😂
Flabian Musaku
Flabian Musaku Πριν 4 ημέρες
o yll bote na kenaqe si gjithmon super keng me nje vokal te vecante 🎉🎉🎉🎉
Nertila Binaj
Nertila Binaj Πριν 4 ημέρες
Te lumte goja Blerina 💙👏👏👏
klara ahmetaj
klara ahmetaj Πριν 4 ημέρες
Super keng si gjithmon kengetarja me e mir 🥰🥰🤩
Andi Alushaj
Andi Alushaj Πριν 4 ημέρες
Super ze super tekst Bravo Blerina 👏👏
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Πριν 5 ημέρες
💎🔯✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮╰ ★ ╮▲▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ ▲ 💎🔯💎🔯💎🔯 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Namik Gjolena
Namik Gjolena Πριν 5 ημέρες
Bravo Blerina e ke qare fare të uroje suksese!🌹🌹♥️♥️👏👏👍👍
Simka Nushi
Simka Nushi Πριν 5 ημέρες
Είσαι μοναδική 👏👏
Mirela Gezhilli
Mirela Gezhilli Πριν 5 ημέρες
Nje keng me shum kuptime bravo blerina 👏👏👏👏👏
Jeta Ime
Jeta Ime Πριν 5 ημέρες
Lemsha ma bere jeten me genjeshtrat e tua...
Lorenco Lorenco
Lorenco Lorenco Πριν 5 ημέρες
i madhi maqi ciko lezeton cdo keng qe luan ai ❤❤❤❤
Valentina Mandi
Valentina Mandi Πριν 5 ημέρες
Bravo suksese ylli je🥰
Muhamed Carkanji
Muhamed Carkanji Πριν 5 ημέρες
Edhe un qe nuk degjoj keng popullore kjo me ka fiksuar prz Bravoooooo blerinaaa
Drita Bregu
Drita Bregu Πριν 5 ημέρες
Kek me moll
Luziana
Luziana Πριν 5 ημέρες
Te lumte goja Blerina..👏👏👏🥰❤️🌹🌺
BILLYBOO
BILLYBOO Πριν 5 ημέρες
ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΚΟΣ 🎺🇬🇷
shoqeria e vertet
shoqeria e vertet Πριν 5 ημέρες
Pershendetje
Suela Bare
Suela Bare Πριν 6 ημέρες
Super ✨🎶🎼👏& Super Gjyshe✨❤🌟✌
Romeo Hoxha
Romeo Hoxha Πριν 6 ημέρες
Shum bukur 💋🌹🌹
Paraqi Fatjon
Paraqi Fatjon Πριν 6 ημέρες
Jasu re makis tsikos
Alperta Melina
Alperta Melina Πριν 6 ημέρες
Bravo super ❤ suksese te meteshme👏❤
Erlin Zinxhiria
Erlin Zinxhiria Πριν 6 ημέρες
👍
Jimmy K
Jimmy K Πριν 6 ημέρες
Bravo Blerina lart e me lart
Vasil Tarusha
Vasil Tarusha Πριν 6 ημέρες
Blerina te me falesh që jam e drejtpërdrejt por nuk këndon moj çupë
Klajdi Klajdi
Klajdi Klajdi Πριν 6 ημέρες
Blerina je shum e mira te rujt zoti❤️🤲
Soni Korce
Soni Korce Πριν 6 ημέρες
Super kenge bravo blerina
Erina Alushaj
Erina Alushaj Πριν 6 ημέρες
Shumë bukur të lumtë goja ❤❤👏🌹🌹
Antoneta Qerreti
Antoneta Qerreti Πριν 6 ημέρες
Te lumt goja ja ke gjetur fjalet kenges eshte tamem historia e jetes time origjinal si kenga me lot she genjeshtra
Agolli Zena
Agolli Zena Πριν 6 ημέρες
Sa kenge prekese por dhe shum e bukur
Edison Plakalli
Edison Plakalli Πριν 6 ημέρες
Bilbili muzukes popullore 😘😘😘
Ylli Myftaraj
Ylli Myftaraj Πριν 6 ημέρες
Shum keng prekse, njekohesisht shum e bukur , bravo blerina super , suksese
Aulona Sqillo
Aulona Sqillo Πριν 7 ημέρες
Zemra te kendoft gjithmon o yll o bukuri za leszet i jep vlores tiiiii
Mbaresa Kokaj
Mbaresa Kokaj Πριν 7 ημέρες
Sh bukur Blerina suksese gjigande
Mirela Haxhi82
Mirela Haxhi82 Πριν 7 ημέρες
Te lumte o yll ska si ty ❤
Inn Toska
Inn Toska Πριν 7 ημέρες
Super kengre blerina👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Viola Uka
Viola Uka Πριν 7 ημέρες
Perfetto 🥰👑👑👑👑👑👑🙏🙏🙏shum kengee e bukur
Emine Sinameta
Emine Sinameta Πριν 7 ημέρες
Sa bukur kjo kenge mi ka mbush syt me lot 😭😭😭😭😭😭 kush ka dashuruar me shpirt e zemer e kupton ket 💔💔💔💔😭😭😭😭😭 bravo komplimente te rujt zoti inshalla yarebin amin 🤲 rsp ⭐😭
Mimoza Shini
Mimoza Shini Πριν 3 ημέρες
😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Zamira Beqiri
Zamira Beqiri Πριν 7 ημέρες
Shum keng e bukur bravo zemer ❤🙏🙏
bruna soares
bruna soares Πριν 7 ημέρες
Ha sa me pelqen kjo kenge Nje tekst I kohes dhe nje muzik prefekte. Bravo Vojsava 👏 dhe nje Bravo te madhe kengetares qe e ka qa me ate ze brilant.
Amelia Bode
Amelia Bode Πριν 7 ημέρες
Blerina je e preferuara
egla mbrati
egla mbrati Πριν 7 ημέρες
Super.
Silvana Dano
Silvana Dano Πριν 7 ημέρες
Super kenge blerina ❤
Berti Fier
Berti Fier Πριν 7 ημέρες
Like kujte i pelqeu koj super kenge ♡♡
Lorenc Ruko
Lorenc Ruko Πριν 7 ημέρες
Zë të mrekullueshëm dhe këngë shumë të bukur
Geri Dervo
Geri Dervo Πριν 7 ημέρες
BLERINA BALILI ARGJENDI TEPELENES TONE TE PERQAFOJE NGA 🇬🇧🇦🇱
Armel Buzi
Armel Buzi Πριν 7 ημέρες
Super keng te kendoft zemra Blerina Balili
Irma Miza
Irma Miza Πριν 7 ημέρες
Shum e bukur kjo kenge,kush London ne dashuri e mallkofte I madhi zote
Ti All
Ti All Πριν 7 ημέρες
👏👏👏👏lemsh ma bere jeten me genjeshtra
Alteoirik Kumaraku
Alteoirik Kumaraku Πριν 7 ημέρες
Te kendoft zmra I yll I muzikes
Andrea Baha
Andrea Baha Πριν 7 ημέρες
🌷💚
Anto Neta
Anto Neta Πριν 7 ημέρες
Te lumte goja zemer e te kendofte shpirti.🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🍮
Xhane Xhane
Xhane Xhane Πριν 8 ημέρες
👌👌👍👍❤❤
Çivisiz Dünya/ Botë pa studless
Çivisiz Dünya/ Botë pa studless Πριν 8 ημέρες
Ne kadar güzel bir şarkı.👌🏻
steven stav
steven stav Πριν 8 ημέρες
Blerina super 🔥 Po big up per klarinetistin Makis Tsikos🔥🔥
eljona henaj
eljona henaj Πριν 8 ημέρες
😢😢😢😢
Frida frida
Frida frida Πριν 8 ημέρες
Bravo Blerina ..te uroj suksese
zana ana
zana ana Πριν 8 ημέρες
Super👌👌 i uroj qe mos i mjaftofte jeta per tu penduar e mallkoj me shpirt 😥😥
Tony Tony
Tony Tony Πριν 8 ημέρες
Super kenge sukses ylli ✨✨ tepelenes
Ilir Muskaj
Ilir Muskaj Πριν 8 ημέρες
...."lëmsh seç ma bën jetën, gënjeshtrat e tua"...,ose "lëmsh ma bëre jetën me gënjeshtrat e tua"....Keshtu do tingellonte me mire ky varg dhe do kendohej saktesisht si nga ana metrike e poezisë, ashtu edhe nga ritmike e muzikore....
Zamir Cobaj
Zamir Cobaj Πριν 4 ημέρες
E vertete per sa I perket anes letrare
Xhuhana Gordume
Xhuhana Gordume Πριν 8 ημέρες
Bravooo💗💗💗❤❤
Artan Xhafa
Artan Xhafa Πριν 8 ημέρες
Brava 👏👋🇦🇱
Fredi Tona
Fredi Tona Πριν 8 ημέρες
C'te duhen keto merselera? - kendo Populloren!
Fredi Tona
Fredi Tona Πριν 8 ημέρες
Do jete e kopjuar nga ndonje kenge Turke?......
Odise Papa
Odise Papa Πριν 8 ημέρες
...pafundesisht e bukur Blerina
Apostol Dema
Apostol Dema Πριν 8 ημέρες
super kenge je njeshe te lumt goja
Klara Xhaferi
Klara Xhaferi Πριν 8 ημέρες
Bravo Blerina ❤🥺🥺😭
Blerina Guce
Blerina Guce Πριν 8 ημέρες
Bravo Blerina 🙏🙏🙏🙏❤
Shkodrane Shkodrane
Shkodrane Shkodrane Πριν 8 ημέρες
O zot qfar Zani bravo pre goce
Erjus Idrizi
Erjus Idrizi Πριν 8 ημέρες
0
Mira Korfuzi
Mira Korfuzi Πριν 8 ημέρες
Bravoooo
live life
live life Πριν 8 ημέρες
Shume kenge e bukure dhe veshja I shkone 🥰😍
Gentiana Subashi
Gentiana Subashi Πριν 8 ημέρες
Super keng❤️
Jashari Dorjan
Jashari Dorjan Πριν 8 ημέρες
Bravo 👏👏👏
Marsel Agalliu
Marsel Agalliu Πριν 8 ημέρες
Voj
Erlin Mullaj
Erlin Mullaj Πριν 8 ημέρες
Bravo yll 😘😘😘😘
Sulo Myftari
Sulo Myftari Πριν 8 ημέρες
Bravo 👏👏👏
Besa Xhezaj
Besa Xhezaj Πριν 8 ημέρες
Super keng
Taulant Rustemi
Taulant Rustemi Πριν 8 ημέρες
😭😭😭😭
Emiljano Shahini
Emiljano Shahini Πριν 8 ημέρες
Blerina je me e mira kengtarja ime preferume
Aldi Goxhaj
Aldi Goxhaj Πριν 8 ημέρες
Bravo Blerina te kendofte ❤💙😍😍
Xhuljeta File
Xhuljeta File Πριν 8 ημέρες
Suksese Blerina nje tjeter perl e jotja😍😍😍
Xheraldo Velaj
Xheraldo Velaj Πριν 8 ημέρες
Sa bukur zemer sa te shkon dhe ajo veshja 😍🌟sherbet si gjithmon nje perqafim te nis nga Italia Anila ♥️sukseseeeee sukseseeeee paç gjith jeten tende te shikoft zoti 🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Eri Mana
Eri Mana Πριν 8 ημέρες
Suksese super kenge ❤️❤️❤️
Marjola Jurgen Kacani kolazh Jugu 2020
50:58
Chef Noku
προβολές 70K
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV
3:51
Big Hit Labels
προβολές 145M
Highlights Atletico Madrid vs FC Barcelona (1-0)
1:31
LaLiga Santander
προβολές 2,3M
Ylli Baka - Mirmengjes nena ime (Official Video 4K)
03:46
Të kujtoj me mall
03:27
Blerina Balili
προβολές 350K
Deep Feelings Mix | Deep House, Vocal House, Nu Disco, Chillout #16
2:26:01
BLERINA BALILI,KOLAZH DASME JUGU
14:08
Resti Tepelensi
προβολές 1,4M
Blerina Balili - Dua te shoh syte (Official Video)
04:30
Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]
50:42
Blerina Balili 2020 - Live 1
27:58
ERI INA
προβολές 129K
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV
3:51
Big Hit Labels
προβολές 145M
Highlights Atletico Madrid vs FC Barcelona (1-0)
1:31
LaLiga Santander
προβολές 2,3M
Guess The Rapper’s Emoji, Win $1,000
10:19
FaZe Jarvis
προβολές 789K
GNTM 3 - trailer Δευτέρα 30.11.2020
1:07
StarTvGreece
προβολές 275K
Sadakatsiz 8. Bölüm
1:36:04
Sadakatsiz
προβολές 586K
Yasak Elma 87. Bölüm Fragmanı
0:46
Yasak Elma
προβολές 2M