Ledri Vula - Si baba

  προβολές 2,946,793

Ledri Vula

Πριν μήνα

Stream or Download „Si baba“ by LEDRI VULA here 🎧
avd.lnk.to/Sibabastores
Beat by Ertug
Lyrics by Ledri Vula
Arranged & Recorded by REDBOX Entertainment
Mix & Master by Johan Bejerholm
Lyric video by Supercut

Σχόλια
Fron Koca
Fron Koca Πριν 3 ημέρες
si baba shume e dua ledrin kenktari in a preferiar
Gersi Muco
Gersi Muco Πριν 3 ημέρες
Si gjithmon kenget qe kendohen me zemer smarrin shum klikime sepse se reklamojn bythen dhe makina te shtrenjta Bravo vula
M H
M H Πριν 4 ημέρες
Nice song bravo😂😂😂😂
M H
M H Πριν 4 ημέρες
Lum si ajo qe t'ka ban😍😍
Fly Travel
Fly Travel Πριν 4 ημέρες
🐔🐔🐔🐔🐔🐔🐁🐁🐁🐹🐹🐀🐀🐫🐫
MF ÆBŁï
MF ÆBŁï Πριν 8 ημέρες
Ledri vula si baba
Melisa Prroi
Melisa Prroi Πριν 9 ημέρες
Shum bukur ❤️❤️❤️❤️
Halaj ASMR
Halaj ASMR Πριν 12 ημέρες
👑 Queen e familjes Vula
mumin shaziju
mumin shaziju Πριν 12 ημέρες
krejt rafsh e kini bo mo nuk keni pik morali
Liridona Kelmendi
Liridona Kelmendi Πριν 18 ημέρες
Shum mir ledri vula hej shum babq
Bere KSMS
Bere KSMS Πριν 19 ημέρες
manjaki i keq Dafina eshte dashuria jote e ke gjet qet gru qe i perxhan DAfines mamin e ke kuqk nuk ta ka dasht Dafinen mos e kopjoni Bianse me barkun shtatzane
K L
K L Πριν 20 ημέρες
🥰🥰🥰😘😘😘
Ardit Billa
Ardit Billa Πριν 22 ημέρες
Si fillim uro te dali shendosh e mir mrapa kismet vlla
Dion Murseli
Dion Murseli Πριν 22 ημέρες
si baba
Kristian Ramaj
Kristian Ramaj Πριν 23 ημέρες
KRYEVEPËR.
Rona Vesiqi
Rona Vesiqi Πριν 25 ημέρες
🧸🧸❤️
Xhensila Qosja
Xhensila Qosja Πριν 26 ημέρες
Wow..😍
Higjena e gojës & Këshilla
Higjena e gojës & Këshilla Πριν 27 ημέρες
E di qe Ky koment nuk do lexohet po nese e lexon dikush Plz subscribe me shpresoj të të plq faqa ime Flm 🤗🤗🦷🦷😷😷
Aldinn Kallaba
Aldinn Kallaba Πριν 28 ημέρες
Ledri ma I forti je maje ne mend Aldini
dolita windo
dolita windo Πριν 28 ημέρες
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
orhide latifi
orhide latifi Πριν 26 ημέρες
Me thon tdrejten une jam goc por mplq shume kjo kenga sepse i percjell nje mesazh shume tbkr goces qe do vij nje kujtim i bukur do jet per te kur trritet e ti kpt kto fjl❤
Eriona Hajdini
Eriona Hajdini Πριν 28 ημέρες
emrmrkkpbi gjbsobr
Xhavit Krasniqi
Xhavit Krasniqi Πριν 29 ημέρες
Si keni mja vendos emrin 😂❤❤
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν 29 ημέρες
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
dolita windo
dolita windo Πριν 28 ημέρες
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
Estiano Dosti
Estiano Dosti Πριν μήνα
grpost.info/will/23prZZR-nY1uoaQ/b-nteo
bad girl
bad girl Πριν μήνα
Like kush ka marak mu bo prindë 💙
BORA Bora12
BORA Bora12 Πριν μήνα
KENGA IME E PREFERUAR 🥺👑Like kujt i pelqeu kjo keng🥺
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν 29 ημέρες
kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
O zot qfar kenge e bukur , i uroj shendet e fat vajzes.urime
Marjo Gjini
Marjo Gjini Πριν μήνα
grpost.info/will/lGqBn8ehga19Zrg/b-nteo
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
❤❤
Ptao Tom
Ptao Tom Πριν μήνα
O. Perffffektttr breer❣🖤
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴
Rocio Carrascosa
Rocio Carrascosa Πριν μήνα
Enhorabuena ledri me alegro que vayas a ser baba🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦❤️😘saludos desde España aquí también nos llega tu música, te ka lali shpirt zemer❤️🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇪🇦🇦🇱🇪🇦🇦🇱
soinu foig
soinu foig Πριν μήνα
Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit
Hanife Tusha
Hanife Tusha Πριν μήνα
Princesha e ledrit ❤️
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit
Samsung Tv
Samsung Tv Πριν μήνα
🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌
Ptao Tom
Ptao Tom Πριν μήνα
40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam
Samsung Tv
Samsung Tv Πριν μήνα
🇽🇰🇦🇱🇲🇰🇲🇪🇦🇹🇮🇹🇨🇭🇩🇪🇸🇪🇬🇧🇫🇷
Cassie
Cassie Πριν μήνα
💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
This baby has the best gift of her life before she’s even born Baby VULA 💞
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
Woow keng shumm e fort me emotcion
Samir Hasani
Samir Hasani Πριν μήνα
😝😝😝😝😝😝🤪🤪🤪🤪🤪🤪😜😜😜😜😑😑😑😑😑👎👎👎👎👎👎👎
fouoii gyhh
fouoii gyhh Πριν μήνα
Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet
Aura ZA
Aura ZA Πριν μήνα
Sa kenge koti
fouoii gyhh
fouoii gyhh Πριν μήνα
💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝
mariela kapllani
mariela kapllani Πριν μήνα
Mammaa sa e prekshme kjo kenga shum fjal te bukra
Cassie
Cassie Πριν μήνα
😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥
soinhu foitu
soinhu foitu Πριν μήνα
1 Dislike mun tja boje vech aj qe sesh ba Baba. Shum keng te mira vech kjo esht Extrem e mir. Vech vazhdo kshu "si baba, jam ka tfoli si Baba"
minij hooi
minij hooi Πριν μήνα
👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️
maluma noizy capital t ylli DENISA
maluma noizy capital t ylli DENISA Πριν μήνα
Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤
maluma noizy capital t ylli DENISA
maluma noizy capital t ylli DENISA Πριν μήνα
Momenti kur thot BABI T'DON ❤❤❤
Cal Wizzarak
Cal Wizzarak Πριν μήνα
🌸🌸💎💎💎💎💎💎💎💎✅✅✅✅🍀🍀🍀🍀🌸🌸 *Jezu Krishti është Zoti i vetëm i vërtetë! Një Zot që u ringjall prej së vdekurish dhe jeton përgjithmonë. Jezu Krishti është i vetmi i kualifikuar për të na dhënë jetën e përjetshme. shërojnë edhe trupat e tyre. (shiko lart në qiell dhe pyetje atë)
soinhu foitu
soinhu foitu Πριν μήνα
Devil Legion
Devil Legion Πριν μήνα
🔴🔴SUSCRIBE Kanalit Tim DHE JA U KTHEJ , KOMENTONI DONE DHE JA U KTHEJ DIREKT 🔴🔴
Sebajdin Aliu
Sebajdin Aliu Πριν μήνα
❤❤
Bardha Pllana
Bardha Pllana Πριν μήνα
Woow keng shumm e fort me emotcion
Romeo Restrepo
Romeo Restrepo Πριν μήνα
Karrin me koqe naj hanksh ike qije peder i karrit
Emily An
Emily An Πριν μήνα
So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸
Bujar Gashi
Bujar Gashi Πριν μήνα
40 vjet i bane ma bab un djalin sa ti ekam
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν μήνα
Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏
Anja's Life
Anja's Life Πριν μήνα
😭🥺🥺🥺🥺🔥Meriton 100milion like🔥
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν μήνα
Ledri zemer
Mobina Amiri
Mobina Amiri Πριν μήνα
💝💝 💝💝 💝🍡🍡💝🍡🍡💝 💝🍡🍡🍡🍡🍡💝 💝 Si Baba 💝 💝🍡🍡🍡💝 💝🍡💝 💝
Emily An
Emily An Πριν μήνα
❤️😍
Rozalena Solano
Rozalena Solano Πριν μήνα
Bravo 💪🏼😍 Paqi gjithmon lumturi ne jet
dua
dua Πριν μήνα
Ja se cfarë domethënje kanë këta mbiemra shqiptarë grpost.info/will/2492d6aNoIecopc/b-nteo
Cassie
Cassie Πριν μήνα
The song to remember ❤️
marti Xhakaj
marti Xhakaj Πριν μήνα
👏👏👏👏👏👏👏👏✌️✌️✌️✌️
Cassie
Cassie Πριν μήνα
👪
Cassie
Cassie Πριν μήνα
O. Perffffektttr breer❣🖤
E k
E k Πριν μήνα
Kenga qe Ben te lumtur gjith baballaret kenga me perfekt deri tani ishalla vjen me jet shendish e Mir princes e Vogel 🥰💖
blerimzogaj Zogaj
blerimzogaj Zogaj Πριν μήνα
❤❤❤
Semi Ibraimi
Semi Ibraimi Πριν μήνα
inshalla zoti ju gzon me familje e lumtura ne bot
Toni Igr
Toni Igr Πριν μήνα
Cassie
Cassie Πριν μήνα
❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king
LEORINA MUQAJ
LEORINA MUQAJ Πριν μήνα
Noizy Noku-vogel Mozzik-Hana Ledri-Si baba 😍❤
mentalb 19
mentalb 19 Πριν μήνα
Si baba
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala Πριν μήνα
This is sooo cute
Sevim Sejfuala
Sevim Sejfuala Πριν μήνα
Ledri zemer
lullabyelf
lullabyelf Πριν μήνα
Kaniher e ngoj ket kang edhe e imaxhinoj Baben te mi than kto fjal. Po pri ti fatkeqsisht kurr ni fjal t mir s ka dal. Faliminers per illuzionin edhe shum gzime n familjen tane 🙏
Marsel Official
Marsel Official Πριν μήνα
Kush ka mundsi me ma bo sub pllz🙌🙏
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν μήνα
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
Shqipe Daci
Shqipe Daci Πριν μήνα
❤️😍
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy Πριν μήνα
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
Raif Isaki
Raif Isaki Πριν μήνα
mozzik hana 😍😍😍 ledri vula si baba😍😍😍
Raif Isaki
Raif Isaki Πριν μήνα
👪
fouoii gyhh
fouoii gyhh Πριν μήνα
The song to remember ❤️
Lejla Turri
Lejla Turri Πριν μήνα
Shum prekse😪
Joanna
Joanna Πριν μήνα
kto fjal kaq te ndjera😍🙏❤️
Mira Zoto
Mira Zoto Πριν μήνα
Shum e bukur kjo kenge e adhuroj
Xhulianobossi Kingjuliandhebest
Xhulianobossi Kingjuliandhebest Πριν μήνα
❤️😊☺️Kenge e bukur ledri vula king
fouoii gyhh
fouoii gyhh Πριν μήνα
Wow 🥰
Emily An
Emily An Πριν μήνα
Kush beri like pa e degjuar 😍ledri vula ❤️si baba🍼
Merita Kurti
Merita Kurti Πριν μήνα
Shume e bukur Ledri
Joanna
Joanna Πριν μήνα
grpost.info/will/yGijZY5lZ3qZbNo/b-nteo
•Amy Røse Pinky Playz•
•Amy Røse Pinky Playz• Πριν μήνα
Dude the picutre is really weird
Lorena Ferraj
Lorena Ferraj Πριν μήνα
Je me imir ledri ju puthe me gjith saren ju dua❤️❤️💙💫💋♥︎
Rabit LIVES
Rabit LIVES Πριν μήνα
Artisti i muzikes Hip Hop Zotriu LEDRI VULA shum kjo keng me pelqeu ja ki kushtu goces tende qe dot vjen kit bot.Njdjenj emocionuese ki ti me nusen tone kur vjen beba n ket dynja do te gezoheni shummmmmmmmmm!ai ajo ket bot qe ju urren zoti madh marrt hak!Ledri je talent i fort te uroj sukses n Rep Hip Hop dhe qdo fudh te jetes.Te gjitha kenget tua hite i ke kan kuptim tekstet tua.Famen e ki n mbar trojet kombetare shqiptare dhe ne diaspor.Ty Dhe Sares Ju Pershendes Me Ket Fjal"VIP"👍
Emily An
Emily An Πριν μήνα
grpost.info/will/vpWEX7OFqGh4krei/b-nteoYNA
Laura Livoreka
Laura Livoreka Πριν μήνα
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
Laura Livoreka
Laura Livoreka Πριν μήνα
Ledri Vula-si baba Mozzik-hana Noizy-noku I vogel
e liza
e liza Πριν μήνα
Sara and your little girl are so lucky 💛
Gersi Carja
Gersi Carja Πριν μήνα
🎶🎶🎶🎶🎶
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν μήνα
So this baby ,will be a libra baby😍?!!! Absolutely ,will be a special girl😌👸
Dion Murseli
Dion Murseli Πριν μήνα
ledri boss
Lina Arifi
Lina Arifi Πριν μήνα
So cute 🥺❤️
Ar Tan
Ar Tan Πριν μήνα
kuku hahahhah
Pro_Beto _Bro
Pro_Beto _Bro Πριν μήνα
Wow 🥰
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide Πριν μήνα
Your awesome?
Nòrá 13
Nòrá 13 Πριν μήνα
grpost.info/will/mpmUfdmLgpyMs7A/b-nteo
Nòrá 13
Nòrá 13 Πριν μήνα
grpost.info/will/yGijZY5lZ3qZbNo/b-nteo
Nòrá 13
Nòrá 13 Πριν μήνα
grpost.info/will/lm2rp7qaqG9tkaw/b-nteo #Loredana#Kida
Nòrá 13
Nòrá 13 Πριν μήνα
grpost.info/will/q3dpYrV3aI-npbw/b-nteo #TAYNA
Nòrá 13
Nòrá 13 Πριν μήνα
grpost.info/will/vpWEX7OFqGh4krei/b-nteoYNA
Lubjana Hoxha
Lubjana Hoxha Πριν μήνα
Super❤
Bujar Qaili
Bujar Qaili Πριν μήνα
Kur. Te. Vjen. Wish.
Vjosa Krasniqi
Vjosa Krasniqi Πριν μήνα
Si Mama 🤗💗
Albania Speaks
Albania Speaks Πριν μήνα
tkan ra brekt o ledri shkula
FlowBOX Entertainment
FlowBOX Entertainment Πριν μήνα
Ti qe e lexon kte koment zoti ti plotsoft krejt deshirat inshallah ❤️. Subscribe se jua kthej tgjithve 😋
Bonnie L
Bonnie L Πριν μήνα
All I can say is 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Meteor
Meteor Πριν μήνα
Which language is this?
ema kadishani
ema kadishani Πριν μήνα
Si baba urime
Gentian Osmani
Gentian Osmani Πριν μήνα
Top song i lovet bravo respekte ledri
Gentian Osmani
Gentian Osmani Πριν μήνα
Big respect for Ledri vula from São paolo brazil kalofshi bukur
Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)
03:14
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
προβολές 42M
Malli
02:30
KIDDA - Topic
προβολές 2M
Capital T - Akull
03:09
Capital T
προβολές 20M
Ledri Vula - Prej Inati
02:30
Ledri Vula
προβολές 6M
Capital T - Fjalt e Nanes (Prod by: Alitou)
03:30
Capital T
προβολές 2,4M
Mc Kresha - Luv Luv (Official Video)
03:39
PINT
προβολές 29M
Nasty Girl
04:29
XEN - Topic
προβολές 109K
1.  HANA (MOZZART ALBUM)
03:24
MOZZIK
προβολές 7M
Ledri Vula - Ni gote per ty
03:07
Ledri Vula
προβολές 9M
FINEM - SJE MO
02:49
FINEM
προβολές 9M
Shawn Mendes, Justin Bieber - Monster
3:04
ShawnMendesVEVO
προβολές 42M
Hercai 49. Bölüm
2:28:36
Hercai
προβολές 2,1M
QUICK OUTDOOR 28 #COMEDY #music #india
1:21
Mamta brand
προβολές 2,3M
Kuruluş Osman 35. Bölüm
2:11:56
Kuruluş Osman
προβολές 3,2M
Among Us Logic 10 | Cartoon Animation
10:33
GameToons
προβολές 3M