Al Pazar - 17 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

  προβολές 155,692

Vizion Plus TV

Πριν 20 ημέρες

www.vizionplus.tv
albanianpazar
alpazarvizionplus
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nje shfaqje nga Agron Llakaj ne boshtin e se ciles eshte loja, shakaja e kripur dhe e zgjuar me realitetin tone e ngerthyer nepermjet lajmit politik, ekonomik dhe social.
#vizionplustv #alpazar #agronllakaj
------------------------------------------------------------------
Subscribe: grpost.info

Σχόλια
adelalee 31
adelalee 31 Πριν 4 ημέρες
Al pazar urime per humourin qe na dhuroni 😍😍😍😍😍
Blah Johnson
Blah Johnson Πριν 4 ημέρες
Jepi Goni se na kenaqe,e qan rolin e vishos,I love it. From ( TP-Al) USA 🇺🇸
Zamira Hysa
Zamira Hysa Πριν 11 ημέρες
Hahaha
Lirind abdi
Lirind abdi Πριν 12 ημέρες
😉
besjana rexhaj
besjana rexhaj Πριν 13 ημέρες
Po
Miranda Bicaj
Miranda Bicaj Πριν 13 ημέρες
Shum bukur alpazar mezi presim ta shikojm 👌😂😂😂
Nazire Myftiu
Nazire Myftiu Πριν 14 ημέρες
I love all pazar programi I’m i proferuar
Andre TxT
Andre TxT Πριν 15 ημέρες
Ca minute esht xhevoica?
Xhuliano Ferti
Xhuliano Ferti Πριν 16 ημέρες
Pershendetje ,o Agron llakaj ku e ke xha temen ,ai roli eshte me fantastiku,respekte Agron llaka ne vecanti
Mona
Mona Πριν 16 ημέρες
Ca lidhje kan Albano Prodani dhe Aleks Prodani?
Suzi Suzana
Suzi Suzana Πριν 16 ημέρες
Esht djali i Aleks Prodanit😍
Rie Rina
Rie Rina Πριν 17 ημέρες
Jetojm ne greqi dhe kenaqemi te shikojm Al pazar ❤️ thjesht nuk me pelqeu "humori" atij qe bente kinezin dhe tha qe kish per drek lakuriq. Ky nuk ishte humor po vec ksaj jeni shum te mir
Malo Marinel
Malo Marinel Πριν 13 ημέρες
Okej q
Vasilika Ffbdd
Vasilika Ffbdd Πριν 17 ημέρες
Mirmb. Na mbani gjalle si gjithmon Respekt. ♥️❤️❤️😂😂😂
Castriot1
Castriot1 Πριν 17 ημέρες
O Fiqo Je Shpirt Me Sheqeren e Kudo Je KryeVeper. Al Pazar show me i mrekullushem. Goni Respekte.
Rovena Gusho
Rovena Gusho Πριν 18 ημέρες
Fantastic
Liza Taqo
Liza Taqo Πριν 18 ημέρες
Me kenaqet me humoret tuaja Te gjitha ishin shume te mira nuk di cte them Mezi pres ti shoh
Elpiniki Nini
Elpiniki Nini Πριν 18 ημέρες
Sidorela nuk je per aty .....
mina haj
mina haj Πριν 18 ημέρες
⭐👏👏
Ladi Kulla
Ladi Kulla Πριν 18 ημέρες
Shum e bukur Al Pazar si gjithmon super jeni bravo😂🤣🍮🍮🍮🍮
Vjoleta Xarba
Vjoleta Xarba Πριν 18 ημέρες
Cff
Vjollca Rushani
Vjollca Rushani Πριν 18 ημέρες
Fiqo dietologo 😁😁😁😁😅😅
Jeta Koka
Jeta Koka Πριν 18 ημέρες
Jeni njesha braviii ma mi piace di piu sidorela thap thupe hahhahaha
arben hysi
arben hysi Πριν 18 ημέρες
''humor'',,,vec humor nuk ka ketu , e keni kapur veten dhe nuk ju plas bytha per shikuesit, nuk e kuptoj si ju sponsorizojne juve!!!
Mereme Bardhi
Mereme Bardhi Πριν 18 ημέρες
Eheeeeee bukur shum pianecet mjer grat e shkreta mjer
Alex Zielkowski
Alex Zielkowski Πριν 18 ημέρες
Duartrokitjet pa lidhje humor pa lidhje
Zydi Bufazi
Zydi Bufazi Πριν 18 ημέρες
Mos u mërzisni se ju do merni atë te mas rrokut, ne 25 prill. Po tv juaj nuk e ka problem ti heq pantallonat e tja kthej bythen cilido qeverie qe vjen ne pushtet
Tane Valisi
Tane Valisi Πριν 18 ημέρες
👏👏👏👏👏👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌🙏
Donika Bitraj
Donika Bitraj Πριν 18 ημέρες
Iu qepe uthulles,siç iu qep Skenderbeu turqve......hahaaaa
Donika Bitraj
Donika Bitraj Πριν 18 ημέρες
Do nevra .....,haaaa
IndoDoesStuff
IndoDoesStuff Πριν 18 ημέρες
Oh si eshte ky dialektii Shkodres me duket se jame ne mese te njerzeve ku jetoj
lili shyta
lili shyta Πριν 18 ημέρες
Vdiqa duke qesh me djeten. Do shtoj 15 qillo ne djeten e Fiqos.
lili shyta
lili shyta Πριν 18 ημέρες
Bananja ta ngre shume sheqerin. Njerezit e shendoshe apo ata me diabet duhet te marin vetem nje kafshate.
Lorena Hamolli
Lorena Hamolli Πριν 19 ημέρες
Haha 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣😅😅😅😅👋👋😄😄🤩🤩😍😍😍❤️❤️
Taulant Sheno
Taulant Sheno Πριν 19 ημέρες
😂😂
Limoza Hoxha
Limoza Hoxha Πριν 19 ημέρες
🌟🌟🌟😂😂😂😂😂😂
Maria Vasili
Maria Vasili Πριν 19 ημέρες
👌👏👏👏🌟🌟🌟🌟❤️❤️❤️Gono prc 😂😂😂
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi Πριν 19 ημέρες
Pjesa me e bukur fiqo me shkrin care 😅😅😂😂🤣🤣🤣 ben dhe pjesn e an es dhe ate shihemi ne gjygj me lieb SE Jan pjes me gallata ju lügen😂😂😂😂😂🥰🥰🥰
Sindi je bërë bajat, ik nga programi - Përputhen, 5 Maj 2021
02:15
6 maj 2021 Edicioni i Lajmeve ne @News24 Albania (Ora 13.30)
26:09
Maraveyas - Rita (Official Music Video)
3:43
Kostis Maraveyas
προβολές 330K
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
προβολές 11M
NLE Choppa - Final Warning (Official Video)
2:53
NLE CHOPPA
προβολές 8M
Al Pazar - 1 Maj 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:29:35
Vizion Plus TV
προβολές 127K
Al Pazar - 24 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:48:13
Vizion Plus TV
προβολές 137K
Klanifornia - Episodi 11 - Sezoni 3 (17 Prill 2021)
2:25:36
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 6, Sezoni 35, 18 Prill 2021
1:58:07
FAKE OFF - 19 Prill 2021 - Show - Vizion Plus
29:52
Vizion Plus TV
προβολές 40K
Çukur 4.Sezon 35.Bölüm
2:15:07
Çukur
προβολές 2,9M
KENGE MOJ - Nata Dibrane - 20 Prill 2021 - Show - Vizion Plus
1:29:17
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
2:10:26
Maraveyas - Rita (Official Music Video)
3:43
Kostis Maraveyas
προβολές 330K
Happier Than Ever
0:15
Billie Eilish
προβολές 11M
NLE Choppa - Final Warning (Official Video)
2:53
NLE CHOPPA
προβολές 8M
Survivor 2021 | Αποχώρηση Παύλου | 05/05/2021
8:02
Taking A Bath At McDonald's
3:18
Daily Dose Of Internet
προβολές 3,5M
ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΩ το FROZEN | NeverLander
18:48
NeverLander
προβολές 24K
Mucize Doktor 61. Bölüm Fragmanı
0:49
Mucize Doktor
προβολές 1,7M
My 50,000,000 SUBSCRIBER PLAY BUTTON!
0:23
MrBeast Shorts
προβολές 6M
Yasak Elma 109. Bölüm
1:54:30
Yasak Elma
προβολές 1,1M