Rama i 'vuri gishtin' tokës së tyre për spitalin turk, fermerët e Fierit dalin në protestë

  προβολές 148,047

Fax News Albania

Πριν 12 ημέρες

Banorët e fshatit Daullas në Fier kanë dalë paraditen e sotme në protestë, për shkak se kundërshtojnë që spitali i ri i Fierit të ndërtohet në tokat e tyre.
Mësohet se toka që u inspektua nga kreu i qeverisë Edi Rama këtë fundjavë, dhe u përcaktua si zona ku do të ndërtohet spitali është në pronësi të 10 fermerëve. Këta fermerë shprehen se kanë marrë kërcënime të ndryshme gjatë këtyre ditëve, ndërsa kundërshtojnë dhënien e tokës për ndërtimin e spitalit.
#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on GRpost Channel HERE: grpost.info/top/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Σχόλια
Sebastian Orfanos
Sebastian Orfanos Πριν 11 ώρες
O ti demokrat , po ti mut muti qofsh kurrkujt nuk i intereson , po te pakten mos e ngri zerin mbi te tjeret .
Edison Troqe
Edison Troqe Πριν ημέρα
Plaku matuf thot jam "demokrat," po cpicken e semes je ti? Ti nk e di se cfare esht demokracia na moret ne qaf edhe neve te rive o te shuar nga mendja.
Xhiku Golemi
Xhiku Golemi Πριν 2 ημέρες
Mos e rruj fare ,mos e jep token rri bej protest aty ne shi trap
Vladmir Fisherman
Vladmir Fisherman Πριν 4 ημέρες
Shqipera 1 eoro ?.deti o euro?.
Illyria Illyria
Illyria Illyria Πριν 4 ημέρες
Pse cpo ben me token ti o kokqyp
Lena A
Lena A Πριν 4 ημέρες
Spitali nuk behet per ne por behet per te fituar turku
Ilir Kadrija
Ilir Kadrija Πριν 4 ημέρες
o zotni na eshte bo ky rama si me pas babe , i pjese e popullit nuk pyetet me sepse nuk e rrun fare vesh gjati i qeverise ben cfare ti dojne palla , enver hoxhen e paskeni pas mire se ca doli ky enveri dyte me i rrezikshem me hajne ne histori , ja marrte zoti shpirtin shpejt
Gentian Cela
Gentian Cela Πριν 5 ημέρες
Ti japin tok tjeter
Almir Hassa
Almir Hassa Πριν 5 ημέρες
Vlera eshte 3 mij lek te vjetra o xhaxhi kaq ta paguan shteti nuk je tu ja shit privatit shteti te fut kollodokun .
Mr. Martenzit
Mr. Martenzit Πριν 5 ημέρες
Ku behet derri rob? Beje e pike. Plasi k*** se nuk dun keto delet. Tokat kan qen bosh me kohe, shqiptari eshte rrace pertaci. Te paguhen per token e te behet spitali pastaj ne p*** te r**** te ven keto bagtite.
Hello Hello
Hello Hello Πριν 5 ημέρες
MOS E LENI NESE TOKA ESHTE E JUAJA . AI QEN BEN PAZAR ME TOKAT E POPULLIT_LE TA BEJE NE SURREL> EDHE NE SURRE JA VODHI TE TJEREVE_ HAJDUTI NUK NDRYSHON
Kole LAMI
Kole LAMI Πριν 5 ημέρες
Do behet per civilet poe me von do ti dalin zani qe esht spital privat turk me shefat turk e specjalistat turk si spitalet tjera si amerikani si greku si gjermani dhe do ti shtohet edhe spitali turk
Rake R
Rake R Πριν 5 ημέρες
Shtet barbon i mer token pronarit
piro k
piro k Πριν 6 ημέρες
Si munde te japesh token e pronarit te ligjeshem ketyre te cilet qeveria e Berishes dhe Rames ja dhane ketyre pa asnje kacidhe ,dhe tani kerkojne demshperblim ,keta njerez kane te drejten per te kerkuar po pronaret e LIGJESHEM qe per 30vjete vetem mbeten gjygjegjeve te politikes shemtuar te Berishes dhe Rames hajduteve te paskrupull te injorances dhe zgjuarsise per te vjedhur prona kur ju duhen sipas interesit . I bejne pronar duke dhene tapi dhe pastaj ka marin ,ku je parlament Shqipetar qe i beni ligjet nga pahaftesia e ketyre ligjevenes fshatar injorante. Pas 10 vjetesh Rama do jete pronar i ketije SPITALI TE FAMSHEM.
Dino Hasanov
Dino Hasanov Πριν 6 ημέρες
Po TE nderton Amerikanet cfare DO reagonin?
Dino Hasanov
Dino Hasanov Πριν 6 ημέρες
Nukbi spiral turk.por spitalbi fierit..
Roland Manaj
Roland Manaj Πριν 6 ημέρες
Nëqoftëse tokat i kanë në përdorim shteti do veprojë sipas ligjit ,nëqoftëse tokat janë trashëgimni shteti duhet ti paguaj me çmimin e tregut , në këto dy raste shteti duhet të veprojë në bazë të ligjit për tokat...
piro k
piro k Πριν 6 ημέρες
Ne kohen Enverit ,njerezit thoshin per pagesen epunonjesve qeveria me nje dore ti jep me tjetren ti merre.
Qerime Ramaj
Qerime Ramaj Πριν 7 ημέρες
Bravo.👋👋👋👋👋👋👋
Bardhok Ndoj
Bardhok Ndoj Πριν 7 ημέρες
shko e takoje ramen e futi nje kokerr plumbi...humb se humb ke,por te pakten heq nje pleh e vene mend te tjeret or vella
Kole LAMI
Kole LAMI Πριν 7 ημέρες
Ai spital esht turk me nji pjes puntor shqiptar pper ta kamanduar at spital jan turqit e jo shqiptaret ky esht edi e dhomi jon
Ludo Ludo
Ludo Ludo Πριν 7 ημέρες
Keta fermerë duhet të kompensohen me vlerën e drejtë sa u takon . Shteti duhet t'i paguaj ata me para bollshëm
hajdar lleshaj
hajdar lleshaj Πριν 8 ημέρες
hahahaha. 50 miljon dylimn e doni ju dhe s jeni t kanqem
hajdar lleshaj
hajdar lleshaj Πριν 8 ημέρες
po spital do behet jo kazino mor idjota merni lekt dhe rrini urt
Alfert Cola
Alfert Cola Πριν 8 ημέρες
Toka u dha falas nga shteti dhe eshte dhene nw perdorim! Ne asnje vend te botes,shteti nuk jep toke falas. Ndaj edhe juve nqs do e kishit blere ne shtet njesoj si blene njerezit hyrjet ne pallate,sot kishe te drejte te kerkoje edhe 500 euro per m2. Ama ti e ke marre falas..dhe sot shteti ta merr se i duhet,dhe ti ske cri besh.
Rosa 444
Rosa 444 Πριν 8 ημέρες
O mere o lere o zotri se ske nga vete
Iskender Tarasi
Iskender Tarasi Πριν 8 ημέρες
E xhaje ke shpres me ngrit nje lokal ne token qe do te ngeli ngjit me spitalin bar do hash dhe ti mor laluc koke trashe!
Rakela Nocka
Rakela Nocka Πριν 8 ημέρες
1 pyetje kam. Pse cdo gje behet ne kurriz te ketij populli te vuajtur ... Cdo kush prej nesh eshte deshmitar i realitetit ne kete vend... Popullit i ripet lekura duke paguar dhe ato qe nuk duhet ndersa politikanet pasurohen ne kurriz te ketij populli.. Po deri kur.!
Agrigeno Pepaj
Agrigeno Pepaj Πριν 9 ημέρες
Duhet ti vlersohet toka ashtu si esht ne treg pik e jo te hash mut ti Zoti Rama bashk me ate Turkun Erdo gi erdo go erdogan shif dojn mi vjedh tokat njerzve fuck tradhtart esat pash muta
Juli Jazaj
Juli Jazaj Πριν 9 ημέρες
Kure behet nje projek per te vendin ne cdo vend ta mare shteti do sdo
kasaj klodjana
kasaj klodjana Πριν 9 ημέρες
PSE TE BEHET' MJEK' TE KORRUPTUAR' DO KET' DO PAGUASH' PER TE TE VDEKUR'..
Illyria Illyria
Illyria Illyria Πριν 4 ημέρες
vitet e para do ket staf turk qe do perdori dhe pajisjet.
Tonipatos Ferataj
Tonipatos Ferataj Πριν 9 ημέρες
Kta nuk thon shyqyr Po thot jonxha po do mari vler vendi o budallenj rrini mbillni mister e hani vet
Stelio Kuci
Stelio Kuci Πριν 9 ημέρες
Ate qe beri babai i tij enverhitleri qe u mori pasurin te njejten ben edhe ky djali i tij kjo esht ppsh nuk ndrishojn
Kujtim Halimaj
Kujtim Halimaj Πριν 9 ημέρες
Bëjnë sikur nuk duan të japin tokën. Ku e gjetët tokën , kush ua la tokën ua dha ligji 7510 që ngatërroi dynjan.Toka ka qënë shtetërore dhe shteti për të ndërtuar një objekt publik të dëmshpërblen në bazë të ligjit dhe jo sa doni ju o derdimenë . Nuk thoni shyqyr që po ndërtohet Spitali .
Bekim Hamza
Bekim Hamza Πριν 9 ημέρες
Vlera shteti ta blen më shumë
Bekim Hamza
Bekim Hamza Πριν 9 ημέρες
Pse ini kaq budallenji,,lek do merrni, dhe shteti bën ligjin
Ermir Cenaj
Ermir Cenaj Πριν 9 ημέρες
Mos u dorëzoni kunder këtyre qeverive hajdute Germadh 30 vje
Arsino Llupi
Arsino Llupi Πριν 9 ημέρες
Fieri ka shansin e mire dhe per punsim te te rinjve qe po mbarojn mjeksine dhe tokat jan dhen vertet po shkruhen ne dokument Tako Are qe do te thot qe te gjith nuk kan te drejten e komandimit te asaj toke te behn cte duan vetem ta punojne dhe ti marrin prodhimin nqf se jepe sa per te ushqyer qe keshtu e jepni punesohuni te merrni dhe nje pension se toka nuk ju jep asgje per arsye do shum shpenzime qe ne sarrijm dote ne kohrat e gjysherve tane blihej toka kurse sot nuk ke dhen as nje grosh paguan nje tatim te ulet dhe kaq qe keshtu e jepni te fitoni dicka dhe te punesoheni aty se femijet qe keni nuk do i beni te bredhin mbrapa bishte te lopeve mendimi personal te kisha do e jepja mos bridhni pas Politikanve se te gjith derrat nje turi kane mos mendoni per vete po per te ardhmen e femijeve te ken kulturen dhe zgjuarsin e duhur mos i coni te mjelin lopet
Eduard Merxhani
Eduard Merxhani Πριν 9 ημέρες
Mos pranoni nuk ua marim dot pa vkm
Merjeme Agalliu
Merjeme Agalliu Πριν 10 ημέρες
Skan faj keta u ngdhin. Pronar me tokat nga sali berisha. Ja mori token pronare.Dhe ja dha dhurat. ..
Onufri onufri
Onufri onufri Πριν 10 ημέρες
Ore nuk eshte toka juaj ajo eshte e Kristaqit dhe Anetes
Esti Cesti
Esti Cesti Πριν 10 ημέρες
Topi esht I imi penalltine do ta gjuj une
Pjeter Gjinaj
Pjeter Gjinaj Πριν 10 ημέρες
Sa keq merrni mutin
Bartolomeo Bartolomei
Bartolomeo Bartolomei Πριν 10 ημέρες
Kan drejt asht pron private,shteti pagujn paret njerzve e ndertojn qa dojn ja ku ti mushet menja ministrit me shku dikush cerrik ku ka shpin e me i than ktu dot bahet spital i ri 🤦‍♂️🙏 paguju token si asht treg ateher ban spitalin,ajde minister ajde mas ja hum vlerat vedit mas u ban si sali muti
Miresenavini Montana
Miresenavini Montana Πριν 10 ημέρες
Sa keq, uroj te zgjidhet me pasterti dhe qetesi per shpirtrat e tyre
Fier Belgium
Fier Belgium Πριν 10 ημέρες
Ropqira Jan kta ministra e deputet, Po me te keqinj jeni ju servilat e partive. Sa te pa shpirt jeni. Po kujtoni se eshte populli idiot? Ktu ka 2 Te kqija qe jan ber ore Te poshter. 1 kerkojn ty marrin Te vetme menyr ushqimi fshatarve me kosto shume Te vogel, e vogel eshte o debila se leku njeher Te vjen edhe iken kta secili Jan 5 persona ne shtepi dhe e vetmja menyr per te ushqyer kishin tokat me perime. Kta skan pun tjeter Ai lek mund Te harxhohet brenda 2 viteve. Do thoj ndonje pall kari Pse sben pun tjeter. Pse tjesh ti ne terezin tende, pa i prish pun njeriu ne token tende duke ushqyer familjen me ato Te ardhur a sepse eshte e vetmi gje qe ti si te besh dhe Te te vijn te te ndryshojn me dhun ca karin do beje ti? ... Dhe 2, 3 muaj para zgjedhjeve, e di qe do iki Po merr biznes qe kur Te largohet Te largohet me koken lart. Ropqir krenar me pak llafe. Dhe ju lutem o patriota Te mi nuk ju ndihmon ambasada turke ne shqiperi. Duhet Te flisni me ambasadat jasht ose me kta Te te drejtave te njeriut jasht shtetit. Kontaktoni me ta. Brenda per brenda nuk behet gje i kontrollon ram ropqiri!!!
Renato Resuli
Renato Resuli Πριν 10 ημέρες
Toka esht ne perdorim me ligjin 7501 dhe jo ne pronesi, ne qoft se keta jan pronaret e vertet kan te drejt.
dashamir nurce
dashamir nurce Πριν 7 ημέρες
Bravo,jam shum dakort !
VITO CORLEONE
VITO CORLEONE Πριν 10 ημέρες
Qijani at nan RAMES e KUSH ta kerrcenon TOKEN more trim. Burrat desin me ner e jo TE poshtruar NGA bythqirat e turki. Kercitja o trim ti e djemt laberise. VDEKJE TRADHTARVE TE KOMBIT. RROFT SHQIPNIA.
Bob Bobi
Bob Bobi Πριν 10 ημέρες
Ky qenka nje xerxebil qe se paska shokun ,ky e di dhe vete qe se pjerdh njeri....ik ore legen leri pordhet ,shyqyr qe te doli llotaria se te ishte per ty ne lokal do ishe akoma duke pire vodke tere diten .....
teli ueli
teli ueli Πριν 10 ημέρες
Pronaret meritojne te marin maksimalen sepse me ate toke ushqehen mos te shikojne qeveritaret te mbushin xhepat e tyre
Gezim Allaraj
Gezim Allaraj Πριν 10 ημέρες
Do te jete shteteror apo privat?
Andre Kule
Andre Kule Πριν 10 ημέρες
500 VJET VRAU E PREU TURKU NE SHQIPERI,,,LUFTUAN STERGJYSHRIT TAN LAN KOCKAT,PER TE NDJEKUR TURKUN EDI RAMA E BIJE PRAP NE SHQIPERI... RROFT PS E RAMES!!!!!
Papi papu
Papi papu Πριν 10 ημέρες
Merr ate leke qe te caktojne se do te marrin token dhe nuk do marresh nje qindarke. Fshatare te mbaruar.
aert it
aert it Πριν 10 ημέρες
Po e shum e vertet po i Marin shpin Cia do te thot te lej pa shpi njerzit!! Toka eshte shpi Jan te detyruar ashtu si detyrojn njerzit te lejn shpin ta paguj token sipas ligjit,
Vullnet Duraj
Vullnet Duraj Πριν 10 ημέρες
e di si eshte kjo pune..sna plasi fare .
AL
AL Πριν 10 ημέρες
Pro Spitali Dikujt i ka ardh fati ne der dhe tani gjase spo du me shit token edhe se ska shum vlere si ata tek rruga kryesore, spo duam Spital duam bageti !!!!! 🐮👏Bravo fshatar, se kalamajt me bageti do i mbajsh deri sa te hikin nje dite ne Tiran ose gurbet, siguroi naj pun tek Spitali aty ndonje shkollim me ato lek dhe i ke femijet aty afer ose bli toke tjeter me ato para nese ka rendesi bagetia, po jo del edhe tregoju pa kuptim
Fredi Tona
Fredi Tona Πριν 11 ημέρες
ESHTE K'THYER SHTETI SHQIPTAR PRONE PRIVATE E RAMES....
Mr. Martenzit
Mr. Martenzit Πριν 5 ημέρες
Po normal. Vendos shteti, jo bagtia. Do behet spitali e pike. I ke pa ti tokat e shqiperise sa % jan te punume? Ke mbi 70% toka te papunume. Sa here qe prezantohet nje projekt, lene ma spital i standarteve te larta, do dalin gjithmone shpellaret qe Saliu donte ti bente njerez po ce do, bahet ariu njeri, nuk bahet kurre, ose do kete nje fare proteste vetem e vetem per te then ja e bera timen. Spitali te behet e pik. Ne tju pelqen ne mos tju pelqej.
Fredi Tona
Fredi Tona Πριν 11 ημέρες
HAJDE SHTET PRIVAT HAJDE?!
Arben Gashi
Arben Gashi Πριν 11 ημέρες
Bravo doh behet. Lerni kto Media te shitura. Kto flliqsira.
Saimir Yzeiraj
Saimir Yzeiraj Πριν 11 ημέρες
Ik re vari kars me gjith token tende 200 mij lek metri
Denis Saliaj
Denis Saliaj Πριν 11 ημέρες
Merrni demshperblimin blini toke tjeter aty afer beni dhe dyqane do keni dhe spital te mire afer.
MP Power
MP Power Πριν 11 ημέρες
Si per te ndertuar spitalin turk ne shqiperi🤮😡 Qa asht ku shtet dhe ky kryeminister qe I lejon kto gjera te hujt te ndertojn dhe te bejn qa te duan ne shtetin to. Turp Edi Rama ta kesh se po na ul posht ne syt e te gjith botes vetem per veten tate. E Pabesushme qa po ben ky njeri me kyt popull shqiptar. Edi Rama sa her te shoh me vjen per te 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Zyra Lapi
Zyra Lapi Πριν 11 ημέρες
Po pse nuk e ben ne surrel atje asht vend shum i mir o xhaxhi te thashin kraht po si shet token e prinve
sweet girl
sweet girl Πριν 11 ημέρες
Ore cfar toke mor ktej thoni ska pun kte ate shqipria nuk zhvilloet kjo ajo do ta paguaj token aq sa ben edhe do celesh dicka edhe do kesh te ardhura mir foli ky i dyti se nuk so i merni tokat ne var aman sa ma shum zhvullim aq me mir
Ermal Peça
Ermal Peça Πριν 11 ημέρες
Po' te behet spitali dhe ju doni dardha po' shteti ta cakto vet o klysh mos u lodh kot
Rali Milano
Rali Milano Πριν 11 ημέρες
Po po se ke me i marr mor shok ...ska shtet atje jo shtet moter q....😡😡😡😡😡
Ergest Kaja
Ergest Kaja Πριν 11 ημέρες
O xhaxha ti je kokrre kumunustit dhe spihun
Eduart Kongjinaj
Eduart Kongjinaj Πριν 11 ημέρες
Po e pate me 7501 sben dot gje tamerr shteti. Quhet ne perdorim.
S Pappas
S Pappas Πριν 11 ημέρες
O BURRA DUHET RREVOLTE POPULLORE DUHEN KRIJUAR GRUPE SABOTATORESH DUHET KRIJUAR NJESI SNAJPERISTASH PER ELEMINIME SELEKTIVE TE KETYRE UZURPATOREVE. FILLONI DUKE SABOTUAR TUBACJONI E GAZIT TAP SABOTIMI U A HEQ DESHIREN PER TE INVESTUAR NE TOKEN TONE . KA ARDHUR KOHA TE KRIJOJME REPUBLIKEN E VORIO EPIRIT
Havaianas -
Havaianas - Πριν 11 ημέρες
Mos mendo se mund te beshe ......VEPRIMTARI ARMIQESORE.???!!!....dhe nuk do te mbashe ......PERGJEGJESI LIGJORE.......!!!
L' Arca Della Salvezza
L' Arca Della Salvezza Πριν 11 ημέρες
MOS E LINIIIIIIII , MOS E LINIIIIIIII SE DO TJU MALLKOI ZOTI . MOS E LINIIIIIIII . NUK ESHTE SPITAL PER SHQIPTAR , ESHTE SPITAL PER PUSHTIM TURKE DHE ISLAMIK .
Viktor Zeza
Viktor Zeza Πριν 11 ημέρες
Ky tjetri i ra kleckes, do te bej ndonje klub afer spitalit ky dobici😄
piro k
piro k Πριν 6 ημέρες
Shqipetari vjedh Shqipetarin gjeja me shemtuar.
Armando Mucaj
Armando Mucaj Πριν 10 ημέρες
Po re dobici zgjuar plakushi e do me 30 milek metri 🙈dhe ti lene ndo nje toke te hapı ndo nje biznes te rjepi shqipetaret.. Po mart k... In me te madhe ishalla😂😂😂
Fier Belgium
Fier Belgium Πριν 10 ημέρες
@Andre Kule sdo shume mend ti dallosh dobicat, sesht populli idiot 😄 respekt 😄
Andre Kule
Andre Kule Πριν 10 ημέρες
Edhe ti dobic I keq qenke!!,se ja kape direkt lojen 😄😄 Respect 🙌
Lek Toma
Lek Toma Πριν 11 ημέρες
Bejni me kontrata me u dhane afiton qe kur spitali mund te ndaloj punen toka perseri u mbetet Juve. Nga shteti merrni afiton per cdo muaj osé padroni qe zen token Ashte i Detyruar tu jape afito
Lek Toma
Lek Toma Πριν 11 ημέρες
Nuk ndolle e kurre ajo qe te marrin token pa paguar taksen.
Erjon Tani
Erjon Tani Πριν 11 ημέρες
Ahh i shkreti ti.. Ti mund te duash shume gjera, por pyeti qytetaret e Fierit c'fare u duhet per jeten e tyre.. E di qe eshte s'do tja dish shume o Nastradin se c'duan te tjeret, por eshte jete kolektive dhe do beje mire te flisje pas takimeve me organet kompetente.. Merr parate dhe rri urte se po ndertohet spital bej kujdes c'fare thua..
Italia Albania
Italia Albania Πριν 11 ημέρες
Mire thot Xhaxhai me ujin me zjarri dhe me qeverin smerresh dot.
Dini Krasniqi
Dini Krasniqi Πριν 11 ημέρες
Turku e ka per interes te vetin ka meju myt lek po te jet ndoi shtet serioz nuk i ikin populli. Vet per qdo dit veq edhe n qiell sqe nuk kan hap kebapa
Valentina Vale
Valentina Vale Πριν 11 ημέρες
Ay tokat po ju merr dhe lesht e marikes do merrni leket ju
Andeas Shehaj
Andeas Shehaj Πριν 11 ημέρες
Ca do te beni ju spitali ka mare funt hauni me njeri tjetrinr
Renato Shehu
Renato Shehu Πριν 11 ημέρες
i kere Trap fshatare Pro spitali bravo xhaxhai. 👏👏👏
Toni Araniti
Toni Araniti Πριν 11 ημέρες
Në shqipëri i RRËMBEHET toka privatit kurse tokat shtetërore DHUROHEN uligarkëve në pushtet!!! ky është FAKT i vërtetueshëm dhe jo thjesht pikëpamje personale 😔😱🙀🙈🙊🤦 e ka bër Turku, e ka bër Zogu, e ka bër Enveri, e ka bër Sala, dhe Vazhdojnë pasuesit!! Flas për tokën , Lëre Detin pastaj! Të na rruaj partia🥂
gango fieri
gango fieri Πριν 11 ημέρες
Merni ato pare dhe rrini se toka bujqesie me 2 milione po shiten
Hans Shqipe
Hans Shqipe Πριν 11 ημέρες
Edhe neve ne Kosov na ka marr autobani 2 hektar e gjysem Ne nuk jetojm.ne kosov nuk kishim informacion se krejt po rrejn na than qe bahet pagesa 400 euro ari Kur tash ndegjojm aty ngat nesh megj me neve u pagu 900 ari Kur kam ndegju kam.shku ne Kosov ne Prill te 2015 ekam blloku autobanin erdhen do cuklana qesi shumar te malit ata jan polici po thjesht me ju than pular Rraca e ktynve qe e kan rrok shtetin keta po ja kalojn edhe Serbve Zoti asht i madh i qofshim fal
Caroline Serrau
Caroline Serrau Πριν 11 ημέρες
Edhe nje gje te fundi o shoku po' penzionin mi e kerko ti qe nuk punu nje dite edhe Nate e mire
Caroline Serrau
Caroline Serrau Πριν 11 ημέρες
Po kot me ju pyt sa bunkera keni ne kodra osé fshatra po' dikur kur ishte ai xhaxhi Enver askush nuk foli toka ime ai ho ben spital Jo hotel megjithate keni te drejte
Eduart Kasemaj
Eduart Kasemaj Πριν 11 ημέρες
Po prit more fshatar i derrit te flasin kartat perpara pastaj fole. Bravo xhaxha ashtu po ,bravo,bravo,bravo. Ai do behet dhe babaxhani e mban fjalen. Toka e di un sa ju jep prodhim
Enrik Rushan
Enrik Rushan Πριν 11 ημέρες
Keta duan dhe leket po dhe po u bene dyqan e ne spital ti marin keta se keta jane shum te zgjuar dhe I bie dhe te shesin tokat po dhe tju bejne dyqan e tre here fitime hahahaha car idjotizem fshotaresk
Arsim gashi
Arsim gashi Πριν 11 ημέρες
Ne qofshe se je djale shqipetari qi nonen edi rames sikur avni rrustemi
Caroline Serrau
Caroline Serrau Πριν 11 ημέρες
O shoku po' ti ke 46 erdhe nuk je shenuar ne Pune atehete shife i file xhaxhain si thote jam demokrat ene le te behet ...a ty te duhete xhaxhi enveti qe te thote Ca' nuk punto ti hajde se te rregulloj un
Ledi senko
Ledi senko Πριν 11 ημέρες
Nuk punon n shtet o file , sic esht pjesa derrmuese pa pune nshqiperi dhe ata qe jane npune me sa per t ngren buke .. ai thot qe kjo toke me mban me buke , qe t mbaj toka me buke duhet te punosh
Tolis btz
Tolis btz Πριν 11 ημέρες
Leket si ha as qeni.Me pes pare aspra do tju genjej.Po pastaj çar do hani apo do kaloni ne ndihme ekonomike.Se e di sa jep ky!!!!!!!Km eshte nga fshati i hajduteve
kristian fistaj
kristian fistaj Πριν 11 ημέρες
Rama ik
Komenti Komenti
Komenti Komenti Πριν 11 ημέρες
ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi
Komenti Komenti
Komenti Komenti Πριν 11 ημέρες
ore po te dhan 10 milion. mos ha mut ti jo miser jo jonxh. hajde se ka tok me u dhi me 5 milion dylymi
Feim Merkaj
Feim Merkaj Πριν 11 ημέρες
Or dial futihun rames dhe turqeve te pjerdbur
Geni Info
Geni Info Πριν 11 ημέρες
po ju i keni mbuluar me ferra tokat beni sikur punoni,, ai qe e ble per biznes ndormale do e blej shtrenjte po jo kur flitet per interes publik se nga taksat tona do blihet
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli Πριν 11 ημέρες
EDREJT
dhimiter limollari
dhimiter limollari Πριν 11 ημέρες
Ekziston nje ligj.. 7051 qe thot shteti ta jep shteti ta mer.. kshu ma moren dhe mua token ..me 3 mij lek metri nga 30 euro qe jepte firma gjermane..
vangel ntokai
vangel ntokai Πριν 11 ημέρες
Do kompensohesh o bole kanari
Zyra Lapi
Zyra Lapi Πριν 11 ημέρες
Ky asht i rrjellur nga trute se po tme vij tek toka ime kallepin ne goj ja fus aty mbaj familjen qme duhet spitali qe rrejn ato mos e lshoni vllezer se do dilni nrrug te malle
Virsion Prifti
Virsion Prifti Πριν 11 ημέρες
Ke te drejt o xhaxhi shteti eshte shtet dhe vendos
Indrit Cela
Indrit Cela Πριν 11 ημέρες
Po ju ca mutin doni .po tju vi te marri token tuaj Ashton do flisni.ata me ate token ushjehen
Ardian Koci
Ardian Koci Πριν 11 ημέρες
Jepe tokën falë re xhaxha se ti i hengre çairet.
aferdita guga
aferdita guga Πριν 11 ημέρες
po te behet spitali.po keta ku e gjeten token.shteti ua dha.ne qe jemi ne qytet as shtp sbejm dot.fshati.vila.toka e shtp ne qytet.I rifte qytetarit.te na I ndaj shteti tokat te gjitheve.fshat e qytet.pun e sejcilit si e menaxhon token.e ska goj askush ndaj shtetit .po rijn pa pun si derat.te rijnte u marin lek per kafe prinderve.po te ket tok vete e punon.ia mer frutin.te behet spitali te sherohen njerzit aty.se I mbyti helm.gazi.
Andrea Prifti
Andrea Prifti Πριν 11 ημέρες
O injorant shtet mbudallenjesh ky vend ku pretendoni te mbehet spital eshte mocal te mbyte lageshta.Mose degjoni nje te semure pore ngrini nje grup pune te percaktoi sakte se ku munde te ngrihet nje spital,Ketu eshte pere stall derrash.Eshte fatekeqesi e ketij vendi qe shume njers me dije lihen jashte cdo projekti.TE RROI INJORACA O SHQIPERI PRANDAJ PO ECEN "PERPARA "
Έτερος Εγώ (official full movie)
1:39:46
Sotiris Tsafoulias
προβολές 4,6M
La ponen a bailar | Es Show
02:07
MULTIMEDIOS
προβολές 7M
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
Hatemost - HooDoo
3:00
Style With Ease
προβολές 112K
OXYGEN Pjesa 1 - Bekim Jashari 14.03.2020
1:40:19
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
Hatemost - HooDoo
3:00
Style With Ease
προβολές 112K
Beeratakes - Επεισόδιο #02
11:34
ComedyLab GR
προβολές 111K
FORTNITE DUOS "ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΣΤΕ"
23:35
The Hahaha Channel
προβολές 22K
ΕΚΑΝΕ POLE DANCING ΣΤΟ ΟΜΕ.TV
10:59
Try Not to Laugh (GTA V MEME EDITION)
17:53
JJ Olatunji
προβολές 4M
Comedy Talk - Episode 4
48:20
Lambros Fisfis
προβολές 76K