Elvana Gjata - Kunadhe

  προβολές 3,241,861

Elvana Gjata

Πριν 25 ημέρες

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Σχόλια
ريم -
ريم - Πριν 7 ώρες
Adorable 😍💕 🇸🇦
kujtim cifliku
kujtim cifliku Πριν 8 ώρες
Shume bukurrrrrr😍😍💎💎
Xheni Buci
Xheni Buci Πριν 15 ώρες
Të lumt të gjitha këngët janë të mrekullueshme
Elidon Vlore
Elidon Vlore Πριν ημέρα
Te lumt je nje kengetare yll💝💝
Tania Ehab
Tania Ehab Πριν ημέρα
Can someone translate the song plzzzz🎵🎵🎵
M D
M D Πριν 2 ημέρες
bravo te lumt.
Sandra Vogli
Sandra Vogli Πριν 2 ημέρες
Super keng.😘
majlinda bardhi
majlinda bardhi Πριν 2 ημέρες
Te ka dhene zoti nje ze kaq te embel si je dhe vete. Jepi lavdine atij
Elvin Kasa
Elvin Kasa Πριν 2 ημέρες
BRAVO
Elizaveta Kalmykova
Elizaveta Kalmykova Πριν 2 ημέρες
Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...
sokin jon
sokin jon Πριν ημέρα
Shyqyr qe degjuam nje keng nga ty se kemi 1 vit qe nuk degjoim 😂😍❤️❤️❤️❤️❤️🦊moj kunadhe ✨✨✨✨✨
Labinot Labinot
Labinot Labinot Πριν 2 ημέρες
Qa dmth fjala Kunadhe ?
Gangsters’ league the book
Gangsters’ league the book Πριν 2 ημέρες
Dhelpër
Tynaj Shamli Kastrati ☑
Tynaj Shamli Kastrati ☑ Πριν 3 ημέρες
Shumë bukur 👑 Queen 👑
dolita windo
dolita windo Πριν 3 ημέρες
Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete
Albina Kerluku
Albina Kerluku Πριν 3 ημέρες
CUTIE U KE DJEG!
Albana Likrama
Albana Likrama Πριν 3 ημέρες
Elvana eshte dashuri
Ardit Subashi
Ardit Subashi Πριν 3 ημέρες
Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.
dolita windo
dolita windo Πριν 3 ημέρες
Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...
Tiarna T
Tiarna T Πριν 4 ημέρες
🌹🌹🌹
Tiarna T
Tiarna T Πριν 4 ημέρες
❤️❤️❤️
Tiarna T
Tiarna T Πριν 4 ημέρες
🥰🥰🥰
Rezarta Selimi
Rezarta Selimi Πριν 4 ημέρες
Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe
Donika Sharka
Donika Sharka Πριν 4 ημέρες
Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤
Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-
Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY- Πριν 4 ημέρες
Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄
Joy Meka
Joy Meka Πριν 4 ημέρες
🥰🥰🥰
Joy Meka
Joy Meka Πριν 4 ημέρες
🥰🥰🥰
alida flus
alida flus Πριν 4 ημέρες
Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.
sokin jon
sokin jon Πριν ημέρα
Diva shqiptare na knaqe na kishte marre malli te degjonim kenge per se mbari diva jon te duam 👑👑👑😍🤩🤩🤩
Нелля Нелля
Нелля Нелля Πριν 4 ημέρες
👍👍👍
Irena Kasemi
Irena Kasemi Πριν 4 ημέρες
Yshvdcfsgt😍😍😍😍
ANDRO BANDZELADZE
ANDRO BANDZELADZE Πριν 5 ημέρες
bravo
Filan Fisteku
Filan Fisteku Πριν 5 ημέρες
Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂
Sara Vuka
Sara Vuka Πριν 5 ημέρες
Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??
Majlinda Konona
Majlinda Konona Πριν 5 ημέρες
Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...
Katerina
Katerina Πριν 5 ημέρες
❤😟🥺😘
alida flus
alida flus Πριν 4 ημέρες
Unike💝
alida frasheri bodini
alida frasheri bodini Πριν 5 ημέρες
Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.
Viki Tiki
Viki Tiki Πριν 5 ημέρες
Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я
Viki Tiki
Viki Tiki Πριν 5 ημέρες
Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я
Viki Tiki
Viki Tiki Πριν 5 ημέρες
👰🤵💋
Gentiana Emini
Gentiana Emini Πριν 6 ημέρες
Ishalla miss Gjata
Luljeta Preçi
Luljeta Preçi Πριν 6 ημέρες
Sam pelcen
maik. tirona
maik. tirona Πριν 6 ημέρες
Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 6 ημέρες
Elvana 🌹
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 6 ημέρες
Such a vibe 🙈
Mayor Mayor
Mayor Mayor Πριν 6 ημέρες
Queen 👑
Rudina Straub
Rudina Straub Πριν 7 ημέρες
Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete
majlinda bardhi
majlinda bardhi Πριν 7 ημέρες
Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo
Mikea Miki
Mikea Miki Πριν 7 ημέρες
Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤
Камилла Барейчева
Камилла Барейчева Πριν 7 ημέρες
🤗🥰💓🎹👍😘💐
Xhesika Kamberaj
Xhesika Kamberaj Πριν 7 ημέρες
Unike💝
Everything Venera
Everything Venera Πριν 8 ημέρες
Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !
стандофф
стандофф Πριν 8 ημέρες
Syper🤪
Negjmije Thaqi
Negjmije Thaqi Πριν 8 ημέρες
Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata
Ervis Shehi
Ervis Shehi Πριν 8 ημέρες
👏🌹
Маша Филип
Маша Филип Πριν 9 ημέρες
Цышаски мотив
Loci Elezi
Loci Elezi Πριν 9 ημέρες
I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,
Anni Zaka
Anni Zaka Πριν 9 ημέρες
It is amazing what else do i have too say
Bledi Dervishi
Bledi Dervishi Πριν 9 ημέρες
Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce
Anxhela Tafilaj
Anxhela Tafilaj Πριν 9 ημέρες
Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱
The summer is coming- Me Duar Të Arta
The summer is coming- Me Duar Të Arta Πριν 9 ημέρες
Omg
Vasil Bashaj
Vasil Bashaj Πριν 9 ημέρες
🌸💌
MWO Real Estate
MWO Real Estate Πριν 10 ημέρες
I love you... 🙈
Music Al
Music Al Πριν 10 ημέρες
🌹
Music Al
Music Al Πριν 10 ημέρες
Fiksim kjo kenge 🎶🌹
Music Al
Music Al Πριν 10 ημέρες
O e bukur 😍😍😍
Lisbet Ascon
Lisbet Ascon Πριν 10 ημέρες
I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?
Vjollca Dodaj
Vjollca Dodaj Πριν 10 ημέρες
Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻
Landi Tabaku
Landi Tabaku Πριν 10 ημέρες
Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸
Bedri Hanaj
Bedri Hanaj Πριν 10 ημέρες
Ze te mrekullueshem je shume e mire
its ernesta dedo
its ernesta dedo Πριν 10 ημέρες
❤mos i thuj kunadhe
Adriana Simoni
Adriana Simoni Πριν 10 ημέρες
Obsessed ❤️
Asim Perlati
Asim Perlati Πριν 10 ημέρες
je kengetarja me e mir
Besa H
Besa H Πριν 10 ημέρες
Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘
Ela Vlore
Ela Vlore Πριν 10 ημέρες
❤❤❤
Χρήστος Μ
Χρήστος Μ Πριν 10 ημέρες
Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️
DJ steisi
DJ steisi Πριν 10 ημέρες
Wow sa kenge e bukur
Kida Cingerima
Kida Cingerima Πριν 11 ημέρες
Shume ebukur
Rina Sulkaj
Rina Sulkaj Πριν 11 ημέρες
😍
Anna Anna
Anna Anna Πριν 11 ημέρες
❤️❤️❤️❤️❤️
Viki Tiki
Viki Tiki Πριν 11 ημέρες
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Artur Myrtezai
Artur Myrtezai Πριν 11 ημέρες
Te lumte elvan♡☆
Antonjo Mandi
Antonjo Mandi Πριν 11 ημέρες
Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision
Марат Романов
Марат Романов Πριν 11 ημέρες
💪🏼❤️‍🔥
Николай Панченко
Николай Панченко Πριν 11 ημέρες
Сладкая ❤❤💋💋
Mon Cheriè
Mon Cheriè Πριν 12 ημέρες
Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan
Irena Kasemi
Irena Kasemi Πριν 12 ημέρες
Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊
Irena Kasemi
Irena Kasemi Πριν 12 ημέρες
Hczgsvsv
Irena Kasemi
Irena Kasemi Πριν 12 ημέρες
Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧
Nori Murati
Nori Murati Πριν 12 ημέρες
😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘
soinu foig
soinu foig Πριν 12 ημέρες
From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰
Ed Albanese
Ed Albanese Πριν 12 ημέρες
Kenge koti pa ridhem fare
MIMI KU
MIMI KU Πριν 12 ημέρες
Ahhhh I love this sm - Love from Serbia 😊💕💕
Bana Lilaj
Bana Lilaj Πριν 13 ημέρες
Muzika e bukur , interpretimi shume I mire , teksti pa kuptim fare
Noel Karaj
Noel Karaj Πριν 13 ημέρες
Mos i thoj kunadhe
Valdeta Ilazi
Valdeta Ilazi Πριν 13 ημέρες
Was bedeutet kunadhe auf deutsch?
kiba.97
kiba.97 Πριν 12 ημέρες
Marder
Ruluca Vasilica
Ruluca Vasilica Πριν 13 ημέρες
Love it from RO!
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta Πριν 13 ημέρες
Like music!
Poli Tika
Poli Tika Πριν 13 ημέρες
Super Vokal
soinu foig
soinu foig Πριν 12 ημέρες
I dont really understand albania langauge ! But i really like the rythem of albanian music 😇😇😇
Joanna
Joanna Πριν 13 ημέρες
PURE ART BY THE QUEEN 🙏
Светлана Казаченка
Светлана Казаченка Πριν 13 ημέρες
Класна
Irid Ziu
Irid Ziu Πριν 14 ημέρες
🦦👌
Toni Asani
Toni Asani Πριν 14 ημέρες
Artiste e vërtet!!!!
Klea N
Klea N Πριν 14 ημέρες
Superr kenge Bravooo Elvana ❤️❤️❤️✨✨✨✨♥️♥️♥️♥️
Joanna
Joanna Πριν 13 ημέρες
Ma e mira ne shqiptari 👍
Cassie
Cassie Πριν 14 ημέρες
I dont really understand albania langauge ! But i really like the rythem of albanian music 😇😇😇
10facts youdontknow
10facts youdontknow Πριν 12 ημέρες
Po tu kseris? Ne kenget tjera ke komentu shqip 😚😉
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
προβολές 5M
Elvana Gjata - A po vjen
02:59
Elvana Gjata
προβολές 2,6M
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
προβολές 2,2M
MG, Acejax, Ellize - CRIMINAL (Official Music Video)
3:24
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
02:48
AlbanRamosaj
προβολές 219K
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
προβολές 16M
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
προβολές 27M
Elvana Gjata - Kur jemi dasht
02:42
Elvana Gjata
προβολές 1,5M
Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina
03:26
Gold AG
προβολές 8M
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)
03:29
AlbanSkenderajMusic
προβολές 27M
Xhensila Myrtezaj - PARIS
03:12
Xhensila Myrtezaj
προβολές 31M
Yll Limani - A ki me rrejt
03:07
Yll Limani
προβολές 1,6M
Highlights Valencia CF vs FC Barcelona (2-3)
3:10
LaLiga Santander
προβολές 2,2M
MG, Acejax, Ellize - CRIMINAL (Official Music Video)
3:24
MARINA - Purge The Poison (Official Video)
3:17
Ypo x Lil PoP - Anapantites (Official Music Video)
3:04
ITZY "마.피.아. In the morning" M/V
3:05
JYP Entertainment
προβολές 78M
Dick
2:56
StarBoi3 - Topic
προβολές 4,5M
ANSER - ΚΕΡΚΟΠΟΡΤΑ
2:21
DOF TWOGEE
προβολές 660K