Alban Skenderaj - Jolie

  προβολές 990,486

AlbanSkenderajMusic

Πριν 14 ημέρες

Written by: Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/0i0oGt5QfsyjNVFUCMU7G0
iTunes: music.apple.com/us/album/jolie-single/1548132694?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/Jolie
JOLIE
Nje shikim si Mona Lisa
befas ti ma dhe
Une si nje “Alien i ligjshem” ne Champs Elysees
Dhe nje moment mu duk vertete sikur jetoja ne nje film
Nata me e bukur qe mbaj mend
Por kur i cela syte vec gjeta mbi jastek nje trendafil
dhe mbi leter shkruar emrin tend
Oh Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
Syte blu, floket me rrica
Pa fryme me la
Elegancen nga Franca
Zjarrin nga Afrika
Ishte nje nate asgje shume me kot vetes i perseris
S’di pse te kerkoj ty ne cdo kend
U be nje jave qe endem rrugeve si i marre neper ne Paris
Ende duke thirrur emrin tend
Oh Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
Asnje mbiemer dhe asnje adrese
Sikur nje foto ta kisha nga ti
Dhe endem si marre neper Paris
Dhe pse e di qe eshte cmenduri
Oh Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!
Jolie! Jolie! Ku je Jolie?!

Σχόλια
Afërdita Tafallari
Afërdita Tafallari Πριν 6 ώρες
Je yll🌟🥇
Ela ely
Ela ely Πριν 7 ώρες
Në fiksim me ktë këng ❤️
Technology Support
Technology Support Πριν 12 ώρες
Hello all !!! Do ju isha shume mirenjohese nese me mbeshtesni me nje SUBSCRIBE ne kanalin tim ne youtube !!! Ju falenderoj nga zemra !!!
Rako Gjini
Rako Gjini Πριν 15 ώρες
kenga Jolíe eshte shume e bukur Alban. Te dua shume❣
Miranda Ozuni
Miranda Ozuni Πριν 19 ώρες
O Jolie Jolie Jolie ku je Jolie 😍😍ja ku jam 🤪🙈
Az Az
Az Az Πριν ημέρα
Kenge super ,bravo
Edouard Désert
Edouard Désert Πριν ημέρα
Cest une des meilleure musique au monde
Donika Xhakani
Donika Xhakani Πριν ημέρα
Je I pa aritshem bravo na kenaq sa here te degjojme ❤
Nails by me
Nails by me Πριν 2 ημέρες
Ja edhe një perlë e shtuar në thesarin e këngëve të tua Mrekulli 👍
Abs C
Abs C Πριν 2 ημέρες
Great tune 👍
Maria Balliu
Maria Balliu Πριν 2 ημέρες
KUsh mendon se Alban Skenderaj eshte kengetari me i mire ne shqiperi nga vokali i tij muzikor le te bej like
pamela Hyra
pamela Hyra Πριν 2 ημέρες
Super keng si gjithmon 🤩🤩
Kejsi Kejsi
Kejsi Kejsi Πριν 2 ημέρες
LLakë
Linda Cobaj
Linda Cobaj Πριν 3 ημέρες
👏👏👏🇦🇱
Alkinida Musaraj
Alkinida Musaraj Πριν 3 ημέρες
Alban je super je zemer
Fatjon Balaj
Fatjon Balaj Πριν 3 ημέρες
Love thiss😍
Abona Hoxha
Abona Hoxha Πριν 3 ημέρες
grpost.info/will/03pqf7esf56Khrw/b-nteo
PIXEL Production
PIXEL Production Πριν 4 ημέρες
Sa do e vleresonit Albanin nga 1 deri ne 10 ?? Une per vete i jap 10 te merituar.
Fabjo Dema
Fabjo Dema Πριν 4 ημέρες
Ti je Mbreti Muzikes dhe Tingujve ne Shqiperi... Ke Lindur ne Vendin e Gabuar.. Ne jemi Populli i 'Uqerve' dhe i Byth Zbuluarve.. i injorances..i Analfabetizmit per fat te keq!!!!
Florian Gjoka
Florian Gjoka Πριν 5 ημέρες
Je i vetmi artist Shqipetare qe ben muzik domethense ❤️
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν 4 ημέρες
Live grpost.info/will/03pqf7esf56Khrw/b-nteo
sokin jon
sokin jon Πριν 5 ημέρες
me pelqen ❤️ Greetings from Libya 🇱🇾
Tironcja
Tironcja Πριν 5 ημέρες
Hammer Lied. e ke qar fare si cdo keng ❤❤
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν 4 ημέρες
Live grpost.info/will/03pqf7esf56Khrw/b-nteo
Rossella Hoxha
Rossella Hoxha Πριν 5 ημέρες
Vetem kete nuk kuptoj: pse je aq pak i vleresuar? Me qan shpirti qe je nje underrated artist. Duhet te kapje majat, Eurovisionin apo ku di une! Ti e meriton cdo te mire nga ana personale dhe ne lidhje me karrieren 😊 wish you the best my friend of everyday’s life!
sokin jon
sokin jon Πριν 5 ημέρες
Melodia goxha e bkr por shume here e persetitur emri... Prish.. Muziken
ermira bytyqi
ermira bytyqi Πριν 5 ημέρες
Replay non stop
aola wili
aola wili Πριν 6 ημέρες
You are the best
Xhemi Spaho
Xhemi Spaho Πριν 6 ημέρες
Super super Keng qe kur e degjova per her te par me emozionovi nga muzika pastaj nga fjalet.🤩
자연의 소리
자연의 소리 Πριν 6 ημέρες
😊
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani Πριν 6 ημέρες
👍
TrimoO'
TrimoO' Πριν 6 ημέρες
perfect song bana 👌
aola wili
aola wili Πριν 6 ημέρες
Bravoooo 👏👏👏👏👏👏👏
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν 7 ημέρες
Me kete kenge, maksimumi xhanëm çok gyzel neper rruget e Izmirit mund te kerkosh Alban, megjithe respektin per muziken tende. ✌
H Tahiraj
H Tahiraj Πριν 7 ημέρες
😭😭😭😭😭
Elusive Eagle
Elusive Eagle Πριν 7 ημέρες
Bukur !!!
alessia denaro
alessia denaro Πριν 7 ημέρες
Omg kjo eshte mrekulli
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν 4 ημέρες
Live grpost.info/will/03pqf7esf56Khrw/b-nteo
Rebecca Adelina
Rebecca Adelina Πριν 7 ημέρες
Ku je Albani i pare?! kenget po fiken...
Shauka Hodan
Shauka Hodan Πριν 7 ημέρες
nice share
Elona Hoxhaj
Elona Hoxhaj Πριν 7 ημέρες
Gjithmon albani ben keng me plot kuptim the un gjej veten te kjo kenga brao alban😀😀😀❤
MERLINO
MERLINO Πριν 7 ημέρες
Not good
Super Kevin
Super Kevin Πριν 8 ημέρες
Degjuam dhe nje kenge me vler keto vitet e fundit...
Linda Vlore
Linda Vlore Πριν 8 ημέρες
Melodia goxha e bkr por shume here e persetitur emri... Prish.. Muziken
Lizi105
Lizi105 Πριν 8 ημέρες
Një Artist me zemer e talent!! E dua ketë këngë ❤️❤️❤️❤️
Shpresa Baci
Shpresa Baci Πριν 8 ημέρες
Bravo🙌🙌
art scorpione
art scorpione Πριν 8 ημέρες
Artist i vertet
Vasilika Prifti
Vasilika Prifti Πριν 8 ημέρες
Je nje artist i mbrekullushem i adhuroj kenget e tua
Soni Plasari
Soni Plasari Πριν 8 ημέρες
Bravoooo 👏👏👏👏👏👏👏
hoiy vinosa
hoiy vinosa Πριν 8 ημέρες
My soul needed this... Thank you Alban Skenderaj
Dile Dile
Dile Dile Πριν 8 ημέρες
Kush do donte ta shihte albanin ne eurovision ose konkurse te tjera si perfaqesues te vendit ton❤❤👇
Leonard Kollcaku
Leonard Kollcaku Πριν 9 ημέρες
4 dit 400k , po te ishte keng byth pare drog do arinte 4m per keto dit
Danjela Bushgjokaj
Danjela Bushgjokaj Πριν 9 ημέρες
❤🤗
KARDELEN KARDELEN
KARDELEN KARDELEN Πριν 9 ημέρες
nice share
hoiy vinosa
hoiy vinosa Πριν 8 ημέρες
King Alban 😀
Florika Vrushi
Florika Vrushi Πριν 9 ημέρες
Ne je ne stres dhe papritur degjon kenget e tua Gjithcka kalon e ndihesh happy🌹🌹🌹🇺🇸🇦🇱
Shana Sina
Shana Sina Πριν 9 ημέρες
Mbreti i muzikës ❤️
abbsnn cose
abbsnn cose Πριν 9 ημέρες
Ti asnjëherë nuk zhgënjen 😭😭❤❤
vana tsami
vana tsami Πριν 9 ημέρες
Δεν υπάρχει αγάπη στη ζωη
Nevila Lame
Nevila Lame Πριν 9 ημέρες
Love this songg 😍🌹🌹😘🙌💗💗💗💗💖💖💖💝💝💝💝💞💞💞💞💞💞💞💞
Mariglen Xhaxhka
Mariglen Xhaxhka Πριν 9 ημέρες
Q
andreea rades
andreea rades Πριν 9 ημέρες
❤️
abbsnn cose
abbsnn cose Πριν 9 ημέρες
Ssdfffc fx
Vlora LONDON
Vlora LONDON Πριν 10 ημέρες
Ti je qetesim shpirti me keto keng, ti je nje vlonjat qe shembull duhen te marin te gjithe por vecanti vlonjatet e mi. Me te bute ne komunikim e ne dashuri. Love the song Dhe te pershendes nga Londra
Albana Hallulli
Albana Hallulli Πριν 10 ημέρες
Cdo keng e jotja esht nje emocion i bukur! Nje nder te paktit kengtar qe i ben klipet pa femra te zheveshura pa makina lluksose
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν 4 ημέρες
like per kover ne faqen time
Muharrem Maloku
Muharrem Maloku Πριν 10 ημέρες
Suksese në të ardhmen , te lumtë vazhdo tutje me ket ritem !
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν 5 ημέρες
faleminderit..gjithashtu
Marinela kumria
Marinela kumria Πριν 10 ημέρες
I love this 💋❣
Blooming Bubble
Blooming Bubble Πριν 10 ημέρες
Wow
Jolie Gergen
Jolie Gergen Πριν 10 ημέρες
My Name is Jolie 🥰
Piano Shqip
Piano Shqip Πριν 4 ημέρες
Live grpost.info/will/03pqf7esf56Khrw/b-nteo
hakuna matata always
hakuna matata always Πριν 10 ημέρες
King Alban 😀
bilishu aliss
bilishu aliss Πριν 10 ημέρες
nje moment i veshtire ne jete😢😢😢😑😣😥........nje doze qe te qeteson shpirtinn.....lov u Alban😘😘😘😍😍😍😍😊
Matius Vlore
Matius Vlore Πριν 10 ημέρες
Eshte gjigandi muzikes shqiptare
Gledja Papa
Gledja Papa Πριν 10 ημέρες
✨👏✨
enkela shaba
enkela shaba Πριν 10 ημέρες
❤️
Lindi Johnny
Lindi Johnny Πριν 10 ημέρες
Nice ,I like it a lot 👌
bilishu aliss
bilishu aliss Πριν 10 ημέρες
Artisti me I mire shqiptar forever👌
Ela Celiku
Ela Celiku Πριν 10 ημέρες
🌺
Reina Rexhepi
Reina Rexhepi Πριν 10 ημέρες
Ssdfffc fx
New music
New music Πριν 10 ημέρες
Ju lutem me ndihmoni me subscribe. Jau kthej me beni reply kush me ben subscribe qe tja kthej.✅✅✅✅✅
Rama Bajram
Rama Bajram Πριν 10 ημέρες
O zoti rujt shqiptart ku do ge jane
Rama Bajram
Rama Bajram Πριν 10 ημέρες
Albaniens
Zana Shaptej
Zana Shaptej Πριν 10 ημέρες
O zoooot ky eshte adhurim! Meriton te jete i famshem ne gjithe botennnnnnnnnn
Eiverto Tici
Eiverto Tici Πριν 10 ημέρες
@ Albani si gjithmone , Bravo dhe per Producentin Lorenc Aliu , edhe pse nje producent i ri eshte nje nga producentet me te talentuar ne Shqiperi.
Ethnic Albanian
Ethnic Albanian Πριν 10 ημέρες
Kur je artist produkton mrekullira ✨
Brunilda Mehmeti
Brunilda Mehmeti Πριν 10 ημέρες
Je nr 1 🤩🤩🤩🤩🤩👏👏👏👏👏
adil shata
adil shata Πριν 10 ημέρες
grpost.info/will/3qyCX9Rljoxnj7zU/b-nteohifni keto video boni laik
LUTA luta
LUTA luta Πριν 10 ημέρες
A i sheh... dhe kjo kenga Jolie spo me ngjisin shume. nuk jane aq tipike te Albanit. i njejti ritem jo shqiptare aspak...
Miranda Elezi
Miranda Elezi Πριν 10 ημέρες
Ti ascolto tutte le volte che ho voglia di sognare......praticamente sempre❤
Bardha Bardha
Bardha Bardha Πριν 11 ημέρες
Zeri yt 💚💙💚💛🧡🧡
Mario's blackman
Mario's blackman Πριν 11 ημέρες
Artisti me I mire shqiptar forever👌
Klauda Harizi
Klauda Harizi Πριν 11 ημέρες
🎶🎶💜
Maelia Levry
Maelia Levry Πριν 11 ημέρες
My Jolin ❤️🌸
miko foin
miko foin Πριν 11 ημέρες
Good job 👌👍
Entela Mustafaraj
Entela Mustafaraj Πριν 11 ημέρες
🥀
Valentina Gjoklekaj
Valentina Gjoklekaj Πριν 11 ημέρες
Alban zeri jot te ngrof shpirtin bravo bravo davvero 😘😘😘😘😘
AkunaMatata47
AkunaMatata47 Πριν 11 ημέρες
p
ela gashi
ela gashi Πριν 11 ημέρες
nuk zhgenjen asnje here 👍
miko foin
miko foin Πριν 11 ημέρες
Super keng Super artist
Toro Man
Toro Man Πριν 11 ημέρες
Oh ma jolie ku je bre vien je besoin de toi ma jolie, pa ty j'arrive pas respirer 👐👐🎶🎧🙋‍♂️
Alda elmas
Alda elmas Πριν 11 ημέρες
Albani thjesht unik
Tina Dema
Tina Dema Πριν 11 ημέρες
Love it
Drini Dema
Drini Dema Πριν 11 ημέρες
Me pak klikime se moziku vl shqiptart kan ik per lesh
Leta Marjeta
Leta Marjeta Πριν 11 ημέρες
Zeri jot te qeteson shpirtin ❤❤❤❤🙏🙏je i math.
eneo vlore
eneo vlore Πριν 11 ημέρες
E Bën no një këng kshu ti Bano Për të prishur syrin e keq 😉
laura_official _
laura_official _ Πριν 11 ημέρες
Alban Skenderaj-Jolie (teksti) Nje shikim si Mona Lisa befas ti ma dhe Une si nje “Alien i ligjshem” ne Champs Elysees Dhe nje moment mu duk vertete sikur jetoja ne nje film Nata me e bukur qe mbaj mend Por kur i cela syte vec gjeta mbi jastek nje trendafil dhe mbi leter shkruar emrin tend Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! 2x Syte blu, floket me rrica Pa fryme me la Elegancen nga Franca Zjarrin nga Afrika Ishte nje nate asgje shume me kot vetes i perseris S’di pse te kerkoj ty ne cdo kend U be nje jave qe endem rrugeve si i marre neper ne Paris Ende duke thirrur emrin tend Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! 2x Asnje mbiemer dhe asnje adrese Sikur nje foto ta kisha nga ti Dhe endem si marre neper Paris Dhe pse e di qe eshte nje cmenduri Oh Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! Jolie! Jolie, Jolie! Ku je Jolie?! 2x
Brunela Nushaj
Brunela Nushaj Πριν 11 ημέρες
❤️❤️🥰🥰
Licorne Des Bois
Licorne Des Bois Πριν 11 ημέρες
puthje nga Franca 😘😘😘
Armando Agalliu
Armando Agalliu Πριν 11 ημέρες
Këngë patetike. Po më vjen mua zor që po e dëgjoj, imagjino ty qe e ke bërë. Ajo pjesa: "ku je xholi", si nga Levani!
Aishe Baci
Aishe Baci Πριν 11 ημέρες
🤗🤗🎆🎆
Klaivert Bego
Klaivert Bego Πριν 11 ημέρες
Is the best singer in Albania
Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)
03:11
Larg - ELGIT DODA 1hour Good Soong.
1:30:51
Phi Thùng TV
προβολές 957K
Survivor 2021 | Αποχώρηση | 20/01/2021
3:44
Survivor Greece
προβολές 153K
Ψωμί & Αλάτι - Review by efood
9:02
efood
προβολές 105K
Doja Cat - Hot Pink Sessions: Streets (Look 1)
3:59
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 10M
MC Kresha - Era (Official Video)
04:10
PINT
προβολές 26M
Miriam Cani - Sa shume te dua
03:04
AlbanSkenderajMusic
προβολές 553K
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
προβολές 1,6M
Feeling Good Mix - Emma Péters, Carla Morrison [2020]
50:42
Petrit  Çarkaxhiu - Vajza e Tokave të Diellit
05:45
Grupi JERICHO
προβολές 369K
Nora Istrefi - Dy shoke (Acoustic Session)
03:30
Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)
03:31
AlbanSkenderajMusic
προβολές 15M
Survivor 2021 | Αποχώρηση | 20/01/2021
3:44
Survivor Greece
προβολές 153K
Ψωμί & Αλάτι - Review by efood
9:02
efood
προβολές 105K
Doja Cat - Hot Pink Sessions: Streets (Look 1)
3:59
ΚΛΑΙΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!
10:38
TechItSerious
προβολές 110K
ΜΑΝΤΕΨΕ ΤΟΝ YOUTUBER-TIKTOKER !!
9:08
Frankie Pask
προβολές 84K