Fifi & Ermal Fejzullahu - Perjetesi (Prod. by Fatjon Miftari)

  προβολές 5,175,661

FIFI OFFICIAL

Πριν 11 ημέρες

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON

Fifi on IG :
fifi.official.fr
Ermal Fejzullahu on IG:
ermal.fejzullahu
Fatjon Miftari on IG:
fatjonmiftari
Mixey on Ig:
mixeyofficial
Ramon Erni on IG:
ray_on_the_mix

Written and Melody by : Filloreta Raci - Fifi
Music & Produced by : Fatjon Miftari
RecordingStudio - MixeyMusic
Mix & Master by : Ramon Erni
Video : ImagineFilms
M.U.A by : ArberBytyqi
E. Guitar by : Astrit Stafai
Cast :
Valmir Krasniqi
Arta Lahu
Nesim Maxhuni
Fatjon Miftari
Art Lokaj

Special thanks to
WeddigHome & ZanziJazzBar
#fifi #ermalfejzullahu #onima #perjetesi

Σχόλια
FIFI OFFICIAL
FIFI OFFICIAL Πριν 6 ημέρες
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/FifiErmalFejzullahuPerjetesiON
Mergim Muqolli
Mergim Muqolli Πριν 22 ώρες
@Star Girl I 8 8 8 7 I
Violeta Krstanoska
Violeta Krstanoska Πριν ημέρα
P
Louis Lecini
Louis Lecini Πριν ημέρα
Në apple music nuk është akoma!
Kenan Rizahi
Kenan Rizahi Πριν 2 ημέρες
Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang
Isabel Etter
Isabel Etter Πριν 2 ημέρες
77
Mida Cota
Mida Cota Πριν 5 ώρες
Super kenge😘😘😘😘😘
minij hooi
minij hooi Πριν 6 ώρες
balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Zhaku Sinaj
Zhaku Sinaj Πριν 7 ώρες
Sa e bukur eshte kenga me e bukur e fifit
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 11 ώρες
🕚- 🕗👋🏼
minij hooi
minij hooi Πριν 6 ώρες
Shum kang e bukur brravo
Alb Lami
Alb Lami Πριν 12 ώρες
Super 👍🇦🇱🥰
Imer Brruti
Imer Brruti Πριν 12 ώρες
Hit hit super muzikë dy zëra të mrrekullueshëm 🔥🔥
Arb Arb
Arb Arb Πριν 13 ώρες
E forte
Plaku dhe Deti
Plaku dhe Deti Πριν 13 ώρες
Pastaj thone pse i presin njerzit damaret ja nje rast konkret🥰
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 13 ώρες
A siki Bodyguard me veti a😂😂😂
Audi RS6
Audi RS6 Πριν 14 ώρες
Fifi ✅👌
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 15 ώρες
Jo hiq
Bekim Malushaj
Bekim Malushaj Πριν 15 ώρες
Super
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa Πριν 16 ώρες
fifi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖😍😍
Besanesa Besanesa
Besanesa Besanesa Πριν 16 ώρες
FIFI ZEMER💖❤️
Mira Merama
Mira Merama Πριν 16 ώρες
Sa e bukur kenga!!!
klevis troka
klevis troka Πριν 17 ώρες
Kulla
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 18 ώρες
Jeta jem
Nazife Duriqi
Nazife Duriqi Πριν 18 ώρες
O
Faik Zyberi
Faik Zyberi Πριν 18 ώρες
Shum kang e bukur brravo
couple r.n
couple r.n Πριν 19 ώρες
5 milly happy ❤🔥🇽🇰🇦🇱🇮🇹
Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri
Ervisa kllogjri Ervisa kllogjri Πριν 19 ώρες
🥰🥰🥰🥰
Albana Demaj
Albana Demaj Πριν 19 ώρες
Super ta qeteson shpirtin
Music Records
Music Records Πριν 19 ώρες
grpost.info/will/lJCYhrKGbH-Mn6w/b-nteo Tayna - qe qe remix 2020
Mid Side Records
Mid Side Records Πριν 19 ώρες
Aplikacioni Spotify mund te shkarkohet dhe ne shqiperi Tashme .Top albanian Hits 2020:open.spotify.com/playlist/17gdIX8oQb8Z5ITUoQql5i?si=yg25cBqkQQG7Wdor60gK1g
get a hobby
get a hobby Πριν 20 ώρες
Why's this not on apple music thooo, it says its unavailable in my country 🇬🇧 (but it worked when it came out)
get a hobby
get a hobby Πριν 20 ώρες
I love this song 🥰
Ιωαννα Λατσε
Ιωαννα Λατσε Πριν 23 ώρες
Nuk kam fjale prefekt
Gjiljeta Hajrulahi
Gjiljeta Hajrulahi Πριν ημέρα
2.mne2
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI Πριν ημέρα
Bravi keng shum e bukur komplimenti e suksese 👍👍👍👍
Pimi BaSeL- Gjilan-City
Pimi BaSeL- Gjilan-City Πριν ημέρα
👏👏👏👍👫🙅‍♀️🕑🕖🕛🕠🕒💔👫🏼🧍‍♀️
Liridon Sadiku
Liridon Sadiku Πριν ημέρα
Best Song Ever
Serva Kapri
Serva Kapri Πριν ημέρα
👏👏
Elona Lona
Elona Lona Πριν ημέρα
Ah ndonjehere ate qe ndjen permbrena dhe nuk e shpreh disa keng sikur Jan per posacerisht per ty si kjo perjetsi e fifit dhe ermalit esht posacerisht per mua ate qe ndjej
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν ημέρα
balada si gjithmon super 😉👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Silviya Ivanova
Silviya Ivanova Πριν ημέρα
Oh god ❤️❤️❤️
Mandi El
Mandi El Πριν ημέρα
Një këng shum e bukur dhe shum domethënëse bravo
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν ημέρα
Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻
Xeni
Xeni Πριν ημέρα
Brovo ju lumt
Fatima Ashraf
Fatima Ashraf Πριν ημέρα
Love from Scotland 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿♥️love Albanian music
LucidDreaming X
LucidDreaming X Πριν ημέρα
You welcome..but your name is not Schotish...?
Faruk Osmani
Faruk Osmani Πριν ημέρα
Kèngè shum e bukur rrespekte 👌👌
Charles .
Charles . Πριν ημέρα
Colombian Enjoying Albanian music 🇨🇴❤️🇦🇱
Teuta Vreko
Teuta Vreko Πριν ημέρα
Fifi
Qendresa Elshani
Qendresa Elshani Πριν ημέρα
Mishi cop 😍
ina ina
ina ina Πριν ημέρα
grpost.info/will/xYJ6ac6CsWRlbbA/b-nteo
Flutra Troplini
Flutra Troplini Πριν ημέρα
🌹❤
Musliman Tv
Musliman Tv Πριν ημέρα
Hit vokal zera te bukur
Zemrie Veliu
Zemrie Veliu Πριν ημέρα
Sa kenge e bukur
ardita Shahinaj
ardita Shahinaj Πριν ημέρα
Fifi je ♥️💋
no name
no name Πριν ημέρα
E kisha degjuar shume here por nuk e kisha pare kurr videoklipin ishte superr😍😍
Sara Usa 12
Sara Usa 12 Πριν ημέρα
Kush e kapi pjesen kur Fifi ja bon me kokë asaj vajzes per me reagu me aktru😉 Mos e moho që me doo këte refren kisha pas qef me ndegju edhe disa herë ne këng se qikjo fjalë pom pelqen mas shumti Si gjithmon Fifi i shkrin baladat👏🏻
Sara Usa 12
Sara Usa 12 Πριν 12 ώρες
@kushtrim curri Ti e paske kuptu ndryshe une ndryshe, une veq po e shoh qe Fifi ja boni me kry ksaj qikes per me ja nis me lujt lojen kaq.
kushtrim curri
kushtrim curri Πριν 13 ώρες
Fifi e ka bo me shej ket djalin per unaza kjo qika e kap ket moment edhe prishet surpriza thats it
Antika Rado
Antika Rado Πριν ημέρα
Super
Jon - Brawlstars
Jon - Brawlstars Πριν ημέρα
Kong ma t miré, moti skom nij, kush osht qaj budall si ka bo dislike,
Flora Sadja
Flora Sadja Πριν ημέρα
Super keng 😍♥️♥️♥️👌👌👌
Anisa Bibo
Anisa Bibo Πριν ημέρα
Super
Nebahate Voca
Nebahate Voca Πριν ημέρα
Shum te mir jeni ju lumt ❤️
Dia Kokomani
Dia Kokomani Πριν ημέρα
Super 👌👌🥰
Arianit Shala
Arianit Shala Πριν ημέρα
Kanga diqka perfekt ska dal ma e mir hala. Veq Big Like per aktort ja kan hyp vleten ksaj kange.
Xheni Mane
Xheni Mane Πριν ημέρα
super Fifi dhe Ermal
Donart Shala
Donart Shala Πριν ημέρα
Sabit me fjal te huja eka shkel shpina e vet ti je familje si nuk shkoni per fjal te huja
Elvin Maloku
Elvin Maloku Πριν ημέρα
Ok😀
Ada Hax
Ada Hax Πριν ημέρα
Fantastical 😆😆😆
Loan Nguyen
Loan Nguyen Πριν 2 ημέρες
ZQe kxnanz
hen ko
hen ko Πριν 2 ημέρες
Mos e moho qe mdo Mos e moho se nsy e shoh Ate qe ti kurr sma ke then Ti zhytesh nshpirtin tem aman Aman...😍💘❣
Nita Islami
Nita Islami Πριν 2 ημέρες
Ju dua shummmmmm 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Lindita Kastrati
Lindita Kastrati Πριν 2 ημέρες
Mosss e mohooo se mdoo mos mohoo se thyhesh. Nananana
hen ko
hen ko Πριν 2 ημέρες
Hi
Kushtrim Salihu
Kushtrim Salihu Πριν 2 ημέρες
Fifi👍👌👌💞💞💞💞💞
Elda *_*
Elda *_* Πριν 2 ημέρες
KOMBINIM ZËRASH PERFEKT 👌👌JENI SHUMË T.MIR TË DY.😘😘🌟🌟♥️♥️
Faredin Paqarizi
Faredin Paqarizi Πριν 2 ημέρες
Kang shum e bukur qe prek shum ❤️te dyt jeni artista
Manu R.A
Manu R.A Πριν 2 ημέρες
🔥🔥🔥🔥
Πριν 2 ημέρες
Gjithcka e mjegullt nga ti eshte sot
ogerta vasili
ogerta vasili Πριν 2 ημέρες
Ky e paska vetem xhan 😜
Kenan Rizahi
Kenan Rizahi Πριν 2 ημέρες
Per ata qe spe kuptoni kjo Kang pi Perngjan stilit te Kanges Shkurte gashi ft. Flori mumajesi - tu Luta kush mendon si un Like Rrespekt per krejt Pranoje Fifi Bile qe ja qillova si nqat stil ke dasht me ba kit kang
ina ina
ina ina Πριν ημέρα
Kshtu menoj dhe un Ama dhe kjo asht super🔥
skyminer
skyminer Πριν 2 ημέρες
Was hat das in den deutschen yt musik trends zu suchen??
extream
extream Πριν 2 ημέρες
Ist ein schönes Lied meiner Meinung nach, auch wenn ich nichts verstehe.
Donna S Kitchen
Donna S Kitchen Πριν 2 ημέρες
Brutallll
Lana Matveenko
Lana Matveenko Πριν 2 ημέρες
Like,🎆
Reshani Avdyl
Reshani Avdyl Πριν 2 ημέρες
Hiti i vitit teksti solistet melodia ka koh qe skam degjuar kesi kenge te bukur
valdete rama
valdete rama Πριν 2 ημέρες
❤❤❤👌👌👌👌👌👏👏👏👏👏
Blerta Isufi
Blerta Isufi Πριν 2 ημέρες
O bre kqyr qka eshte mu ba bashk talentat ..tknaqin ...suksese
MT_ straeki
MT_ straeki Πριν 2 ημέρες
SKAM FJAL ME PERSHKRU KET MUZIK BRAVO JU KOFT
dj sausebrett
dj sausebrett Πριν 2 ημέρες
Hi
Lindita Se
Lindita Se Πριν 2 ημέρες
Bashkëpunim perfekt .Zëra të mahnitshëm . Urime .❤️❤️
Tea Deme
Tea Deme Πριν 2 ημέρες
SUPER!
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 2 ημέρες
Jo jo nuk e Mohoj qe tkam xhan 🤷‍♀️😉😇
Qendrim Smajlaj
Qendrim Smajlaj Πριν 2 ημέρες
Thjesht Perfekt🥰 👌🏻
Esmerlda Agalliu
Esmerlda Agalliu Πριν 2 ημέρες
❤❤
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 2 ημέρες
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
SHIKO KUSH LUAN
SHIKO KUSH LUAN Πριν 2 ημέρες
So good. 4.1 mln for 1 weks ❤❤🇽🇰🇦🇱🔥
Zamira Sorra
Zamira Sorra Πριν 2 ημέρες
Shum bukur ♥️♥️♥️♥️♥️
Arsi Boboce
Arsi Boboce Πριν 2 ημέρες
Shum keng e bukur fifi 💜ermali 🧡 te dy perfect ❤️
Luljeta Muqolli
Luljeta Muqolli Πριν 2 ημέρες
Fifi & Ermali nje kombinim i zërave perfekt muzikor. Shum interpretim i bukur .
5 minute crafs
5 minute crafs Πριν 2 ημέρες
Amazing ❤👀
niduoe stre
niduoe stre Πριν 2 ημέρες
The random person who likes this wll be a millionaire before coronavirus ends
Mehria Fqeeri
Mehria Fqeeri Πριν 9 ώρες
I still didn’t even finish college. So how am I supposed to be a millionaire exactly? Y’all r dum for believing this bullshit honestly.
Seyhan Celil
Seyhan Celil Πριν 2 ημέρες
🥰🥰🥰🥰
rina jashari
rina jashari Πριν 2 ημέρες
love it
niduoe stre
niduoe stre Πριν 2 ημέρες
Fifi super talente 👏👏 Kjo esht sukses
Name
Name Πριν 2 ημέρες
Huere pack
Elda Elda
Elda Elda Πριν 2 ημέρες
FIFI KE NJE ZE FANTASTIK 🔥♥️❤️ERMAL ZERI YT💥🔥.BASHKEPUNIM SHUM I BUKUR.DY ZERA BRILANT..BRAVO.
Jettaaa jemm
Jettaaa jemm Πριν 3 ημέρες
Bravo pre fifi super kange eki shkruar
melita netza
melita netza Πριν 3 ημέρες
keng shum e bukur.ju lumte goja.
Alo Alo
Alo Alo Πριν 3 ημέρες
👍💖
Robyy N
Robyy N Πριν 3 ημέρες
Perl kjo keng bravo
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
προβολές 42M
Guitar Tour (electrics)  | StarovasTV
18:52
StarovasTV
προβολές 32K
Yll Limani - Buzet e kuqe
03:38
ONIMA
προβολές 3,1M
Jennifer Lopez & Maluma - Pa' Ti + Lonely (Official Video)
08:57
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
03:50
REDBOX Entertainment
προβολές 509M
Motrat Mustafa - Çka Ka Gurbetqari (2020)
03:44
Motrat Mustafa
προβολές 982K
Master KG - Jerusalema  [Feat. Nomcebo] (Official Music Video)
04:15
Rita & Fidan - Mashup Turkish - Albanian
02:00
ProduksioniARBONI
προβολές 5M
Guitar Tour (electrics)  | StarovasTV
18:52
StarovasTV
προβολές 32K
SURPRISING MY FRIENDS WITH KYLIE JENNER!!
8:37
Brent Rivera
προβολές 2,7M