Melisa i përgjigjet akuzave se ka një marrëdhënie me Andin - Përputhen Prime, 10 Janar 2021

  προβολές 1,407,606

Top Channel Albania

Πριν 6 ημέρες

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on GRpost Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Σχόλια
Alma
Alma Πριν 8 ώρες
Mallkim është në atë shtëpi që i ka dhe do i ket këto gra në shpi mjer mjer pėr ato shtëpi
Klaudeta Hakani
Klaudeta Hakani Πριν 12 ώρες
Io faccio tifo sempre per Melisa
marsela koci
marsela koci Πριν 18 ώρες
Keto gocat Jane si’ Ddhi Pa fren dore ✋..
Eli Im
Eli Im Πριν 23 ώρες
Debati malisa ana fitoi melisa llogjik me e ftoht dhe me korrekte
Eli Im
Eli Im Πριν 23 ώρες
Sindi nje hipokrite e keqe pa karakter fare
Eli Im
Eli Im Πριν 23 ώρες
Nuk e shifkam dot se me lodhu koken kjo fatma boooo si pushon goja
Eli Im
Eli Im Πριν 23 ώρες
Ca opinionist koti qe keeni marr keni marr kte si bubizhele do na japi men kjo karja ca duhet te transmetohet ose jo paska ardh me gozhdu mevlanin
Rock girl
Rock girl Πριν 21 ώρα
Love this show, wake up early just to watch it ??
Erion dodaj 1989
Erion dodaj 1989 Πριν ημέρα
O arjan vajz permalose esht vajz hatermadhe shqip✋
Rock girl
Rock girl Πριν 21 ώρα
Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.
Bora Beqiri
Bora Beqiri Πριν ημέρα
Kujdes goca se iku Murati🤷‍♀️🤷‍♀️🙋‍♀️
Ylli Kumaraku
Ylli Kumaraku Πριν ημέρα
Sh.bukur melisa🥰🥰🥰🥰
Shkodra Albania
Shkodra Albania Πριν ημέρα
Ku është edukacioni këtu.
Zaim Zaimaj
Zaim Zaimaj Πριν ημέρα
Melisa baras me xhemen tek uomini e dona.
Daniel Dollia
Daniel Dollia Πριν ημέρα
Eneida danjeli perputhen
Cuci Feriti
Cuci Feriti Πριν 2 ημέρες
1:17:25murati hahahah Ke ra midis shqipeve zor e Ke punen ≤3
Cuci Feriti
Cuci Feriti Πριν 2 ημέρες
Omg cfar injorance Mosrespekti mbi nivel Bora a smundje qe ta falenderosh me Spaku me arsyen sepse ti ja kerkove qe te te hap pijen Arijanit?
Aaa Llld
Aaa Llld Πριν 2 ημέρες
Kush jan kto 2 opinionist vk. Kerkojn qe gocat te bejen bashk kunder dikujt vec se i tha larask kur ato ofendohen midis njera tjetres me keq.
Qani Aliji
Qani Aliji Πριν 2 ημέρες
Karamurati tu e kry mjekrrën don me lishu më duket se asht mërzit i shkreti 😃😃
Blerim Zendeli
Blerim Zendeli Πριν 2 ημέρες
O kur u bo edhe kjo fatma ta komentoj dashurin,vet e quajtur gazetare.po leje mor se cila k...v qe ka shale edhe gji nuk u bo sot gazetare.po leje edhe kritike letrare.
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees Πριν 2 ημέρες
O ana o kare ik qe aty se na e shpifeeeee
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees
Klaudiak až h1qDomiii82j ñzeeessseees Πριν 2 ημέρες
Oh zot fatjoni tipi me vari lesht i mashkullit oh zot dikush ti tregoj qe je mashkull i neveritshem😤🤮🤮🤮
Shpetim elshani
Shpetim elshani Πριν 2 ημέρες
Shum ana ka te drejt te lumt kjo melisa me sa po shofim pej ekranit eshte complet genjeshtare fallso apsolut seshte femer
jos bosman
jos bosman Πριν 2 ημέρες
Kjo Melisa se rruan hic,Sindi dhe Ana si laraska kishte drejt Melvani flasin pa mendu dhe sdin ca thon ,Tea qe futet vetem kur i thot produksioni dhe kjo e reja futja kot.
jos bosman
jos bosman Πριν 2 ημέρες
A kan mbaruar opinionistat qe keni marr te njejtet akoma,apo spranoj njeri pakten mos genjeni qe do sjellni cdo jave te ndryshem.Flm per mirkuptimin
Halit Qejvani
Halit Qejvani Πριν 2 ημέρες
Per 500 lek qe u kursye doli laraska Dhe tani si mbyllet llapa
Jorida Shabanaj
Jorida Shabanaj Πριν 2 ημέρες
Pano- Melises: une e kam 1 fytyre jo 3 fytyra sa ke ti 🤣🤣 e dija te urte, po i hedhka dhe Panajoti ca fisheke😉
Mevlan Shaba
Mevlan Shaba Πριν 2 ημέρες
Pershendetje ! Ky është kanali im,ju lutem subscribe😍
Njoni Si Asnjoni
Njoni Si Asnjoni Πριν 2 ημέρες
Hahahahahaha Ana Fatjoni Jeni Turpi I Perputhenit Mbeshtetjani Njeri Tjetrit Mendimet.. Ana O Shinpaze To Je Shum Vrk Edhe Me Votime Je e Fundit.
Njoni Si Asnjoni
Njoni Si Asnjoni Πριν 2 ημέρες
i O Legen Se Djal I Ult Je Ke Pa Foton Qe Kan Qarkullu Ne Instagram Sikur Kan Qen Kosov Tashi Doli Fotoja E verter Ske Ca Thu Ma Tip Impulsi Ti Gejush
vana tsouentari
vana tsouentari Πριν 2 ημέρες
Bravo shumë këngë e bukur
Mimoza Berisha
Mimoza Berisha Πριν 2 ημέρες
Per dy dite 1.3M views... 😦😯🙄
Irfan Osmani
Irfan Osmani Πριν 2 ημέρες
Ket shqipen nga turqia kan me ba per Spital kto Ska mi vyt mo as Shqipes as turqis 😂
Adela F
Adela F Πριν 2 ημέρες
"seshte nga lushnje ska theks fare" thank you fatjon se nuk e di ku e gjeti ate mevlani
V
V Πριν 2 ημέρες
Bora Zemani ktu eshte nje realiti show dhe ne nuk ndalojm askend se si sillet. E pse Shqipen e hoqet apo pse jau prishi realitin show apo jau prishi filmin
Enver Dauti
Enver Dauti Πριν 2 ημέρες
Rrasjav
Jorida Shabanaj
Jorida Shabanaj Πριν 2 ημέρες
Sindi fjalet e sakta qe duhet ti thote ne moment, o thote gjithmone puntates tjeter, pasi e ka mesuar mami se cduhet te thote. Me duket shume femije eshte...
F. Bresa
F. Bresa Πριν 2 ημέρες
Perseri ju ikni se lat name
Majid Madoun
Majid Madoun Πριν 2 ημέρες
Llldkkdllgkldĺll
Kaltrina Krasniqi
Kaltrina Krasniqi Πριν 2 ημέρες
Ana eshte vertet nivel I lart per te bre debate me Melisen nivel I ulte vertet..me vjen keq per Melisen sa e ulet eshte gjyhaf
e hoxxa
e hoxxa Πριν 2 ημέρες
Ore kjo ana 2 ma hoqi trurin fare.A esht ne terezi kjo o ana a ke lujt mendsh?
Savjola Kadiu
Savjola Kadiu Πριν 2 ημέρες
Sa her qe flet lediana duhet ti ngrijm zërin telefonit
Savjola Kadiu
Savjola Kadiu Πριν 2 ημέρες
Fatjoni ka kalu n'depresion ka fillu flet me veten😂
Unknown account
Unknown account Πριν 2 ημέρες
E mjera nene qe te ka o mos te qofte koka ti je e ndyre
FARMACI NEO
FARMACI NEO Πριν 2 ημέρες
Ana duhet te hiqet
eioshen boboi
eioshen boboi Πριν 2 ημέρες
Ore ku ishte Emini apo do I ket shkuar Andit ti dergoj 1 pako paracetamol😂
Zaimir Musaku Zaimir Musaku
Zaimir Musaku Zaimir Musaku Πριν 2 ημέρες
Kjo Tea nuk shef nga sy ai del me Melisë kjo thotë nuk besoj nga rrjetet sociale o vajzë ku ka ze nuk është pa gje. po dhe Melisa po pati lidhje me Andi as njeri nuk do ta pranojn as Melisa dhe sa andi
Dona Prenga
Dona Prenga Πριν 2 ημέρες
Qwar k.... jan kto vajza per burra ngatrohen,si nuk kan turp me i pa edhe nana baba👎
Fabiola
Fabiola Πριν 2 ημέρες
ana 2..........vdekshhh
Fabiola
Fabiola Πριν 2 ημέρες
@eioshen boboi pse ? cfare skuptojme se nuk e kapa???!!!🤔😐🤗🤗🤗
eioshen boboi
eioshen boboi Πριν 2 ημέρες
po ju nuk kuptoni gje
xhevxhet durmishi
xhevxhet durmishi Πριν 3 ημέρες
sindi eshte njeriu me i dobet ne perputhen po hik moj virgjeresh se sje as per lop ti vec me profin mund te perputhesh po edhe aj spo ta fut
Sejdi Bejtullahi
Sejdi Bejtullahi Πριν 3 ημέρες
Anna 1
Ilda Kodra
Ilda Kodra Πριν 3 ημέρες
Nessuno di loro è li per trovare "l'amore"ma solo business..fanno bene sono giovani !!!
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 3 ημέρες
Ana mbijeton me prallat e çarli çaplini
Duffy 7
Duffy 7 Πριν 3 ημέρες
Ana po nxiton teper moj vajz
Gjani Bushati
Gjani Bushati Πριν 3 ημέρες
Jeni ba nji televizion kurvash .. mashkuj e femna
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 3 ημέρες
Mir ja ke ber melises ofofo bravo te qoft mir ja be mos e le me fol melisen fare
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 3 ημέρες
Melisa qafen si mashkull e ka
melisa abdullai
melisa abdullai Πριν 3 ημέρες
Ti ana2 je shum e keqe me te gjefj
Lued Bani
Lued Bani Πριν 3 ημέρες
U shashtis Murati shkret
beni biba
beni biba Πριν 3 ημέρες
gjejna venin asaj anës m aman gjejnaaaaaaaaaaa
Sadik Laha
Sadik Laha Πριν 3 ημέρες
Brava
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 3 ημέρες
po ju nuk kuptoni gje
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 3 ημέρες
po ju nuk kuptoni gje
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 3 ημέρες
ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 3 ημέρες
ska faj fatjoni ne ket rast se i kuptojm disa gjera dhe ne
Ap Alpha
Ap Alpha Πριν 3 ημέρες
ska faji fatjom ni ne ket rast
Jonida Balla
Jonida Balla Πριν 3 ημέρες
jfjth htyt htyt htyt ❤️💍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍💍💍💍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏👌👌👌👌👌👌👌👌💄💄💄💄💄💄💄💄💋💋💋💋💋💋💋💋😂😂🥰🥰💕💙💙💙💓💓🌲🤣🤣🦩💐💐♥️😍😍😍👑🩰🩰🦩💪🖤😘😘😎😎🚘🚘💝💝🚘🚘💝💝😎😎👑👑👑👑👑👑👑👑😎😎😎😎😎😎😎😎🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘💝💝💝💝💝💝💝💝👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💄💋😂😂🥰🥰💕💕💙💓💓🌲🤣🤣🦩🦩💐💐♥️♥️♥️😍😍👑😘🩰🥂💪💪💪💪😘😘😎🚘🩰🥂🥂💪😘😘😎😎🤣🤣🦩💐♥️😍👑👑👑😂😂🥰🥰🥰💕💙💙💓💓🌲🌲🇹🇷🇦🇱🇦🇱💍💍❤️❤️💋💋🖤🖤💝💝👌👌👌🙏🙏👌👌👌👌👌
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj Πριν 3 ημέρες
Merre ate fatjonin e qelbur se te dyt njesoj jeni moj ana edhe krrisni byth nga programi. Rop te shpif te dyt. Ti ana po loz loj po hell balte mbi Melisen per te marr pak vemendje moj legene femer se sta var njeri ty jooooo 😏
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 3 ημέρες
Melisa esht ka lun k...... me gjith qunat por jam krenar per vllaqkon qe ka zbuluar melisen se qar rrace e bordelit stil mashtruse. Te lumt Fatjon koqari respekt vllaqko
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj Πριν 3 ημέρες
Ti vet je fallco moj ana qelbesira
Enkeleta Beqiraj
Enkeleta Beqiraj Πριν 3 ημέρες
Ana kush leshin je ti qe kerkon qe njerzit te sillen siç do ti edhe si te pelqen ty moj rop i shpif moj njeri fallco. Per Zotin ti vet je shume femer fallco moj ana e nga ana tjeter i akuzon gocat e tjera qe jan fallco. Ik moj legene femer se ma shpife fare moj ana legene.
Davi Hoxha
Davi Hoxha Πριν 3 ημέρες
Ana kerkon vemendjen e fatjonit nepermjet melises. Ajo eshte e vetmja qe shtiret aty brenda
Davi Hoxha
Davi Hoxha Πριν 3 ημέρες
Ana esht shume e pasigurt ne vetvete dhe mundohet te fajsoj te tjeret nderkoh qe ato nuk kan faj
Arburim Musliu
Arburim Musliu Πριν 3 ημέρες
Oj kaqurrele oj lop mbille gojen
Davi Hoxha
Davi Hoxha Πριν 3 ημέρες
Ana ka shume zili melisen dhe do kapet tek gjeja me e vogel per ta ofenduar ose per ti ven dicka ne dukje
Marco Sole
Marco Sole Πριν 3 ημέρες
Melisa dubsi dubsi me andin😂
Klaudio Lila
Klaudio Lila Πριν 3 ημέρες
Hik me gjith kto opinjonist koti i kam inot vk
Joel Bk236
Joel Bk236 Πριν 3 ημέρες
Me vjen keq per gocat qe jane ne emision dhe kane te bejne me mevlanin i cili esht shum ofendues sidomos me shprehjen "qetesohuni o karamele" kur Ana , Melisa dhe Sindi po bertisnin ne studio . Ajo shprehje ka nje kuptim shum ofendues duke marr parasysh qe kur i drehtohet nje femre ka per kuptim vetem tre germat e para te fjales karamele dhe fjalen femer pra shkurt muhabeti qetsohu o k**e femer kete kuptim ka kjo shprehje ne shoqeri . Kshu qe Mevlani është shum ofendues dhe arrogant .
Redjona Sejko
Redjona Sejko Πριν 3 ημέρες
Domethen keto kerkojn burra .. Po vdiq Shqiperia per meshkuj .. uhhh hapu dhe.. ke t zgjedhi keto Aman Jan ber lara lara nga surrati.. tjetra nxjer shalen tjera gjoksi😳.. Kush e di se cju duket vetja ketyre qe mbajnë 1 byth vend aty .. Rinia Shqiptare🤷🏻‍♀️
Artan 05
Artan 05 Πριν 3 ημέρες
Ana 100% me fallco atje
Elli Millo
Elli Millo Πριν 3 ημέρες
tt55
Elli Millo
Elli Millo Πριν 3 ημέρες
t5
Rei Bosi
Rei Bosi Πριν 3 ημέρες
Me duket se te gjethe ju keni qene grup para se te fillonte programi dhe gjithcka shete nje telenovele per 80 vite me vaone
Roza Shermadhi
Roza Shermadhi Πριν 3 ημέρες
E vetmja gje qe po me vjen keq ketu jan djemt se po degjojne vetem vajzat te bertasin, nuk durohen aman, sidomos sindi ma ka heq trurin.
Esja Dano
Esja Dano Πριν 3 ημέρες
Aman kto buzet a Anes 🤦🏼‍♀️
Muhamed Mustafa
Muhamed Mustafa Πριν 3 ημέρες
sedi qish mendon kjo Ana se vec vet po din krejt te tjeret nuk din ma fallco se ana nuk ka aty sa eshof une
London Boy
London Boy Πριν 3 ημέρες
Mashtruse kta nihen shume mire shife pak ne insta ca videosh bashk bajn kta
VaLi77 Hoxha
VaLi77 Hoxha Πριν 3 ημέρες
🥲🥲🥲
Valbona Gjokeja
Valbona Gjokeja Πριν 3 ημέρες
Ana shum llapazane pppuuuuu😂😂😂
Denis Elezi
Denis Elezi Πριν 3 ημέρες
Mir andi qe ishte pa qef po Emini nga u zhduk??
Aria Xhemo
Aria Xhemo Πριν 3 ημέρες
Po cfare duhet te beje Fatjoni,ti Bora je me arrogantja ketu.
Labinot Berbatovci
Labinot Berbatovci Πριν 3 ημέρες
Ajo fatma edhe aj Murmurim a hamom qysh e pat emrin kta i paska fshir kokerrat nuk e di i ftojn kai lloj komentatoresh analfabet
Visit Albania
Visit Albania Πριν 3 ημέρες
Ana 💗💗
Visit Albania
Visit Albania Πριν 3 ημέρες
Ana 💗💗
Visit Albania
Visit Albania Πριν 3 ημέρες
Ana 💗💗
Visit Albania
Visit Albania Πριν 3 ημέρες
Melisa 👎👎
Visit Albania
Visit Albania Πριν 3 ημέρες
Melisa eshte nje lop e gjall
Anxhela Emi
Anxhela Emi Πριν 3 ημέρες
Na i hiqni kte opinionisten se na acarovi po shemtoni emisionin nuk e kuptoni qe po e ktheni me zenka cdo dit ku eshte romantizmi dhe lidhjet aty?
rage mp3
rage mp3 Πριν 3 ημέρες
Melisa tallet me të gjith çunat kush e kupton duet të distancohet prej saj ..
Rei Mato
Rei Mato Πριν 3 ημέρες
Ore sikur do hikte ky fatjoni ne Janar zuri dhe be
ZORIJANI NUSRET
ZORIJANI NUSRET Πριν 3 ημέρες
Bravo mevlan
Rita Sh
Rita Sh Πριν 3 ημέρες
Ne cilen minute ariani e ndihmon boren me pije?
jet jet
jet jet Πριν 2 ημέρες
Qe ne fillim
ZORIJANI NUSRET
ZORIJANI NUSRET Πριν 3 ημέρες
Po pse moi sindi ti kerkon falje mevlanit nuk ivjen te kishti vogel
Selena Gomez - De Una Vez (Official Video)
2:49
SelenaGomezVEVO
προβολές 4,7M
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
Έτερος Εγώ (official full movie)
1:39:46
Sotiris Tsafoulias
προβολές 4,4M
Sen Çal Kapımı 26. Bölüm
2:07:48
Sen Çal Kapımı
προβολές 2,9M
Përballen Melisa dhe Fationi - Per’Puthen Prime, 3 Janar 2021
24:32
Çka ka Shpija Sezoni 7   Episodi Festiv 2020
1:40:47
Episodi i plotë: E Diell 10 Janar 2021 Entertainment Show
4:00:00
Top Channel Albania
προβολές 31K
Selena Gomez - De Una Vez (Official Video)
2:49
SelenaGomezVEVO
προβολές 4,7M
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
Sen Çal Kapımı 27. Bölüm Fragmanı
0:46
Sen Çal Kapımı
προβολές 6M
Ertugrul Ghazi Urdu | Episode 07| Season 3
46:02
TRT Ertugrul by PTV
προβολές 4,8M
Famous Artists Who Sampled Songs #3
16:48
RoomieOfficial
προβολές 375K