Miriam Cani - Sa shume te dua

  προβολές 1,208,911

AlbanSkenderajMusic

Πριν μήνα

Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix & Master: Lorenc Aliaj
Photo by Rezarta Shkurta
❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcdG9y6lDC0DD7MxCCC
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-shume-te-dua/1548957779
acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTeDua/

Σχόλια
Gabriel_
Gabriel_ Πριν 2 ημέρες
super fare
Mirela Zharri
Mirela Zharri Πριν 2 ημέρες
Shumë bukura kenga
Gerilda Ostej
Gerilda Ostej Πριν 4 ημέρες
Miriam me kenaqe shpirtin me kte keng esht motivi i jetes reushi mamit te dua pa fund jeta ime dashuria e perjetshme
ervin bregu
ervin bregu Πριν 5 ημέρες
Shume kenge e bukur
Aferdita Beshiku
Aferdita Beshiku Πριν 5 ημέρες
Sa shumeeeeee te duaaaaa Gabriel
Ninja theslayer
Ninja theslayer Πριν 6 ημέρες
Denisa cahani
Denisa cahani Πριν 6 ημέρες
Gegdhheh2hwhehdhsheuirke2ifishwhhehdbfbbbgfhuuuyggfgijgbngffvbbbfueidxjh
Florida Alia
Florida Alia Πριν 7 ημέρες
👍👍🥰
Adelina Kuqi
Adelina Kuqi Πριν 7 ημέρες
😊👏👏👏
Artur-Egla Beke
Artur-Egla Beke Πριν 8 ημέρες
Nje kenge me shum kuptim bravo Miriam je e mbrekullushme 👏👏
Shpresa Baci
Shpresa Baci Πριν 9 ημέρες
O bukuri sh bukur🖐
Flavio Lamllari
Flavio Lamllari Πριν 10 ημέρες
NIVEL SHUME I LARTE. KOMPLIMENTE
elo shkembi
elo shkembi Πριν 10 ημέρες
Sa bukur🤗🤗🤗🤗
Ada Ada gjuzi
Ada Ada gjuzi Πριν 11 ημέρες
🤗🤗🤗😍
Silvana Lepuri
Silvana Lepuri Πριν 12 ημέρες
kjo po QE eshte kenge dhe meriton 1milion×100 like sa erdha nga kenga e flliqur e asaj Melises Vij ktu ke qejf te degjosh KISSESSSSSS😍❤
Doriana Llocko
Doriana Llocko Πριν 13 ημέρες
♥️🤍
A
A Πριν 14 ημέρες
👨‍🎓Je jeta ime,je fryma ime,jetoj per ty ,ti me con perpara ne jet ,jemi si moter e vella 😊 ne momentin ku dikush tjeter duhet te me rrinte ne krah,nuk ishte ,ishte ti 👨‍🎓 jeta ime💖🌟 im . Te uroj gjithe te mirat e kesaj bote 💖 ime! TVB MAMMÀ
Riku Kasa
Riku Kasa Πριν 14 ημέρες
Nuk ka koment per kte kenge thjesht unike mbi 10 here ne dit e degjoj 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️
Annamaria 86 Raio
Annamaria 86 Raio Πριν 14 ημέρες
Bellissima complimenti ❤️
Erjola.23 samsung
Erjola.23 samsung Πριν 16 ημέρες
Per dashurin me te bukur,me te paster,me te sinqert ne jet! Femijet.♥️♥️ Bravo Miriam Cani,mos ndalo kurr 👏🥰🥰😍😍
Zuzana Beta
Zuzana Beta Πριν 16 ημέρες
😘😘❤❤❤❤❤
Dashuria Lulja
Dashuria Lulja Πριν 16 ημέρες
Gerald Musabelliu
Gerald Musabelliu Πριν 16 ημέρες
Cun apo goc
A M
A M Πριν 17 ημέρες
Une habitem per dicka, kjo eshte kenge qe buron nga shpirti(kur i kendon femijes tend) si mund t’i besh 👎 kesaj? Qofte edhe kur nuk te pelqen, mos jep preferenca fare, se s’mund te kete mosaprovim per dashurine ndaj nje femije.
Diana Petro
Diana Petro Πριν 17 ημέρες
Kenga me e bukur ne bote
Wendy Wendy
Wendy Wendy Πριν 17 ημέρες
Shum faleminderit engjlli bukur per kete kenga kaq hynore si gjithmon ....perle....femijet jan 🌎 jon..🥰
ToP MUSICANA
ToP MUSICANA Πριν 17 ημέρες
مستحیل تشوف اسم سیدنا مُحَمَّد ﷺ وما تحطش لایک & اشتراك@)
Sentibella Bircaj
Sentibella Bircaj Πριν 18 ημέρες
Ti je dhe me shume se dashuria🌹 ❤dashuria e mamit Asad ❤🌹
Zenepe Cela
Zenepe Cela Πριν 18 ημέρες
Kkk J
Fetije Beqiraj
Fetije Beqiraj Πριν 18 ημέρες
Oh sa keng e mir ❤️❤️🥰🥰
Ana Cela
Ana Cela Πριν 20 ημέρες
Super keng 💋❤🥰🤩
Sonila Karafili
Sonila Karafili Πριν 20 ημέρες
Duam te rritet gjithmon i lumtur pran nenes dhe babait te tij qe i ka te mbrekullueshem
Juliana Maçka
Juliana Maçka Πριν 20 ημέρες
Je me i miri
Elda Dora
Elda Dora Πριν 20 ημέρες
Lotet daliin nga dashuria e malle per femiet zoti e gezoft çdo nene ta perjetoj kete dashuri te malle🤲 ❤❤❤❤❤❤
Edra Cakici
Edra Cakici Πριν 20 ημέρες
Su lodha duke e degjuar 🥰🥰 prek zemrat e cdo nene 🤩🤩❤
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda Πριν 20 ημέρες
Sot e nisa me kete kenge mengjesin😍😍😍 per Tim bire
Hergis Skenderaj
Hergis Skenderaj Πριν 20 ημέρες
Shum bukur😘💖
Daniela Koroveshi
Daniela Koroveshi Πριν 20 ημέρες
Vetem nje nene per ty mund te shprehet kaq bukur per mbretin e vet.Edhe 100 per Duam ❤❤❤❤😍😍😍
Dafni Bona
Dafni Bona Πριν 20 ημέρες
😘😁😘😘😘😘😘👨‍👩‍👧‍👧
Dana U
Dana U Πριν 21 ημέρα
Jo vetem ti peshon randesi te rand por edhe keget e tua je shum Njeri me vler te madhe😘😘😘😘
Eli Hoxha
Eli Hoxha Πριν 21 ημέρα
Sa bukur shume bukur te lumte goja
najada mengri
najada mengri Πριν 23 ημέρες
Himni prinderor.
Donika Cullhaj
Donika Cullhaj Πριν 23 ημέρες
Shuuum e bukur e degjoj ç'do dit bravo Miriam !!
Fani Kurti
Fani Kurti Πριν 23 ημέρες
Brravo respekt me pelqen shum
B z
B z Πριν 24 ημέρες
Aman kush jane keta 250 👎veta qe nuk e kane pelqyer kete kenge 🤦🏻‍♀️
Linda Elia
Linda Elia Πριν 24 ημέρες
Miriam cani te dua ZEMER 👩‍❤️‍👨I Love you
Linda Elia
Linda Elia Πριν 24 ημέρες
Sa e bukur kjo kenga!!
Linda Elia
Linda Elia Πριν 24 ημέρες
Dhe Ke kur me sheh me ate shikim me jep te gjithe lumturi zemer
Fulya G.
Fulya G. Πριν 24 ημέρες
I really love this song:)) wonderful
Amore & Fortuna Amore & Felicità
Amore & Fortuna Amore & Felicità Πριν 24 ημέρες
Bellissima 😍🥰
Rexhi Lamce
Rexhi Lamce Πριν 26 ημέρες
Per femijet e mi do kendoja gjithmon e gjithmon..te lumt goja Miriam,ti kesh me jet dy engjejt🙏🏻
Bora Hajdini
Bora Hajdini Πριν 26 ημέρες
Dashuria për fëmijën është gjëja më unike në botë që ska krahasim me asnjë ndjenjë tjetër 🤗
Xheni Lili
Xheni Lili Πριν 27 ημέρες
Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua
Agnesa Myrtezani
Agnesa Myrtezani Πριν 28 ημέρες
Shum e bukur kjo keng
Armela Kuka
Armela Kuka Πριν 28 ημέρες
Super lenge 🥰🥰
Ωmega pax
Ωmega pax Πριν μήνα
Hi Michigan....suksese baba gjysh !
Ervin Agastra
Ervin Agastra Πριν μήνα
bravo👏👏👑
Sonila
Sonila Πριν μήνα
Zoti i bekoft 🙏 te gjithve me.nje Engjell ne jet!
Xhesika Cuku
Xhesika Cuku Πριν μήνα
Zoti ta bekofte djalin! Like te gjithe ata qe mezi po presin nje kenge tjeter nga Miriami dhe Albani.
Anisa Lleshi
Anisa Lleshi Πριν μήνα
Dashuria per femijen eshte e pafundshme❤❤❤
Vegla
Vegla Πριν μήνα
Vegla Teknike Shembuj janë pajisjet elektronike mobile dhe dore të tilla si smartphone, MP3 player, netbooks, kamera digjitale, lojëra mobile tastierë ose PC tablet, por edhe pajisje elektrike ose mekanike të tilla si Walkman ose Rubik's Cube. grpost.info/will/26pkkdOVeI-Moag/b-nteo
enkelejda moku
enkelejda moku Πριν μήνα
La mia canzone preferita in assoluto
Ada Ada gjuzi
Ada Ada gjuzi Πριν μήνα
😘
Rolanda Kadiu
Rolanda Kadiu Πριν μήνα
manuela elezi
manuela elezi Πριν μήνα
Femijet janë bekim, mos lëntë zoti asnje femer pa bërë nënë.🙏🙏🙏
Majlinda Duka
Majlinda Duka Πριν μήνα
Shum e bukur por kenga dhurata esht me speciale..te prek me teper ne shpirt..
Tila Sara
Tila Sara Πριν μήνα
Sa dashuri❤❤
Kaje Capi
Kaje Capi Πριν μήνα
cdo dit nuk lodhem ta them sa shum te dua
Nertila Rapo
Nertila Rapo Πριν μήνα
Bota zdo kishte kuptim pa kto engjej te vegjel.o zot ruaji gjithmon.Kenga suuuuuuuppppeeeeerrrr
Rustem Sheshi
Rustem Sheshi Πριν μήνα
💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
Matilda arja
Matilda arja Πριν μήνα
Mike Saraft
Mike Saraft Πριν μήνα
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Fjolla Jusufi
Fjolla Jusufi Πριν μήνα
Best idol ,I love your music♥️🌟
Edona Tahiru
Edona Tahiru Πριν μήνα
ppppppppppp
Bora Bora
Bora Bora Πριν μήνα
Je me e embla me e mira 💕💕 kenge qe flet shum..bravo Miriam
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa Πριν μήνα
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔sa shume te dua💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💗💝❤❤💔💞💞💞💞💘💕💞💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💗💖💝❤❤❤❤💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Mattiass w
Mattiass w Πριν μήνα
Emocion❤️
Denisa Hoxhaj
Denisa Hoxhaj Πριν μήνα
Aldo +Jona = Sa shume te dua!!!
Djana Pojaku
Djana Pojaku Πριν μήνα
Sa emocione te bukura.. Dhe 💯 Duam. Qofsh i lumtur gjithmone.
Angela 20
Angela 20 Πριν μήνα
Miriam te adhuroj 🤗🤗🤗🤗😍😍😍
marjeta Palaj
marjeta Palaj Πριν μήνα
beautiful
Aferdita Pepkolaj
Aferdita Pepkolaj Πριν μήνα
Shum e bukur kenga
Isida Rucaj
Isida Rucaj Πριν μήνα
Super cdo fryme per ata qe i japin kuptim jetes tone femijet ❤️❤️❤️👏👏
Aaron Ramaj
Aaron Ramaj Πριν μήνα
sa here qe degjoj kete kenge me vjen te caj per zotin . zoti i bekofte te gjith femijet ne bote .
Eris rroshi
Eris rroshi Πριν μήνα
Bukur shume
Armand Tafa
Armand Tafa Πριν μήνα
Shume kenge emocionuse
Odeta Cela
Odeta Cela Πριν μήνα
Kenge super.kengetar super Miriami dhe Albani
MARTE Vladi
MARTE Vladi Πριν μήνα
Kënga më e ëmbël kur i këndon fëmijës shumë dashuri
Armad Behari
Armad Behari Πριν μήνα
Ata pe se pelqejn kete keng do te thot qe sjan prinder te perkushtruar
Ejona Shehu
Ejona Shehu Πριν μήνα
🥰🥰🥰
Ageliki Beleri
Ageliki Beleri Πριν μήνα
Dashuri pa fund 👏🏻🌹💝💝💝💝💝💝💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐🐾🐾🐾🐾🐾🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🤗🤗🤗🤗🤗
Vanessa Delaj
Vanessa Delaj Πριν μήνα
😍😍😇
ceerw buty
ceerw buty Πριν μήνα
LEICESTER ♥️♥️♥️♥️♥️🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠🌠
Rita a
Rita a Πριν μήνα
Mrekullisht e bukur që vjen kaq natyrshëm me një shqipe perfekte! Urime Miriam dhe Alban!
Margarita Kola
Margarita Kola Πριν μήνα
Femijet dashuria pakushte e cdo prindi
Miranda Satka
Miranda Satka Πριν μήνα
❤❤❤super kenge
Bashkim Gjoshi
Bashkim Gjoshi Πριν μήνα
😘😘
ceerw buty
ceerw buty Πριν μήνα
Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhe
Yllka Beqiraj
Yllka Beqiraj Πριν μήνα
Je nene dhe grua shembullore zoti e bekoft familjen tuaj
bouytt guyt
bouytt guyt Πριν μήνα
I swear hes the cutest thing ever
Adelina Topciu
Adelina Topciu Πριν μήνα
Nje kenge shume e bukur plot dsshri dashuri hyjnore.
Soni Hyka
Soni Hyka Πριν μήνα
Oylli bukur dashuria vogel edhe 100vite te lumtura Duam dhe djali im festoj ditelindjen epar😍🥰🤩
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Dhurata
04:35
AlbanSkenderajMusic
προβολές 14M
Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Tirane (Full Concert)
2:02:57
Justin Bieber - Hold On
5:09
JustinBieberVEVO
προβολές 7M
Τσικνοπέμπτη | Non Stop Mix
2:0:03
Ελληνικό Τραγούδι
προβολές 39K
Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)
03:11
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
προβολές 2,3M
Aurela Gaçe - Një Pikë (Lyrics - Video)
03:44
Aurela Gace
προβολές 278K
Venera Lumani, Lind Islami - A e din (Official Video)
03:47
Venera&Lind Official
προβολές 2,9M
Elvana Gjata - 10 POP BALADS MIX (Audio)
34:28
Elvana Gjata
προβολές 1,3M
Take It Easy ' Best Of Vocal Deep House Mix [Vol.1]
1:00:00
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
προβολές 4,4M
Justin Bieber - Hold On
5:09
JustinBieberVEVO
προβολές 7M
Τσικνοπέμπτη | Non Stop Mix
2:0:03
Ελληνικό Τραγούδι
προβολές 39K
PewDiePie Comment On This Video
0:16
MrBeast Shorts
προβολές 10M