B2N & Bruna - Vajza pa martue

  προβολές 926,364

B2N Beatz

Πριν μήνα

🎹 Music & Lyrics - B2N
🎛️ Mix Master - B2N
🎥 Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
📽️ Natti Daja

Backvocals: Eralda Jashari
brunasmulja_official
b2n_beatz
💄 Make up byrozi
👗 Oli style
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7hlykQCEcEzZIG6ZSAjZBN
iTunes: music.apple.com/us/album/vajza-pa-martue-single/1549875488

Σχόλια
Irena Stafa
Irena Stafa Πριν μήνα
DURRES🥰
elviona buci
elviona buci Πριν 3 ημέρες
Lura-Diber 😍🥰🙏👸
Xhuana Medja
Xhuana Medja Πριν 6 ημέρες
❤️
ERA FF
ERA FF Πριν 9 ημέρες
E ke qare kete kenge ....te pershendes BRUNA nga belshi🙏🙏👑👑❤️❤️❤️❤️
Luljeta Xhemaili
Luljeta Xhemaili Πριν 11 ημέρες
isjixjmxxj in $.&!!!&:$:8:$8$8:7💋🥀
SABRIJE KRASNIQI
SABRIJE KRASNIQI Πριν 11 ημέρες
Blertina kjo te takon ty hajde hajde kalle🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
kesulkuqja 98
kesulkuqja 98 Πριν 11 ημέρες
me falni per negativitetin, por ksaj radhe e paske dhjere fare.
Asi Asi
Asi Asi Πριν 12 ημέρες
😍😍😍😍
Al Beshure
Al Beshure Πριν 20 ημέρες
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Leonard Trebicka
Leonard Trebicka Πριν 22 ημέρες
]
sindy ismaili
sindy ismaili Πριν 22 ημέρες
Tropoja!
Eli Hoxha
Eli Hoxha Πριν 24 ημέρες
Sa bukur ju lumte te dy
ema elena
ema elena Πριν 25 ημέρες
EPO SHKODRA CITY 🔥
Endri Albanese
Endri Albanese Πριν 18 ημέρες
Eshte lezhjan ky
Alfons Gjerkaj
Alfons Gjerkaj Πριν 26 ημέρες
si shkodra ska👌💪
Xheni Korca
Xheni Korca Πριν 26 ημέρες
Düsseldorf
Elio Elora
Elio Elora Πριν 27 ημέρες
Kengtar super, gjdo kenge tija esht e bukur
Maryorick Dueñas
Maryorick Dueñas Πριν 27 ημέρες
Perú 🇵🇪 Albania 🇦🇱 super como siempre B2N greetings ✨
Benardo Gjoka
Benardo Gjoka Πριν 27 ημέρες
👏👏👏👏
Labinot Labinot
Labinot Labinot Πριν 28 ημέρες
super kong
Jonada Metani
Jonada Metani Πριν 28 ημέρες
I ke qa tana kangt me temen e nuses 😉🙂😄😁
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci Πριν 28 ημέρες
💣🔥💥🦁❤️❤️❤️
Armela Cuni
Armela Cuni Πριν 29 ημέρες
Shkodra 😍🥰
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T Πριν 29 ημέρες
Krenare se jam Vajz Lezhjane 🇦🇱👸🇩🇪 Bin verdammt STOLZ 💘
Genti Hoxha
Genti Hoxha Πριν 27 ημέρες
Bella
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija Πριν 29 ημέρες
Superrrr !!!!
Ledjo Basha
Ledjo Basha Πριν μήνα
Medvegje 🇦🇱
Suliii
Suliii Πριν μήνα
Ky veq per Martesa knon ndroje pak 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Juventus Juve
Juventus Juve Πριν μήνα
Nuk e shes Audin RS6 dhe me qen me flori oj goc😂
Dullo Latifi
Dullo Latifi Πριν μήνα
oj ti vajz pa martu zerin teper eke hollu si mu ndah nfrimarje kshtu perfect kng vetem qati ke bah gabime sidoqoft suksese
KUZHINA SHKENDIJES
KUZHINA SHKENDIJES Πριν μήνα
Duet shum i bukur 💙
Lola Nisem
Lola Nisem Πριν μήνα
Belgjika🇧🇪❤️
F S
F S Πριν 29 ημέρες
@Leonita Haxhija aje dhe ti nga belgjika ??
Leonita Haxhija
Leonita Haxhija Πριν 29 ημέρες
Belgjikaaa
F S
F S Πριν μήνα
Ska si belgjika rroft belgjika 😂😂
Ersa Ersa
Ersa Ersa Πριν μήνα
Peshkopia the best jeni👍🏻👍🏻✌🏻👏🏻😍😍
Blanka Nezha
Blanka Nezha Πριν μήνα
Durres,,,super Hit😍😍😍😍
Bledjan Pulaj
Bledjan Pulaj Πριν μήνα
Nuk e shesë makinen edhe beqere do rriiiiii që ta kuptojshë ti ...
Tiziana Llubani
Tiziana Llubani Πριν μήνα
Kruja❤
Bruna
Bruna Πριν μήνα
Ju persh nga Fieri bukur kenga 🔥
Reti Bytyci
Reti Bytyci Πριν μήνα
Durres 🥰🥰🤗🤗
Arsiola Pjetri
Arsiola Pjetri Πριν μήνα
Puka😍, jetoj n gjermani. E km nje deshire t madhe që ti t besh nje kenge per Çikat Pukjane😍😍🥺🥺
Leon Bucolli
Leon Bucolli Πριν μήνα
Prishtina City 01
Gent Pacuku
Gent Pacuku Πριν μήνα
Hajdeeee
T M
T M Πριν μήνα
Qfar kange palidhje pihhh
amelia s.
amelia s. Πριν μήνα
Lushnja♥️🥰
arbri bardhi
arbri bardhi Πριν μήνα
Tiranaa 😍
Fred Nikolli
Fred Nikolli Πριν μήνα
Mirdita, sa i shkoka ajo pjesa e qiftelis kenges🤗
Bleona Dugolli
Bleona Dugolli Πριν μήνα
Qfar trupi tbukur Bruna🥰😍
Adelina Lina
Adelina Lina Πριν μήνα
Struga ❤️
Univers Unik
Univers Unik Πριν μήνα
Shum bukur suksese
Lai gjynahet e tua
Lai gjynahet e tua Πριν μήνα
Ky burri e ka zonin ma te holl se kjo zogza po ta Kall ky me kez zo eeeeee eeddeddeeeeeee shko trashe pak se firauni sju Do kshtu ne zjarrrrrrrrrrr
Kejsi Galaxy10
Kejsi Galaxy10 Πριν μήνα
Vlora
Lubjan Haruni
Lubjan Haruni Πριν μήνα
A u ndave nga nusja vlla e po kerkon per vajza te pamartuara? 😂😂🤪
besen 89
besen 89 Πριν μήνα
junge alta ist doch okay langsam ja jedes lied mit Vajza hier Vajza da was mit dir alta jedes lied immer der gleiche inhalt dua ni Vajza as Russe as Kari lutsch jung e
sehhi vooty
sehhi vooty Πριν μήνα
Dibra e Madhe ❣️🥂
Suzana Farizi
Suzana Farizi Πριν μήνα
O Ty djal pa martue shite nenen merem mue🤣🤣
Lirigzon Pacolli
Lirigzon Pacolli Πριν μήνα
Tasht tjeter këng po ngohet o ti djali pa martue ble makinen e banesen merum mue se dasht dashni pa interes nuk ka ka
Xhuana Kola
Xhuana Kola Πριν μήνα
Velipoja 🖐
Erjona Zaide
Erjona Zaide Πριν μήνα
Dibra e Madhe ❣️🥂
Lek Toma
Lek Toma Πριν μήνα
Bukur shum shkodra 💞😘❤️🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma Πριν μήνα
Shkodra
oiuet souiu
oiuet souiu Πριν μήνα
Like pa e degjuar. Nuk zgjenjen B2N👑
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Πριν μήνα
❤❤❤❤💞💞💞💞💞💞💕💕💕💕💕
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν μήνα
SI GJITHMON SUPER KENGE ME TE MIRET JENI SUKSESE TE METEJSHEM JE THE BEST 🥇🥇
greedy ydeerg
greedy ydeerg Πριν μήνα
Bruna the queen 👸 much love 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
greedy ydeerg
greedy ydeerg Πριν μήνα
oiuet souiu qyteti juaj ? 🤔
oiuet souiu
oiuet souiu Πριν μήνα
Komentoni qytetin tuaj 🤩
Eva Alldervishi
Eva Alldervishi Πριν μήνα
Hahaha mos e shit makinen se nuk dua me u martua 🤣🤣
Gerilda Marku
Gerilda Marku Πριν μήνα
Andi tea 🥰❤🙏
mia mia All
mia mia All Πριν μήνα
Bravo nji bashkpunim me tean ka ze teper te bukur
Milan Pasha
Milan Pasha Πριν μήνα
Burreli sity ♥♥
wnnalis cioov
wnnalis cioov Πριν μήνα
Very good😂😍
Mike Saraft
Mike Saraft Πριν μήνα
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Anxhi M
Anxhi M Πριν μήνα
Pershendetje Ju lutem nese keni mundesi me ndimoni me nje subscribe ne kanalin tim ne GRpost faleminderit shum grpost.info/will/2aFgdcyYbn1isaQ/b-nteo Emri eshte Anxhi M faleminderit
seiom jvony
seiom jvony Πριν μήνα
Why is that in my trends ☠️
Endri Ceku
Endri Ceku Πριν μήνα
Tirona
seiom jvony
seiom jvony Πριν μήνα
DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾
Glo Alb
Glo Alb Πριν μήνα
🤗🤗🤗🤗
Miranda Kopaci
Miranda Kopaci Πριν μήνα
urime bukur bukur
Nilda’s Channel
Nilda’s Channel Πριν μήνα
Shkodra - London
Bruna
Bruna Πριν μήνα
Superrrrrr bravoooo 👏🤗
Bea Bea
Bea Bea Πριν μήνα
Puke❤️Italy
Alban Hoxha
Alban Hoxha Πριν μήνα
👏👏
fazliu xhabir
fazliu xhabir Πριν μήνα
Like e ke vetem per ket gocen ❤️😜
ola vis
ola vis Πριν μήνα
Lushnjaa kemi njeriii😍😍😍
ola vis
ola vis Πριν μήνα
@amelia s. welcome lushnja gjith koment ktu😍😍😍❤️
amelia s.
amelia s. Πριν μήνα
po😃
klodjan halili
klodjan halili Πριν μήνα
Rrajca ,😍❤️❤️❤️❤️
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka Πριν μήνα
Dibra ❤️_BULQIZAAA😍
xhetan koka
xhetan koka Πριν μήνα
Dibra ❤️❤️
Ela ela
Ela ela Πριν μήνα
Super hit ❤️❤️❤️❤️
doire aintu
doire aintu Πριν μήνα
Dibra😍❤
Jimmy Mystic Cash
Jimmy Mystic Cash Πριν μήνα
DIBRA, super bashkpunim super keng ❤️🍷🥃🍻🥂🎊🎉🍾
A. G
A. G Πριν μήνα
Hajde Shqipe hoooopppaaaa Kalle Shqipe kalle 🕺👐🕺👐🕺👐🕺👏👏
eddy edward
eddy edward Πριν μήνα
Bahhh jo vec makinen ene veshken e kisha shit😂😂😂
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj Πριν μήνα
Nga lezha legjendare🤙
Klaudio Gjerkaj
Klaudio Gjerkaj Πριν μήνα
@doire aintu a nuk shikon diten ti nez te gjatat 😂😂😂
doire aintu
doire aintu Πριν μήνα
Komentoni qytetin tuaj 🤩
Shkurte Nuha
Shkurte Nuha Πριν μήνα
SHK. NUYT U💋💗
Ermal Gjoni
Ermal Gjoni Πριν μήνα
Shum bukur 🌟🌟
Eukelda Celiku
Eukelda Celiku Πριν μήνα
Jashaa🍬🍬🍬🍬🍬🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥
Greta Duka
Greta Duka Πριν μήνα
Super👌
Bledi Dungaj
Bledi Dungaj Πριν μήνα
Super kenge super bashkepunim urime e suksese Bruna 🌟 B2N🌟
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik Πριν μήνα
Jasha Istoguuuuuuu
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik Πριν μήνα
Oooo flm per zemer B2N veq qiso kangve bon na knaq kalo mir
Eli Dona
Eli Dona Πριν μήνα
The best songs, pa dyshim super hiti 2021 🔥🔥😥 Shkodr locja ❤🔥
Alfred Popaj
Alfred Popaj Πριν 26 ημέρες
👍
Fatmire Dosku
Fatmire Dosku Πριν μήνα
Roma italia
ludovikable
ludovikable Πριν μήνα
O ti vajza E pa martue hiq Instagramin merrem mue 😜🤣
VjolcaC
VjolcaC Πριν μήνα
Ulqini✨the song🔁🔁🔁🔁🔁
SEIT KASA
SEIT KASA Πριν μήνα
Kush erdhi nga emisioni kozakut😂💥
Bledi Lamja
Bledi Lamja Πριν μήνα
Shum Kong e bukur femrat e kan menjen vec ke leku Siena Italy bledushi nga tirona respekte
Goldene eagle
Goldene eagle Πριν μήνα
Like ngaqe te kemi pa te kozaku
Savina Kosta
Savina Kosta Πριν μήνα
Super♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
luiza cani
luiza cani Πριν μήνα
👍👏
Marigona Dervishi
Marigona Dervishi Πριν μήνα
Me pelqen zani jott pafund per ata edhe kenget e tua i degjoj sepse cdo keng e kendon bukur suksese
B2N & Enjela - Moj e mira
02:19
B2N Beatz
προβολές 2,1M
B2N & Eralda Jashari - Shqipet neper bote
02:34
B2N Beatz
προβολές 533K
Driloni & Beslira - Sot a nesër | 2021
08:12
Baresha
προβολές 1,8M
BUFE E PARLAMENTIT - Episodi 1
25:55
RTK
προβολές 128K
Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
03:26
Gold AG
προβολές 7M
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
VellezeritLleshi
προβολές 910K
Shaliani -  Rruga e Gurbetit (Official Video 4K)
03:07
Yllka Kuqi - Mashup
05:33
n'Kosove Show
προβολές 664K
Crimson Tide - brOscar #07
52:45
JUMPCUT
προβολές 45K
Al Pazar - 27 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:39:48
Character Teaser - "Hu Tao: Scared Yet?" | Genshin Impact
1:30
20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION
49:23
Sidemen
προβολές 5M
Beeratakes - Επεισόδιο #06
10:50
ComedyLab GR
προβολές 62K